ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
więcej ->

 
 

Po co lustracja?

Tytuł nie do końca odzwierciedla to, co chcę powiedzieć. Polska po wielu latach prób przeprowadzenia lustracji osób pełniących funkcje publiczne, a dotyczącej pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi w latach 1944-1990 wciąż nie jest nawet w pół drogi do celu. Z nie do końca znanych przyczyn większość Polaków postrzega lata komunistyczne jako okres, którego nie powinno było być w historii Polski, a obecne lata wprost przeciwnie jako okres, który powinien był się pojawić w naszej historii już dawno. Dla pracownika nie ma zasadniczo żadnej różnicy między tymi dwoma okresami, gdyż w obu systemach istnieje coś co należy nazwac wszechwładną kontrolą systemu nad społeczeństwem. Pomimo, iż obecnie gospodarka w przeciwieństwie do uspołecznionej gospodarki komunizmu jest w przeważającym stopniu sprywatyzowana, to wciąż człowiek jest niewolnikiem. Przedtem miał on do czynienia z nieustającą inwigilacją ze strony dyspozycyjnych donosicieli sprawujących pieczę nad bezpieczeństwem systemu, a dzisiaj funkcję tę sprawuje po trosze technologia, po trosze niedobitki SB (UOP, ABW), a znakomitą część kontroli w tej części państwa, która została sprywatyzowana sprawują natomiast managerowie firm! Czy nie należy kreślić więc analogii między komunistycznymi kapusiami pilnującymi komunistycznego porządku i obecnymi managerami pilnującymi kapitalistycznego porządku w imieniu właścicieli kapitału. Idąc dalej tym tokiem rozumowania zastanówmy się jaka jest różnica pomiędzy dyspozycyjnym kapusiem z lat komunistycznych, a dyspozycyjnym managerem (oczywiście nie każdy manager jest dyspozycyjny i gorliwy w wykonywaniu i egzekwowaniu swoich obowiązków) obecnie. Zasadniczo nie ma żadnej, dlatego też nonsensem jest systemowe ściganie SB-eków, które jest finansowane z naszej kieszeni. Jak zawali się obecny rynkowy system (bo się zawali), wówczas pojawi się potrzeba rewanżu na dzisiejszych wyzyskiwaczach i ich reprezentantach czyli managerach. Co wtedy? Nie piszę tego, aby bronić SB-eków bo się nimi brzydzę, ale dlatego że dostrzegam nieefektywność tej drogi wyprawienia krzywd społeczeństwa i jednocześnie palącą konieczność wzięcia się za rozliczanie managerów, którzy w różnych branżach gospodarki w imieniu właścicieli kapitału zajmują się obecnie wyzyskiem społeczeństwa na skalę nie mającą precedensu od czasów niewolnictwa. Gdybyśmy mieli możliwość osobistego rozliczenia się z SB-ekami bez konieczności szukania sprawiedliwości w instytucjach państwa, byłoby to najlepsze rozwiązanie. Tylko czy wówczas w 1989 roku była na to szansa?
9 sierpień 2008

jobstalker 

  

Archiwum

20 mld euro na inwestycje ekologiczne
sierpień 24, 2002
IAR
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Partie polityczne pod nadzorem służb...
kwiecień 17, 2007
Marek Olżyński
Łyżwiński na prezydenta.
grudzień 11, 2006
Jan Lucjan Wycislak
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
CIA pomagała Janowi Pawłowi II umentalny "Karol Wojtyła: człowiek, który zmienił historię", w którym były szef CIA ujawnia,
marzec 23, 2006
AFP
To my napluliśmy na groby naszych bohaterów
maj 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co zmieni Traktat UE
wrzesień 8, 2007
Goska
Ameryka jedną z żydowskich kolonii?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Skutki klęski USA w Iraku
maj 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Islam sunnitów i szyitów a stabilizacja Bliskiego Wschodu
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy chcą rozszerzenia kompetencji RPP
lipiec 25, 2002
PAP
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2

maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
Jak długo Polacy będą głosować na kurwy?
wrzesień 12, 2007
Newsweek
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media