ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Soros pomógł znanemu aktorowi/komediantowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy dzięki praniu mózgu 
4 marzec 2022     
Chossudovsky: USA rozpocznie trzecią wojnę światową od ataku na Iran 
20 luty 2010      Rebel
Katastrofa w Smoleńsku jako wynik "dziadostwa" XX-lecia III RP 
28 wrzesień 2010      MG
Pan K. Wandzik  
2 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Pieczenie na ogniu człowieka 
4 wrzesień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Ksiądz, który zmarł w wieku 70 lat: był pierwszym ochotnikiem trzeciej fazy szczepionki 
10 grudzień 2020     
Nostalgia za komunizmem 
4 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Błędne Koło Tortur USA 
25 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Symbole władzy 
23 kwiecień 2016      Artur Łoboda
"Fenomen Tymińskiego" 
3 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Wcześniejsze planowanie mRNA 
27 czerwiec 2021     
Naruszenia Kodeksu Norymberskiego w programie kontroli Covid-19 
7 grudzień 2023     
Co to jest covid-19? 
1 sierpień 2020     
30 lat po tamtej Solidarności ! 
1 wrzesień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Czy oni zostali wcześniej zaszczepieni? 
11 marzec 2021      Artur Łoboda
Holocaust Profiteering by Literary Hoax 
1 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Gangsterskie sądownictwo pod rządami Ziobro 
17 marzec 2020     
Sędziowie zawiśli 
14 kwiecień 2017     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (03.08.2011) 
30 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Do myślących Polaków 
8 maj 2015      Artur Łoboda

 
 

Niepodważalne dowody: Covid-19 zaplanowano po to, by zaprowadzić nowy porządek świata

https://prepareforchange.net/2020/09/29/ultimate-proof-covid-19-was-planned-to-usher-in-the-new-world-order/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ultimate-proof-covid-19-was-planned-to-usher-in-the-new

Niepodważalne dowody: Covid-19 zaplanowano po to, by zaprowadzić nowy porządek świata

Tuesday, September 29, 2020 10:34
1. Oświadczenie lekarzy – pandemia została zaplanowana

Grono ponad 500 lekarzy z Niemiec, znanych jako „Lekarze na rzecz rzetelnej informacji” złożyło szokujące oświadczenie podczas ogólnokrajowej konferencji prasowej(1)

„Panika związana z koronawirusem to przedstawienie. To jest oszustwo. To szwindel. Najwyższy czas, abyśmy zrozumieli, że znajdujemy się w samym środku zbrodniczych działań na globalną skalę”.

Ta liczna grupa ekspertów z dziedziny medycyny co tydzień wydaje gazetę w nakładzie 500 000 egzemplarzy, informującą opinię publiczną o przypadkach dezinformacji na masową skalę obecnych w mediach głównego nurtu.

Organizują także masowe protesty w Europie, takie jak ten z 29 sierpnia 2020 r. - zapowiedziało w nim udział 12 milionów osób, a faktycznie pojawiło się kilka milionów.

Dlaczego tych ponad 500 lekarzy utrzymuje, że cała ta pandemia jest zbrodnią na globalną skalę? Co takiego wiedzą oni, czego my nie wiemy?


Jeden z wielu protestów przeciwko „plandemii”, którego nie zobaczysz w mediach głównego nurtu
2. Setki hiszpańskich lekarzy twierdzi, że pandemia została zaplanowana

Podobne oświadczenie złożyła podczas konferencji prasowej w Hiszpanii grupa 600 lekarzy, znana jako „Lekarze na rzecz prawdy”.


Lekarze na rzecz prawdy, Hiszpania

„Covid-19 jest fałszywą pandemią sfabrykowaną dla realizacji celów politycznych. To dyktatura na światową skalę, mającą za pretekst względy zdrowotne. Wzywamy lekarzy, media i władze polityczne do zaprzestania tej przestępczej operacji i do mówienia prawdy na ten temat.”(2)

Niemcy i Hiszpania to zaledwie dwa przykłady. Podobnie liczne grupy złożone z setek ekspertów z zakresu medycyny działają w krajach całego świata.

W USA film dokumentalny pt. PLANDEMIA, demaskujący COVID-19 jako operację przestępczą, uzyskał poparcie ze strony ponad 27 000 lekarzy!

Dlaczego tysiące lekarzy na całym świecie twierdzi, że pandemia jest przejawem zbrodniczych działań? Do jakich informacji mają dostęp, których nam – społeczeństwu – media głównego nurtu odmawiają?

Zachęcamy do przyjrzenia się podanym poniżej faktom z otwartym umysłem i do wyciągnięcia własnych wniosków…

3. Metodę testowania COVID-19 opatentowano... w 2015 roku

W 2015 roku niejaki Richard Rothschild, we współpracy z holenderską organizacją rządową, opatentował „System i metodę testowania COVID-19”.

Zwróciłeś na to uwagę, Drogi Czytelniku? Metoda testowania COVID-19 była gotowa już w 2015 roku – na cztery lata przed pojawieniem się samej choroby!!! (2B)A teraz, Drogi Czytelniku, weź głęboki oddech i zastanów się nad tym przez chwilę…

4. W latach 2017 i 2018 roku sprzedano miliony zestawów testowych na COVID-19

Nowa choroba COVID-19 pojawiła się – jak nam powiedziano – w Chinach pod koniec 2019 roku. Wobec tego nazwano ją COVID-19, co można potraktować jako akronim wyrażenia Corona Virus Disease 2019 – choroba wywołana koronawirusem w roku 2019. To wersja łagodna. Niestety, jest też wersja o wiele groźniejsza

Dane podane na stronie organizacji World Integrated Trade Solution pokazują jednak coś zdumiewającego:

“W latach 2017 i 2018 – a więc na dwa lata przed wystąpieniem COVID-19 – rozprowadzono na całym świecie setki milionów zestawów testowych na COVID-19”.Te zaskakujące dane wydobyła z otchłani internetu pewna osoba w dniu 5 września 2020 roku i opublikowała je w mediach społecznościowych. Następnego dnia rozeszły się one niczym wirus po całym świecie.

