ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Rok zerowy 
29 grudzień 2020      CJ Hopkins
Jak otępić umysły ludzi, a następnie ich zabić 
10 lipiec 2021     
Cudowny zryw ku Złotej Polsce"! 
22 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Wszystkiego Dobrego Życzymy 
1 kwiecień 2015      www.trwanie.com
ZŁE PSY - Urodziłem się w Polsce 
5 listopad 2014      Artur Łoboda
Odwrócona osmoza wedle Ziemkiewicza 
1 marzec 2013      Artur Łoboda
Czy oni zostali wcześniej zaszczepieni? 
11 marzec 2021      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (02.12.2011) 
28 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Islamskie Państwo zarabia ponad 3 miliony dolarów dziennie 
15 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Nowy Windows będzie szpiegował nas wszystkich 
24 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Zygmunt Jan Prusiński SZATYNKA W CZERWONEJ SUKIENCE 
17 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Bill Gates zamierza za pomocą szczepień zredukować liczbę ludności  
5 listopad 2021     
Kobiecie jest zawsze mało jeden mężczyzna 
1 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Iluzjonizm i Socjotechnika 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Dlaczego "topnieje" poparcie dla Komorowskiego 
24 marzec 2015      Artur Łoboda
Pod rządami Bogdana Zdrojewskiego - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego polską wersją "Ministerstwa Prawdy" 
31 maj 2013      Artur Łoboda
PIS + PO + KK = MAMON ZWYCIĘZCA ( w eterze)! 
25 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Taktyka niszczenia polskiej kultury (3) 
25 styczeń 2013      Artur Łoboda
While Macron Was Condemning Nationalism, Poland Has Their Largest Independence Day March Ever 
16 listopad 2018      Oppressed Media
"Kryzys Państwa" 
19 grudzień 2016      Artur Łoboda

 
 

"Minimalna krajowa" i podatek ZUS


Nie wszystko złoto - co się świeci.

Wraz z podniesieniem tak zwanej "płacy minimalnej" - podniesiony zostaje również podatek ZUS.
Dlatego dla drobnych przedsiębiorców - którym nikt nie podniesie zysku, oznacza to obniżenie dochodów.

Oto drugie oblicze "dobrej zmiany".
Morawiecki - niczym Janosik: jednym daje - innym zabiera.
22 styczeń 2018

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Depopulacja ludności świata (Część II)

Opublikowano: 20 Jan 2018 11:28
Wpisane przez: HP

20 Styczeń 2018
„Wielu za wielu”
Bohemian Grave jest częścią tajnego stowarzyszenia Bohemian Club, które zostało założone w 1872 roku w San Francisco, jako miejsce spotkań dla ludzi kultury, polityki i wojska. Początkowo mieścił się w hotelu Astor przy Sacramento Street. W 1877 roku klub został przeniesiony do 430 Pine Street w San Francisco. W 1887 roku klub liczył 561 członków, w tym wielu pisarzy i biznesmenów. Jego członkami byli znani pisarze, tacy jak Jack London (1876-1916), Mark Twain (1835-1910) i Bret Harte (1836-1902) amerykański poeta. Powieści Jacka Londona, (właściwie John Griffith Chaney) są oparte na własnych przeżyciach, są zawieszone pomiędzy naturalizmem a przygodowym romantyzmem. Był socjalistą, ale inspirację czerpał z idei głoszonych przez Marksa, Darwina, Spencera i Fryderyka Nietzschego, dlatego w swoim światopoglądzie łączył idee socjalistyczne z teorią walki o byt i podziwem dla silnych jednostek (nadczłowiek Nitzschego). Poglądy Jacka Londona są ideologią Bohemian Club, i nowego porządku świata.
Friedrich Nietzsche w 1882 r. Foto:pl.wikipedia.org
Fryderyk Nietzsche (1844-1900), filozof niemiecki, był pierwszym, który podjął się próby odwrócenia wartości chrześcijańskich. Patrzył na człowieka, jak na materiał rozwojowy, który nie ma określonych celów i ideałów, ale nad którym panuje w całej pełni heraklitowskie „panta rei” (wszystko płynie). Dopatruje się on wiecznej zmiany rzeczy. W tej ciągłej zmianie „wojna jest ojcem i królem wszech rzeczy”. Świat powstaje z ognia i rozwija się „na drodze w dół”. Kruszył tablice odwiecznych praw Bożych (Dekalog), przewracał słupy graniczne (likwidacja państw), a patrzącym zaś ze zgrozą na swoje dzieło zniszczenia odpowiadał: „Aby świątynia wznieść się mogła, musi najpierw świątynia paść w gruzy”. Chodziło mu o zniszczenie cywilizacji łacińskiej, i na jej gruzach zaprowadzenie pogaństwa.
F. Nietzsche miał w pogardzie ludzi, owych „wielu za wielu”, którym jak mawiał, nauka jego, przeznaczona dla elit, zawsze niczym będzie. Był przekonany, że dla rozwoju życia potrzebne są następujące czynniki: nienawiść, śmierć i krzyże męki. Budziło się w nim pytanie: jak to, i motłoch jest potrzebny życiu? Nieubłaganą odrazę do ludzi wyraził w jednym zdaniu: „Życie jest krynicą rozkoszy, ale gdzie motłoch pije z nami, są wszystkie studnie zatrute”.
Był nieubłagany w krytyce i w pościgu za odkrywaniem słabych stron etyki chrześcijańskiej. Twierdził, że jeżeli cierpienie ma w istocie siłę zbawczą, jak uczy chrześcijaństwo, to w interesie człowieka nie leżałaby praca nad usunięciem lub zmniejszeniem cierpienia, lecz należałoby je potęgować, narażając na ból siebie i innych. Jeżeli umysł ludzki wzdryga się przed zadawaniem cierpienia, to nie mogą przychylać się do tego uczucia wielcy twórcy o twardej ręce, którzy z podatnego materiału ludzkości wykują doskonalsze dzieło nowych czasów. Owi twórcy mają mieć odrębną etykę i własne normy postępowania.
Uważał, że największym niebezpieczeństwem dla nich jest cnota miłosierdzia. Twórcy ludzkości mają być nielitościwi. Dla wysokich celów mają zadawać cierpienia, a kiedy usłyszą krzyk boleści, mają w sobie stłumić drżenie sumienia. Zarówno miłosierdzie, jak i hart duszy w cierpieniu, czy to stosowany wobec siebie, czy innych mają swoje źródło w egoizmie. Nietzsche twierdził, że bezmyślnością jest potępiać egoizm. Uważał, że należy usunąć wyhodowane w człowieku wyrzuty sumienia.
Filozof nie był obojętny na wdzięki kobiet, ale był przeświadczony o twardej konieczności pozostawienia innym najwyższej ponętny życia, a mianowicie takim, których nie razi małostkowy, codzienny zgiełk, ponieważ nie potrzebują oni ciszy do wielkiego aktu twórczego. Był obojętny ruchom feministycznym. Jednak za najwyższe zadanie kobiety uważał macierzyństwo. Nie to codzienne, które pomnaża „wielu za wielu”, gdyż miał ich w pogardzie, ale macierzyństwo mające na celu urodzenie nadczłowieka. Nie czekając na jego przyjście na świat, sam się podjął szaleńczej próbie stworzenia go.
Nadczłowiek Nietzschego to istota wyobcowana z religii, wartości chrześcijańskich, etyki i moralności, rodziny i państwa. Jest to istota obdarta z wszelkich ludzkich uczuć i cnót. Jest to postać o posągowych rysach, która ma być twarda i bezwzględna. Wzór, jaki Nietzsche postawił w postaci nadczłowieka, w niczym nie różni się od Antychrysta, choć on sam mówi, że nadczłowiek, jakkolwiek bardzo odmienny od przedstawiciela dzisiejszej epoki, mniej jednak różni się od niego, niż człowiek dziki, praojciec nasz z zamierzchłych mroków przeszłości. W duszy ma wypisane twarde prawo przeciw ludziom:
„nie oszczędzaj bliźnich i ich słabości, bo są to zastępy, które ginąć muszą, które stać się mają nawozem pod bujny zasiew przyszłości”. Duch, ten „z mogił korzystający, wieczny rewolucjonista”, jest siłą rządzącą światem” (J, N. Szuman, „Nietzsche”, Nakład Księgarni Polskiej B. Połonieckiego, Lwów 1905).
Koncepcję nadczłowieka wykorzystali naziści. Doprowadziło to do stworzenia terminów „czystość rasowa” i „podczłowiek”. Choć Nietzsche nie był antysemitą, to jego filozofię zinterpretowali naziści. Według nich, jeżeli byli nadludzie, to musieli być podludzie. Nadludźmi, wedle tego systemu, mieli być aryjczycy, którzy swoje „dobre” geny przekazywali przyszłym pokoleniom, tworząc nową, lepszą rasę – zjawiskiem towarzyszącym była wówczas eugenika i zamiar eksterminowania ze społeczeństwa jednostek słabszych. Słowianie i Żydzi zostali uznani przez nazistów jako „element” niższy rasowo.
O Bohemian Grove polecam tekst „Wielkie zgromadzenie szaleńców”

