ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
więcej ->

 
 

Kandydaci Kabały?


Pracodawcy waszyngtońscy Radka Sikorskiego, „American Enterprise Institute” wypuścili jako „próbny balonik” kandydaturę kabały talmudycznej, na wybory prezydenta w USA, w osobach John’a McCain’a i wiceprezydenta Joseph’a Lieberman’a: pierwszy to kukła w rękach syjonistów i przemysłu naftowego, a drugi zaciekły talmudysta nawołujący do ataku USA na Iran.

McCain już ogłaszał jego plany okupacji Iraku na następne sto lat, żeby mieć dosyć czasu na rabunek paliwa z irakijskich pól ropy naftowej i gazu ziemnego, a jednocześnie ubezpieczać ekstremistów izraelskich w ich konflikcie z Arabami. Natomiast Lieberman, „demokrata,” stracił poparcie partii demokratycznej z powodu jego nawoływania do nie-kończącej się pacyfikacji Iraku i do ataku na Iran. Wówczas Lieberman stał się „niezależnym” kandydatem na senatora i wygrał dzięki lobby Izraela.

Ben J. Wattenberg, planista z wyżej wymienionego neokonserwatywnego instytutu, wypuścił 22go lutego, 2008, jako „próbny balonik” kandydaturę kabały talmudycznej, na wybory prezydenta w USA, John’a McCain’a i na wiceprezydenta Joseph’a Lieberman’a, w artykule pod tytułem: „Dlaczego nie McCain-Lieberman ‘ticket’ (wyborcza spółka)?” Chodzi o to żeby Lieberman, wierny talmudysta, spełniał rolę „mózgu” McCain’a, oraz znalazł się jako pierwszy w linii następstwa na pozycję prezydenta USA.

Wattenberg twierdzi, że Liebreman już nie jest demokratą, chociaż bierze udział w naradach partii demokratycznej, z której wypędzono go z powodu jego nawoływania do wojny. Natomiast starzy Żydzi słuchających przemówień Lieberman’a przepowiadają, że on będzie prezydentem USA, dzięki poparciu lobby Izraela i religijnych talmudystów, udających, że zależy im na bezpieczeństwie Stanów Zjednoczonych.

Poza tym, jakoby Lieberman przyciągałby demokratów do głosowania na republikanów, zwłaszcza na Florydzie, która może przeważyć szalę na rzecz republikanów mimo tego, że większość Amerykanów jest przeciwna przeciąganiu okupacji Iraku i nowej wojnie przeciwko Iranowi. Narazie Lieberman zaklina się, że nie ubiega się o kandydowanie u boku McCain’a, ale planuje wziąć udział w zje?dzie partii republikańskiej w czasie zatwierdzania, kto ma kandydować z ramienia tej partii.

Patriota Izraela, Lieberman twierdzi, że jest patriotą USA, który zaakceptowałby pozycję wice-prezydenta w rządzie McClain’a. Wattenberg przypuszcza, że McCain powinien przynajmniej zaoferować Lieberamnowi stanowisko sekretarza stanu, lub ministra obrony, na wypadek jego zwycięstwa w wyborach. Jednak Wattenberg twierdzi że taki układ wymaga starań, ponieważ jako wpływowy senator Lieberman, może woleć bronić interesów Izraela z pozycji senatora.

Według Wattenberga, jeżeli senator Barack Obama i senator Hilary Clinton będą niszczyć się wzajemnie w walce o głosy demokratów, to na tej walce mogą skorzystać republikanie i dla tego John McCain będzie następnym prezydentem USA. Wattenberg przygotowuje do druku książkę pod tytułem: „Walka na Słowa – Jak Liberałowie Stworzyli Neo-Konserwatyzm.”

Tymczasem wiadomo, że Irving Kristol i Norma Podhoretz, trockiści nawróceni na radykalny syjonizm, są twórcami ideologii neo-konserwatyzmu i głosicielami wojny permanentnej o demokrację (fasadową), tak jak kiedyś Leon Trocky nawoływał do wojny permanentnej o komunizm. Obecnie kandydatami kabały Wattenberga są John McCain i Joseph Lieberman.

WWW.pogonowski.com
25 luty 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

„Rewolucja pajaców” w Kijowie : Rhur Gas kontra Gasprom?
grudzień 7, 2004
Marek Głogoczowski
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
grudzień 31, 2005
zaprasza.net
Bereś, Bochenek i Mrozowski - kandydatami na szefa Jedynki
czerwiec 18, 2004
PAP
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
Self-Restraint Prolongs the War - by prof. Paul Eildelberg
styczeń 6, 2009
przysłał Marek Głogoczowski
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
Kto i dlaczego dusi rozwoj darmowej energi
marzec 9, 2007
kruzoe
Pokłosie SB
maj 30, 2005
dr Leszek Skonka
NASZE MATKI POLKI TO SZTANDARY
maj 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Oddając szacunek Ojczy?nie sami zyskamy godność (1)
wrzesień 27, 2004
Dyktatura czyni przygotowania
maj 8, 2003
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ich poprzednicy trafili w "nagrodę" do Berezy Katuskiej
lipiec 14, 2008
Newsweek
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie
marzec 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media