|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
więcej -> |
|
Manipilowanie cyframi -
polskie bezrobocie
|
|
Bezrobotnych jest więcej
Bezrobocie w Polsce jest wyższe niż podaje Główny Urząd Statystycznego, a liczba pracujących osób jest w rzeczywistości o milion niższa.
Nieścisłości w statystykach ujawnił ostatni spis powszechny. Wychodzi na to, że szacunki GUS były albo zawyżone, albo zaniżone. Na przyszły tydzień prezes urzędu zwołał specjalną konferencję prasową, na której wyjaśni, skąd wzięły się te rozbieżności.
Do tej pory GUS opierał swoje wyliczenia stopy bezrobocia (wyraża procentowy stosunek bezrobotnych do osób aktywnych zawodowo) przyjmując liczbę pracujących na ok. 14 mln 700 tys. osób. Tymczasem ze spisu wynika, że zarabiających Polaków jest znacznie mniej, bo 13 mln 218 tys. W wyniku tej różnicy automatycznie wzrósł wska?nik bezrobocia. Według spisu w maju 2002 r.; bez pracy było 21,2 proc. aktywnych zawodowo osób, a nie, jak podawał GUS - 19,9 proc.
Gdzie podziało się owe 1,5 mln osób, które statystyki ujmowały dotąd jako pracujących? "Jest to między innymi efekt spadku liczby osób pracujących w rolnictwie, która zmniejszyła się o ponad milion" - wyjaśnia na łamach "DP" prof. Krystyna Strzała z Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową.
|
|
30 listopad 2003
|
|
Dziennik Polski
|
|
|
|
Prasa finansowa i emisje akcji | Jaka wiarygodność?
czerwiec 15, 2005
Andrzej Sielecki
|
10 tys. zł za paraliż miasta
luty 21, 2008
PAP
|
"Strzeżcie mnie od przyjaciół, od wrogów obronię się sam"
maj 12, 2005
Marek L.
|
Kilka uwag na temat Piłsudskiego
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
|
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
|
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
|
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
|
My są...
SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
|
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
|
Demokracja na wynos
marzec 13, 2006
Piotr Ciszewski
|
Ojciec Augustyn: Papież uczy pokornej akceptacji życia
sierpień 20, 2002
PAP
|
Dziesięć milionów hektarów
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
|
Rząd PO-PiS czyli nieudacznicy wracają
październik 19, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Kongres Polski Suwerennej - Komunikat z dnia 6 listopada 2004
listopad 17, 2004
|
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
|
Kiedy znieczulica powstaje
marzec 28, 2008
Marek Jastrząb
|
Pieprz pod prysznicem
listopad 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
Odłożona prywatyzacja
lipiec 4, 2002
PAP
|
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|