ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Do końca świata? 
30 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Kompetencje rządzących 
27 marzec 2020     
Ministra od kultury pokazuje swoje prawdziwe oblicze 
2 lipiec 2014      Artur Łoboda
Wałęsa na pogrzebie G. Busha. Jaki debil doradził mu strój pogrzebowy? 
5 grudzień 2018      Alina
Wyniki wyborów w Anglii, a sprawa JOW 
8 maj 2015      Artur Łoboda
"Wolne media" w PRL - bis 
11 styczeń 2016      Artur Łoboda
Czy Prezydent Tanzanii został zamordowany? 
18 marzec 2021     
Pułapki i cele cyfrowych walut banków centralnych 
2 styczeń 2024     
Islandia: urzędowe porwanie noworodka polskim rodzicom. Apel o pilną interwencję obu rządów  
3 grudzień 2017      Warszawska Gazeta
„Wybieram ryzyko zarażenia się COVID”: ponad połowa pracowników służby zdrowia w szpitalach w Kalifornii odmawia szczepień 
2 styczeń 2021      Obserwator
Czy Konfederacja może wybić się na niepodległość? 
19 wrzesień 2020     
Immunitet sejmowy nie chroni przed odpowiedzialnością za przestępstwo kryminalne  
27 styczeń 2022     
Uczczenie w ciszy 
11 lipiec 2016      Artur Łoboda
Wybory 
4 maj 2010      Goska
Wielka ucieczka z polskiego Titanica 
8 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Bezprawie w Krakowie - wprowadzone przez Jacka Majchrowskiego 
11 czerwiec 2023     
Jak kolesiom rozdać 52 miliony pieniędzy podatników? 
21 maj 2020      Artur Łoboda
Mord polityczny 
21 styczeń 2019      Artur Łoboda
Piąte wezwanie o uzasadnienie wysłania Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji  
31 październik 2013      Artur Łoboda
Der deutsche Antipolonismus 
17 maj 2013      Artur Łoboda

 
 

Prawdziwy cel USA na Ukrainie

Amerykańskie media państwowe – NYT, WP, NPR i główne telewizyjne korporacje informacyjne – ostrożnie poruszają tematy, których rok temu nie chciały poruszać.

Dowiadujemy się, że na Ukrainie popularne są ideologie nazistowskie i rasistowskie.
Wiemy teraz, że Departament Stanu USA, przy pomocy Niemiec oraz innych krajów UE i NATO, spiskował przeciwko Rosji, kiedy podpisywała ona porozumienie mińskie w 2014 r., co było szlachetnym kłamstwem w stylu neokonserwatywnym.
Z mediów głównego nurtu wiemy, że po wielu naleganiach Stanów Zjednoczonych i NATO rozpoczęła się tak zwana wiosenna kontrofensywa na Ukrainie, która kończy się fiaskiem na każdym kroku, wielkim kosztem.
 
Możemy teraz dostrzec przebłyski zmniejszającej się populacji Ukrainy , a wraz z nią jej gospodarki.
Pośrednio rozumiemy, że w Kijowie narasta desperacja – w sprawie pieniędzy, broni, członkostwa w NATO i UE.
Działania armii ukraińskiej i jej dowództwa, ataki dronów na Moskwę, naloty na Białoruś, próby spowodowania skażenia nuklearnego w Europie Wschodniej, choć odnotowuje się ataki i sabotaż własnych ukraińskich elektrowni jądrowych i innych tam. Chociaż wierzę Seymourowi Hershowi w to , kto stworzył Nordstream , wygodna historia bohaterskiego zespołu nurków Uke wykonującego tę robotę miała ważny cel:
dostarczyć ukraińskiemu wyborcy promyka nadziei i bohaterstwa.
 
To znaczy, gdyby nadal mieli wyborców na Ukrainie.
 
Przypadkowy obserwator tej wojny po 17 miesiącach zauważa fizyczne i emocjonalne wyczerpanie oraz polityczną desperację.
Orgastyczne podniecenie , jakie wyraził amerykański kult śmierci w Waszyngtonie w ostatnią sobotę czerwca, było odkrywcze.
Nie o ich różnych „celach” na Ukrainie czy ich fanatycznej nienawiści do Rosji – ale o tym, że ich długi okres suszy zaczyna sprawiać, że nawet neokonserwatyści desperacko szukają odrobiny „dobrych wiadomości”.
 