Jednakże 6 września WITS niespodziewanie zmienił pierwotną kwalifikację „COVID-19” i zastąpił ją mglistym wyrażeniem „Zestawy testów medycznych”.

Tego rodzaju praktyki są w handlu niedozwolone, dlatego że zawsze należy używać terminów konkretnych – istnieje bowiem wiele testów służących identyfikowaniu rozmaitych schorzeń.

Tak więc już sam fakt usunięcia specyfikacji „COVID-19” tuż po tym, jak dane stały się znane na całym świecie, dowodzi, że nie chcą, aby ktokolwiek się o tym dowiedział.

Zapomnieli jednak usunąć pewien szczegół: otóż kod produktu przypisany do tych „medycznych zestawów testów” to 300215, co oznacza: „zestawy do testów na COVID-19”.

Zakamuflowano je jednak zbyt późno: ta informacja o przełomowym znaczeniu wyszła jednak na jaw i jest dalej rozpowszechniana przez miliony osób na całym świecie. Jeszcze do niedawna oryginalne dane z tej witryny można było pobrać w formie pliku PDF.

Dwa lata przed wybuchem COVID-19 Stany Zjednoczone, UE, Chiny i inne kraje na całym świecie zaczęły eksportować miliony diagnostycznych instrumentów do testowania… COVID-19, choroby, która wówczas podobno nawet nie istniała.

6. Działania na rzecz „Projektu” COVID-19 zostały zaplanowane do 2025 r

Jak to pokazują dane Banku Światowego, COVID-19 jest w ich ujęciu projektem, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego szwindlu przez kolejne PIĘĆ LAT.(2C)
7. Anthony Fauci zagwarantował, że w ciągu najbliższych dwóch lat wystąpi pandemia

W 2017 roku Anthony Fauci przepowiedział rzecz bardzo dziwną, a do tego uczynił to z pewnością siebie budzącą jeszcze większe zdziwienie.

Otóż Fauci z pełnym przekonaniem zapowiedział, że podczas pierwszej kadencji prezydenta Trumpa na pewno dojdzie do niespodziewanego wybuchu choroby zakaźnej.

Oto, co powiedział: (3)

„Kwestia chorób zakaźnych stanie się BEZ WĄTPIENIA wyzwaniem dla przyszłej administracji.

“Będziemy mieli do czynienia z NIESPODZIEWANYM WYBUCHEM EPIDEMII. Nie ma co do tego wątpliwości.”

Jak to możliwe, że Fauci był w stanie zagwarantować wybuch niespodziewanej epidemii podczas pierwszej kadencji administracji Trumpa? Cóż takiego wiedział on, czego nie wiemy my?

8. Wiluś i Melinda Gates’owie gwarantowali nieuchronny wybuch globalnej pandemii

Już w 2018 roku Wiluś Gates publicznie ogłosił, że zbliża się globalna pandemia, która może pochłonąć nawet 30 milionów ofiar. Oznajmił zarazem, iż stanie się to prawdopodobnie w ciągu najbliższej dekady. (4)

Melinda Gates dodała, że największym zagrożeniem dla ludzkości jest zmodyfikowany wirus i z niewzruszoną pewnością siebie zapewniła, że zaatakuje on ludzkość w nadchodzących latach. (5)

“Nadchodzi globalna pandemia. ZMODYFIKOWANY WIRUS stanowi dla ludzkości największe zagrożenie. Stanie się tak w NASTĘPNEJ DEKADZIE.” – Wiluś Gates, w 2018 roku.

Niech ten ich sposób wysławiania się da Tobie, Czytelniku, do myślenia…

Utrzymują oni, że gwarancją nieuchronności tej globalnej pandemii jest gęstość zaludnienia na świecie.
Ale prawda jest inna: większość powierzchni ziemi jest niezamieszkała. Wystarczy przelecieć nad Ameryką samolotem i wyjrzeć przez okno – najczęściej widzi się pustą przestrzeń, gdzieniegdzie tylko kilka miast. Większość połaci Stanów Zjednoczonych jest nadal obszarem wolnej przestrzeni.

To samo dotyczy reszty świata..

Australia, Rosja, Indie, Chiny, Ameryka, Afryka… to w większości obszary dzikiej przyroda. Nasza planeta nie jest tak zaludniona, jak Wiluś Gates chciałby nam wmówić. Na poniższej mapie świata widać to wyraźnie…
Większość naszej planety jest wolna od jakiejkolwiek ludzkiej obecności. Pomysł, że świat jest przeludniony, a przez to nieuchronnie skazany na wybuch globalnej pandemii, jest wierutnym kłamstwem.

[Władze – choć nie mają do tego żadnego prawa – także wykorzystują to jako pretekst do usprawiedliwienia redukcji populacji w skali całego świata – tj. depopulację.]

Gatesowie twierdzili również, że podróże lotnicze z pewnością przyczynią się do wywołania globalnej pandemii. A przecież w minionym stuleciu samolotami podróżowała niezliczona liczba osób….

Czy powodowało to nieustanne wybuchy globalnych pandemii? Nic podobnego!

Ich argumenty, które miały nas przekonać, iż globalna pandemia w ciągu najbliższych kilku lat jest rzeczą nieuniknioną, są z gruntu fałszywe. Na czym więc faktycznie opierają się, dokonując takich „gwarantowanych” prognoz?

9. Ćwiczenia na wypadek pandemii

Na kilka miesięcy przed wybuchem choroby Wiluś Gates - największy na świecie stręczyciel szczepionek - zorganizował w Nowym Jorku imprezę. Zgadnij, Drogi Czytelniku, o co w tym chodziło? Było to „ćwiczenie na wypadek wybuchu pandemii koronawirusa”.

