|
Język nienawiści antypolskiej szczekaczki WP.pl
|
|
Wielkim szokiem była dla mnie informacja przeczytana w antypolskim szmatławcu nazywającym siebie "Wirtualną Polską".
Otóż twierdzą oni, że "przeprowadzili sondaż na temat rzekomej "odpowiedzialności Polaków" za Holokaust.
I wedle tego szmatławca: "
Z tezą o odpowiedzialności Polaków za Holokaust nie zgodziło się 63 proc. badanych, z czego 45 proc. - zdecydowanie nie, a 18 - raczej nie. "Tak" odpowiedziało 12 proc. respondentów (zdecydowanie tak - 4 proc., raczej tak - 12 proc.). Zwraca uwagę odsetek osób, które nie mają w tej sprawie zdania. "Trudno powiedzieć" odpowiedziało 25 proc. badanych.
Prym w niezgodności ze stwierdzeniem wiodą wyborcy Kukiz'15. Aż 92 proc. z nich uważa, że Polacy nie ponoszą odpowiedzialności za zagładę Żydów. "Tak" odpowiedziało zaledwie 4 proc. Kolejni są wyborcy Nowoczesnej (82 proc. do 8 proc.), a dopiero na trzeciej pozycji wyborcy PiS (70 proc. wobec 21 proc.). Najmniejsza różnica w poglądach jest widoczna wśród wyborców PO. 59 proc. z nich zgadza się z tezą, a 29 proc. - nie."
Przypominają się w tym momencie słowa Ministra propagandy Trzeciej Rzeszy" "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą".
Trzeba się zastanowić: dla kogo kłamstwo staje się prawdą?, bo z pewnością nie - dla uczciwego człowieka. Tylko kanalie dadzą się zmanipulować.
Dlatego zacytuję inne powiedzenie Goebbelsa: "im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą".
Już samo postawienie pytania o rzekomy "udział" Polaków w zagładzie Żydów - jest zbrodnią przeciwko ofiarom niemieckiego barbarzyństwa.
Jednak takie manipulowanie rzekomym "sondażem" by wykazać, że jacyś "Polacy" czują się odpowiedzialni za holokaust - podchodzi pod Artykuł 55 ustawy z dnia 26 stycznia 2018 roku ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej!
Jeszcze trochę takich tekstów, a przyszłe pokolenia Polaków rzeczywiście w to uwierzą, bo co rusz będą czytały w mediach podobne oszczerstwa.
|
|
6 marzec 2018
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Wciąż trwa sprzedaż ampułki wiatru, który hulał w stajence betlejemskiej.
Może w końcu ktoś dokona obliczeń, ilu Żydów:
a) aszkenazyjskicj,
b) sefardyjskich,
c) mizrahi
zginęło z rak:
a) Niemców
b) tzw. "Ludzi Radzieckich"
c) innych nacji,
w trakcie okresu zwanego II Wojną Światową, bez współudziału współplemieńców.
I ta liczba bezwzględna to "Prawdziwy Holokaust".
I porównajmy to do liczby, np. zamordowanych Polaków, w tymże okresie.
To na prawdę da się policzyć i bez wielkiego wysiłku.
|
|
2018-03-07
Magellan
|
|
|
|
UPA
październik 18, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 1, 2004
Artur Łoboda
|
Polska pożyczy Islandii 200 mln dolarów
listopad 7, 2008
PAP
|
Generał, który wygrał Bitwę Warszawską
sierpień 14, 2003
Lech Maria Wojciechowski
|
Smiecie
czerwiec 13, 2005
vvv
|
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
|
OPEC sprzedaje dolary
styczeń 27, 2007
nauczyciel
|
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
|
Okrucieństwo Izraela w Palestynie
lipiec 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
|
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Bogaci obrońcy chłopów
wrzesień 6, 2002
BERNADETA WASZKIELEWICZ http://rzeczpospolita.pl
|
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
|
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
|
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
|
Polska sie rozwija, tylko nie wiem dlaczego
ucikaja z niej nawet bezdomni i to w towarzystwie duszpasterza?
październik 31, 2006
Patriota
|
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (2)
lipiec 13, 2004
Gracjan Cimek
|
Szowiniści przeciw UE
marzec 25, 2004
PAP
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
Nowa książka Grossa
czerwiec 27, 2006
RMF
|
|
|