Wojna neokonserwatywna jest niepopularna, brzydka i sprzedajna.
Co najgorsze, kończy się niepowodzeniem – co oznacza, że ​​zamiast triumfować i świętować, nadal stanowi zagmatwany, sprzeczny i kosztowny mnożnik problemów.
Widzieliśmy to już wcześniej.
Neokoni to Dylan Mulvaney amerykańskiej polityki, choć z mniejszą szczerością i samoświadomością.
Kiedy to twój wpływ zniszczył skuteczność i resztki honoru w amerykańskiej polityce zagranicznej przez ostatnie 70 lat, a także doprowadził naród do bankructwa – napis jest na ścianie.
Albo powinno być.
Prawdopodobnie byłoby lepiej, gdyby naszym krajem kierowała firma piwna.
Nawet okaleczone instynkty Anheusera-Buscha nie doprowadziłyby do obecnej sytuacji w Europie Wschodniej.
 
Biden planuje wysłać bomby kasetowe na Ukrainę i owszem, są one masowe, przerażające, zakazane w 120 krajach i niemoralne – ale – poczekajcie – decyzja o ich użyciu należy wyłącznie do Ukrainy.
Biden, Blinken, Nuland i Sullivan, połowa Senatu i połowa Kongresu – cóż, nie mają oni nic wspólnego z „decyzjami Ukrainy”.
 
O ile Kijów, europejski sojusznik lub członek NATO nie chce zakończyć działań wojennych, zaprowadzić pokój, uczynić z Ukrainy bezpieczne miejsce do życia dla Ukraińców – cóż, jest to ściśle zakazane, zabronione przez Waszyngton, nie może się zdarzyć, nie jest dozwolone.
 
Najwyraźniej mamy gównianą tonę MK-20 (bomby kasetowe) w „magazynie” Pentagonu.
Gdzie jeszcze je wykorzystamy?
Jakiś oficer kontraktowy lub grupa umundurowanych „naprawdę mądrych” ludzi dostanie awans, gdy ich szefowie dowiedzą się , że po raz drugi namówili amerykańskiego podatnika do zapłaty za amunicję kasetową, teraz w ramach pomocy finansowanej z podatków dla „Ukrainy”.
Dzisiejszy koszt jednostkowy Ukes to prawdopodobnie połowa tego, co pierwotnie płaciliśmy Textron (oczywiście po uwzględnieniu inflacji), ale hej, chciałeś, żeby rząd zachowywał się jak firma, i podczas wojny to robi – wraz z dodatkowym zestawem książek w języku angielskim sejf .
 
Biden to stary człowiek.
Ale wyobraź sobie, jeśli chcesz, że masz dziecko, a to dziecko nieustannie kłamało, nigdy nie wzięło odpowiedzialności za swoje najbardziej oczywiste przewinienia, bawiło się śmiercionośnymi zabawkami, a na dodatek miało kilka niezaprzeczalnych specjalnych potrzeb.
Co byśmy zrobili?
Niektórzy z nas mogliby umieścić go w ośrodku zamkniętym, większość z pewnością zażywałaby leki i porady, a wszyscy z miłością staralibyśmy się mieć pewność, że nikogo nie zabije ani nie okaleczy.
 
Obywatele nie mogą oczywiście pełnić roli kochających zarządców rządu – to nie jest tego rodzaju relacja.
Nie dzielimy żadnej kasty ani dziedzictwa z naszym rządem XXI wieku .
Nie możemy wierzyć w to, co mówi, nienawidzimy tego, co robi i nie jesteśmy mu winni posłuszeństwa.
Fascynujące jest to, że te słowa zszokują wielu dobrych Amerykanów, ale nie szokują naszych władców, którzy dokładnie rozumieją tę relację i postępują zgodnie z nią.
 
Co prowadzi mnie z powrotem do celu USA na Ukrainie.
Jest to zniszczenie , a nie twórcze.
Ukraina całkowicie zniszczona jako wolne państwo, która ma służyć jako martwy cierń, którym można wbić Moskwę.
Neokonserwatywna pogawędka dotyczy głównie tego, jak martwa i zdekonstruowana Ukraina będzie służyć amerykańskiemu celowi – czy stworzymy szeroką na 200 kilometrów równinę z min i drutu kolczastego, super 47. równoleżnik, zarządzany, zabezpieczony i uprawiany przez międzynarodowych wykonawców , czy Polacy zarządzają ziemiami zachodnimi i co zrobimy z Kaliningradem ?
Czy odważymy się zjeść brzoskwinię?
 