Tak, tak – dobrze przeczytałeś:

Wiluś Gates zorganizował ćwiczenia z pandemii koronawirusa, tuż zanim doszło do wybuchu!
Na tym dużym wyświetlaczu powyżej widać tekst: „Musimy przygotować się na wydarzenie, które przekształci się w pandemię”. To ćwiczenie pandemiczne nosiło nazwę Event 201 i odbyło się w październiku 2019, czyli dosłownie tuż przed wybuchem „pandemii”.


https://youtu.be/mx8xKcQMTRs


Obecni tam doszli do wniosku, że cała ludzkość musi zostać zaszczepiona…

10. Podekscytowanie sprzedażą szczepionek w następnym roku

Krótko po „ćwiczeniach przed pandemią koronawirusa” Wiluś Gates „zaćwierkał”:
Pomyśl, Drogi Czytelniku: największy na świecie stręczyciel szczepionek gwarantuje wybuch globalnej pandemii w ciągu najbliższych kilku lat, jego żona mówi, że wszyscy powinniśmy obawiać się zmodyfikowanego wirusa, który „nadchodzi”. Następnie organizują ćwiczenia przed tą globalną pandemią i mówią, że jedynym rozwiązaniem będą szczepionki. Następnie Wiluś Gates pisze na Twitterze o swojej ekscytacji sprzedażą szczepionek w przyszłym roku. Zaraz potem wybucha zapowiadana pandemia.

I Wiluś od razu ogłasza, że jedynym rozwiązaniem dla ludzkości jest kupowanie jego szczepionek…

11. Pandemia koronawirusa 2020 przewidziana w 2013

Jeszcze w 2013 roku pewien muzyk napisał piosenkę zatytułowaną PANDEMIA. Słowa jego piosenki mówiły o globalnej pandemii, która zabija miliony istnień, rujnuje gospodarkę i wywołuje zamieszki. Bardzo szczegółowo opisał w niej wszystko to, czego świat doświadcza dzisiaj – siedem lat później. Podał nawet dokładny rok wybuchu pandemii: 2020, i konkretny typ wirusa: koronawirus. (6)

Oto fragment tekstu z 2013 roku:

„Rok 2020 i koronawirus to jedno, sterty ciał.”

W piosence tej wróżono także wystąpienie zamieszek, których szaleństwo widać obecnie w całej Ameryce:

„Państwo bierze udział w zamieszkach, wykorzystuje do tego ulicę. Jest u twoich drzwi”.

https://genius.com/Dr-creep-pandemic-lyrics

Skąd ów autor mógł wiedzieć w 2013 roku, że w 2020 roku wybuchnie pandemia koronawirusa i że podczas tej pandemii wybuchną zamieszki? Jak sam tłumaczy:

„W 2012 roku prowadziłem swoje dociekania i zapoznawałem się z „teoriami spiskowymi”. Wiesz, o co chodzi – o te kwestie, które media wolą przed nami ukrywać. Zgodnie z tymi teoriami pandemie musiały wydarzyć się w dekadzie 2020-2030. Więc napisałem o tym piosenkę Pandemic”.

12. Rada ds. monitorowania globalnej gotowości we wrześniu 2019 r.: „Przygotujcie się na globalną pandemię koronawirusa”
We wrześniu 2019 roku, czyli także przed wybuchem epidemii, Rada ds. monitorowania globalnej gotowości opublikowała raport zatytułowany „Świat w obliczu ryzyka”.

Podkreślano w nim potrzebę przygotowania się na… pojawienie się koronawirusa!Na okładce raportu jest wyobrażenie koronawirusa i zdjęcie osób z maskami na twarzy.

W raporcie napotykamy taki oto interesujący akapit

„Organizacja Narodów Zjednoczonych (w tym WHO) prowadzi co najmniej dwojakiego rodzaju ogólnosystemowe ćwiczenia szkoleniowe i symulacyjne, w tym jedno dotyczące celowego uwolnienia śmiertelnego patogenu oddziałującego na układ oddechowy.”

Uchwyciłeś to, Drogi Czytelniku?

Ćwiczyli celowe uwolnienie śmiertelnego patogenu oddziałującego na układ oddechowy!!!

13. Zapowiedziano, że epidemia zostanie zapoczątkowana w ChinachW Institute for Disease Modeling nakręcono w 2018 roku film, w którym pokazano wirusa grypy pochodzącego z Chin, z rejonu Wuhan, i rozprzestrzeniającego się na cały świecie, zabijającego miliony osób. Nazwano to „symulacją globalnej pandemii grypy”. Dwa lata później dokładnie tak się stało.

Dlaczego powiedziano tam, że wirus przyjdzie z Chin? Dlaczego nie z Afryki, gdzie występuje znacznie więcej chorób? A dlaczego nie z Ameryki Południowej? Albo z Indii? Skąd wiedziano, że pojawi się wirus grypy pochodzący z Chin, a nawet wskazano Wuhan jako obszar pochodzenia, od który zarazi cały świat?

Czy ten koronawirus powstał w laboratorium?

Skąd się wziął wirus? Dr Francis Boyle, jeden z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie broni biologicznej jest przekonany, że pochodzi z laboratorium broni biologicznej w Wuhan, laboratorium, w którym stosuje się zasady bezpieczeństwa biologicznego na poziomie 4.

Placówka ta specjalizuje się w pracach nad… koronawirusami!
Biorą się za istniejące wirusy i je „uzbrajają”, co oznacza, że czynią je znacznie bardziej niebezpiecznymi, po to by można je było wykorzystać jako broń biologiczną.

Dr Li-Meng Yan, chińska wirusolog (doktor nauk medycznych) uciekła z kraju, rzuciła pracę na prestiżowym uniwersytecie w Hongkongu i została demaskatorem. Wystąpiła w brytyjskiej telewizji, twierdząc, że SARS-CoV-2, wirus wywołujący COVID-19, został stworzony przez chińskich naukowców w laboratorium, a co więcej – przedstawiła dowody na poparcie swoich twierdzeń. Więcej na ten temat można dowiedzieć się TUTAJ.