http://www.polishclub.org/2013/06/01/stanislaw-bulza-wielkie-zgromadzenie-szalencow/.

Szantaż wobec państw
Według dwóch dokumentów przedstawionych przez Bank Światowy, jego wytyczne stanowią, iż by być zakwalifikowanym do pożyczki w Banku Światowym, suwerenne kraje, muszą wdrożyć programy redukcji populacji, zgodnie z wytycznymi Banku Światowego i Funduszu Ludnościowego ONZ. Jeśli odmówią, kredyty zostaną wycofane. Program wstępnie przetestowany i wdrożony w Jemenie i Nigrze, jest przeznaczony do globalnego wdrożenia w ciągu najbliższej dekady, twierdzi Bank Światowy (http://wolnemedia.net/polityka/onz-i-bs-naciskaja-na-globalna-redukcje-populacji, 25.10.2012).
W Jemenie od 19 marca 2015 r. trwa wojna domowa pomiędzy oddziałami rządowymi lojalnymi wobec obecnego prezydenta Abd Rabbuha Mansura Hadiego wraz ze sprzymierzeńcami oraz rebeliantami z ruchu Huti wraz z częścią armii jemeńskiej popierającej byłego prezydenta Alego Abd Allaha Saliha. W konflikcie uczestniczą również Al-Kaida Półwyspu Arabskiego (AQAP) oraz Państwo Islamskie, które ze sobą rywalizują.
W październiku 2017 r. ukazał się raport oenzetowskiej agendy ludnościowej – UNFPA, który już nie kryje, że „zrównoważony rozwój’ można osiągnąć jedynie wskutek walki z ubóstwem polegającej na ograniczeniu ludności na świecie. Raport ostrzega, że nierówność płci i odmowa tak zwanych praw seksualnych i reprodukcyjnych (aborcji, sterylizacji i antykoncepcji), zagraża harmonijnemu rozwojowi świata, osłabia gospodarki narodowe i poważa wysiłki na rzecz likwidacji ubóstwa do roku 2030.
Komitet 300
Globalną politykę prowadzi Komitet, który nazywa się KLUBEM 300 lub Grupa Olimpians (rząd światowy). Organizacja ta powstała pod koniec XIX w. w ramach globalnych planów angielskiego polityka Cecil Rhodesa (1853-1902), który wzbogaciwszy się w płd. Afryce, dostał się w 1881r. do parlamentu Przylądka Dobrej Nadziei, a w latach 1890-96 został jej prezydentem. Był jednym z najbardziej konsekwentnych bojowników imperializmu angielskiego. Cały swój majątek przeznaczył na urzeczywistnienie panowania brytyjskiego nad światem. Dlatego główny skład KLUBU 300 jest związany z Anglią. Komitetowi przewodzi monarcha angielski, obecnie królowa Elżbieta II.
Sygnet Zakonu Czaszka i Piszczele. Drugi sygnet masoński ze znakiem „firmowym” i uniwersalnym: węgielnica (u dołu) i cyrkiel (u góry), najczęściej z wpisaną w środek literą G. Czaszka w ręku, prawdopodobnie symbol Bohemian Grove. Foto za: alexjones.pl
Komitetowi podlega World Economic Forum w Davos, zwanym też Seminarium w Davos w Szwajcarii, uformowanym przez członków Komisji Trójlateralnej, grupę de Bilderberg, i inne organizacje. Liczba osób zapraszanych na Szczyt Ekonomiczny w Davos wynosi przeważnie tysiąc. Są to najbogatsi ludzie świata. Są książętami przemysłu i finansów. KLUB RZYMSKI jest komisją KOMITETU 300 (rząd światowy) i jego główną rolą jest prowadzenie badań demograficznych i propagowanie w państwach ograniczanie przyrostu naturalnego ludności. Henryk Pająk Komitet 300 nazywa „Sanhedrynem” Rządu Światowego.
Brytyjski pisarz i były pracownik wywiadu, John Coleman twierdzi, iż mając dostęp do poufnych danych odkrył istnienie siatki, pod której kontrolą znajduje się cała Ziemia. Ludzie ci, dysponujący ogromnymi majątkami, wpływają na historię i życie codzienne. Jeden z ich planów zakłada redukcję liczby ludności i utworzenie jednego ogólnoświatowego państwa. John Coleman w swej książce „Hierarcha konspiratorów: Komitet 300” („The Conspirators Hierarchy: The Committee of Three Hundred„) przedstawił plany Komitetu 300.
Oto kilka z punktów: Polityka społeczna: Co najmniej 4 miliardy „bezużytecznych jednostek” zginie do roku 2050 w wyniku lokalnych wojen, kontrolowanych epidemii, a także szybko rozprzestrzeniających się chorób i głodu. Energia elektryczna, jedzenie i woda dostarczane będą w pierwszej kolejności mieszkańcom Zachodniej Europy i Ameryki Północnej, a dopiero potem reszcie krajów. Najszybciej maleć będzie liczba ludności USA, Kanady oraz Europy Zachodniej, osiągając ostatecznie pożądany poziom 1 miliarda. Spośród tej populacji planowaną połowę mają stanowić Chińczycy i Japończycy.
Dzieci: Jeśli kobieta zajdzie w ciąże po urodzeniu dwójki dzieci, natychmiast poddana zostanie zabiegowi aborcji i sterylizacji.
Bill Gates za depopulacją
Melinda i Bill Gates. Foto: World Economic Forum –
Wikimedia CC -za: PCH24.pl
Udający filantropa założyciel Microsoftu, Bill Gates, promuje i finansuje poprzez swoją fundacje masowe szczepienia, których celem jest redukcja liczby ludzi na Ziemi. Założyciel Microsoftu i jeden z najbogatszych ludzi na świecie, Bili Gates, kreuje się na hojnego filantropa, który za pośrednictwem swojej zwolnionej z płacenia podatków Fundacji Billa i Melindy Gatesów (Bili & Melinda Gates Foundation) przeznacza miliardy dolarów na walkę z chorobami, niedostatkiem żywności w Afryce i światowym ubóstwem. Podczas ostatniej konferencji w Kalifornii zdradził jednak ciemniejszą stronę swojej dobroczynności – dążenie do zmniejszenia liczby ludzi na świecie, znane także jako eugenika. Według niego, „na świecie żyje obecnie 6,8 miliarda ludzi. Liczba ta zmierza do około 9 miliardów. Jeśli włożymy cały nasz wysiłek w nowe szczepionki, opiekę zdrowotną, usługi medyczne dotyczące reprodukcji, to zmniejszymy tę liczbę o 10 do 15%”(http://davidicke.pl/forum/bill-gates-celem-szczepionek-jest-depopulacja-t1797-30.html). Bill i Melinda Gates’owie wydają miliony dolarów na prowadzenie zaawansowanych badań nad szczepionkami. Fundacja Gatesów wspiera także programy sterylizacyjne, realizowane w mniej zamożnych państwach. W grudniu 2017 r. Bill Gates i dziewięciu innych amerykańskich „zagranicznych ekspertów” w dziedzinie inżynierii i technologii zostali nowymi członkami Chińskiej Akademii Inżynierii (CAE). Ta prestiżowa dla Chińczyków Akademia skupia jedynie osoby „wybitnie zasłużone” dla partii komunistycznej i Chińskiej Republiki Ludowej.
Amerykańskie Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach
Producenci szczepionek nic nie mówią o zagrożeniach dla zdrowia niemowląt ze strony szczepionek, takich jak autyzm i liczne zniekształcenia nerwów i mięśni, które są następstwem stosowania w szczepionkach toksycznych adjuwantów i konserwantów. Tanie szczepionki wielodawkowe przeznaczone dla krajów Trzeciego Świata zawierają składnik o nazwie Thimerosal (tiomersal), czyli sól sodową kwasu etylortęciotiosalicylowego, która zawiera ponad 50 procent rtęci.
W lipcu 1999 roku Amerykańskie Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach (US National Vaccine Information Center) ogłosiło w obwieszczeniu prasowym, że „efektem nagromadzenia się rtęci w organizmie może być uszkodzenie mózgu”. W tym samym miesiącu Amerykańska Akademia Pediatrii (American Academy of Pediatrics; w skrócie AAP) oraz Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (Centers for Disease Control and Prevention; w skrócie CDC) zaalarmowały opinię publiczną o możliwych szkodliwych skutkach dla zdrowia związanych ze szczepionkami zawierającymi thimerosal i głośno zalecały jak najszybsze usunięcie go ze szczepionek. Kierując się zaleceniami Ustawy Modernizacyjnej FDA z roku 1997 Urząd ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration; w skrócie FDA) wykazał, że niemowlęta, które otrzymały kilka szczepionek zawierających thimerosal, przyjęły znacznie większą dawkę rtęci od tej, jaką dopuszczają wytyczne krajowe (davidicke.pl/forum/bill-gates-celem-szczepionek-jest-depopulacja-t1797-30.html).
Polska: szczepienia obowiązkowe w 2018 r.
