|
Miejmy gest, zapłaćmy za 447 Just
|
|
Jeżeli jakikolwiek polskojęzyczny Rząd ukrywa przed Narodem tajne uzgodnienie z organizacjami żydowskimi - to jest to żydowski Rząd Polski!
Twierdzę tak dlatego, że ten nieRząd - niezależnie od tego czy platformowy - czy też pisowski działa na szkodę Narodu Polskiego i takie działania porównać należy do stalinowskiego PKWN.
Żydzi są wedle mnie głupim Narodem!!!
Ale jeszcze głupsi są Polacy - którzy nieudolnie przeciwstawiają się żydowskiemu złodziejstwu!
Aby raz - na zawsze - zakończyć farsę z oszustwem "Holokaust industry" proponuję stworzyć przez Państwo Polskie fundusz wspierania żydowskich ofiar niemieckiego terroru w czasie II wojny światowej.
Myślę, że budżet Państwa Polskiego nie zawali się - jeżeli wyasygnuje rentę 1000 dolarów miesięcznie dla każdego żydowskiego więźnia niemieckich obozów koncentracyjnych.
I ta renta winna być wypłacana do końca życia danej osoby i ani dzień dłużej!
To nic - że Polacy - ofiary niemieckich oprawców będą w tym momencie dyskryminowani.
Jednak jednym ruchem możemy wybić element szantażu neonazistowskiej żydohołoty, która wcale nie walczy o pieniądze, ale o część Polski!
Dlatego pozwolę sobie zapożyczyć grafikę ilustrującą: jak w ciągu 70 lat syjoniści wygnali Palestyńczyków z własnej ziemi.
Przypomnę tylko, że Palestyńczycy są JEDYNYMI genetycznymi potomkami starożytnych Izraelitów.
Ale chazarscy syjoniści właśnie sobie przypisują historyczne prawo do tej ziemi.
Jeżeli się im nie przeciwstawimy - to za niewiele lat Świat uwierzy, że "Polin to prastara żydowska ziemia".
W końcu już od lat takie kłamstwa powtarzane są w muzeum zainicjowanym przez Lecha Kaczyńskiego!
|
|
17 kwiecień 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nie zgadzam się stanowczo.
Bardzo współczuję ofiarom Hitlera. Polskim ofiarom oczywiście - najbardziej.
Nie ma jednak żadnych podstaw prawnych ani faktycznych, abyśmy my, Polacy płacili cokolwiek ofiarom żydowskim zamordowanym przez państwo niemieckie w latach 1939-1945 na terenach tego państwa znanego jako III Rzesza Niemiecka i jej "prezydenta" czyli Führera Hitlera.
Byłoby to bowiem wyjątkowo niekonstytucyjne i rasistowskie preferowanie jednej grupy ludzi KOSZTEM DRUGIEJ, zupełnie niewinnej. Byłoby to przyznanie się do zbrodni, której się nie popełniło. Pomijam już fakt, że ofiary dostały odszkodowania od Niemców, co pewnie już zapomniały.
Skąd taki pomysł, Arturze?!
Przecież to byłoby samobójstwo! A tacy żydowscy idioci jak Azari i wszyscy o podobnych do niej poglądach, przedstawiliby papiery, że są potomkami i spadkobiercami całej Polski. To towarzycho trzeba pogonić raz a skutecznie. Jakiś jeden incydent, publiczny atak na Polskę i won z całą ambasadą Izraela - wyrzucić, zerwać stosunki dyplomatyczne, Wszystkie firmy związane z obywatelami Izraela, z kapitałem izraelskim - won, majątek znacjonalizować.
Wszystko to w sytuacji, kiedy żadna polska ofiara nie dostała zwrotu majątku zabranego przez Hitlera, przez Stalina, przez Bieruta, przez żydowskich sędziów skazujących Polaków na śmierć i PRZEPADEK MIENIA jak to udokumentowano na filmie "Generał Nil".
Nawet pani Ewa Kurek nie pozostawia złudzeń filosemitom: https://www.youtube.com/watch?v=waXx3UbtEF8
Ja po obejrzeniu "nabożeństwa purimowego" z gdańskiej gminy żydowskiej straciłam wszystkie złudzenia co do tzw "kultury żydowskiej".
Dla mnie CAŁA TA ICHNIEJSZA KULTURA I RELIGIA to ZBRODNICZY PRYMITYW i już nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. |
|
2019-04-18
Alina
|
 |
|
|
Wedle moich obliczeń byłaby to kwota nawet MILION razy mniejsza niż to - co chce ukraść żydohołota.
Możemy oczywiście machać szabelką - jak w 1939 roku. Ale liczy się skutek, a nie intencje. |
|
2019-04-18
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| Nic i won! |
|
2019-04-19
Alina
|
 |
|
|
| http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25242&Itemid=100 |
|
2019-04-19
Alina
|
 |
|
|
| https://www.youtube.com/watch?v=ZcfQeLG4Lrw |
|
2019-04-19
Alina
|
|
|
|
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
|
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Kto zna, kto widział?
luty 7, 2003
A@A
|
Grzebanie w grobach zmarłych
październik 17, 2005
Marek Olżyński
|
America's democracy of double standards won't work
luty 23, 2005
przesłał prof. Iwo C. Pogonowski
|
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
|
Los Europy
sierpień 25, 2003
ABCnet
|
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
|
Wypowied? Płk. Chwastka z 5 lutego
luty 22, 2003
|
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
|
CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu
lipiec 9, 2004
PAP
|
Do Redakcji: Uwaga o protalu zaprasza.net
maj 24, 2006
Gosc
|
Zrobcie miejsce dla nowych obywateli
styczeń 22, 2003
Elzbieta
|
Media pod żydowską okupacją
grudzień 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
|
Dług publiczny do 2006 nie przekroczy 55 proc. PKB
listopad 28, 2002
PAP
|
Rozdrapywanie starych ran: Katyń w oczach wrogów Imperium Obłudy
luty 28, 2008
Izrael Szamir (Tel Aviv) Marek Głogoczowski
|
Nasze gniazdo
październik 30, 2005
Artur Łoboda
|
Irena Sendlerowa nie żyje
maj 12, 2008
PAP
|
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
|
|
|