A teraz najciekawsza część:

14. W 2015 roku Anthony Fauci dał temu laboratorium 3,7 miliona dolarów.

Wyobraź sobie, Drogi Czytelniku: ten sam człowiek, który z pełnym przekonaniem utrzymywał, iż w ciągu najbliższych dwóch lat dojdzie do wybuchu niespodziewanej epidemii wirusa, przekazał prawie 4 miliony dolarów laboratorium, które opracowuje koronawirusy.

W krótkim sprawozdaniu (link poniżej) widzimy dziennikarkę zadającą pytanie prezydentowi Trumpowi o grant przyznany przez Fauci’ego na rzecz laboratorium w Wuhan.

https://youtu.be/dvXYFQRxYIA

Jednakże w samym Wuhan jest więcej możliwych źródeł pochodzenia wirusa. Niektórzy uważają, że pochodzi on z Wuhan Virology Institute, gdzie również pracują nad uzbrajaniem koronawirusów.

15. W 2015 roku włoskie media państwowe ujawniły, że w Chinach prowadzi się eksperymenty biologiczne mające na celu zarażenie ludzi koronawirusem

Już pięć lat temu włoska telewizja państwowa RAI (Radiotelevisione Italiana) ujawniła mroczne starania Chin w kwestii manipulacji na wirusach.

Oto video wyemitowane w listopadzie 2015; pokazano w nim chińskich naukowców przeprowadzających eksperymenty biologiczne na wirusie spokrewnionym z pewnym rodzajem wirusa SARS, który – jak się przypuszcza – jest koronawirusem pochodzącym od nietoperzy i myszy. Postawiono pytanie, czy warto było ryzykować, aby móc poddać wirusa modyfikacji w sposób, który uczyni go zgodnym z komórkami organizmu ludzkiego.

Poniżej zapis tłumaczenia włoskiej audycji:

Chińskie eksperymenty biologiczne

Chińscy naukowcy stworzyli superwirusa atakującego płuca, pobranego od nietoperzy i myszy tylko w celach badawczych, tym niemniej budzi to wiele wątpliwości. Czy to jest warte ryzyka? To oczywiście eksperyment, ale jest to niepokojące.

Budzi to niepokój wielu naukowców: oto grupa chińskich naukowców dokonuje połączenia białka pobranego od nietoperzy z pochodzącym od myszy wirusem SARS, wywołującym ostre zapalenie płuc.

Rezultatem jest super koronawirus, który może oddziaływać na ludzi.. – (Źródło, gdzie można dowiedzieć się więcej)

https://youtu.be/uwyU5P5AuMk

16. Pandemia koronawirusa była przedmiotem proroctw w filmach

Zaprogramowane proroctwa to metoda informowania opinii publicznej o wydarzeniach, które mają wkrótce nastąpić.

W ostatnich latach wyprodukowano kilka filmów i seriali o… globalnej pandemii koronawirusa!

Tematem filmu „Dead Plague” jest globalna pandemia wywołana… koronawirusem, wspomina się tam nawet o tym, że jako lekarstwo może być zastosowana hydroksychlorochina....
W innym filmie zatytułowanym „Contagion” (po polsku był on rozpowszechniany jako „Epidemia strachu”) pokazano, jak koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie, w wyniku czego wprowadzono tzw. dystans społeczny, zakrywanie twarzy maseczkami, zablokowano rozwój gospodarki, mycie rąk itp.

Dosłownie wszystko to, z czym mamy teraz do czynienia zostało w tych filmach „proroczo” przedstawione ze szczegółami.

17. Pandemia zobrazowana podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku

Oto kolejny przykład zaprogramowanego proroctwa: podczas ceremonii otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku na oczach całego świata rozegrała się pandemia koronawirusa.

Dziesiątki łóżek szpitalnych, mnóstwo pielęgniarek, które stają się marionetkami w ramach kontrolującego je systemu, zewsząd czai się śmierć, nad światem unosi się demon-gigant, a cała scena, na której rozgrywa się ten spektakl została oświetlona w taki sposób, że – widziana z lotu ptaka – przypomina swoim kształtem koronawirusa.

Dlaczego podczas ceremonii otwarcia Letnich igrzyska olimpijskie pokazano pandemię koronawirusa?

https://youtu.be/F4AzTVegOy8

18. Ogólnoświatowa blokada przepowiedziana w 2008 rAutor i badacz Robin de Ruiter przewidział w 2008 roku, że nastąpi globalna blokada ludzkiej aktywności.

Powiedział, że będzie to miało na celu stworzenie nowego porządku świata poddanego autorytarnej kontroli.

Jako że wiele z tego, o czym tam pisał w 2008 roku dzieje się teraz na naszych oczach, książka ta została wydana ponownie.

19. Dziennikarze przewidzieli wybuch zaplanowanej pandemii

W 2014 roku dziennikarz śledczy Harry Vox przewidział, że dojdzie do wybuchu zaplanowanej na globalną skalę pandemii i podał powody, dla których „klasa rządząca” zrobi coś takiego:

„Nie cofną się przed niczym, aby uzupełnić swój zestaw narzędzi kontroli. Spośród rzeczy, których brakowało im w tym ich zestawie są kwarantanny i godziny policyjne. Plan jest taki, by doprowadzić do zarażenia setek tysięcy ludzi i do wprowadzenia kolejnego etapu kontroli”.(7)


20. „Scenariusz dla przyszłości”

Ten znany badacz odwołuje się do słynnego dokumentu opracowanego w Fundacji Rockefellera, w którym wszystko, co dzieje się teraz jest dosłownie przepowiedziane ze szczegółami: globalna pandemia, blokady, upadek gospodarki i narzucenie autorytarnej kontroli.

Wszystko to zostało opisane z przerażającą dokładnością… dziesięć lat wcześniej, zanim się wydarzyło!