Polska po 1989 r. stała się całkowicie skolonizowanym państwem, już nie trzeciego świata, ale czwartego lub piątego świata, czego naród po prostu nie zauważa i przeciwko czemu już nie protestuje, i na wszystko się zgadza. Polska jest głównym poligonem doświadczalnym dla karteli farmaceutycznych i polskie dzieci od urodzenia są traktowane jak króliki doświadczalne, i jako jedyna w Europie nie ratyfikowała Europejskiej Konwencji Bioetycznej, która głosi, że życie i zdrowie każdego człowieka są wartościami nadrzędnymi w stosunku do iluzorycznego „dobra ogólnego”. Polska nie jest państwem suwerennym i demokratycznym. Nie jest też Państwem Prawa. Jaka to demokracja, jeżeli prezydent RP podpisuje ustawę o przymusowym szczepieniu dzieci, a może też dorosłych. Demokracja to wolny wybór, tutaj prezydent pozbawił Polaków wolnego wyboru. To nie jest demokracja, lecz totalitaryzm. Poniżej o ustawach o obowiązkowych szczepieniach i obowiązkowych szczepieniach w 2018 r.
26 lipca 2012 r. prezydent Bronisław Komorowski podpisał projekt zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416). Oto jeden z kontrowersyjnych zapisów dotyczących: – rozszerzenia uprawnień Inspekcji Sanitarnej o nadzór nad realizacją obowiązków przez obywateli: „Nadzór ten ma dotyczyć obowiązków zawartych w art. 5 i obejmować również obowiązkowe poddawanie się szczepieniom (bez określenia jakim) oraz obowiązkowe profilaktyczne przyjmowanie leków (bez określenia o jakie leki chodzi). Obowiązki te mają dotyczyć wszystkich osób przebywających na terytorium RP, również osób zdrowych, nie wymagających pomocy lekarskiej”.
27 sierpnia 2015 r. prezydent Andrzej Duda podpisał „ustawę o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”, która rozszerza listę obowiązkowych szczepień od 1 stycznia 2017 r. Pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV (http://naszdziennik.pl/polska-kraj/142811,wiecej-przymusowych-szczepien.html).
Szczepienia obowiązkowe w 2018: w ciągu 24 godzin po urodzeniu dziecko otrzymuje pierwszą dawkę szczepionki przeciw WZW typu B i gruźlicę; w 2. miesiącu życia (po ukończeniu 6 tygodnia życia) – dziecko otrzymuje drugą dawkę szczepionki przeciw WZW typu B, a także pierwszą dawkę szczepionki przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi oraz Haemophilus influenzae typu b i pneunokokom; w 3.-4. miesiącu życia (po 8. tygodniach od poprzedniego szczepienia) podaje się drugą dawkę szczepionki przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi oraz Haemophilus influenzae typu b i pneunokokom, a także pierwszą dawkę szczepionki przeciw polio; u dzieci z przeciwwskazaniami do szczepienia przeciw krztuścowi szczepionką pełnokomórkową oraz u dzieci urodzonych przed 37. tygodniem ciąży lub urodzonych z masą urodzeniową poniżej 2500 g należy zastosować szczepionkę błoniczo-tężcowo-krztuścową z bezkomórkowym komponentem krztuśca (DTap), według wskazań producenta szczepionki, zaś w przypadku orzeczenia przeciwwskazania do szczepienia przeciw krztuścowi należy zastosować szczepionkę błoniczo-tężcową (DT); w 5.-6. miesiąc życia (po 8 tygodniach od poprzedniego szczepienia) podaje się trzecią dawką szczepienia podstawowego przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi oraz Haemophilus influenzae typu b i drugą dawkę szczepienia podstawowego przeciwko polio; 7. miesiąc życia – podaje się trzecią dawkę szczepionki przeciw WZW typu B; w 16.-18. miesiąc życia – podaje się czwartą dawkę szczepionki przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi, trzecią dawkę szczepionki przeciwko polio i czwartą dawkę szczepienia przeciw Haemophilus influenzae typu B (Hib); w 6. roku życia podaje się pierwszą dawkę przypominającą szczepionki przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi oraz przeciw polio; w 10. roku życia podaje się dawkę przypominającą szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce; w 14. roku życia podaje się drugą dawkę przypominającą szczepionki przeciw błonicy i tężcowi, a w 19. roku życia trzecią dawkę przypominającą tej szczepionki (http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-zakazne/kalendarz-szczepien-na-rok-2018-szczepienia-obowiazkowe-2018_40219.html).
Meksyk, Nikaragua i Filipiny: Szczepionka przeciw tężcowi zawierała hormon hCG powodujący bezpłodność i poronienia
John P. Holdren: „Jeżeli „ludzie mogą być sterylizowani przez tabletki niepłodności, które zostaną wprowadzone do wody pitnej lub żywności”, to również mogą być sterylizowani przez środki niepłodności podane w szczepionkach!
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) (…) we wczesnych latach 1990-tych nadzorowała masowe szczepienia przeciw tężcowi w szeregu państw. W Meksyku znaleziono wtedy w szczepionkach hormon hCG (human Chorionic Gonadotropin) niezbędny w przebiegu ciąży. Wprowadzony do organizmu wraz ze szczepionką, hCG pobudza wydzielanie ciałek obrony przeciw tężcowi jak i hormonowi hCG. Organizm „nie orientuje się”, że wstrzyknięta substancja jest przyjazna, więc atakuje ją. Gdy zaszczepiona kobieta zachodzi w ciążę, przeciwciała zabijają jej własny hormon, często prowadząc do bezpłodności. Hormon hCG w szczepionkach znaleziono na Filipinach, gdzie zaszczepiono ponad 3.4 mln kobiet, oraz w Nikaragui. W Meksyku i Nikaragui szczepiono na tężca wyłącznie kobiety w płodnym wieku, jakby inne osoby nie były zagrożone. Szczepiono 3–5 razy, a jedno szczepienie wystarczyłoby na 10 lat ochrony! Przez ponad 20 lat WHO brało udział w rozwoju szczepionek z hCG. Gdy przedstawiono dowody laboratoryjne (3 z 4 zbadanych fiolek zawierały hormon), WHO i ministerstwo zdrowia Filipin negowało wyniki jako pochodzące ze „źródeł katolicko-antyaborcyjnych”. Szczepionkę przetestowano więc na uniwersytecie luterańskim w Manili, który znalazł hCG we wszystkich czterech próbkach. Argumenty zmieniły się z wybrzydzania w rzekomo „nieznaczne” ilości hCG, niewystarczające do wytwarzania przeciwciał. Filipińskie grupy katolickie i ochrony życia zorganizowały dalsze testy kobiet zaszczepionych ludobójczą szczepionką. Z 30 przetestowanych kobiet, 26 wykazało wysoki poziom antyciał przeciw hCG. Żadnej z kontrowersyjnych przeciwtężcowych szczepionek (produkcji kanadyjskich firm Connaught Laboratories Ltd. i Intervex oraz australijskiej CSL Laboratories) nie licencjonowano ani nie zarejestrowano w filipińskim urzędzie BFAD, łamiąc tym prawo. Szef BFAD tłumaczył się, że firmy „nie złożyły wniosków o rejestrację”, a minister zdrowia oświadczył, że certyfikacja przez WHO jest wystarczającą gwarancją, bo „szczepionki pochodzą od producentów cieszących się dobrą sławą”. W latach 1980-tych, Connaught Laboratories przyłapano na świadomym rozprowadzaniu produktów z krwi, zanieczyszczonych AIDS (http://szczepienia.blog.pl/hcg/).
Kenia: Szczepionka przeciw tężcowi zawierała hormon hCG powodujący bezpłodność i poronienia.
Szczepionki przeciwko tężcowi podawano kenijskim kobietom nie informując o tym, że powodują bezpłodność. Szczepienia sfinansowały Światowa Organizacja Zdrowia WHO i Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF. Foto: gosc.pl
2 mln 300 tys. nieświadomych niczego kobiet zamierzano wysterylizować w Kenii. Kryjące się za akcją szczepień oszustwo ujawnił Kościół Katolicki. Pod przykrywką walki z tężcem zainicjowano zamaskowaną kampanię kontroli urodzeń.
Przed rozpoczęciem szczepień pracownik medyczny tłumaczył zgromadzonym kobietom czym jest tężec i jakie niesie ze sobą zagrożenia. Foto: unicef.pl
7 listopada 2014 r. biskupi Kenii ogłosili to, co wydaje się być odważną deklaracją odsłaniającą tajny program kontroli populacji który funkcjonuje w przebraniu jako program szczepień przeciw tężcowi.
# # # #
Drodzy Kenijczycy, ze względu na kierunek debaty na temat trwającej kampanii szczepień przeciw Tężcowi w Kenii, My biskupi katoliccy, wykonując naszą pasterską troskę wobec wiernych, chcemy przekazać nasze stanowisko w następujący sposób:

