|
Ogolny strach
|
|
Na Wawelu chowamy glowy Panstwa Polskiego. Cos przeczuwam, ze Lech kaczynski bedzie ostatnim prezydentem Polski. Trudno jednoglosnie mi przewidziec, jakie sa na prawde zamiary Brukseli i co i kiedy jej sie uda zrealizowac, ale Bruksela bedzie dazyla do tego, zeby byl tylko jeden prezydent Unii Europejskiej jako panstwa. Polacy jeszcze nie ze wszystkiego zdaja sobie sprawe i z wieloma zmianami bedzie sie nam trudno pogodzic, ale cierp cialo cos chcialo ! Jestesmy slabym krajem, ktoremu od dawna Wielka Loza Angielska nie daje spokoju. Terazniejszosc i realia nie dotycza w tej chwili tylko nas. Widze Europe i jej kraje zwiazane Unia. Dusza sie, bo politycy sie boja. Politycy wiedza o mozliwosciach nacisku, bo juz nawet od dawna dyskutuje sie w Unii Europejskiej o broni magnetycznej czy falowej. Unia o takich spotkaniach informuje nawet na swojej stronie internetowej : http://www.europarl.europa.eu/press/sdp/backg/en/1998/b980209.htm
Politycy maja swoich doradcow i fachowcow, ktorzy wiedza, na czym ta bron polega. Panuje ogolny strach elit rzadzacych w kazdym kraju Europy. Absolutne poddanstwo jest wymagane coraz konsekwetniej. Nastapilo zniewolenie, ktore nikomu sie nie snilo. Kto ma bron, ten ma wladze, a Unia Europejska ma do swojej dyspozycji system EISCAT w Norwegii. Jak to naprawde dziala, to mozna sie przekonac stajac okoniem do unijnych dyrektyw. Polityczna elita polska zginela 10-go kwietnia 2010 roku, bo zaczela preferowac samodzielne rzadzenie swoim narodem. Wszyscy Polacy o tym wiedza i w tej sprawie podzialow nie ma. Dzisiaj sa takie czasy, ze narod dbac nie wolno !!!! Niedawno przekonali sie o tym Grecy. Gdyby rzad grecki nie ulegl, to tez by nastapily zmiany. Jeszcze nikt w Europie nie zdaje sobie z tego sprawy, ze Unia Europejska rzadzi masonska elita ponad narodowa.
Polacy dosyc dobrze znaja swoja historie, ale zupelnie nie orientuja sie w polityce swiatowej. Zagadali sie o tej swojej historii i przestali sluchac i postrzegac rzeczywistosc. Maja wolnosc mowienia i tym sie zachlysneli. Gadaja jak najeci, a to milczenie i sluchanie jest zlotem. Najpierw trzeba sie bylo w skupieniu nauczyc tego Zachodu. Zaprzepascili bardzo wazna sprawe i dlatego znowu Polak jest madry po szkodzie. Wszyscy Polacy sa winni smierci Kaczynskiego i polskiej elity i ten fakt powinien byc bardzo podkreslony na Wawelu wlasnie.
http://english.pravda.ru/main/2003/01/15/42068.html
Tlumacz : http://translate.google.com/?sl=en&tl=pl#
|
|
17 kwiecień 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Lista usług
kwiecień 17, 2003
zaprasza.net
|
US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
|
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
|
Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.
wrzesień 19, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pakiet antykryzysowy Kołodki
lipiec 17, 2002
PAP
|
Marek Borowski: dobrze chronimy ziemię WP 2002-11-13 (10:46)
listopad 15, 2002
Sygnały dnia
|
Przedwyborcze pytania i refleksje
październik 12, 2007
Dariusz Kosiur
|
Co tanie to drogie
Rozszerzenie UE o wiele tańsze niż przewidywano
grudzień 17, 2002
PAP
|
paranoja
wrzesień 30, 2005
|
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Życie w Gazie, czyli do Żydzi robią w Palestynie - wideo
listopad 25, 2007
przysłała Dorota
|
"Globalizacja antysemityzmu" i hegemonia Osi USA-Izrael nad światem
wrzesień 28, 2006
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto zna, kto widział?
luty 7, 2003
A@A
|
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
|
"Czerwony książe" uciekł .....
maj 6, 2004
|
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
|
|
|