ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
więcej ->

 
 

Oblicze mediów
SOBCZAK i SZPAK

Dwie sprawy, które chcemy poruszyć, tylko pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. Zacznijmy od wizyty prezydenta Busha w Wielkiej Brytanii.
Wyspiarze, ludzie dumni i odważni, od razu, żeby nie było najmniejszych wątpliwości, wygarnęli otwarcie i wprost, co myślą o przyjacielskiej wizycie prezydenta USA i jego hegemonistycznej polityce. Na wstępie oświadczyli, iż nie życzą sobie ani takiej wizyty, ani takiej przyja?ni, gdyż dla nich pan Bush jest obecnie największym zagrożeniem dla świata.
O przymiotach intelektualnych prezydenta USA 63% Brytyjczyków wyraziło się krótko i dobitnie: JEST GŁUPI!
Ale najmocniej musiało zaboleć to, że nie tylko demonstranci, ale i większość brytyjskich intelektualistów okrzyknęła Busha i Blaira zbrodniarzami wojennymi, nawołując jednocześnie społeczność międzynarodową do postawienia ich przed Międzynarodowym Trybunałem. Dużo dalibyśmy pieniędzy, żeby zobaczyć twarze i miny naszych pokornie uniżonych do samej gleby sługusów amerykańskich – prezydenta Kwaśniewskiego, premiera Millera, ministrów Cimoszewicza, Szmajdzińskiego i Zemke.
O Was, panowie, też – wcześniej czy pó?niej – świat się upomni. Macie również na swoich rękach krew Irakijczyków. To Wy potajemnie, ukrywając prawdę i kłamiąc przed własnym Narodem, wysłaliście jednostkę GROM na pierwszą linię frontu. Okryliście Polskę i Polaków hańbą i nic tego nie zmyje. Świat nazywa rzeczy po imieniu – agresor jest agresorem, zbrodniarz zbrodniarzem, a okupant okupantem. Niezależnie, skąd przychodzi i z jaką „szlachetną misją wyzwoleńczą” napada na suwerenny kraj. Prawdziwe, wolne media i niezależni dziennikarze nie dają się ogłupić ani zbałamucić. Natychmiast odsiewają rzeczywistość od propagandy. Oni służą ludziom, społeczeństwu, a nie politykom i ich brudnym interesom. Na swój szacunek zarabiają prawdomównością i rzetelnością. Za to w naszych mediach elektronicznych oraz szczególnie w „Gazecie Nam Nie Jest Wszystko Jedno” od półprawd, przemilczeń i manipulacji można zwymiotować. Jakoś nie znaleziono w nich miejsca na rzetelne, prawdziwe omówienie wizyty Busha w Wielkiej Brytanii. Na litość boską, naprawdę uważacie Polaków za takich kretynów, którymi można bezkarnie manipulować?



I druga sprawa. Upadł Szewardnadze, gospodarka leży, Gruzja na skraju bankructwa. Po sfałszowanych wyborach parlamentarnych przebrała się miarka.
Zdesperowany lud przestał demonstrować, przestał krzyczeć ZŁODZIEJE, tylko rozpędził to towarzycho trzymające w Gruzji władzę.
Tyle wiemy z naszych mediów, w których po obaleniu komuny zaręczano, że od teraz podawane przez nie wiadomości mogą być dobre, złe, ale zawsze prawdziwe. Po latach brzmi to jak marny dowcip.
Ale wracajmy do Gruzji.
Kto tak pięknie zrujnował gospodarczo ten piękny i zasobny kraj, doprowadzając niemal do wojny domowej?
Ano nasza nietykalna, „przenajświętsza krowa” Balcerowicz.
On ci to, za potężną kasę, napisał i realizował przez trzy lata (2000-2003) program „Doradztwo makroekonomiczne dla Gruzji”. Efekt uzyskał jeszcze lepszy niż u nas, po schłodzeniu gospodarki. Pytamy, czemuż to tak dociekliwe elektroniczne media w tej sprawie zasznurowały sobie gęby? Bo czemu o genialnym Balcerowiczu i jego gruzińskim sukcesie w „Gazecie Nam Nie Jest Wszystko Jedno” CICHO, SZA, wiadomo i bez pisania. Tak to z założenia pluralistyczne media mają obecnie tylko jedno, słuszne oblicze.

PS Swoją drogą, ciekawe, z którego teraz kraju MFW i BŚ zlecą swojemu pupilkowi Balcerowiczowi wyssanie pieniędzy, rujnując go jak Gruzję?

www.kabaret-klika.prv.pl
4 grudzień 2003

SOBCZAK i SZPAK 

  

Archiwum

tyrty
kwiecień 2, 2006
tryrty
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przesłanie Pana Cogito
lipiec 28, 2003
Zbigniew Herbert
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
Za, a nawet przeciw
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
Spotkanie ostatniej szansy
październik 30, 2005
PAP
"Jestem Obywatelem USA a nie małpą!"
luty 8, 2004
antycenzor
Okupacja irackich serc i umysłów
listopad 18, 2006
Nir Rosen/ tłum.Piotr
Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
Ucieczka od świadomości klęski
grudzień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
W USA stopy procentowe bez zmian
czerwiec 26, 2002
PAP
Kolejne rewelacje idioty. Balcerowicz w Budapeszcie
luty 28, 2003
Artur Łoboda
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
Wpływ paradygmatu neo-darwinowskiego na upowszechnianie się osobowości komercyjno-konsumpcyjnej
październik 31, 2003
Marek Głogoczowski
Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media