|
Oko za oko i ząb za ząb?
|
|
Kiedy trafiam czasem na parszywe gęby wyjątkowo zdegenerowanych urzędników to żałuję, że jestem zbyt stary, by założyć Społeczny Wymiar Prawa.
Zajmowałby się on przypadkami bezkarności osobników, którzy swoją przestępczą działalność prowadzili w związku z zajmowanym stanowiskiem.
Jednym z tych - który zasługuje na kulkę w łeb, gdyby w Polsce obowiązywała kara śmierci - jest były Prezes "Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”", a więc organizacji zbrodniczej, którą porównywać należy tylko i wyłącznie to UB!
Ten człowiek jest obecnie Prezesem Sądu Okręgowego w Szczecinie i czuje się doskonale - gdy pytany jest o skazanie na dożywocie człowieka niewinnego.
Nazywa się Maciej Strączyński.
Jestem pewien, że swój haniebny wyrok wydał po to - by chronić prawdziwych morderców i dziwię się: dlaczego nikt nie sprawdził powiązań tego "sędziego" ze światem przestępczym?
Sprawiedliwość domaga się pociągnięcia do odpowiedzialności sędziego, który wbrew niepodważalnym dowodom skazał człowieka niewinnego na dożywocie!
Może teraz sędzia powinien trafić do więzienia do końca życia?
W każdym razie nie możemy pozwolić na to, by odpowiedzialność finansową za przestępstwo sądowe ponosiło Społeczeństwo!
Obciążenie sędziów przestępców - kosztami odszkodowania za niesłuszne skazanie - to minimalne roszczenie - jakiego powinnyśmy się domagać wobec tych degeneratów!
PS
Ten przestępca Maciej Strączyński został mianowany Prezesem Sądu Okręgowego w Szczecinie przez Zbigniewa Ziobro. Podobnie - jak Dagmara Pawełczyk Woicka w Krakowie.
To taka sama kategoria degeneratów.
|
|
30 maj 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/6347-podwojne-standardy-wypominanie-narodowosci-mordercom-polakow-uwazane-jest-za-przejaw-antysemityzmu |
|
2019-05-30
Alina
|
|
|
|
O promowaniu ślepoty inteligencji polskiej, czyli jak się tworzy „przyzwolenie bez zgody”
luty 5, 2008
J. Duranowski
|
Kanibale
wrzesień 16, 2003
|
Nowoczesny Kościół?
kwiecień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
unity w pubach Dublina
lipiec 3, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
|
Lech Kaczyński: możliwe, że w Iraku zostaniemy jeszcze dłużej
luty 7, 2006
PAP
|
Wymiana dowodów do 2007 roku
lipiec 26, 2002
PAP
|
Oto są - ci niebezpieczni - a dla tumanów "żydzi"
lipiec 1, 2008
Rzeczpospolita
|
Powell nie przekonał Watykanu
luty 7, 2003
PAP
|
Kryzys
sierpień 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezydent pożyczy wojewodzie
kwiecień 4, 2007
|
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
WYBORY 2005
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
|
Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu
czerwiec 27, 2006
Leszek Skonka
|
Napad na prokuratora Kapustę - sprawcy ukradli dokumenty PKN Orlen
październik 20, 2004
PAP
|
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
|
Chyba zapomniano o poecie
sierpień 4, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Apel o ujawnienie i usunięcie agentury z Episkopatu
październik 26, 2006
przysłał Krzysztof Cierpisz
|
Konfrontacja z globalizmem w Europie i w Ameryce
czerwiec 16, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|