Kościół katolicki nie sprzeciwia się regularnym szczepieniom wykonywanym w Kenii, zarówno w naszych ośrodkach zdrowia publicznego jak i w instytucjach kościelnych.
Jednak w drugiej fazie kampanii szczepień przeciw tężcowi z marca 2014, która jest sponsorowana przez WHO / UNICEF, Kościół katolicki nabrał wątpliwości do tajemnic jakie się pojawiły. Postawiliśmy pytania, czy szczepionka przeciw tężcowi nie jest czasem związana z programem kontroli populacji, który został realizowany w niektórych krajach, w których podobne szczepionki zostały użyte a zawierające hormon Beta HCG, który powoduje wiele poronień i niepłodności u kobiet.
W dniu 26 marca 2014 i 13 października 2014, spotkaliśmy się z Ministrem do spraw zdrowia i Dyrektorem Usług medycznych w celu wyjaśnienia między innymi naszych obaw co do zawartości składników w szczepionkach a następnie postanowiliśmy wspólnie dokonać badań i testów owej szczepionki. Jednak ministerstwo zaprzestało współpracy i nie uczestniczyło we wspólnych badaniach. Tak wiec wspólne badania nie zostały wykonane.
Kościół katolicki postanowił innymi drogami dojść do prawdy i nabył kilka fiolek szczepionki, które wysłaliśmy do czterech niezależnych laboratoriów rządowych i prywatnych, w Kenii, jak i za granicą.
Pragniemy poinformować, tutaj, że wszystkie testy wykazały, że szczepionka stosowana w Kenii w marcu i październiku 2014 rzeczywiście zawierała hormon Beta HCG.
W dniu 13 października 2014 r. Kościół katolicki dał kopie wyników do Ministra Zdrowia i Dyrektora Usług Medycznych.

