ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Odpowiedzialność cywilna za fikcyjną epidemię 
8 sierpień 2020     
Jakie zmiany na zaprasza.net 
5 marzec 2011      Artur Łoboda
Oskarżamy! Oparte na genach „szczepionki” zabijają ludzi.
Rządy na całym świecie okłamują was, - ludność, której rzekomo służą
 
26 lipiec 2021     
Zygmunt Jan Prusiński NAGIE PACIERZE - część szósta 
16 maj 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Uważaj na 666 
7 październik 2023     
Kto rządzi światem?
8 wniosków ze spotkania WEF z tego tygodnia
 
24 styczeń 2023     
Bill Gates potwierdza, że identyfikatory cyfrowe będą OBOWIĄZKOWE, aby móc uczestniczyć w życiu społecznym 
21 marzec 2024     
Lepiej z mądrym stracić niż z pisowcem zyskać 
30 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Oficjalna narracja przyznaje, że fałszywa szczepionka przeciw COVID zapewnia fałszywą odporność na COVID 
23 październik 2021     
Polska Jest Jedna - APEL DO PREZYDENTA RP 
27 wrzesień 2021      Polska Jest Jedna
W mocy słów które zakwitają 
11 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dlaczego nie nalezy denerwowac kobiet 
19 marzec 2010      Goska
Efekt stonogi 
2 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Równiejsi 
18 styczeń 2019      Artur Łoboda
Koniec "tęczy" na Placu Zbawiciela 
27 sierpień 2015      Artur Łoboda
Adam Andrzejewski - kandydat na gubernatora stanu Illinois 
1 sierpień 2009      Gregory Akko
Ot ambra 
26 kwiecień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Antypolskie fundamentalne zagrozenie dla Polski - inz. Jozef Bizon 
23 październik 2011      Elzbieta Gawlas
Słabnie Kontrola Bliskiego Wschodu Przez USA 
11 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Miejmy gest, zapłaćmy za 447 Just 
17 kwiecień 2019      Artur Łoboda

 
 

Stary list od dr Tadeusza Kruczkowskiego z Grodna

Na temat walk polsko-polskich na Białorusi telewizja reżymowa w Polsce nakręciła film, który w 5 odcinkach można oglądnąć na linku:

http://www.youtube.com/watch?v=kTIxVN2vYAY

A oto kopia listu elektronicznego, jaki dotarł do mnie 25.09.2007, od dr Tadeusza Kruczkowskiego z Grodna, którego usunięcie z prezesostwa ZPB w marcu 2005 stało się przyczyną całej tej, hańbiącej dla władz polskich – i polskiego sejmu – zawieruchy. Ciekawym, czy na polskim, reżymowym portalu www.kresy24.pl ten list sprzed prawie 3 lat uda się opublikować. Pisownia listu jest oryginalna.

Do Polonii i Palakow calego swiata !

