|
Płacenie kartą
|
|
Szwecja może być pierwszym krajem świata, w którym znikną płatności gotówką. Domagają się tego wpływowe związki zawodowe sektora finansowego. I mają poparcie banku centralnego.
http://di.com.pl/news/33852,0,Szwecja_-_pierwszy_kraj_w_ktorym_bedzie_mozna_placic_tylko_karta.html
To co wyglada na poczatku ladnie, to z wiekiem brzydnie !!!
Wprowadzenie w zycie calkowitego obrotu bezgotowkowego z czasem spowoduje wieksze mozliwosci spekulowania wladcy. Ile juz dzisiaj ludzie maja problemu czasami, zeby zaplacic karta. Karta w kazdym momencie moze zostac zablokowana. Zanim ktos wyjasni, dlaczego sie tak stalo, to moze zostac pozbawiony srodkow do zycia. O tych sprawach mowi sie malo, ale dzieje naprawde bardzo duzo. Konta sa okradane. Pod dane konta jest podpietych czasami kilku ludzi. Hakerzy kradna wiadomosci z kazdej instytucji na swiecie i w dodatku sa bardzo szanowanymi ludzmi, jak np. wlasciciel Wikileaks, ktory jest przyjmowany na londynskich salonach. Kto ma leb na karku, to ma swojego hakera, ktory cichutko zalatwia rozne sprawy dla wladcy placacego. Nikt wiec nie moze byc pewny, kiedy i jak oraz dlaczego nie moze zaplacic swoja karta. Zanim bank to wyjasni, to jest prawdopodobienstwo, ze wlasciciel karty zginie z glodu lub straci dobry interes.
Kontrola ! Absolutna kontrola wszystkiego jest mysla przewodnia wladcy, bo co to za wladca, ktory nie moze wszystkiego kontrolowac !? Wprowadzenie globalizacji ma za zadanie ta wladze urzeczywistnic i uwypuklic.
Ludzi jest coraz mniej, bo dazy sie do 500 milionow. Wielcy tego swiata decyduja o wprowadzaniu zmian i nowosci. Dzieki temu juz 60 lat zdychaja sami od broni HAARP, ktora wprowadzil bankier Rockeffeler. Dzisiaj inny bankier bije sie o wprowadzenie calkowitego obrotu bezgotowkowego. Sami bankierzy beda z czasem zdychac z glodu, bo moze im byc zablokowane konto.
Kapitalisto, ukrecisz sam sznur, na ktorym sie bedziesz musial powiesic - W. Lenin
http://wiadomosci.dziennik.pl/.....untow.html
Dzisiaj jest masa sluzb, ktore maja wglad satelitarny w zycie czlowieka i jego dane. Jak w Polsce dwa tygodnie temu okradli ludziom konta, to bank im nie chcial zwrocic !!!
Nie badz taki nowoczesny. Zadbaj o ksiazeczke z wpisem !
|
|
30 wrzesień 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
|
Ile wydajemy na ochronę zdrowia?
jeden z wodzów komunizmu mówił ...nie istotne jak ludzie głosują ważne kto głosy liczy...
maj 12, 2006
Adam Sandauer
|
Gdy rozum śpi budzi się Ziemkiewicz
wrzesień 24, 2003
|
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
|
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
|
Poprawny politycznie
styczeń 7, 2007
Bogusław
|
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
|
Abp Gocłowski: grzeszy ten, kto uważa, że przed 1989 było lepiej
listopad 11, 2002
PAP
|
Umieć nadąrzyć za Ameryką?
październik 28, 2008
Gregory Akko
|
4:1 dla Unii
listopad 21, 2002
Mateusz Machaj http://www.kapitalizm.republika.pl/
|
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
|
Czyja Sprawa?
listopad 10, 2004
Kazimierz Murasiewicz
|
Prima Aprilis w Kijowie
kwiecień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
|
25 lat minelo
grudzień 19, 2006
przeslala Elzbieta
|
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
|
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
|
Lekarze biorą sprawy we własne opiekuńcze ręce
grudzień 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
|
|
|