ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
więcej ->

 
 

Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina




Wladimir Putin, były dyrektor federalnego urzędu bezpieczeństwa zostal zamianowany premierem Rosji 8go sierpnia, 1999 roku, a 31go grudnia 1999 roku został on zamianowany prezydentem Rosji, przez ustępującego prezydenta Borysa Jelcyna. Putin następnie został wybrany prezydentem 26go marca, 2000 roku. Tego samego roku objął władzę prezydenta USA George W. Bush, dzięki decyzji sądu najwyższego USA, a nie dzięki przewadze ilości głosów wyborców, którą to przewagę miał Al Gore.

Bombardowania, zniszczenie budynków i duże ofiary w ludziach odegrały wielką rolę w karierze obu prezydentów. Bombardowania kamienic w Rosji i śmierć 300 osób w Bujnaksku, Moskwie i Wołgodonsku poprzedziło wybuch Drugiej Wojny Rosji przeciwko Czeczeni, 24go września 1999 roku. W podobny sposób śmierć około 3000 osób w wierzowcach w Nowym Jorku, 11go września, 2001, poprzedziła Drugą Wojnę USA przeciwko Irakowi, w formie inwazji 1go maja 2003.

Inwazja ta była bardziej na korzyść Izraela, niż USA, według takich dygnitarzy USA, jak Philip D. Zelikow, dyrektor komisji badającej atak terrorystyczny na wierzowce w Nowym Jorku (9/11).

Wnet po akcie terroru w Nowym Jorku (9/11) prezydent Bush zamianował się naczelnym wodzem w „wojnie przeciwko terrorowi” i poważnie ograniczył prawa obywatelskie Amerykanów, oraz poddał ich rygorom ograniczeń podróży lotniczych i ostrej klontroli bagażu, jak i osobistej rewizji pasażerów. Zawartość ich butów jest regularnie sprawdzana oraz podlegają konfiskacie wody kolońskiej i innych płynów, jako niby możliwych materiałów wybuchowych.

Decyzje te miały na celu wywołanie solidarność Amerykanów z Izraelem walczącym przeciwko Arabom, według obserwatorów, którzy uzasadnienia tych szykan nazwali „matką wszystkich kłamstw.”

George Bush nie wsławił się pracami naukowymi w przeciwieństwie do Wladimira Putina, który napisał pracę dyplomową na temat strategicznego używania ropy naftowej i gazu ziemnego, co mogło być powodem do promowania go na prezydenta spośród innych członków rosyjskiego aparatu terroru.

W 2004 roku Putin był współautorem książki o klasycznym dżudo pod tytułem: „Dżudo, Historia, Teoria i Praktyka.” W książce tej Putin opisuje jak „z minimum wysiłku i maksimum efektu” można rzucić przeciwnika na ziemię za pomocą „niby ustępowania mu w rzeczywistości w celu pokonania go.”

Druga Wojna w Czeczenii skończyła się brutalną pacyfikacją tego kraju przez Rosjan, w przeciweństwie do Drugiej Wojny USA przeciwko Irakowi, która nadal trwa i pochłonęła około 700,000 zabitych Irakijczyków i ponad 3000 zabitych Amerykanów oraz pozbawiła dachu nad głową milionów ludzi w Iraku i spowodowała ucieczkę blisko dwo milionów za granice ich niszczonego kraju bardzo bogatego w zasoby energetyczne. W skutkach tych dwu wojen zarysowały się poważne różnice w na początku podobnej karierze prezydentów Putina i Bush’a.

Po terrotrystycznym ataku 9/11, w 2001 roku Rosja pomogła USA pobić Talibanów w Afganistanie w wyprawie w celu schwytania Osamy Bin Ladena. Natomiast stosunki Rosji i USA pogorszyły się gdy w grudniu 2001 prezydent Bush ogłosił wystąpienie USA z traktatu rozbrojeniowego przeciwko pociskom międzykontynentalnym, który to traktat podpisał Nixon z Brezniewem w 1972 roku. Krok ten rozpętał nowy wyścig zbrojeń i przyczynił się do nieoczekiwanego zbliżenia się Chin i Rosji.