Dokument nosi tytuł „Scenariusz dla przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego”. (9)

Tytuł mówi sam za siebie: scenariusz dla przyszłości. Jest tam rozdział zatytułowany ‘LockStep’, w którym mówi się o globalnej pandemii w taki sposób, jakby wydarzyła się w przeszłości, ale która jest najwyraźniej pomyślana jako próba generalna tego, co ma się wydarzyć w przyszłości!“Operacja Lockstep” Fundacji Rockefellera: ‘Pod pozorem pandemii utworzymy państwo-więzienie’

https://youtu.be/x4Wo1XZQV2A

W „Scenariuszu dla przyszłości” dokonuje się następnie porównania dwóch różnych reakcji na zaplanowaną pandemię: Stany Zjednoczone jedynie „zdecydowanie zniechęcały” ludzi do podróżowania samolotami, natomiast Chiny narzuciły wszystkich swoim obywatelom obowiązkową kwarantannę.

Stawia się tam zarzut, że pierwszego rodzaju rozwiązanie prowadzi do dalszego rozprzestrzenianie się wirusa, natomiast pochwala się narzucenie duszącej blokady. Następnie opisuje się wprowadzenie kontroli totalitarnej:

„Podczas pandemii przywódcy krajów na całym świecie przekroczyli swoje uprawnienia i nałożyli drakońskie przepisy i ograniczenia, począwszy od obowiązku noszenia maseczek na twarzy po kontrole temperatury ciała przy wejściach do przestrzeni wspólnych, takich jak stacje kolejowe i supermarkety”.

Widać wyraźnie, że przekraczanie przez władze swoich prerogatyw jest zachowaniem pożądanym. Jednakże, zgodnie z tym „Scenariuszem przyszłości”, to nie wszystko – sytuacja staje się jeszcze gorsza:

„Nawet po wygaśnięciu pandemii ten zwiększony zakres despotycznej kontroli oraz nadzór nad własnymi obywatelami i ich działalnością ustalił się, a nawet się nasilił”.

„Ten zaostrzony nadzór przybierał w krajach rozwiniętych rozmaite formy: wszystkich obywateli wyposażono, na przykład, w biometryczne identyfikatory, a ponadto – wprowadzono ściślejsze regulacje dotyczące kluczowych gałęzi przemysłu, których stabilność uznano za kluczową dla interesów narodowych”.

Kontrola na globalną skalę - Podręcznik

Teraz gdy faktycznie mamy do czynienia z zaplanowaną pandemią, Fundacja Rockefellera przedstawiła krok drugi: podręcznik instruujący, w jaki sposób należy wdrażać nowe systemy kontroli podczas pandemii. Świat będzie można „otworzyć” ponownie tylko wtedy, gdy cała wymagana sieć kontroli zostanie zainstalowana.Kiedy połączy się ze sobą oba te dokumenty Rockefellera, dostrzega się plan:

1) Najpierw ogłaszają wybuch globalnej pandemii koronawirusa i mówią, do czego to powinno doprowadzić: do zupełnie nieznanego dotąd w dziejach świta poziomu despotycznej kontroli.

2) następnie podają praktyczne kroki, jak ten system kontroli zaprowadzić.

Oto ilustracje i cytaty z ich przewodnika:„Aby umożliwić pełniejsze śledzenie kontaktów należy w szerokim zakresie stosować aplikacje cyfrowe i oprogramowanie śledzące chronione prywatnością, ”

„Aby w pełni kontrolować epidemię Covid-19, musimy co tydzień poddać testom większość populacji”.


Zgodnie z opracowanym przez nich „Scenariuszem dla przyszłości” cała światowa populacja powinna zostać wyposażona w cyfrowy identyfikator wykazujący, kto otrzymał wszystkie szczepionki. Bez wystarczających szczepień nie będzie można chodzić do szkół, na koncerty, do kościoła, korzystać z transportu publicznego itp.

Mamy 2020 rok i właśnie tego domaga się Wiluś Gates i wiele rządów.

21. Sześć miesięcy przed “pandemią koronawirusa” Gates negocjował z przedstawicielem partii demokratycznej w kongresie, sponsorem projektu ustawy, umowę o wartości 100 miliardów dolarów – ustawy dotyczącej technologii śledzenia kontaktów międzyludzkich.

Te szokujące rewelacje zostały ujawnione na Thomas Paine Podcast oraz Moore Paine Show on Patreon przez dwóch badaczy.

Dziewięć miesięcy po spotkaniach z Fundacją Gatesa w Rwandzie, Bobby L. Rush, demokrata z Illinois, przedstawił projekt $100 BILLION H.R. 6666, COVID-19 Testing, Reaching and Contacting Everyone (TRACE) Act.

Należy sprawdzić kontakty wszystkich osób

W ujawnionym wideo (10) jesteśmy świadkami rozmowy między byłym amerykańskim prezydentem Billem Clintonem i Andrew Cuomo, gubernatorem stanu Nowy Jork.

Omawiają sposoby zorganizowania system kontroli na dużą skalę, by przetestować całą populację i sprawdzić wszystkie kontakty międzyludzkie; sposoby powołania falangi, która będzie realizować ten system kontroli.

Całkowicie nowy poziom globalnej kontroli

Wiluś Gates nie pozostawił złudzeń co do tego, że tylko osobom zaszczepionym przeciwko Covid-19 będzie wolno podróżować, chodzić do szkoły, brać udział w spotkaniach i pracować. (11)

Szczepionki wyposażone w cyfrowe identyfikatory są już opracowywane (12), a sam Gates jest właścicielem patentu na technologię, która umożliwia wytropienie aktywności ciała danej osoby w dowolnym miejscu. Technologia ta nosi nazwę WO2020-060606 (13).

Bardzo interesujący jest również taki oto fakt: tym co sprawia, że stręczona przez Gatesa szczepionka-implant działa jest enzym o nazwie LUCYFERAZA...

