ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
więcej ->

 
 

Nęcąca...Propozycja.?

Wczoraj były mojego na obczyznie urodzonego syna..18 urodziny..A dzis ,dzień po..i juz przyszedł do niego list..Kto to tam pisze i co od ciebie chce.spytałem..army department -odpowiedział...noo popatrz,popatrz..pilnuja cie..pod lupą jesteś..głupich i silnych ..do wojska szukaja..mam nadzieje ze w kosz ten ich list wrzucisz..
A nie wiem..zastanowie sie odrzekł mi przekornie..
O synku,synku moj kochany..zrobisz jak zechcesz.. wiesz dobrze ze w tym tu kraju policja stoi na strazy najglupszych twoich decyzji.. bo osiemnascie przeciez juz masz lat.i to od dziesiecu przeciez juz godzin..I wiesz tez ze przez całe 18 tych lat ile mogłem starałem ci sie przekazac to co i mnie moi przekazali rodzice.. ze zeby ugrac dobra i dobrego zycia ,dla siebie i dla swoich najblizszych ..sam Bóg nakazał..wiesz przeciez ..te dziesiecioro ..
I nie ma byc inaczej tylko nie zabijaj...i nie kradnij ..a i nie cudzołóż.. tez.. i jeszcze kilka ktore dobrze znasz..A ten tu dzis do ciebie list to od lucyfera samego masz... osobiscie ..do ciebie napisał..
Idz i ludzi zabijaj,, ci mowi..i nie przestaje nawoływac swoim doniosłym głosem,tv-zja,radiem ,prasa i reklamami tez..
Pamiętasz,te pare dni temu reklamy co na pieknej
Sysrou Ave. na autobusach widzielismy..
Pamietasz tych 5 rozesmianych cielakow w mundurach..
i te wielkimi literami napisy-zachety..
ZOSTAŃ ŻOLNIERZEM..WSTˇP DO ARMII.. DOŁACZ DO NAS..DOSTANIESZ 20 TYS. I WYKSZTALCENIE NA POS.STUDIUM POLICEALNEGO TEZ DOSTANIESZ I PODRÓŻE PO SWIECIE...EKSCYTUJACE ..ZA DARMO..BEDZIESZ MIAŁ ..TEZ..
O tak zadbali bardzo, bardzo starannie o to zeby przed tymi ich reklamami nie mozna było nigdzie sie schowac..
A czy słyszysz synku ..co mowi do ciebie ten cichy ..w twoim sercu..glos.. co dobre.. a co calkiem nie dobre.. i złe.
Ktorego glosu posłuchasz synku..dzis takie czasy ze zło swoje zachęty nagłasnia niemozebnie i muzyka i tvzja i nawet tam na tym autobusie reklamą tez.. nieustannie i natretnie.. naglasnia to swoje ..chodz z nami,chodz z nami zabijac,,zabijac za pieniadze..z nami chodz..
Ktorego głosu posłuchasz synku,to taki na progu twojego zycia ,na ile w tobie człowieka..test..jest. I to on szatan cie probuje..on wie dobrze ze 20 tys.,ze tyle pieniedzy w twoim 18 letnim zyciu chlopaka ze slamsow.. nie widziałes, i ze myslisz pewnie ze te pare groszy..to duzo..
I ze tak łatwo je dostac.. tylko podpis. a potem 1,2,3,
i zabijac za pieniadze ludzi cie naucza... expertnie..
i wytresuja cie na psio posluszna kukłę,automat , robota do zabijania ludzi z ciebie zrobia... I najszybciej jak beda mogli upchna cie w sytuacje ze zeby przezyc bedziesz musial zabijac.. zabijac dla nich.. dla bankow Morganow,Sorosow,Rotshildow..
A jak uda ci sie wyzyc to za to zabijanie..poklepia cie po ramieniu ..oni wspolnicy szatan a.. i medal tez od niego ci przypna.. i poklepia raz jeszcz ciebie ,durnia im posłusznego z medali moze rządkiem..
Bo widzisz ,synku,gdyby to było polskie jak kiedys wojsko duma ze idziesz walczyc o... niezawisłosc .. o POLSKĘ..rozpierałaby mi serce.. A tu na zach...ci tu na zach. wyprani z sumien niby ludzie w plastykowych ubrankach.. ida zabijac za banknotow kilka..
Ida przyczyniac niewolników i podporzadkowywac narody bankom i ich włascicielom ,tym dla ktorych mamona i profity... sa ważniejsze niz ludzie.. niz zycie ..milionow ludzi..Jesli podpiszesz ten ich cyrograf/pakt z wcielonym
w ludzkie kukły złem ...I jesli za bankierow
złote interesy zabijac pojdziesz to nie wiem czy do konca moich dni a moze i poza nie..czy dam rady sobie i tobie wybaczyc...
I nic wiecej,nie mam ci do powiedzenia.. dokonuj swojego wyboru synku.. i niech cie Bóg prowadzi..
P.S.No i co mam z tym fantem zrobic Szanowni Zapraszeniowicze, czy jesli zostanie amerożołdakiem ..wyrzucic z domu.. w ten zachodni zasyfiały swiat..w ktorym najpowszechniej obowiazujaca zasad jest ..zabijaj za dolary, za dolary zdradz.. i ozen sie dla dolarow i dla dolarow sie rozwiedz.. i wycyckuj i wyciskaj dolary z kazdego kto tylko na twojej drodze zycia sie pojawi.
No i co zrobic z nadmiernie fizycznie wyrosnietym dzieciakiem ktory tak wiele, tak wiele jeszcze nie rozumie..z duzym dzieckiem ktorego na progu jego zycia obce złe , i znikczemniajace zach.omotuja moce..I ktore kazdego zmuszaja do dokonywania wyboru... albo zło czynic,w mniejszym lub wiekszym stopniu zabijac i zbydlecac sie dac za dolary.. albo nie dac s.zbydlecic ,i zyc z mniej grosza i z mniej dostatku..i trudniej nieco.. i co z takim robic,jak podpisze.. czy godzi sie takiemu błogoslawienstwo na droge z nadzieja ze kiedys moze zrozumie..i CZY JEGO... CZY MOZE NASZE RACZEJ TO SA WINY ZE POZWOLILISMY LUCYFERYSTOM-LIBERALISTOM CORAZ BARDZIEJ NIELUDZKI,CORAZ BARDZIEJ NIE NASZ URZˇDZAC ,NA CALYM SWIECIE NAM CHLEW-SWIAT..
16 grudzień 2008

