|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
więcej -> |
|
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
|
|
PiS populis
Liderzy PiS przejawiają ostatnio wyjątkową aktywność / INTERIA.PL
Partia braci Kaczyńskich wykazuje się ostatnio ogromną aktywnością. Tylko czy za inicjatywami Prawa i Sprawiedliwości kryje się coś więcej, niż chęć podbicia elektoratu przed nadchodzącymi wyborami?
Aktywność PiS rośnie wraz z datą zbliżających się wyborów. W sondażach PiS toczy zażarty bój z LPR i Samoobroną o pozycję wicelidera naszej sceny politycznej, za niezagrożoną Platformą Obywatelską. Jednak ostatnie pomysły PiS każą wątpić, czy Polska pod ich rządami będzie "prawa i sprawiedliwa".
Śmierć, śmierć, śmierć
Poseł Ziobro wierzy, że mordując morderców poczujemy się bezpieczniej / AFP
W ostatnim czasie do laski marszałkowskiej dwukrotnie trafiał projekt nowelizacji kodeksu karnego autorstwa Zbigniewa Ziobry, zakładający przywrócenie w Polsce kary śmierci. Poseł, którego wszyscy pamiętamy z posiedzeń komisji Rywina, udowadniał na podstawie amerykańskich statystyk, że wprowadzenie kary śmierci w USA ograniczyło liczbę zabójstw. Ani słowem nie wspomniał, że w Ameryce wciąż popełnia się rekordowo dużo morderstw.
Dlaczego młoda gwiazda PiS-u z uporem godnym maniaka lansuje przepisy, które skażą Polskę na międzynarodową izolację, stoją w jawnej sprzeczności z podpisanymi przez Polskę międzynarodowymi umowami i nijak mają się do chrześcijańskich wartości, do których wielokrotnie odwołuje się partia w swoim programie? Politykom PiS ta schizofrenia światopoglądowa nie przeszkadza - oni czytają sondaże, z których jasno wynika, że 78 proc Polaków chce ostatecznie eliminować najgro?niejszych przestępców.
Za, a nawet przeciw
Posłowie PiS mówią o obniżaniu podatków, a głosują za ich podwyższaniem / RMF
Prawo i Sprawiedliwość mieni się partią prawicową, jednak w kwestiach gospodarczych ciężko to dostrzec. Posłowie PiS ramię w ramię z kolegami z SLD poparli projekt 50-proc.stawki podatku PIT dla najbogatszych. Mniejsza, o to, że takie działania w dłuższej perspektywie mogą doprowadzić do zarżnięcia gospodarki, a najbogatszych skłonić do wytransferowania oszczędności za granicę. Ale czy politycy PiS zapomnieli, że w spisanym w sierpniu 2001 r. programie wyborczy zapisali "obniżenie kosztów inwestycji i działalności gospodarczej" oraz "obniżenie podatków"?
Zdezorientowanych uspokaja poseł Ludwik Dorn: "To próba przycięcia dochodów oligarchów i ich najemników". I wszystko jasne...
Wszyscy jesteście podejrzani
Kolejny "genialny" pomysł PiS to weryfikacja majątków osób publicznych. Prezes partii Jarosław Kaczyński oświadczył, że chodzi o tych, którzy doszli do majątków "poprzez przestępstwo, a bywa, że poprzez zdradę kraju". Lustracja majątków osób pełniących funkcje publiczne i konfiskata ich majątków w razie udowodnienia, że pochodzą one z nielegalnych ?ródeł to chwytliwy pomysł, ale narusza konstytucyjne prawo własności. A konfiskatę majątków przerabialiśmy już w Polsce w poprzednim systemie.
Upolować kogo się da
Poseł Wasserman bezwzględnie prześwietla Orlen / RMF
Poseł PiS Zbigniew Wasserman wraz z Romanem Giertychem tworzy doborowy duet śledczych sejmowej komisji specjalnej zajmującej się aferą Orlenu. Ich dokonania prezentują się imponująco: naruszenie autorytetu prezydenta, kompromitacja polskich służb specjalnych, atmosfera chaosu i nagonki politycznej.
Orlenowska komisja zasługuje na uznanie za ogrom ujawnionych nieprawidłowości. Ale wątpliwości budzą intencje śledczych, którzy nie potrafią ukryć osobistej niechęci do głównych bohaterów afery, co podważa ich obiektywizm.
Jeszcze większe obawy mogą budzić słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który w jednym z wywiadów stwierdził, że dociekania komisji są ważniejsze, niż zapisany w konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej trójpodział władzy. Pachnie bolszewizmem.
Podwójna moralność
Poseł Dorn spędził udane wakacje w Chorwacji. Szkoda tylko, że pojechał na nie służbowym samochodem / AFP
Politycy PiS lubią snuć plany, jak będzie wyglądała Polska pod ich rządami. Słyszymy o zmianie podejścia do państwa, o redukcji wydatków na administrację, o rozprawieniu się z korupcją. Piękne, wzniosłe słowa, budzące podziw u zwolenników i zazdrość u rywali. Ale nijak się mają do zachowania posła Ludwika Dorna, który na wakacje do Chorwacji pojechał służbowym samochodem, a poniesione podczas wypoczynku koszty leczenia zwrócił dopiero po ujawnieniu tych faktów przez prasę...
Postawa PiS właściwie nie jest niczym zaskakującym. Praktycznie każda polska partia ma na swoim koncie dziesiątki działań sprzecznych z własnym programem, politycy z każdego obozu mają na swoim koncie mniejsze lub większe grzeszki. Ale czy w takim razie PiS ma prawo mienić się ostatnim sprawiedliwym naszej sceny politycznej i obwieszczać wszem i wobec, że tylko oni są w stanie postawić Polskę na nogi? Oczywiście, że ma. Ale wyborcy mają prawo tym obietnicom nie wierzyć.
(INTERIA.PL)
|
|
9 listopad 2004
|
|
|
|
|
|
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
|
Prezydent Kwaśniewski podpisał kontrowersyjną nowelizację
sierpień 16, 2002
PAP
|
Wałęsa przez przypadek ujawnił donosy "Bolka"
czerwiec 18, 2008
Michał Pietrzak, Bartłomiej Bajerski
|
Biada doroslym
luty 2, 2009
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Dla Premiera trawniki ważniejsze od ludzi...
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
|
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
|
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
|
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Zajączek z USA
czerwiec 21, 2006
Andrzej Kumor
|
W 66 rocznicę śmierci Romana Dmowskiego
grudzień 31, 2004
|
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Superpanstwo wchodzi kuchennymi drzwiami
październik 16, 2007
Goska
|
Polityczna egzekucja Leppera?
lipiec 30, 2007
Marek Olżyński
|
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Spreparowane umysły
marzec 12, 2003
|
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta
czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Radiowozy dla strażników
październik 27, 2004
|
Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu
czerwiec 1, 2004
Artur Łoboda
|
Rozpoczął się proces Germara Rudolfa z okarżenia o "negowanie Holokaustu"
listopad 16, 2006
bibula
|
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
|
więcej -> |
|