Na podstawie powyższej sytuacji My, biskupi katoliccy w Kenii, chcemy was wierni poinformować:

Że jesteśmy w szoku co do poziomu nieuczciwości i niedbałości o swoich obywateli przez Rząd w tak poważnej sprawie, jak zdrowie obywateli.
Że raport przedstawiony Sejmowej Komisji Zdrowia z 04 listopada 2014 przez Ministerstwo Zdrowia, który twierdzi, że rząd testował szczepionki i badania wykazały, że szczepionka nie zawiera hormonu Beta-HCG, jest fałszywy i jest celową próbą zniekształcającą prawdę i wprowadza w błąd 42 miliony Kenijczyków.
Że jesteśmy oburzeni próbami zastraszania i szantażu lekarzy, którzy potwierdzają informacje z groźbą postępowania dyscyplinarnego na temat szczepionki. Polecamy i wspieramy wszystkich specjalistów, którzy stoją przy prawdzie.
Że nikt nie powinien się wahać wzywać wszystkich Kenijczyków, aby unikali szczepień przeciw tężcowi tą szczepionką zawierającą beta-HCG, ponieważ jesteśmy przekonani, że jest to rzeczywiście przebrany program kontroli populacji (https://dzieckonmp.wordpress.com/tag/depopulacja/).

Deprywacja ekonomiczna
Deprywacja jest definiowana jako stan upośledzenia wywołany niezaspokojeniem istotnych potrzeb życiowych jednostki. Jest to spowodowane poprzez nierówny dostęp do dóbr materialnych i duchowych, których posiadanie ma istotne znaczenie dla jednostek. Według Ch. Glocka deprywacja wynika z faktu, iż jednostka porównuje swoją sytuację z innymi. Ten specyficzny poziom odniesienia może wywoływać poczucie deprywacji w wypadku istotnej różnicy w standardzie, (na niekorzyść osoby dokonującej porównania) będącym płaszczyzną porównania. Stan ten może dotyczyć różnych dziedzin życia. Wyodrębnić można deprywację absolutną, która jest stanem skrajnego niezaspokojenia potrzeb jednostki oraz deprywację względną wynikającą z pogorszenia się warunków życia jednostki. Warto zwrócić uwagę, iż ostatni rodzaj deprywacji nosi często znamię subiektywnej oceny własnej sytuacji przez jednostkę i uwarunkowany jest od układu odniesienia w jakim ta konfrontacja jest dokonywana. Stan powyższy zachodzi gdy sytuacja jednostki ulega pogorszeniu, ale również brak zmiany sytuacji, lub zbyt wolna jej poprawa w stosunku do układu odniesienia powoduje, iż osoba taka czuje się upośledzona i pokrzywdzona (www.univ.rzeszow.pl/nauka/konferencje/nierownosci/…/48.doc).
Głuszyca 19 lipca 2010 r. Podarta przez wiatr flaga na kominie po zakładach włókienniczych (czy symbol zniszczonej Polski?). Foto: Stanisław Bulza
W wydanym w 1984 r. przez Niezależny Ośrodek Myśli Politycznej w ramach Zeszytów Edukacji Narodowej opracowaniu pt. „Polska lat osiemdziesiątych. Analiza stanu obecnego i perspektywy rozwoju sytuacji politycznej w Polsce”, autorzy piszą:
„System komunistyczny wyróżnia się spośród innych systemów totalitarnych tym, że podstawą deprywacji obywatela czyni deprywację na płaszczyźnie ekonomicznej”. Autorzy definiują „deprywację ekonomiczną” w sposób następujący:„Komuniści dążą do maksymalnej deprywacji, tj. do zdegradowania obywatela – zarówno jako członka społeczeństwa, jak też osoby prywatnej – do roli quasi-niewolnika, utrzymywanego co prawda przy życiu, ale pozostającego w stałym poczuciu zagrożenia, na pograniczu możliwości przetrwania”. Z takim zjawiskiem właśnie mamy do czynienia po 1989 r.Wprowadzony system po 1989 r. to marksizm po Marksie, lub nowy marksizm.
Piotr Sztompka, polski socjolog, w swojej pracy „Socjologia. Analiza społeczeństwa” ukazuje trzy wielkie wizje dziejów ludzkości. Według autora, trzecia wizja zarysowana została przez Karola Marksa (1818-1883). W podrozdziale „Marksizm po Marksie” autor pisze, że marksowska teoria dziejów stała się przedmiotem licznych interpretacji i kontynuacji. Najogólniej biorąc, jej recepcja poszła w dwóch kierunkach. Pierwszy nazwać można ortodoksyjnym lub dogmatycznym,drugi aktywistycznym lub humanistycznym (Piotr Sztompka, „Socjologia. Analiza społeczeństwa”, Kraków: Znak, 2002).
Zapraszam do tekstu „Marksowski humanizm w praktyce” na portalu Polish Club Online:

część I. http://www.polishclub.org/2013/09/19/stanislaw-bulza-marksowski-humanizm-w-praktyce-czesc-i/
część II. http://www.polishclub.org/2013/09/21/stanislaw-bulza-marksowski-humanizm-w-praktyce-czesc-ii/,
część III. http://www.polishclub.org/2013/09/24/stanislaw-bulza-marksowski-humanizm-w-praktyce-czesc-iii/

