|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
więcej -> |
|
Komu zalezalo aby zabic W.Milewicza?
|
|
W sobotę rano otrzymałem e-list od mego znajomego, byłego działacza "Solidarności", mieszkającego obecnie w Sztokholmie. Pan Krzysztof napisał w nim m.innymi (całość listu poniżej mych uwag):
IS FECIT, CUI PRODEST - to znaczy po polsku: " ten zrobil kto skorzystal.."
Komu zalezalo aby zabic W.Milewicza?
- oczywiscie tym , ktorzy chca mordowac bez swiadkow.
(...)
Tak sie zlozylo, ze dzis rano, w szwedzkiej TV, przeprowadzono wywiad z dwoma mlodymi Izraelczykami - dziennikarzmi. Byli oni swiadkami skandalu jaki wywolal ambasador Izraela w muzeum w Sztokholmie - dewastujac wystawe i wrzucajac kable elektyrczne ( bedace pod napieciem) do basenu z woda. (...)
Szwedzki dziennikarz , wyraza ogromne zdziwienie, ze skandal ten jest tak bardzo otwarcie dyskutowany przez samych Izraelczykow. (Ci odpowiadają) - "...My zdziwieni!? ... Toz oni, celem osiagniecia korzysci , nie tylko zdewastuja wystawe. Oni spala cale muzeum! .." (A jak się zawezmą to i całą Ziemię - M.G.)
Moją odpowied? na list pana Krzysztofa cytuję poniżej. Przyznaję, nie lubiłem Milewicza. Ale wieczór w sobotę do głowy przyszły mi dwa skojarzenia:
1. Chyba tego samego dnia, kiedy w Iraku "bandyci" rozstrzelali Waldemara Milewicza, w Polsce premier Belka "odstrzelił" wice-minister Jakubowską, odpowiedzialną za Telewizję Publiczną, która jak dotąd broniła tej instytucji przed ambicjami przechwycenia jej przez Grupę Trzymającą Władzę (w skrócie GTW). Oczywiście ta polska Grupa Trzymająca Władzę - uprzedmiotowiona jako żydo-amerykańska spółka "Agora" i Fundacja Sorosa/Batorego - od półtora roku twierdzi(ła), że GTW to ("odstrzelony" przed tygodniem) premier Miller i (już była) minister Jakubowska.
Czy to prawie jednoczesne "odstrzelenie" Milewicza i Jakubowskiej, wychowanych przez tą samą TVP1, to są fakty ze sobą powiązane? Waldemar Milewicz, cokolwiek by się o nim mówiło (patrz ma opinia poniżej), był nie tylko czołowym polskim reporterem, ale także człowiekiem po prostu odważnym, a zatem musiał mieć "mir" wśród pracowników TVP, podobny jaki w wojsku mają przywódcy odznaczający się nie tylko fachowością ale i odwagą. Przechwycenie TVP przez spółkę "Agora" (i stojące za tą spółką gangi finansistów Wall Street) byłoby niewątpliwie trudnym przedsięwzięciem, w sytuacji gdy wewnątrz TVP był człowiek posiadający tak wielki "mir" wśród funkcjonariuszy "drugiej władzy" w Polsce.
2. I tutaj przyszło mi do głowy kolejne skojarzenie, tym razem historyczne. Bezpośrednio po wojnie w Polsce "drugą władzę" sprawowało Wojsko Polskie, a w tym wojsku niezwyklym "mirem" był otoczony generał "Walter" Świerczewski, który - podobnie jak dziennikarz Milewicz - "kulom się nie kłaniał". I jego też wtedy wysłano na "misję" w Bieszczady, pełne gro?nych bandytów, nie chcących się podporządkować władzy, która przyszła na obcych (jak dzisiaj w Iraku) czołgach.
3. Śmierć Świerczewskiego w Bieszczadach wykorzystano zarówno do "eksmisji" Ukraińców z tego uroczego zakątku Polski, jak i do całkowitego (po aresztowaniu Gomułki) przechwycenia władzy w Polsce przez dokładnie tą samą (genetycznie, czyli społecznie pochodzeniową) GTW która obecnie, po "odstrzale" Millera (wcześniej "spadł" mu helikopter) oraz Jakubowskiej przechwytuje nie tylko TVP ale i totalną władzę w naszym kraju.
4. Pan Krzysztof napisal IS FECIT, CUI PRODEST. Po śmierci Waldemara Milewicza nie tylko nie będzie "niewygodnych świadków" tego co się będzie wkrótce w Iraku działo, ale i nie będzie już głosów w TVP, że może byśmy jednak poszli śladem Hiszpanów, że z opinią publiczną należy się liczyć...
