|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
więcej -> |
|
"Nowy Bliski Wschód"
|
|

Israel Defense Forces (IDF), czyli siły zbrojne Izraela, ?le się spisały w Libanie, nie zdobyły kontroli nad rzeką Litani, z której Izrael chciał pompować 280 milionów metrów kubicznych wody rocznie, jak również siły te nie mogły sobie poradzić z żołnierzami Hezbollah, którzy zniszczyli około 100 czołgów izraelskich i wytrzelili na Izrael około 4000 katiusz.
Tak jak to przewidział działacz ruchu pokoju w Izraelu Uri Avnery, teraz szuka się winnych tej klęski w Izraelu i w USA, wśród neokonserwtystów w rządzie Bush’a, którzy afiszują się jako autorzy przebudowy Bliskiego Wschodu na korzyść Izraela i przemysłu zbrojeniowego oraz prywatnych kontraktorów wojennych. Określanie zbrodniczej masakry Libanu jako „bóle porodowe” „nowego Bliskiego Wschodu,” który ma powstać po spacyfikowniu Iraku, i zmianach reżymów w Syrii i w Iranie, przeraża normalnych ludzi również w Izraelu, gdzie jest większa wolność słowa niż w USA.
Media amerykańskie kontrolowane przez lobby Izraela wogóle nie zawierają krytyki polityki rządu Busha, za to że popierał on przegraną i zbrodniczą napaść Izraela na Liban. Rząd Bush’a, według ostatnich rewelacji prasowych zachęcał Izrael do ataku na Liban na dwa miesięce przed schwytaniem dwu żołnieży żydowskich przez Hezbolah, co niby miało być powodem tego ataku.
Podobnie jak było przed napadem na Irak, obóz neokonserwtywny pod przywództwem planistów takich jak American Enterprise Institute (ARI), Foundation for Defense of Demicracies, Center for Security Policy, Project for the New American Century (PNAC), i neokonserwtywni budowniczy “wielkigo” Izraela, Żydzi tacy, jak Max Boot, Charles Krauthammer, Michael Ledeen oraz Elliott Abrams, podjudzali do wojny a teraz ci sami ludzie zalecają zmiany reżymów i „rozładowujące strategie” przeciwko Hezbollah, Syrii i Iranowi.
Wykonawcami tych planów są wiceprezydent Dick Chenney, minister obrony Donald Rumsfeld, Radca Bezpieczeństwa Stephen Hadley, setretarz stanu Conoleezza Rice i naturalnie prezydent George Bush. W czasie ataku na Liban Michael Ledeen, Krauthammer, Boot i William Kristol nawoływali, żeby USA natychmiast przystąpiło do ataku na Syrię i na Iran.
Elliott Abrams, główny doradca w sprawach Bliskiego Wschodu w Białym Domu, stale pracuje nad transformacją Bliskiego Wschodu na korzyść hegemonii Izraela „od Nilu do Eufratu;” jest on głównym architektem politycznego fiaska masakry Libanu przez Izrael. Abrams jest natchniony megalomanią żydowską, którą wciela on do polityki zagranicznej USA.
Abrams jest, z ramienia Bush’a, szefem „Strategii Globalnej Demokracji” i pracuje nad kształtowaniem polityki zagranicznej USA od lat 1970tych. Teraz jest on głównym architektem trasformacji Bliskiego Wschodu. Według artykułu Seymour’a Hersh’a opublikowanego 21go sierpnia 2006, w piśmie New Yorker, Chenney i Abrams z początkiem lata b.r. zaaprobowali plan ataku na Liban i rozbicia Hezbollah przez Izrael.
Abrams jest w specjalistą od spraw izraelsko-palestyńskich, jako części konfliktu Izraela z Arabami. Abrams często je?dzi do Izraela i formułuje stanowisko neokonserwtystów w sprawach poparcia Izraela przeciwko Arabom i Iranowi, za pomocą „globalnej demokratyzacji” oraz transformacji Bliskiego Wschodu.
