|
Żydzi byli gorsi od Niemców!
|
|
Kiedy Niemcy zarządzili utworzenie Getta żydowskiego w Krakowie, to w pierwszym rzędzie zmusili do opuszczenia swoich mieszkań Polaków zamieszkałych w Podgórzu.
Przez cały czas istnienia dzielnicy żydowskiej, przechodził przez nią jedyny szlak komunikacyjny na wschód i Niemcy pozostawili bramy Getta otworem. Zresztą ogrodzenie - które miało w niektórych miejscach 1,5 metra wysokości, było raczej symboliczne.
Do tego przez cały czas przez Getto przejeżdżał tramwaj i słyszałem kiedyś wypowiedź Żyda o tym - jak nieznany mu polski tramwajarz pomógł mu uciec z Getta.
Gdy tramwaj mijał bramę getta - tramwajarz zwolnił, by Żyd mógł się ukryć za tramwajem przed strażnikami i w ten sposób opuścić Getto.
Tak więc Getto było raczej stanem ducha Żydów, a nie realną granicą życia.
Żydzi o "aryjskich" rysach nie mieli żadnego problemu by pojechać gdziekolwiek i poszukać pracy.
Wrócę jednak do początkowego okresu tworzenia Getta.
Wyrzuceni z domów zostają nie tylko Żydzi, ale tak samo Polacy.
Żydzi kierują się do Podgórza najczęściej przez most Piłsudskiego, a Polacy do centrum - przez most Krakusa.
Jest dość obszerna dokumentacja fotograficzna i filmowa z tego wydarzenia. Dlatego napisałem kiedyś, że jednym z pierwszych aktów hollywoodzkiego ataku na Polaków - była scena z Listy Schindlera, w której rzekomo "Polacy znieważali opuszczających swoje domy Żydów".
Przez wiele lat - podprogowo wprowadzano do zbiorowej świadomości kłamstwo, że "Polacy byli gorsi od Niemców".
Na czym miała polegać ta "gorszość"?
Wedle izraelskiego dziennikarza miała być nią "gotowość złożenia doniesienia o ukrywających się Żydach".
Coś - co było normą w większości okupowanych przez Niemców krajów - w Naszym wypadku nazwane zostaje "zbrodnią" gorszą od ludobójstwa(!)
Na współczesną - żydowską nienawiść do Polaków złożyło się kilka czynników.
Czynnikiem pierwotnym było niewątpliwie haniebne zachowanie nielicznych Polaków.
Ale w tym momencie pozwolę sobie przypomnieć wypowiedzi niektórych Żydów, którzy przyznali, że szczególnie niemiłe było zachowanie ludzi - którzy u tych Żydów pracowali przed wojną.
Jaka może być tego przyczyna?
Jak zachowywali się wobec Polaków owi Żydzi?
W przypadku ludzkiego zachowania wobec Polaków- najczęściej odwzajemniali się oni pomocą w ukryciu dawnego pracodawcy.
Więc samych siebie mogą Żydzi obarczać odpowiedzialnością za brak pomocy w czasie wojny - ze strony byłych pracowników.
Drugim czynnikiem decydującym o żydowskim stosunku do Polaków - jest nikła świadomość i brak jakichkolwiek chęci poznania prawdy.
Naturą żydowską jest bezkrytyczne powtarzanie mitów i zwielokrotnianie ich dramatyzmu.
Jak gdzieś zabiją Żyda - to żydowska fama zrobi z tego pogrom.
Jeżeli więc Żydzi słyszeli o tym, że "Polacy byli gorsi od Niemców" - to na medialnych dokumentach historycznych dojrzą owych "Polaków" - znęcających się nad Żydami przy użyciu pałek.
I ŻADEN ŻYD NIE POKUSI SIĘ O SPRAWDZENIE: kim byli ludzie w cywilnych ubraniach i jakichś czapkach, którzy kijami okładali Żydów w Getcie?
A przecież była to żydowska Policja w Gettach!
Trzecim czynnikiem decydującym o obecnym zachowaniu Żydów wobec Polaków - jest milcząca zgoda polskojęzycznych polityków - na pomawianie Nas o zbrodnie niemieckie!
To milczenie rozzuchwaliło nienawistnych wobec Polski - żydów. (z małej litery)
Żadne media nie podają, że w dziele wymordowania Żydów - Judenraty konkurowały z Niemcami!
To polityka Judenratów doprowadziła do masowego głodu w Gettach.
Policja żydowska ścigała i przekazywała Niemcom ludzi szmuglujących żywność do Gett!
Na długo przed zamordowaniem PIERWSZEGO Żyda w Birkenau, Judenraty wymordowały głodem setki tyscy Żydów!
Powyższe informacje powinny w końcu dotrzeć do światowej opinii publicznej i powinna to być JEDYNA reakcja Rządu polskiego na pomówienia żydowskie wobec Polaków!
Każda inna reakcja i jakiekolwiek próby "rozładowania napięcia", będą TYLKO potwierdzeniem żydowskich oszczerstw!
|
27 luty 2018
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Protest Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu przeciw poparciu
Rządu RP agresji Stanów Zjednoczonych na Irak
marzec 21, 2003
|
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
|
Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych
marzec 20, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Ważne Powody Zagrożenia USA
lipiec 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
|
Pisane nad ranem
styczeń 29, 2003
Magdalena
|
Wstyd za Instytut Pamięci Narodowej
luty 26, 2003
Dr Leszek Skonka
|
Pogarda zabija
styczeń 25, 2004
Andrzej Kumor
|
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
|
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prowokator
listopad 2, 2005
Artur Łoboda
|
Pożegnanie ze skarbem
styczeń 16, 2003
PAWEŁ RESZKA http://rzeczpospolita.pl/
|
Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zarobki w systemie ochrony zdrowia
maj 9, 2006
Adam Sandauer
|
Kompromitacja
wrzesień 15, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sejm zdrady
grudzień 20, 2007
...
|
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
|
Delfiny dla arsenału nuklearnego Izraela
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
|
|
|