Szanowni Panstwo ! Wiele kto z Was zna mnie osobiscie albo slyszal jakomsc informacje o wydarzeniach wokol ZPB na Bialorusi . Niestety , wieksznosc zna wersje tylko dzienikarska : o masowym przesledywaniu Polakow na Bialorusi I o mnie , a takrze czesci ZPB ktora stala jakoby na strone dyktatora . Rzeczywistosc jest zupelnie inna I nie czarno - biala jak to maluje sie w liberalnej prasie . Chcial bym prosic w miare morzliwosci o przedstawienie rzetelnej informacji o sytuacji Polakow na Bialorusi . Chodzi mnie takrze o oczyszczenie mego dobrego imienia - Polaka z krwi I kosci , bylego prezesa ZPB , czloka Rady Polonii Swiata , belego czlaka Rady Konsultacyjnej przy Marszalku Senatu RP . Zostalem bowiem oszkalowany wszystkimi morzliwymi kryminalnymi metodami . Oczyszczenie mego imienie to takrze zmiana sytuacji dla Polakow na Bialorusi , bowiem zostali pozbawieni oni pomocy ze strony Macierzy , co wiecej setki Polakow z Bialorusi bezprawnie maja zakaz wjazdu do Ojczyzny . Takie metody byli stosowane tylko za czasow stalinowskich . Obecnie pomoc z Macierzy jest roskradana przez grope na czele z bylym polkownikiem KGB ZSSR Tadeuszem Gawinem i jego maryonietka A. Borys . Sytuacja ta zostala stworzona przy pomocy liberalnej antypolskiej partji D. Tuska i miedzynarodowa antypolskiej grupy dobrze znanego narodu .
Od dawna zastonowialem sie dlaczego w 90 latach Tadeusz Gawin , byly polkownik KGB ZSSR nie zostal odsuniety przez polskie wladze od kierownictwa ZPB . Odwrotnie odszymywal poparcie ze strony A . Stelmachowskiego . Tylko w wydarzeniu ostatnich lat w Polsce , a takrze rozbicie polskich organizacji na Litwe , Bialorusi , jurz od dawna na Ukraine przy pomocy Wspolnoty Polskiej dobitnie podtwierdzaja ze cale kierownictwo Wspolnoty Polskiej , a takrze znaczna czesc obecnej polskiej elity politycznej sa rezultatem zmowy z rerzymem komunistycznym w Magdalence . Polacy za granica , a szczegulnie na wschodzie sa oddani na asimilacje . Jak inaczej morzna wytlomaczyc zakaz wjazdu do ojczyzny nalorzony na szereg aktywnych Polakow , a takrze dyrektorow I wicedyrektorow jedynych polskich szkol na Bialorusi .

Pewne informacje i moje refleksje na ten temat przesylam Panstwu w zalocznikach .

Pozdrawiam Tadeusz Kruczkowski .
18 luty 2010

MG 

  

Komentarze

 

Obejrzałem tę judeopolską 5-odcinkową agitkę w całości. Naiwna. Brak jakiejkolwiek informacji na temat ilosciowego porównania ZPB na Białorusi kierowanego przez Andżelikę Borys i ZPB kierowanego przez Tadeusza Kruczkowskiego.

Podziwiam cierpliwość Łukaszenki. Popieranie mniejszościowej dywersyjnej frakcji nie byłoby dopuszczalne w żadnym kraju. Oto krótki fragment wystąpienia Prezydenta Łukaszenki na ten temat:
http://www.youtube.com/watch?v=c70JLMWXYfk&NR=1
Niestety nie potrafię odnaleźć białoruskiego filmu PEWNEGO RAZU W KOSOWIE w Internecie.

2010-02-18
tłumacz

  

Archiwum

Balcerowicz za szybkim wprowadzeniem w Polsce euro
czerwiec 9, 2004
PAP
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
5 września 2007
wrzesień 5, 2007
Artur Łoboda
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Żyd ujawnia całą prawdę - wideo
luty 7, 2007
Dorota
Odkryto zbiorową czeczeńską mogiłę
wrzesień 9, 2002
PAP
Niewidzialna Unijna pomoc
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
Świadczenia proporcjonalne do składek
październik 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Syndrom zajączka i nied?wiedzia
maj 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
WOŚP na Hali Krupowej i Luboniu Wielkim
styczeń 4, 2005
Nagroda dla "zasluzonej Polonii"
grudzień 29, 2006
Grazyna
Kosztowny kredyt czyli "łapaj złodzieja"
kwiecień 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Obejrzyj film "Terror Storm" w sieci
grudzień 26, 2006
Kormak za Prison Planet
Wedle Wyborczej w Polsce sprawy sądowe o błędy lekarskie w Polsce zaczynają funkcjonować jak w USA.
sierpień 3, 2005
Adam Sandauer
Polsce grozi gwałtowne wstrzymanie kredytowania
grudzień 12, 2008
PAP
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media