Walka o byt.
Od Karola Darwina (1809-1882) pochodzi teoria selekcji. W teorii tej można wyróżnić kilka zasadniczych myśli. Jedną z nich jest walka o byt, wywołana nadmiarem istot tego samego gatunku. Wynikiem tej walki jest naturalna selekcja, ponieważ tylko te osobniki, które wykażą najlepsze przystosowanie do warunków, wyjdą z niej zwycięsko. Jeszcze sto lat temu była to teoria, a dzisiaj jest to już stosowana praktyka wśród ludzi.
Zagadnieniem tym zainteresował się prekursor niemieckiej myśli eugenicznej Ernst Haeckel (1834–1919), profesor zoologii i filozof Uniwersytetu w Jenie. Haeckela uważa się za tego, który adaptował ewolucjonizm i darwinizm na terenie Niemiec i który zapoczątkował eugeniczny proces doskonalenia i zarazem rozumienia społeczeństwa. Zwany „niemieckim buldogiem Darwina” – torował drogę niemieckim darwinistom i eugenikom, wytykając zgubne skutki opieki medycznej i filantropii. Ale jednocześnie w pracy „Natürliche Schöpfungs-Geschichte” („Historia stworzenia”) podkreślał rolę zarówno solidaryzmu społecznego, jak i walki o byt. Uczony nie zauważył w tym sprzeczności ani braku spójności w zestawieniu ze swoimi poglądami, jako że nie zamierzał solidaryzować się z biednymi i chorymi. Jeśli chodzi o walkę o byt, dla którego to wyrażenia znalazł swoje własne: „ubieganie się o konieczne warunki bytu” to – w sytuacji solidaryzmu społecznego w państwie – jedynie mogłaby ona dotyczyć antagonizmów pomiędzy narodami (Wikipedia).
W latach 50. XX w. uczeni, zwolennicy maltuzjańskiej teorii, wymyślili że, „w życiu społecznym wielu gatunków zwierząt wyższych obowiązują pewnego rodzaju prawa terytorialne, które zabezpieczają cały gatunek przed groźbą sytuacji maltuzjańskiej. W tym przypadku ciężar nacisku maltuzjańskiego spada na mniejszość osobników wypieranych poza ten teren, gdzie są pozbawieni środków do życia, a populacja utrzymuje się znacznie poniżej maksymalnie możliwej gęstości. Łatwo można dowieść, że „prawa terytorialne” działają także wśród ludzi”.
Ernst Haeckel, profesor zoologii i filozof, prekursor niemieckiej eugeniki. Foto:pl.wikipedia.org
Prawo „terytorialne” odkryto obserwując społeczne obyczaje ptaków i ssaków. Wpływ tych praw na populację sformułowano następująco: „Gdy populacja stale wzrasta, wtedy lokalna gęstość zaludnienia nie może wzrastać w nieskończoność. Terytorialne siły obronne wypierają więc osobników w położenie marginalne, i w ten sposób zasoby optymalnego miejsca zamieszkania nie ulegają wyczerpaniu. Większość osobników wypartych wymiera, niektóre jednak mogą znaleźć niewykorzystywane dotąd terytorium nadające się do zamieszkania i w ten sposób rozszerzają zasięg gatunku. W rezultacie populacja utrzymuje się przy gęstości optymalnej albo poniżej optymalnej w miejscu najlepszym, a osobniki zbędne są wypierane na terytorium graniczne, gdzie muszą się przystosować do nowych warunków lub wyginąć” (G. A. Barthollmew i J. B. Birdseli. Cytat za: Carlo M. Cipollo, „Historia gospodarcza świata”, Państwowe Wydawnictwo Naukowe, Warszawa 1965).
Tak to sobie wymyślili maltuzjanie, a Klub Rzymski wdraża prawo „terytorialne” w życie. Według tego prawa stosowanego wśród ludzi,nieludzki system ekonomiczny świata każdego roku wyrzuca na margines życia miliony ludzi.
Podczas grabieży i niszczenia polskiego przemysłu L. Balcerowicz zapewniał, że bezrobocie związane z tzw. prywatyzacją i restrukturyzacją przemysłu (grabież i niszczenie polskiego przemysłu) miało wynosić tylko 400 tys. i było to kłamstwo. Na koniec 1990 r. bezrobocie wzrosło w ciągu roku z zera do około 1,1 mln, a stopa bezrobocia wynosiła 6 proc., następnego roku bezrobocie wynosiło już 11,5 proc., w 1993 r. 15,7 proc., w 1994 r. 16 proc. Polaków było bez pracy. W marcu 2012 r. stopa bezrobocia wynosiła 13,3 proc. a na początku 2013 r. już ponad 14 proc. i rośnie. To są dane statystyczne, a w rzeczywiści w 2002 r. bez pracy pozostawało 5 mln 754 tys. osób. Polaków.
Reformy przeprowadzone w 1990 r. przez Leszka Balcerowicza, ekonomisty ze Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie, nie miały nic wspólnego z ekonomią. Było to niszczenie potencjału przemysłowego Polski i doprowadzenie milionów Polaków do skrajnej nędzy. Program Sorosa, który wdrażał Balcerowicz, polegał głównie na podporządkowywaniu polskiej gospodarki zaleceniom Międzynarodowego Funduszu Walutowego i radom harwardzkiego profesora Jeffrey’a Sachsa. „Terapia szokowa” zastosowana przez Sorosa, Sachsa i Balcerowicza była oszustwem, bo pozostawała w bezpośrednim konflikcie z pragnieniami przeważającej większości wyborców, którzy oddali 4 czerwca 1989 r. swoje głosy na „Solidarność”. Naród polski został oszukany.
Bezdomny prowadzi wózek sklepowy po ulicy. Foto:pl.wikipedia.org.
W połowie października 2011 r. podano komunikat w „Wiadomościach” TVP1, że w 2011 r. w skrajnym ubóstwie w Polsce żyje 2,1 mln osób, w tym 600 tys. dzieci. To, że w Polsce w skrajnym ubóstwie żyje 2,1 mln osób nie oznacza wcale że reszta społeczeństwa żyje zasobnie. Na skraju ubóstwa żyją miliony Polaków, a reszta żyje na kartach kredytowych. Według ostatniego raportu InfoDług za listopada 2011 r. długi, którymi może zająć się komornik i firmy windykacyjne ma 2 mln 80 tys. Polaków.
W Polsce zagrożonych biedą i wykluczeniem społecznym jest 10 mln Polaków. Zgodnie z danymi Eurostatu w 2008 roku takie osoby stanowiły 30,5 proc. populacji, w 2010 – 27,8 proc., a w 2011 r. – 27,2 proc.
Brak perspektyw dla młodych ludzi, choćby uzyskanie jakiejś pracy, niekoniecznie zgodnej z posiadanym wykształceniem, czy kwalifikacjami. Ponad 2,5 mln młodych Polaków pracuje w Anglii, Irlandii i Szkocji, Norwegii w Niemczech i Finlandii. Czy taka ma być przyszłość Polaków? Jest to skandal! Na miejsce Polaków, tania siła robocza, sprowadza się Ukraińców, którzy pracują za jeszcze mniejsze pieniądze niż Polacy. Ludzie nie wytrzymują psychicznie, dlatego gwałtownie wzrasta ilość samobójstw. Na wskutek utraty źródeł utrzymania około 6 tys. osób, w 2014 r. było ich aż 6165. Brak pracy, brak pieniędzy na czynsz, lokatorzy wyrzucani na bruk przez nowych właścicieli kamienic (dzisiaj już wiadomo, że nieprawnie przejętych), oto główne przyczyny bezdomności w Polsce.
Bieda. Dziecko zimową porą. Foto: kami-pracawpolsce.blogspot.com
W listopadzie 2015 r. dziennik.pl pisał: „W ciągu ostatnich dwóch lat o aż 17,6 proc. zwiększyła się liczba osób, które zamiast we własnym domu śpią w schroniskach, noclegowniach, izbach wytrzeźwień, na ulicach, w kanałach ciepłowniczych i m.in. w parkach. Na początku 2015 r. było w Polsce 36,1 tys. bezdomnych, czyli o aż 5,4 tys. więcej niż przed dwoma laty – wynika ze spisu dokonanego w nocy z 21 na 22 stycznia na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Wśród osób bez mieszkania 80 proc. stanowią mężczyźni. Ale co szczególnie niepokojące, prawie 1,9 tys. bezdomnych to dzieci – w ciągu dwóch lat ich liczba zwiększyła się o 354. Żyją one przede wszystkim w placówkach dla samotnych matek, ale także w domkach na działkach i m.in. w altankach” (http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/504711,przybywa-bezdomnych-w-polsce-wiecej-bezdomnych-dzieci.html).
Ustawa o wyrzucaniu ludzi na bruk bez wyroku sądu i prawa do lokalu zastępczego
Jeżeli „Polska jest kolonią…” (Mateusz Morawiecki) to okupant wprowadza zbrodnicze prawa. Liczba bezdomnych będzie wzrastać. 28 lipca 2017 r. Sejm RP przegłosował ustawę o Krajowym Zasobie Nieruchomości. Za jednym zamachem umożliwia ona masową wycinkę drzew i wyrzucanie ludzi na bruk bez wyroku sądu, bez prawa do lokalu zastępczego. Koszty eksmisji będzie ponosił lokator. Prezydent RP podpisał ustawę.
Eugenika
Z teorią selekcji wiąże się eugenika. Adam Schaff (1913-2006), polski filozof pochodzenia żydowskiego, był uważany za głównego i oficjalnego ideologa marksizmu. Od 1969 r. był członkiem powstałego w 1968 r. Klubu Rzymskiego, a 1987 r. pierwszym prezesem Polskiego Towarzystwa Współpracy z Klubem Rzymskim. Klub Rzymski jest komisją Klubu 300 (rząd światowy) i jego główną rolą jest prowadzenie badań demograficznych i propagowanie w państwach ograniczanie przyrostu naturalnego ludności. Adam Schaff był zwolennikiem eugeniki. Jego komunizm to „świat ludzi zdolnych do zaspokojenia wszystkich swoich potrzeb materialnych, ludzi doskonałych pod względem fizycznym i umysłowym…” (Adam Schaff, „Marksizm a jednostka ludzka”, PWN, Warszawa 1965). W tym nowym świecie nie będzie więc ludzi chorych, ułomnych fizyczne i umysłowo, inwalidów, gdyż człowiek będzie doskonały pod „względem fizycznym i umysłowym”. W tym świecie żyjemy.