Gates chce ponadto zbudować sieć monitorowania ludzi o zasięgu globalnym, która będzie śledzić każdego, kto miał kontakt z Covid-19 (14).

Oto Plan: wstrzyknąć wszystkim szczepionkę zmieniającą ludzkie DNA

Słynny dziennikarz śledczy Anthony Patch całymi latami prowadził badania dotyczące planów kontroli nad światem za pomocą sfabrykowanych pandemii i obowiązkowych szczepionek. Podczas wywiadu w 2014 roku przewidywał:

„Wypuszczą w świat koronawirusa stworzonego ludzką ręką. Spowoduje to, że ludzie zażądają szczepionki, aby się chronić. Szczepionka wprowadzi do organizmu człowieka trzecią nitkę DNA, czyniąc go zasadniczo hybrydą.

„Z chwila gdy dana osoba otrzyma zastrzyk, jej DNA prawie natychmiast ulega transformacji. Tego rodzaju zmiana genetyczna spowoduje, że ludzie stracą zdolność samodzielnego myślenia, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. W ten sposób będzie można ich łatwiej kontrolować, aby stali się niewolnikami elity”.

Naturalnie zakrawa to na szaleństwo i faktycznie jest przejawem szaleństwa. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że sam ten zawodowy śledczy nie jest głupcem. W trakcie wieloletnich badań tych kwestii właśnie do takich ustaleń doszedł.

Musimy starannie rzecz rozważyć i nie odrzucać rzetelnej wiedzy, opartej na latach badań, tylko dlatego że sami nie mieliśmy dotąd wglądu w te kwestie.

20 lat badań prowadzi do wniosku: szczepionka zmieni nasze DNA

Doktor Carrie Madej, zanim wyjechała do Republiki Dominikany, aby podjąć tam pracę humanitarną, kierowała dwiema dużymi klinikami w stanie Georgia. Przez ostatnie dwadzieścia lat prowadziła badania nad DNA i szczepionkami; opublikowała też pilne przesłanie w formie video, gdzie ostrzega, że istnieje plan wstrzyknięcia ludzkości bardzo niebezpiecznych szczepionek przeciwko Covid-19.

Przeznaczenie tych nowych szczepionek będzie dwojakie:

1) przeprogramować nasze DNA i uczynić z nas hybrydy, które łatwiej będzie kontrolować.

2) podłączyć nas do sztucznej inteligencji za pośrednictwem szczepionek wyposażonych w cyfrowe identyfikatory, co również otworzy zupełnie nowe możliwości w sferze kontroli.

Jako ekspert w dziedzinie medycyny stwierdziła, że wielokrotnie zaobserwowała, jak samolotami „rozsiewano” na daną populację choroby. Ze względów bezpieczeństwa nie jest uprawniona do podawania publicznie więcej szczegółów na ten temat.

Zorganizowane epidemie – czyli jak doprowadzić do depopulacji Ziemi

Dr John Coleman jest znanym oficerem wywiadu z CIA, który napisał książkę zatytułowaną ‘Committee of 300‘.

Wyjaśnia on w niej, w jaki sposób tajne stowarzyszenia manipulują rządami, opieką zdrowotną, przemysłem spożywczym, mediami i tak dalej. Książkę można znaleźć na stronie internetowej CIA. (15)

Jednym z głównych celów wielu tajnych stowarzyszeń, które sterują działaniami rządów oraz mediów, jest wyludnienie ziemi.

Po tym adresem znajduje się lista 32 przedstawicieli ‘elit’, którzy wspierają i promują (sami to deklarują) ideę depopulacji.Dr Coleman wypowiada się o ich strategii w następujący sposób:

„Co najmniej 4 miliardy bezużytecznych zjadaczy chleba zostanie wyeliminowanych do roku 2050 za pomocą ograniczonych wojen i zorganizowanych epidemii chorób działających szybko ze skutkiem śmiertelnym…” - DR. JOHN COLEMAN, OFICER CIA.

Utrzymujcie liczbę ludzkości poniżej 500 000 000

W 1980 r. wzniesiono w stanie Georgia, granitowy pomnik nazwany Kamiennymi Wytycznymi. Ów zestaw 10 wytycznych jest wypisany na budowli w ośmiu współczesnych językach, natomiast skrócona wiadomość jest wypisana w górnej części konstrukcji w czterech językach starożytnych.Pierwsza wytyczna brzmi następująco:

1. Utrzymujcie liczbę ludzkości poniżej 500,000,000 w ciągłej równowadze z naturą.

Oficer CIA dr Coleman ujawnił, że jedną z ich metod „utrzymywania liczby ludności” jest wywoływanie „zorganizowanych epidemii chorób działających szybko ze skutkiem śmiertelnym.”
Stosowanie szczepionek w celu zmniejszenia liczby ludzi na świecie

Cel ten wybrzmiał w przemówieniu Wilusia Gates podczas jednej z konferencji naukowych organizowanych przez TED, powiedział on dosłownie, że nowe szczepionki mogą być użyte do zmniejszenia światowej liczby populacji o 10-15%! (16)

„Na ziemi żyje obecnie 6,7 miliarda ludzi, a wkrótce będzie ich 9 miliardów. Możemy jednak zmniejszyć tę liczbę o dziesięć do piętnastu procent, jeśli wykonamy dobrą robotę dzięki nowym szczepionkom, opiece zdrowotnej i antykoncepcji ”. - WILUŚ GATES, STRĘCZYCIEL SZCZEPIONEK.

Szczepionka Covid 19 w celu kontrolowania ludności?

Mike Adams is a published food scientist, author of the popular science book Food Forensics and founder of ISO-accredited CWC Labs.

Years ago he said the following:

“An engineered bioweapon will be released in population centers. There will be calls for massive government funding for the vaccine industry to come up with a vaccine. Miraculously, they will have a vaccine developed in record time. Everyone will be required to line up and take this vaccine shot.”

There is indeed a release of an engineered bioweapon, followed by a vaccine mandate, massive government funding for the vaccine industry and a vaccine that is being developed in record time.