N.Kuryłło 

  

Archiwum

"Goebels Roku 2003"
luty 7, 2004
Zaprasza.net
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
Co dla jednych jest złe ....... dyskusja o więzieniach CIA w Polsce
styczeń 22, 2009
Artur Łoboda
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
listopad 5, 2003
Jednomandatowe okręgi wyborcze - próba symulacji na podstawie wyników wyborów z 2001 roku
wrzesień 13, 2004
Adam Sandauer
Nowa ustawa - nowy bubel, czy tylko kolejny szwindel ?
lipiec 29, 2004
Adam Sandauer
Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?
lipiec 3, 2007
tłumacz
Ballada Wałbrzyska
luty 19, 2003
Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?
styczeń 18, 2008
aferyprawa
Wierność Ojczy?nie
czerwiec 17, 2005
przesłała Elżbieta
DO ROZPOCZĘCIA WIELKIEGO FINAŁU ANTYUNIJNEGO POZOSTAŁO JUŻ TYLKO 10 DNI !!!
kwiecień 21, 2003
SKU
Masowy eksodus i taka bida lekarzy w Polsce, że aż na medycenę trudno się dostać....
lipiec 14, 2006
Adam Sandauer
Wrazenia z Polski
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Szambo
kwiecień 6, 2004
antyszmaciak
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
Konwój do Betlejem
wrzesień 27, 2003
Israel Shamir
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media