5. Operator filmowy, ktory przeżył zamach twierdzi, że to "rozstrzeliwanie" jego szefa bardzo długo trwało, że to byli zatem fachowcy, którzy mieli za zadanie zabicie Milewicza (jego polsko-algerski pomocnik zginął przez przypadek, gdy wyszedł z samochodu, jak twierdzi operator, wtedy zamachowcy zawrócili by go rozstrzelać także.)
6. A kto zaproponował Milewiczowi, aby zamiast jechać od razu do polskiej bazy w Babilonie, gdzie szybko dowiedziałby się jak sytuacja w Iraku wygląda, zaczynał swą podróż od Bagdadu?
7. A kto wiedział, że Waldemar Milewicz, który do Iraku przybył kilkanaście godzin wcześniej, będzie wyjeżdżał spod sławnego hotelu "Palestyna", gdzie mieszkają nie tylko dziennikarze ale i wynajęci za duże pieniądze, "ponadnarodowi" specjaliści od pracy licznych w tym kraju "szwadronów śmierci"?
8. A która to, "ponadnarodowa" GTW, żywotnie zainteresowana pozostaniem Polaków w Iraku, była w stanie wydać rozkaz US Army by ta zablokowała autostradę i samochód z Milewiczem musiał jechać przez okolice znane jako nadające się do zorganizowania zasadzki?
Takich prostych pytań jest więcej. Mniej wiecej w tym samym czasie gdy w Iraku "bandyci" zabili "generała polskiej telewizji" Waldemara Milewicza, na Ukrainie doszło do gigantycznego wybuchu magazynu amunicji. Ten wybuch nastąpił akurat w momencie kiedy prezydent Kuczma zaczął stawiać Amerykanom "niedorzeczne warunki" dalszego pobytu wojsk Ukrainy w Iraku. Wczoraj słyszałem w radio, że minister obrony Ukrainy Marczuk twierdzi, że należy się liczyć z wybuchami kolejnych magazynów amunicji.
Kto zatem powoduje te tajemnicze wybuchy? Dwa tygodnie temu wybuchł pociąg z paliwem w Korei Północnej, trzy miesiące temu mieliśmy podobny wybuch pociągu w Iranie, gdzie zginęły setki osób, a w dwa miesiące po 11 września 2001 nastąpił gigantyczny wybuch w fabryce paliwa do rakiet w Tuluzie, we Francji. Jak twierdzi mój francuski znajomy, ponoć najbardziej zawansowane technicznie kraje opracowały już technikę wywoływania łuku elektrycznego, z niezwykła precyzją punktu jego powstania, na bardzo wielką odległość.
A jak twierdzą młodzi dziennikarze z Izraela, cytowani przez mojego znajomego ze Sztokholmu, "Oni (czyli "ponadnarodowa, genetycznie do tego upoważniona GTW") są w stanie nawet spalić pół planety - czyli urządzić nam prawdziwy holocaust - byle z tego wyciągnąć jakąś korzyść."
Panie Krzysztofie,
Ponieważ nie mieszka Pan w Polsce, więc nie mógł Pan oglądać reportaży tegoż Milewicza z "wojny" NATO przeciw Jugosławii. Te reportaże były tak nachalnie tendencyjnie pro-albańskie, że aż nasza "Trybuna" (wtedy, przez krótki czas, pro-serbska, aż Kwaśniewski wspólnie z ambasadorem USA wyrzucili jej redaktora naczelnego ) odważyła się to zauważyć. (Milewicz wtedy, jak pamiętam, wjechał wraz z [szkolonymi wcześniej w Niemczech] "partyzantami albańskimi" do zdobytych przez nich, w czasie bombardowań NATO, nadgranicznych wsi Kosowa, by chwalić ich za bohaterską walkę z Jugosłowiańską Armią.) Mnie od razu po usłyszeniu, że w Iraku zabito Milewicza, przyszło na myśl że zlikwidowano amerykańskiego agenta (oficerowie serbscy szkolili Irakijczyków, aż do upadku Miloszewicia, stąd Irakijczycy mogli mieć dobre rozeznanie także w tym, kto jest agentem w sferach dziennikarskich.)
Odnośnie tego, że Milewicz mógłby pokazywać coś niezgodnego z "instrukcjami" z Pentagonu, to jestem dziwnie spokojny: nigdy tego wcześniej (przynajmniej w reportażach, które ja widziałem) nie robił, więc skąd u niego takie dziwne chęci? Jak pokazała to wczoraj "nasza" telewizja, Milewicz jako oficjalny powód swego wyjazdu do Iraku zgłosił chęć robienia reportaży o tym, co Irakijczycy sądzą o ("sprzyjających im przecież, podobnie jak Polakom") Amerykanach. No i się dowiedział. (Wczoraj na ulicy w Krakowie słyszałem głośne wypowiedzi tzw. prostych ludzi: "Dobrze tak, chu...!" - i to aż dwukrotnie.)
