|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
więcej -> |
|
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
|
|
Drodzy Państwo!
przesyłam list do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
Poniżej tez list do Minister Spraw Zagr. oraz tekst PAP-u.
Żadnej odpowiedzi na razie nie otrzymałem
pozdrawiam
Mirosław Dakowski
Warszawa, 23 lutego 2007
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Lech Kaczyński
Szanowny Panie Prezydencie,
Dowiedziałem się (wiadomosci.wp.pl), że w komunikacie izraelskiego MSZ (!) podano, iż „prezydent Lech Kaczyński potępił książkę Macieja Giertycha”… itd. Ponieważ nie znalazłem dementi Kancelarii Prezydenta, jestem zmuszony do następujących sprostowań czy wyjaśnień:
Broszurka prof. M. Giertycha jedynie streszcza w ładnej angielszczy?nie osiągnięcia wielkiego uczonego XX wieku – Feliksa Konecznego. Maciej Giertytch od siebie jedynie ilustruje twierdzenia Profesora (FK) tym, co stało się (najczęściej w sensie negatywnym) w Europie i na świecie po śmierci Konecznego (+1949r.)
Geniusz Konecznego i Jego osiągnięcia wymagają rozpowszechnienia, a nie potępień. W Europie i na świecie. Osobiście promuję te dzieła od dwóch dziesięcioleci.
Ani w nauce Feliksa Konecznego, ani w broszurce Macieja Giertycha nie ma niczego, co mogłoby zasadnie urazić jakąś grupę rasową czy narodową. F.K. jest anty-rasistą, traktuje rasę jako czynnik cywilizacyjnie nieistotny.
Problemy „wojen cywilizacji” poruszał niedawno w artykułach i znanej książce Samuel Huntington. Nikt nie czuł się tym dotknięty. Był to zresztą jawny plagiat z dzieł Konecznego.
Jeśli zacytowane ?ródło pisze prawdę, to wstyd mi, że przedstawiciele Rzeczypospolitej (rzecznik MSZ A. Sadoś, v-min. W. Waszczykowski, a może i wyżej…) wykazują ignorancję przedmiotu i tchórzostwo wobec dziwacznej, lecz gro?nej nagonki władz Izraela i Komisji Europejskiej na osiągnięcia najwybitniejszego historiozofa XX wieku (FK).
Pamiętajmy, że myśl F.Konecznego nie jest własnością eNDeków, ani rasistów, lecz należy do szczytów dorobku umysłowego i duchowego cywilizacji łacińskiej, całego świata.
Jeśli promocja myśli Konecznego okaże się w Polsce naganna i potępiona, to z radością i dumą pojdę za moje czyny do więzienia. Na pewno nie będę w tym samotny.
A może, w celu uniknięcia w przyszłości podobnej kompromitacji władz Polski, zdąże wygłosić przedtem dla pracowników Kancelarii Prezudenta oraz MSZ cykl wykładów „Nauka o cywilizacjach Feliksa Konecznego”. Jako material wstępny należy przestudiować broszurkę prof. M. Giertycha.
Łączę wyrazy poważania
Prof. zw. dr hab. Mirosław Dakowski
PS. Załączam tekst mego wystąpienia na I Sympozjum Falzmannowskim w 1994r. w Jachrance, wygłoszonego w przytomności prezesa NIK Lecha Kaczyńskiego.
Warszawa, 23 lutego 2007
Minister Spraw Zagranicznych
Pani Anna Fotyga
Szanowna Pani Minister,
Dowiedziałem się z osłupieniem, że podlegli Pani dyplomaci nie znają dorobku Feliksa Konecznego, nie czytają omawianych i komentowanych przez siebie książek oraz pozwalają na oficjalne, oszczercze ataki spoza Polski.
Załączam list do Prezydenta Rzeczypospolitej, gdzie sprawę wyjaśniam.
Podtrzymuję propozycję przeprowadzenia cyklu wykładów dla pracowników MSZ na ten temat.
Łączę wyrazy poważania
Prof. zw. dr hab. Mirosław Dakowski
Izrael potępił książkę Macieja Giertycha
PAP 21:40
22 lutego 2007
Izraelskie MSZ potępiło wydanie książki eurodeputowanego Macieja Giertycha pt. "Wojna cywilizacji w Europie", uznając ją za antysemicką. Zaapelowało o oficjalne potępienie broszury przez polski rząd.
Publikacja ta zawiera antysemickie stereotypy, które jasno i zdecydowanie powinna odrzucić cała cywilizacja - napisano w komunikacie izraelskiego ministerstwa.
Zaznaczono, że izraelski ambasador w Polsce spotkał się z polskim wiceministrem spraw zagranicznych, który powiedział, że rząd i naród polski odrzucają tę publikację.
Przypominając, że również prezydent Lech Kaczyński potępił książkę Macieja Giertycha, w komunikacie wskazano, że Izrael oczekuje w związku z tym oficjalnego potępienia ze strony polskiego rządu.
Rzecznik polskiego MSZ Andrzej Sadoś powiedział, że z izraelskim dyplomatą spotkał się wiceszef MSZ Witold Waszczykowski. Według Sadosia, wiceminister wyraził zaniepokojenie i zastrzeżenie wobec treści publikacji Giertycha.
30-stronicowa książeczka Giertycha, wydana z logo Parlamentu Europejskiego, wywołała skandal. Potępiła ją Komisja Europejska, a szef Parlamentu Europejskiego Hans Gert Poettering nakazał wszczęcie dochodzenia w sprawie jej publikacji.
Za najbardziej szokujące uznano w broszurze fragmenty dotyczące Żydów. Giertych sugeruje, jakoby Żydzi sami byli odpowiedzialni za swą izolację, gdyż preferują życie w odrębności, w apartheidzie od otaczających społeczności, co skutkuje rozwojem różnic biologicznych. (bart)
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=8742320&rfbawp=1172102404.802&ticaid=1343a
|
|
9 marzec 2007
|
|
Mirosław Dakowski
|
|
|
|
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dyktatura Korporacji Zamiast Demokracji w USA
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
|
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
|
Niemcy krytykują okładkę "Wprost"
wrzesień 19, 2003
|
Frustraci paraliżujący miasto nibybombami
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
|
Monolog niemowy
lipiec 21, 2008
Marek Jastrząb
|
Precz z antychińskim protekcjonizmem
sierpień 16, 2006
Workers Vanguard
|
Guru polskiej ekonomii ma głos - czeka nas upadek
listopad 30, 2003
PAP
|
Zbrodnia Dwunastolatka w USA i Wyrok 30 Lat Więzienia
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zakażone żółtaczką na oddziale onkologicznym
październik 18, 2003
|
Recent dealings in Russian weapons. Video presentations.
Ostatnie transakcje rosyjskim uzbrojeniem - materiał video
wrzesień 27, 2008
tlumacz
|
Kultowy ubaw po pachy
lipiec 9, 2008
Marek Jastrząb
|
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
|
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
|
Chiny wykorzystują echa zimnej wojny
marzec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Projekt Społeczny Polska 2005.
Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
|
Korespondencja z Bagdadu
lipiec 5, 2003
http://www.przekroj.com.pl
|
Wpływ lobby izraelskiego na politykę USA
lipiec 9, 2006
John Mearsheimer i Stephen Walt
|
więcej -> |
|