Z pewnością dlatego po 1989 r. celowo utrudniono Polakom dostęp do lecznictwa specjalistycznego. W przychodniach tworzą się długie kolejki oczekujących na świadczenie, a czas oczekiwania do specjalisty sięga nawet kilku lat. Niezadowalająca jest również jakość udzielnych świadczeń. Do tego dochodzi potężne zadłużenie szpitali i ośrodków zdrowia, ciągły wzrost cen leków, co w procesie leczenia ma olbrzymie znaczenie, ponieważ wielu pacjentów po wizycie u lekarza, z braku pieniędzy rezygnuje z zakupu przepisanych leków. Brakuje lekarzy, bo problemem jest też emigracja lekarzy i pielęgniarek. Polska jest na szarym końcu w Europie pod względem liczby lekarzy na 1000 mieszkańców. Wskaźnik – wg OECD – wynosi 2,2 lekarza na 1000 mieszkańców. W Grecji jest to 6 lekarzy, a w Niemczech 4. Prezes NIK, Krzysztof Kwiatkowski zwraca uwagę na zagrożenia płynące z braku mechanizmów szacujących skalę emigracji personelu medycznego, „brak analiz dotyczących emigracji lekarzy i pielęgniarek zmniejszał lub wręcz uniemożliwiał ministrowi zdrowia skuteczne ograniczanie tego zjawiska” (https://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1602666,W-Polsce-brakuje-lekarzy-dramatyczne-statystyki-Co-zrobic-by-to-zmienic).
Wszystko to sprawia, że umiera coraz więcej Polaków w wieku średnim, nie mówiąc już o osobach starszych.
Adam Schaff od 1969 r. był członkiem powstałego w 1968 r. Klubu Rzymskiego, a 1987 r. pierwszym prezesem Polskiego Towarzystwa Współpracy z Klubem Rzymskim. Klub Rzymski jest komisją Klubu 300 (rząd światowy) i jego główną rolą jest prowadzenie badań demograficznych i propagowanie w państwach ograniczanie przyrostu naturalnego ludności.
Według jednego z członków tego klubu prof. Meadowsa, Polska ma liczyć 15 mln mieszkańców. Prof. Dennis L. Meadows w 1974 r., po kongresie demograficznym, który odbył się w Bukareszcie, udał się w objazd stolic ówczesnych krajów socjalistycznych, między innymi do Warszawy. Z tej okazji ukazujący się w PRL tygodnik „Kultura” (nr 2/604 z 12 stycznia 1975 roku) przeprowadził wywiad z prof. Meadowsem zatytułowany „Granice prognozy”, w którym uczony stwierdził, że około 15 milionów ludności dla Polski „gwarantowałoby równowagę”, (Wywiad z profesorem Dennisem na stronie:http://www.twx.bloog.pl/id,3910394,title,Granice-Wzrostu-Wywiad-z-profesorem-Dennisem-L-Meadows,index.html).
Biuro demograficzne ONZ opublikowało prognozy dla wszystkich krajów świata do roku 2050. Dane oparte są o statystyki zroku 2008 (opublikowane w 2009 r.) Oto dane o ludności wybranych krajów, w milionach ludzi, za okres od 1950 do dzisiaj iprognoza do 2050 r. Liczba mieszkańców Polski w 2050 r. będzie wynosić 32 mln.
Klub Rzymski
Aurelio Peccei i Alexander King, założyciele Klubu Rzymskiego. Fot. za: clubofrome.org
W kwietniu 1968 r. z inicjatywy włoskiego przemysłowca dr Aurelio Paccei (1908-1984) i Alexandra Kinga (1909-2007) naukowca i pioniera ruchu na rzecz zrównoważonego rozwoju, założyli KLUB RZYMSKI. Zorganizowali oni w Academia dei Lincei w Rzymie sympozjum na temat rozwoju cywilizacji przemysłowej współczesnego świata przy udziale 30 zaproszonych uczonych z Europy, USA i Japonii. Postanowili oni utworzyć stałą grupę pod nazwą KLUB RZYMSKI, z zastrzeżeniem, że liczba jego członków nie może przekroczyć stu. Klub określa się jako międzynarodowa organizacja ds. badań rozwoju ekonomiczno-społecznego ludności świata. KLUB RZYMSKI jest komisją KOMITET 300 (rząd światowy) i jego główną rolą jest prowadzenie badań demograficznych i propagowanie w państwach ograniczanie przyrostu naturalnego ludności.
W 1972 r. ukazał się raport „Granice wzrostu” dotyczący komputerowej symulacji wykładniczego wzrostu gospodarczego i demograficznego z ograniczoną podażą zasobów, zlecony przez Klub Rzymski i finansowany przez Fundację Volkswagena i Wyniki badań zostały po raz pierwszy zaprezentowane na międzynarodowych spotkaniach w Moskwie i Rio de Janeiro latem 1971 roku. Autorami raportu są Donella H. Meadows, wspomniany wyżej Dennis L. Meadows, Jørgen Randers i William W. Behrens III, reprezentujący zespół 17 naukowców.
Raport został skrytykowany przez naukowców, ekonomistów i biznesmenów. Krytycy twierdzili, że historia udowodniła, że prognozy są nieprawidłowe, co było oparte na popularnym przekonaniu, że „Limity wzrostu” przewidują wyczerpanie zasobów i związane z tym załamanie gospodarcze do końca XX w. Raport „Granice wzrostu” stał się przedmiotem kpiny już w latach siedemdziesiątych. Zaatakowano metodykę, komputer, wnioski, retorykę i osoby stojące za projektem.
Alexander King sam przyznał, że celem Klubu jest wdrażanie polityki ludobójstwa dla państw trzeciego świata. Był on stworzony po to, aby się upewnić, że nigdy nie nastąpi rozwój państw trzeciego świata i że czarni i brązowi ludzie tego świata nie staną się zbyt liczni. Klub Rzymski zapoczątkował ludobójczą epokę, w której Holdren, Cass Sunstein i inni w administracji prezydenta Obamy byli obecni.
W Polsce od 1989 r. spada przyrost naturalny.
Problem niepłodności.
W 1986 r. ludność Polski liczyła 37 milionów 571 tys. W 1990 r. przyrost rzeczywisty wyniósł 85 tys. Według Spisu Powszechnego w 2002 r. w stan ludności w tys. (20. V. 2002 r.) 38 230,1.
Według GUS, na koniec 2010 roku, liczba ludności naszego kraju wynosiła 38 milionów 200 tysięcy.
Według Raportu z wyników Narodowego Spisu Powszechnego 2011 r., stan ludności w tys. (31. III. 2011 r.) wyniósł 38 511,8 osób. Od ostatniego spisu powszechnego, tj. od dnia 20 maja 2002 r. liczba ludności kraju zwiększyła się o 282 tys. osób.
Od dłuższego czasu trwa ujemny przyrost demograficzny. W Polsce w 2015 r. przewaga zgonów nad urodzeniami była największy po 1989 r. Zgonów było 394,9 tys., a urodzeń 369,3 tys. Przyrost naturalny był ujemny i wyniósł –25,6 tys. W tabelce jest podany przyrost/ubytek rzeczywisty -41.
Przyrost naturalny w danym czasie jest różnicą miedzy liczba urodzeń a liczbą zgonów w danym kraju, jednostce administracyjnej, społeczności. Przyrost rzeczywisty jest natomiast różnicą przyrostu naturalnego i salda migracji. Dopiero on daje pełny obraz zmiany liczby ludności.
Poziom dzietności, na którym możliwa jest zastępowalność pokoleń, wynosi 2,1 dziecka na kobietę. W Polsce na jedną kobietę rodzi się 1,3 dziecka. Jesteśmy jednym z najmniej dzietnych państw na całym świecie. Na 224 badane państwa zajęliśmy 212 miejsce.
Ostatnio GUS opublikował ostateczne dane urodzenia i zgony w Polsce w 2016. W 2016 r. ludność Polski wynosiła 38 mln 433 tys. Zgonów było 388 tys. a urodzeń żywych 382 tys. Przyrost naturalny był ujemny i wyniósł -6 tys. W 2016 r. urodzenia żywe w tys. na 1000 mieszkańców wynosiły 9,9. Zgony ogółem w tys. na 1000 mieszkańców 10,1. Dla porównania, w 1986 r. urodzenia żywe w tys. na 1000 mieszkańców wynosiły 17, 0. Zgony w tys. na 1000 mieszkańców 10,1.
Od 2010 r. liczba ludności Polski wzrosła zaledwie o 233 tys. Jeżeli taka sytuacja nastąpi również w 2017 r. oznaczało to będzie, że program 500 plus nie zadziałał, lub przyrost nie nastąpił ze względu na niepłodność małżonków. Bo według Johna P. Holdrena ludzie mogą być sterylizowani przez tabletki niepłodności, które zostaną celowo wprowadzone do wody pitnej lub żywności. To się naprawdę dzieje!
Według badań prezentowanych na kongresie w Łodzi w 2014 r. – „Kobieta i mężczyzna. Zdrowie reprodukcyjne i seksualne” – wynika, że przyczyną niepłodności pary w Polsce są w 20 proc. przypadków zaburzenia u mężczyzny, a u kobiety w 39 proc. U coraz większej liczby polskich mężczyzn stwierdza się niepłodność wywołaną np. żylakami powrózka nasiennego, chorobami tarczycy, czy przyjmowaniem leków, m.in. sterydów anabolicznych. Najczęściej udaje się je wyleczyć, bo panowie ze swoimi problemami zgłaszają się chętniej do lekarzy niż dziesięć lat temu. Męskiej płodności najbardziej szkodzą ksenoestrogeny, substancje syntetyczne występujące w opakowaniach żywności, środkach ochrony roślin, kosmetykach czy konserwantach. Źle wpływają na powstawanie i dojrzewanie plemników, zaburzają czynności jąder, prowadzą do nowotworów. (http://www.se.pl/wiadomosci/polska/wiecej-bezplodnych-polakow_407249.html).
Z danych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego wynika, że co roku problem dotyka 1,5 mln par. Niepłodność staje się już nie tylko problemem medycznym, ale i społecznym, z którym zmaga się co piąta para. Tylko jakoś cicho jest o tej sprawie. CDN
Stanisław Bulza
Za: http://www.polishclub.org/2018/01/19/depopulacja-ludnosci-swiata-czesc-ii/
———————————–