The rest of his message is that this vaccine will slowly begin to kill millions – if not billions – of people over the course of a few years. It will be a kill-switch vaccine, designed to reduce the world’s population.

PODSUMOWANIE: CZY PANDEMIĘ ZAPLANOWANO?

Thousands of medical doctors call the pandemic a global crime, and a world dictatorship with a sanitary excuse.

Two years before Covid-19 came to the global scene, the European Union, the USA, China and other nations suddenly started exporting tens of millions of test kits for Covid-19.

In 2013 a musician predicts a global pandemic with a coronavirus and says this will happen in 2020. He knew this because of personal investigation of so called ‘conspiracy theories’.

In 2017 Anthony Fauci guaranteed a surprise outbreak of an infectious disease during the first term of the Trump administration.

Right before the outbreak of a coronavirus pandemic, Bill Gates organized a global coronavirus pandemic exercise: Event201.

Right before the outbreak the Global Preparedness Monitoring Board told the world to be ready for a coronavirus pandemic.

In 2018 the Institute for Disease Modeling announced a global pandemic with a flu virus, originating in China in the area of Wuhan.

In 2018 Bill and Melinda Gates announced that in the coming years there would be a global pandemic of an engineered virus.

The coronavirus SARS-CoV-2 was created in the Bio Safety Lab Level 4 in Wuhan, which received millions of dollars from Anthony Fauci.

Several movies depicted the coronavirus pandemic with great detail, and even mention hydroxychloroquine as the cure.

The Summer Olympics in 2012 played a pandemic of a coronavirus during their opening show.

The investigative journalist Harry Vox predicted in 2014 that a global pandemic would be caused, so the ‘ruling class’ could implement a higher level of authoritarian control.

The investigative journalist Anthony Patch predicted a global pandemic with a man made virus, that would be used to force a DNA altering vaccine on humanity.

Dr. Carrie Madej studied DNA and vaccines for decades and says the plan is to use the Covid-19 vaccine to start the process of transhumanism: reprogramming the human DNA.

The CIA officer Dr. John Coleman studied secret societies and says their goal is to depopulate the earth by means of organized pandemics of fatal rapid acting diseases.

In the state of Georgia a huge monument was erected in 1980 with ten guidelines for humanity, in eight languages. The first of these ‘Ten Commandments’ is that humanity needs to be reduced to half a billion people.

Bill Gates said during a TED talk that new vaccines can be used to reduce the world’s population with 10-15%.

The ‘health ranger’ Mike Adams predicted years ago what we see happening now: the release of an engineered bioweapon, followed by a vaccine mandate, massive government funding for the vaccine industry and a vaccine that is being developed in record time. He also predicted that this vaccine will kill innumerable people over the course of a couple of years.

In 2010 the Rockefeller Foundation published the ‘Scenario for the future…’ in which they describe a coming global pandemic, that should result in the implementation of authoritarian control over the people, which will then intensify after the pandemic.

In 2020 they publish a handbook on how to create this world of control, with a step by step guide. They say life cannot return back to normal, until the world has become ‘Locked Down’ with this top down control from authoritarian governments.

We indeed see that Bill Gates and many others worldwide are right away seizing control in unprecedented ways, with enforcing vaccine ID’s, microchips that will be implanted into people, mandating the wearing of face masks, social distancing, forced lock-downs, extreme contact tracing, and so on.

Part of this top down control is extreme censoring of every single voice from doctors, scientists or other experts that criticize what is going on.

All Predictions Were Done Shortly Before It Happened

Note that every single prediction of this pandemic was announced a few years or even months before it happened. That is significant.

Gates and Fauci lie to their audience when they say ‘history tells us this will happen’, but there is no historic basis for guaranteeing a global coronavirus pandemic to occur within a few months or years.

Never in history did anything like this occur, on such a global scale.

The fact that such a historically unique event was predicted in great detail – by movies, shows, investigators, medical doctors, those who finance labs that develop these viruses, those who earn billions from these pandemics, those who want to create a whole new level of control in our world, etc. – shows it was planned.

Are There Signs That The Pandemic Is Being Manipulated?

So far we have looked at indications that the pandemic was planned beforehand. If it is indeed orchestrated, then that should also be obvious during the pandemic. A planned pandemic is also a controlled pandemic.

The Plan To Control The World

You may have heard the word ‘globalists’ before, but for those who aren’t familiar with it: these are people around the world who plan to create one global government, so they can have total global control over health, religion, finances – everything.

Main players in this are the United Nations, the World Economic Forum, the World Health Organization, the European Union, the International Monetary Fund, and many others.

They recently came together in an event called DAVOS, where they expressed how the pandemic will be used to deploy their plans.

Here are some of the statements they made: (18)

‘Now is the historic moment in time, not only to fight the virus, but TO SHAPE THE SYSTEM.
The pandemic represents a window of opportunity to RESET OUR WORLD.

The world must act jointly and swiftly to REVAMP ALL ASPECTS of our societies and economies, from educational to social contacts and working conditions.

EVERY COUNTRY, from the United States to China, must participate, and every industry, from oil and gas to tech, must be TRANSFORMED.’ – Klaus Schwab, Funder of the World Economic Forum

A major leader of globalism, is the World Economic Forum, founded by Klaus Schwab. He created a ‘spinning wheel’ with all their objectives. On it we can see the following three ‘projects’: Covid19 followed by Global Governance, and Internet Governance.Good read: The Response To Coronavirus Is The New World Order / Agenda 2030

https://youtu.be/1JLBXfKDbbI

Nobody Wants These Organizations

Not a single human on the earth has voted for these organizations to even exist, let alone take full control of our lives, families, communities, jobs, health, industries, etc. Yet they present themselves as our ‘world leaders’ who are planning our entire future.

The World Health Organization presents itself as the global boss over our health, without anyone of us having chosen for them.

They apply a tyranny in mainstream media and social media, where no expression of medical or scientific expertise is allowed, unless it is in line with the guidelines of this ‘World’ organization.

