ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
więcej ->

 
 

Przed wyborami

Komentarz na lamach interii:
Na trzy kampanie idą niewyobrażalne dla innych partii pieniądze, pieniądze podatników. Są to: PO, ktora czerpie ze ?ródełka "sprywatyzowanych" banków polskich, PiS, ktora czerpie z budżetu i z tych samych banków, co PO oraz SLD/SdPl (celowo podaję razem, bo przecież rozpad tego środowiska to fikcja, najpierw musi wyschnąć ?ródełko, dopiero g... zaczyna się kruszyć i rozpadać), które ciągną z budżetu i sprywatyzowanych przedsiębiorstw przekazanych w prywatne ręce swojego zaplecza agenturalnego z UB. Te trzy partie tworzą pewien Układ. SLD/SdPl to takie półsieroty, ZSRR zdechło a na Zachodzie za specjalnie ich nie chcą, społeczeństwo ich nie lubi, bo to komuchy, po co takim cokolwiek płacić, po co inwestować, jeszcze się Polska podniesie jak tacy będą rządzić. Natomist PiS i PO to są dwa "cukiereczki" masonów. PiS w osobie szanownego "piłsudsczyka" Kaczyńskiego je?dzi wkładać karteczki w ścianę płaczu, z wizytą pan "piłsudsczyk" był w marcu tegoż roku, odwiedził Yad Vashem, bardzo się wzruszył. No ale zebrał się w sobie, wrócił (niestety...) i zabrał się do działania jakby mu ktoś włożył baterię Duracell ... wiecie gdzie. Dusk (ang. zmierzch, chodzi o zmierzch Rzeczpospolitej pod jego rządami, masoni lubią takie szarady słowne, pociąga ich tradycja kabały) wysyła wici w postaci posła tysiąca imion i twarzy Jana Marii Józefa Bolesława Hieronima Symeona Rokity do Londynu, tam z kolei poseł tysiąca imion i twarzy nachyla się ... ale już nie po Duracellkę, zwyczajnie, nad zeszytem, był tam bowiem zgłębiać piękno i tajniki szekspirowaskiego języka. Podróże jak widać kształcą (albo zniekształcają) bo Jan Maria Symeon również wrócił odmieniony. Pomazańcy, jeden telaviviski drugi londyński ruszyli z prawdziwym impetem. Jednocześnie wystartowała kampania czarnego wizerunku Cimoszewicza, który, co mnie osobiście zaskoczyło, walczy, szarpie się, a ja myślałem, że się z tym pogodzi. W kazdym razie Układ zrzuca skórę. Następcami SLD/SdPl/PD mają być POPiSci. Układ całkiem wyra?nie już się polaryzuje.
Dwupartyjny system charakterystyczny dla USA, w którym głosujecie na jednych i tych samych ludzi różniących się jedynie opakowaniem. Na społeczeństwie wyrasta rak Nowej Arystokracji, ludzi, dla których nie istnieją tak naprawdę żadne społeczeństwa, ludzi bez granic. Tym co ich łączy jest kapitał. Międzynarodowa sieć, która powoli oplata Polskę, unieruchamia ją i zaczyna metodycznie konsumować. Im bardziej się szarpiecie, im bardziej złorzeczycie na "Cimoszewiczów" tym bliżej wam do "Kaczyńskich - Tusków", ponieważ to działa w dwie strony za cztery lata sytuacja będzie dokładnie odwrotna.
6 wrzesień 2005

Goska 

  

Archiwum

Opowiastka wigilijna
grudzień 24, 2008
Marek Olżyński
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Polskie" banki
październik 2, 2003
Płot?
lipiec 14, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
Destabilizacja Pakistanu utrudnia pacyfikację Afganistanu
styczeń 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
Każdego dnia...
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
Hindenburg and Hitler
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
sierpień 11, 2007
"Unicestwić Warszawę i jej ludność"
lipiec 29, 2004
Jan Sidorowicz
Pozycja nauczyciela w społeczeństwie
wrzesień 13, 2003
ABCnet
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
Zgodnie ze stanowiskiem Kościoła, ale czy zgodnie z prawdą?
kwiecień 16, 2003
Adam
Dobry i zły policjant
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
Jak na dłoni
marzec 29, 2004
Agata
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media