2018-01-22
wues

  

Archiwum

Obraz (Fundacji) Batorego ze zbitą d. w Mińsku 2006
marzec 31, 2006
Marek Głogoczowski
.... i reszta
lipiec 29, 2003
Stanisław Michalkiewicz
Kontrola przez demoralizacje
czerwiec 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Czarna Wdowa
styczeń 3, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
Brytyjczycy, UE a Hitler
czerwiec 9, 2003
przesłała Elżbieta
Wyznanie rachmistrza
luty 14, 2003
TOMASZ DOMALEWSKI http://www.dziennik.krakow.pl/
Czy "przedszkolanka" i Izrael Nabawi Swiat Wojny z Iranem?
kwiecień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Tadeusz Kowalik - Ewolucja systemu ekonomicznego USA
listopad 22, 2002
Tadeusz Kowalik
Papież nie jest mile widziany w Jerozolimie
marzec 16, 2009
Izrael Szamir
"Wiosenny" XVII memoriał Jana Strzelczyka w Pięciu Stawach
kwiecień 21, 2005
Opracował Marek Głogoczowski
Badycki napad="rozbrajanie". Dzielenie łupów="odbudowa"
kwiecień 14, 2003
PAP
List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Pewna Polonijna Inicjatywa
listopad 27, 2003
patriota.pl Forum
Ratuj się Europo
lipiec 19, 2004
True fact złodziej story
listopad 19, 2006
Andrzej Reymann
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media