Celem neokonserwatywnego rządu Bush’a było zdobycie przewagi nad Rosją niby za pomocą nowego systemu obrony przeciwrakietowej, a w rzeczywistości z powodu postępu w technologji i wobec przekonania neokonserwatystów, że USA jest potęgą dominującą finansowo i technicznie na świecie i dlatego powinna móc sprywatyzować zasoby energetyczne Rosji.

Wielu uważa, że zbliża się koniec pół wieku trwającej wównowagi terroru między USA i Rosją. Równowaga ta była oparta na tak zawnym „grawantowanym obopólnym zniszczeniu” USA i Rosji, na wypadek gdyby jedno z tych państw zaatakowało drugie.

Putin zaskoczył niedawno Bush’a propozycją wspólnego używania stacji radaru w Azerbajdżanie, poneważ Bush twierdził, że wyrzutnie rakiet w Polsce i radar w Czechach mają zabezpieczać USA przed rakietami Iranu. Naturalnie Rosja reaguje dziś tak samo jak kiedś reagowało USA na sowieckie rakiety na Kubie. Polska zgoda na wyrzunie amerykańskike powoduje bojkot handlowy na towary polskie eksportowane do Rosji. Straty poniesione przez Polskę nie są kompensowane przez USA.

Putin ma być z wizytą u Bush’ów w Kennenbunkport, Main, w niedzielę pierwszego lipca, 2007, co powoduje rozgoryczenie sjonistów, wściekłych że ich kontrola rządu Bush’a i polityki Waszyngtonu, nie daje im jak dotąd możliwości zdominowania również Moskwy i reszty świata. Atak na Irak, dokonany dla dobra Izraela, osłabił USA i dał Rosji szanse sprzedawać paliwo po wysokich cenach.

Siłą Moskwy jest tworzenie gigantycznego „energo-stanu” państw powiązanych umowami dostaw paliwa. Natomiast równoważenie potęgi wojskowej USA za pomocą strategii asymetrycznej jest zupełnie prawdopodobne. Przy użyciu takiej strategii słabsi finansowo i militarnie Rosjanie, razem z Chińczykami, mogą jeżeli nie pokonać, to przynajmniej doprowadzić do nierozegranej, w wielkiej grze o zdominowanie świata, przeciwko amerykańskiemu kolosowi, kontrolowanemu dziś przez lobby Izraela.

Baryłka standartowa kosztowała dziewięć dolarów gdy Putin doszedł do władzy, a dziś kosztuje około siedemdziesięciu dolarów. Popularność Bush’a w USA jest poniżej 30% podczas gdy popularność Putuina w Rosji jest powyżej 70%. Sondaże popularności i wzrost ceny paliwa skończyły dopobieństwo w karierze obydwu prezydentów.

www.pogonowski.com
30 czerwiec 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Dlaczego politycy wspierają mafie
lipiec 28, 2005
PAP
Fundamentalizm Żydowski i tresura nie-Żydów
listopad 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
"Przechwycić 8-9 mld zł" - dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne
listopad 7, 2003
Przestępcy w togach prokuratorskich
marzec 15, 2005
Tym razem nie było pieniędzy aby wyrzucić je w błoto
wrzesień 3, 2003
Dziennik Polski
Bractwo Włoskie w Krakowie
listopad 24, 2005
Artur Łoboda
Lodu nie było!
grudzień 20, 2003
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
NOP w obronie Libanu - przeciwko Izraelowi
sierpień 9, 2006
nop łód?
Ratuj się Europo
lipiec 19, 2004
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
Agenci wokół Jana Pawła II
kwiecień 21, 2005
Skandal w Krakowie - Wojskowe święto w Krakowie
maj 17, 2008
Artur Łoboda
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
Ile kosztuje uczciwość?
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media