Abrams jest zieńciem Normana Podhoertz’a i Midge Decter, trockistów nawróconych na radykalny sjonizm i działających jako neokonserwtyści od lat 1970tych, według planu „pokój za pomocą siły” na Bliskim Wschodzie. Pracowali oni w ścisłej współpracy z partią Likud, wraz z Richard’em Perle, Douglas’em Feith, John’em Lehman’em i Frank’iem Gaffney, twórcą (propagandowego) pojęcia „islamo-faszyzmu.”
Ludzie ci wraz z Abrams’em, stale popierali wzmacnianie pozycji Izraela i byli przciwni stworzeniu państwa Palestyńczyków, w ramach „demokratyzacji” Bliskiego Wschodu jak również używali tak zwany „peace process,” czytli rokowania pokojowe z Palestyńczykami, jako „zasłonę dymną” dla terytorialnej ekspansji Izraela, na zewnątrz granic z 1967 roku, zwłaszcza na tereny wodonośne Arabów.
Abrams opisuje Hezbollah jako „potwór do zlikwidowania.” Natomiast na terenie USA potępia on zawieranie mieszanych małżeństw Żydów z nie-Żydami i mówi że „Żydzi muszą trzymać się zdala od ludności wśród której żyją i zawsze mmuszą oni być lojalni w pierwszym rzędzie do Izraela.” Głoszenie publiczne takich poglądów przez Abrams’a jest dowodem dzisiejszej siły politycznej Żydów w USA
Kiedy Condoleezza Rice musiała zawrzeć kompromis w sprawie zawieszenia broni w Libanie, Abrams popierał inicjatywę „Dump Condi” („wyrzycić Condi”) poniewż jakoby z jej braku doświadczenia korzysta Hezbollah, Syria i Iran. Mimo tego „Condi” twierdzi, że Abrams jakoby jest świetnym strategiem (na korzyść Izraela).
Podwójna rola Abrams’a jako główny archiekt „krzewienia demokracji na świecie” i jednocześnie specjalista Bush’a od Bliskiego Wschodu, ma wpływ na obecną „krucjatę demokratyczną” przeciwko muzułmanom. Niestety „globalna demokratyczna rewolucja” jak i „polityczna potęga oparta na sile wojskowej” zalecane przez Abrams’a obecnie zawodzą na Bliskim Wschodzie. Tom Barry, dyrektor „International Relations Center” uważa, że popieranie przez USA planów Izraela przeciwko Hezbollah, Hamas, Syrii i Iranowi, może faktycznie stworzyć „nowy Bliski Wschód” ale taki, w którym Izrael będzie bardziej zagrożony, a USA jeszcze bardziej znienawidzone.
www.pogonowski.com
|
|
27 sierpień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Kilka uwag na temat Piłsudskiego
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
|
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Esbecka gwardia w Agencji
styczeń 24, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Kiedy nauka w Polsce stanie się częścią nauki światowej?
wrzesień 18, 2003
Naukowcy
|
Łajdacy, durnie i ludzie normalni
czerwiec 27, 2006
|
Chyba zapomniano o poecie
sierpień 4, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Te same błędy
sierpień 6, 2003
Karol Wojciechowski
|
Warmia czy Mazury, drzewo czy drewno, Ubiji czy Ubii?
listopad 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zabójstwo ośmieszone
listopad 18, 2007
Artur Łoboda
|
Może w końcu ktoś dobierze się do Prokomu?
grudzień 23, 2002
PAP
|
Walka w sieci
luty 2, 2004
szkodnik
|
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
|
Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
|
LABIRYNTY KORUPCJI
luty 28, 2003
|
Powtórka z historii 1
grudzień 6, 2002
Artur Łoboda
|
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
|
Rada Programowa Krakowskiego Biura Festiwalowego
styczeń 18, 2006
|
Ekonomiczni gansterzy nie próżnują
październik 22, 2003
PAP
|
Do Bronka Wildstaina
maj 19, 2006
TATAR
|
Oświadczenie Unii Polityki Realnej w sprawie Partii Wolności p. Jerzego Haidera
październik 26, 2008
http://www.asme.pl/serwis/arch/9-2000.html
|
więcej -> |
|