PS. Choć to też jest prawda, że "Amerykanie" lubią likwidować swych przyjaciół w momencie, kiedy ci stają się dla nich już bezużyteczni - ale można ich jeszcze wykorzystać jako "kozły ofiarne" (baranki boże) do poprawy światowego "image" Imperium. Najlepszy dowód to likwidacja Miloszewicia i Sad Husseina, którego "osobistym przyjacielem" był przecież Don Rumsfeld...
Pozdrowienia,
M.G.
(Marek Głogoczowski)
IS FECIT, CUI PRODEST
To znaczy po polsku: " tez zrobil kto skorzystal.."
Komu zalezalo aby zabic W.Milewicza?
- oczywiscie tym , ktorzy chca mordowac bez swiadkow.
Zabojstwo to - o ile celowe - jest jednie pasmem mordow na osobach cywilnych nawet- (przygodnych),
ktore chocby drgnieniem przyjazni do drugiej osoby lub grupy ludzkiej staja sie solidarne z bezbronnymi i mordowanymi,
czy to Palestynczykami czy tu narodem Irackim.
Iraq - widzielismy wlasnie zdjecia jakies amerykanskiej zolnierki , ktorá trzyma na smyczy golego , czolgajacego sie Iraqijczyka.
Wczesniej - Palestyna - widzielismy inna mloda kobiete (dziewczyne tez Amerykanke ), ktora staje na drodze wielkiego spychacza izreleskiego .
Ona nie pozwala mu jechac dalej, wiec ?
- wiec spychacz ja zabija - na oczach kamer.
Tak sie zlozylo, ze dzis rano, w szwedzkiej TV, przeprowadzono wywiad z dwoma mlodymi Izraelczykami - dziennikarzmi.
Byli oni swiadkami skandalu jaki wywolal ambasador Iztraela w muzeum w Sztokholmie - dewastujac wystawe i wrzucajac
kable elektyrczne ( bedace pod napieciem) do basenu z woda.
Szwedzki dziennikarz - typowy szabes goj, ale daleko mu do poziomu polskich wycieraczy zydowskich nosow - wyraza zdumienie
faktem, ze ambasador panstwa Izraela tak postapil. Chcialby widziec w tym zwykla pomylke , a nie ceche typowego zachowania.
Ci Izrelczyczy zas, nie widza w tym nic dziwnego.
" .. Po nim nie mozna spodziewac sie nic lepszego..." - twierdza rozbrajajaco.
Szwedzki dziennikarz , wyraza ogromne zdziwienie, ze skandal ten jest tak bardzo otwarcie
dyskutowany przez samych Izraelczykow.
Mowi " ..jestem zdziwiony tym, ze wy nie jestescie tym zdziwieni!?.."
- "...My zdziwieni!?"
"...Toz oni, celem osiagniecia korzysci , nie tylko zdewastuja wystawe.
Oni spala cale muzeum! .."
"...A ty dziwisz sie , ze my sie nie dziwimy.."
Niech Pan Milosierny przyjmie Dusze zabitego.
KC
|
|
9 maj 2004
|
|
|
|
|
|
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
|
Organizacje żydowskie naciskają
luty 3, 2007
PAP
|
Generowanie konfliktów i polityka mediów.
Zamiast relacjonować, tworzą własna rzeczywistość
październik 24, 2004
Adam Sandauer
|
"Patriota" Sarkozy...
luty 15, 2008
marduk
|
Anty-semityzm "Ostatnią Kartą Kabały"
czerwiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dajcie szansę rozumowi
marzec 21, 2004
zaprasza.net
|
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
|
Hipokryzja obrońców życia i praw człowieka
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
|
O NADZIEI, czyli PORAŻKI MOGˇ BYĆ NASZYMI SUKCESAMI
lipiec 25, 2008
Marek Jastrząb
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
|
"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
|
POLSKA - UNIA 5
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
|
Manipulowanie Konstytucją
styczeń 10, 2003
PAP
|
Kto komu służy?
październik 31, 2003
Artur Łoboda
|
Cheney wyklada kawe na lawe- czyli najpewniej bedzie wojna z Iranem
luty 24, 2007
malgorzata
|
Antypolska propaganda Grossa
luty 23, 2008
...
|
Samorozwiązanie Parlamentu?
maj 5, 2005
opolskoma
|
więcej -> |
|