Tens of thousands of medical doctors and scientists have been censored all over the world, by Facebook, Youtube and Twitter. Why? Because these social media giants state that ONLY what the World health Organization says, is true.

All of humanity must submit to these people who have positioned themselves over all of us, without ever asking our opinion or even consulting with other medical experts.

In fact, every single medical expert speaking out against their decisions is censored.

This means complete loss of medical freedom, loss of freedom of speech, loss of true science, loss of true journalism and an imposing of dictatorships by organizations that nobody voted for, lead by people nobody wanted and yet they simply seize ownership of our world.

They are the big fat mean bully on the playground, that plays boss over everyone.

World Health Organization Is Run By A Terrorist

The head of the Word Health Organization, Tedros Adhanom Ghebreyesus, is a member of a violent revolutionary communist party in Ethiopia, Tigray People’s Liberation Front. (19)


The Department of Homeland Security clearly states:
„The TPLF qualifies as a Tier III terrorist organization… on the basis of its violent activities…”

Let this get through to you: the man directing the World Health Organization is literally a communist terrorist, who has been involved in murdering thousands of innocent people, trying to impose communism on Ethiopia.

And this man is bullying the entire world, telling all of us what we can and cannot do, censoring every medical professional who has a different opinion, demanding blind obedience from all of humanity, while imposing mandates to be vaccinated by their number one financial sponsor: Bill Gates.

Is this the world you want to live in, from now on?

More And More Pandemics, Until Mankind Submits

These globalists even threaten humanity with more suffering, if we don’t submit to their total control. Prince Charles recently joined DAVOS and publicly stated:

“There will be more and more pandemics, if we don’t do ‘the great reset’ now.” (18)

Bill Gates already calls this ‘pandemic one’ and is talking about ‘pandemic two and three’.

The investigator who back in 2013 predicted a coronavirus pandemic to occur in 2020, followed by riots, said the plan is to create series of pandemics during 2020-2030.

This decade is the selected timeframe to turn the world into one big banana republic, run by mad powerhungry men, who depopulate the earth, and enslave the rest of humanity.

They are planning to cause as many pandemics as needed, in order to break the back of humanity, until everybody submits to their global control.

Are you beginning to understand why more than 500 medical doctors from Germany, 600 doctors from Spain, thousands of medical experts from the USA and many more all over the world are calling this pandemic a ‘global’ crime’?

Leaders Of Catholic Church Warn Humanity

An archbishop and several cardinals of the Roman Catholic Church wrote a letter to humanity, to warn us for global tyranny under the guise of Covid-19.

This is an excerpt of this historic message, that has been translated in many languages and was sent to leaders all over the world. (20)

“We have reason to believe, on the basis of official data on the incidence of the epidemic as related to the number of deaths, that there are powers interested in creating panic among the world’s population with the sole aim of permanently imposing unacceptable forms of restriction on freedoms, of controlling people and of tracking their movements. The imposition of these illiberal measures is a disturbing prelude to the realization of a world government beyond all control.”

Is There Hope? What Can We Do?

Is there any hope for our future, or are we surrendered to the merciless hands of these wicked mega-billionaires who want to depopulate the earth and seize total control over humanity?

Yes, there is hope. The future is brighter than we can even imagine!

This is not a doom and gloom scenario, but a wake up call for humanity to stop blindly believing the mafia-media and perverse politicians, and rise up as one for a future of freedom.

I invite you to join a unique and historic movement of Global Freedom Fighters, who will lead humanity into a new era of hope, restoration and more freedom than we have ever known.

Source: StopWorldControl.com / References:
1: German group of Doctors For Information
2: Spanish group of Doctors For Truth
2B: Richard Rothschild patented a testing method for COVID-19 in 2015
2C: World Bank shows planned end date of project COVID-19
3: Fauci guarantees an outbreak with the next two years.
4: Bill Gates announced a global pandemic
5: Melinda Gates says humanities greatest threat is an engineered virus
6: Lyrics of 2013 song that predicted coronavirus pandemic in 2020
7: Harry Vox predicted the global pandemic
8: Robin de Ruiter predicted lockdowns
9: Scenario for the future described global pandemic
10: Andrew Cuomo talks with Bill Clinton about authoritarian control
11: Bill Gates talks about a digital ID to control people
12: Linking vaccines to a digital ID
13: Gates has patent on technology to trace a body anywhere
14: Gates wants a global monitoring system
15: Download the book of CIA officer Coleman
16: Gates talks about reducing world population using vaccines
17: Tens of millions of Covid-19 test kist were exported by the EU, USA, China etc in 2017 and 2018
18: DAVOS and the gathering of the globalists
19: The head of the World Health Organization is member of violent terrorist group
20: Letter from archbishop and cardinals to humanity

Source: https://humansarefree.com


PS. W miejscach przerw były w oryginale zdjęcia, warto by niektóre reprodukować, aby Czytelnicy uzyskali dzięki temu lepsze rozeznanie
P.P.S. Pozdawiam serdecznie
27 październik 2020

Maciej Małłek-Podjaski 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
Buchanan’s pro-German and anti-Polish book The Unnecessary War
marzec 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska nie wejdzie do UE jako płatnik netto
sierpień 1, 2002
PAP
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów
listopad 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Koszty aneksji do UE (1)
marzec 14, 2003
Piotr Wesołowski
Ukrzyżowanie na zamówienie...
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Referat wygloszony 16 maja 2003 w Kanadzie
Unia Europejska

maj 23, 2003
przesłała Elżbieta
Ta sama sekta
luty 28, 2007
PAP
gnidy
listopad 23, 2005
Muzeum ściągawek
kwiecień 4, 2007
Magda
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
PAX americana
październik 21, 2004
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Politycy na front
styczeń 31, 2003
zaprasza.net
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
Kilka uwag o podatku liniowym
luty 2, 2007
Dariusz Kosiur
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media