ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
więcej ->

 
 

Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?



Hamid Reza Asefi z ministerstwa spraw zagranicznych w Teheranie powiedział 10go sierpnia, 2006, że: „Jedynym sposobem osiągnięcia bezpieczeństwa w Iraku jest ewakuacja obcych wojsk, które nie są zdolne tego bezpieczeństwa zapewnić.” Atak w Najaf przy grobie Imam’a Ali’ego, zabił 34 osób i poranił wielu oraz miał na celu, według Asef’iego, „dzielić braci sunnitów i szyitów.”

Typowe w obecnej sytuacji jest nawoływanie do solidarności sunnitów, takich jak Hamas w Palestynie i szyitów takich jak Hezbollah Libanie, w obliczu przedwczesnej propagandy zwycięstwa Ehud’a Olmert’a, który twierdzi, że najazd Izraela na Liban już „zmienił oblicze Bliskiego Wschodu.”

Tymczasem, po ogłoszeniu domniemanego spisku bombardowania trans-atlantyckich samolotów, podejrzanymi znowu są wyalienowani młodzi brytyjscy muzułmanie, pochodzący z Pakistanu. Nie wiadomo czy ludzie ci są ofiarą prowokacji, zwłaszcza sądząc według momentu, w którym objawiono tem spisek, podczas masakry Libanu przez Izrael i w czasie stwarzania psychozy, terroru przy jednoczesnym szykanowamiu pasażerów pozbawianiem ich ręcznego bagażu i narażaniu ich na rewizje osobiste i godzinowe odprawy na lotniskach. Szykany stosowane wobec Amerykanów mają jakoby wzmacnić oś USA-Izrael. Napewno warto zwrócić uwagę na powody alienacji tych Brytyjczyków, teraz kiedy potrzeba rozsądnej strategii przeciwko terroryzmowi, strategia ta powinna opierać się na poszanowaniu wszystkich religii, a nie pogardzie dla islamu demonstrowanej przez Izrael.

Przechwałki Izraela, że zniszczy Hezbollah w przeciągu kilku dni nie sprawdziły się. Po czterech tygodniach walki nadal trwają i daleko jest Żydom do rozbrojenia Hezbollah, która nadal ma dwu izraelskich jeńców gotowych do wymiany, za więżniów Palestyńczyków i Libańczyków, w rękach Izraela.

Zbrodnicze bombardowanie przez Izrael spowodowało śmierć ponad 1000 osób w tym ponad 70% cywilów i pozbawiło dachu nad głową ponad miliona Libańczyków. Straty Izraela wynoszą 120 osób zabitych, w tym 82 żołnierzy, oraz 13 czołgów zniszczonych, jak też poważne uszkodzenie okrętu wojskowego, przy jednoczesnym bombardowaniu miast północnego Izraela z Haifą na czele.

Izrael nadal nie chce zawieszenia broni i pertraktacji i jak dotąd zdewastował Liban, ale nie zniszczył Hezbollah. Teraz Izrael przygotowuje ofenzywę wgłąb Libanu w celu osągnięcia rzeki Lintani, z której Izrael może rocznie rabować 280 milonów metrów kubicznych wody.

Hezbollah spisuje się lepiej w bezpośreniej walce, niż żołnierze żydowscy, ale ma mnej wielkich zasobów broni do walki. Hezbollah obecnie popiera wejście 15,000 wojsk libańskich na teren południowego Libanu. Nasrallah, wódz Hezbollah chwalił się, że Liban stanie się „cmentarzem wojsk Izraela.” W rzeczywistości Hezbollah nie jest organizacją państwową i ma ograniczoną ilość ludzi i broni.

Presja polityczna spowodowana rosnącymi stratami Libanu nie może być ignorowana przez Hezbollah. Jak dotąd główną bronią Hezbollah były katiusze, pierwszy raz używane przez Rosjan przeciwko Niemcom. Rakiety te nie równoważą masowych dostaw broni USA do Izraela, w tym wysokiej precyzji pocisków. Hezbollah ma jednak rakiety Fajr-5 o zasięgu 75 km. oraz Zizal-2 o zasięgu ponad 300 km. i nośności 600 kg. materiałów wybuchowych.

Tymczasem w ONZ dalej ciągną się pertraktacje, przeciągane przez USA na korzyść Izraela, dotyczące zawieszenia broni. Rosja proponuje trzy dni przerwy w walkach w celu umożliwienia pomocy humanitarnej, ofiarom zbrodni Izraela w Libanie. Hezbollah popiera zawieszenie broni pod warunkiem, że Izrael przestanie bombardować Liban.

Plan USA stworzenia strefy buforowej w południowym Libanie, żąda usunięcia z terenów przy granicy Izraela, sił Hezbollah, czego wojskom Izraela nie udało się do tej pory osiągnąć. Rozbrojenie Hezbollah, którego żąda Izrael i w imę którego dokonał zniszczenia Libanu, jest możliwe tylko z pomocą Iranu a nie za pomocą pertraktacji USA w ONZ.

Gdyby naprawdę oś USA-Izrael chciała pokoju w Libanie, to w tym celu muszą się zwrócic nie do ONZ, ale do Iranu, który tymczasem jest, jak dotąd werbalnie, atakowany przez Izrael, w ramach obrony monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie.

Rząd Libanu proponuje wymianę wię?niów za pomocą Czerwonego Krzyżą, ewakuację wojsk Izraela, kontrolę granicy z Izraelem przez wojsko Libanu, po przybyciu wojsk międzynarodowych i żąda przekazania map terenów zaminowanych w południowym Libanie przez Izrael, w czasie pierwszej okupacji. Plan prezydenta Siniora jest popierany przez Unię Europejską, Syrię i Ligę Arabską. Bez porozumienia z Teheranem zawieszenie broni w Libane, nie wydaje się prawdopodobne według większości obserwatorów Bliskiego Wschodu.

www.pogonowski.com
12 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
BANKI WYWOݎ Z POLSKI MILIARDY ZŁOTYCH
luty 17, 2009
Dariusz Kosiur
Głupi tylko ma pewność
wrzesień 7, 2002
Jan Kasprowicz
Aktualizacja strony http://zaprasza.net/kolton W zwiazku z przyjeciem do Uni Europejskiej RUMANIA i BULGARIA nalezy popraw
lipiec 7, 2007
Henry Kolton
LIST PRYWATNY DO ARTURA ŁOBODY
wrzesień 12, 2005
Wiesław Sokołowski
Czy Kościół Katolicki stanie się dla Unii Europejskiej "użytecznym głupcem" ?
maj 31, 2003
Pokrętne prawo w sejmie, czy pokrętny marszałek sejmu?
kwiecień 24, 2003
PAP
Ekologia a prawda
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Kanty Okrągłego Stołu
czerwiec 28, 2003
Adam Sandauer
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
"Ugly American"
kwiecień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nepotyzm w Małopolskiej Chorej Kasie
styczeń 23, 2003
Piotr Mączynski
Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
Tak mi się napisało.
listopad 7, 2006
"Waldi"
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media