Kończąc radośnie – tak jak trzeba – istnieje wiele doskonałych rozwiązań problemu ukraińskiego i wiele osób to rozumie – zarówno w rządzie, jak i poza nim.

RFK Jr w swoim pierwszym przemówieniu w kampanii opowiedział historię oczyszczenia rzeki Hudson – wielu wściekłych rybaków pozbawionych ryb i środków do życia na publicznym spotkaniu zaczęło proponować rozwiązania problemu przemocy i terroryzmu – aby korporacyjni truciciele mogli posmakować swojej działalności własne lekarstwo.
Następnie facet wspomniał o fakcie – to, co robili zanieczyszczający, już stanowiło naruszenie istniejącego prawa federalnego – dlaczego nie będziemy tego egzekwować?
To był klucz do pokojowej poprawy.
Prawo – dla naszego narodu i jego porządku opartego na zasadach – często wydaje się żartem.
Ale kiedy Szwajcaria właśnie wstrzymała wyjazd czołgów na Ukrainę, zrobiła to, powołując się na prawo .
Wyobrażam sobie, że 120 krajów, które zakazały amunicji kasetowej, miałoby również przepisy dotyczące ksiąg, które służyłyby pokojowi i pomagałyby w powstrzymaniu dzikusów w Waszyngtonie.
 
Jeśli Ukraińcy muszą żyć ze swoją przyszłością na terytorium Ukrainy, to rzeczywiście oni powinni decydować o swoich kolejnych krokach.
Ich Ukraina nie powinna być poddana działaniu tchórzy, masowych morderców i spekulantów w Waszyngtonie i Londynie, czy w Kijowie – z przepływem pieniędzy i luksusowymi sklepami dzięki zapłatom za proxyizm .
Jeśli Ukraińcy pozostawią wojnę USA, Wielkiej Brytanii, Niemcom i Polsce – Ukrainy w ogóle nie będzie.
Opowiedzą swoim wnukom, co było kiedyś, a co przeminęło.

1 lipca 2023 r

 
Źródło:
https://www.lewrockwell.com/2023/07/karen-kwiatkowski/the-real-us-goal-in-ukraine/?
28 październik 2023

Karen Kwiatkowski 

  

Komentarze

 

Operacja izraelska w Gazie i operacja na Ukrainie służą temu samemu!

Gaza to jedna z dwóch enklaw życia PRAWDZIWYCH potomków starożytnych Izraelitów.
Ale dziś wyznają Islam - co jest ich "winą".
Dlatego syjoniści chcą ich wszystkich wymordować!

Wschodnia Ukraina to tereny dawnej Chazarji, w której - tureckiego pochodzenia mieszkańcy przyjęli w przeszłości judaizm - jako swoją religię.
Dlatego dziś uważają siebie za "żydów".

Psychopatyczni syjoniści (najczęściej pochodzenia chazarskiego) chcą przejąć te dwa regiony.
Po całkowitym wyburzeniu infrastruktury na wschodniej Ukrainie - zaczną zakładać pierwsze "osiedla" - jak robią to na terenach palestyńskich.
Tak więc Ukraińców czeka los Palestyńczyków chyba że - porzucą własne ziemie.

2023-10-28
Artur Łoboda

 

Poza wszystkim, zastanowiło mnie podobieństwo symboli, herbów, izraela i khazaków/khazarów. Jedni mają menorę, drudzy jakiś trójząb, oba to po prostu stylizowane widły, jak na diabelską nację przystało!

Słowo 'menora' to zresztą iście żydowski akronim słowiańskiego 'rameno'(RAMIĘ), podobnie jak ichnia 'chanuka' czyli słowiańska 'chaunka' (CHOINKA) lub szalom, czyli polskie CZOŁEM, że nie wspomnę o 'lechaim' czyli chlaiem (CHLEJEM). Stąd też moje przypuszczenie, że 'tureckość' hazarów jest mocno wątpliwa, a np. taki Netanyahu to przecież oficjalnie genetyczny Słowianin!

Że też Amis nie chcą wykorzystać obecnej okazji, żeby się wymotać z tej zboczonej 'miłości' zanim hazaria zblatuje się na amen z Chinami. Potem to będzie zupełnie niemożliwe, bo już jest trudne.

2023-10-28
hens

 

Panie Hens. Wszystko to jest ustawka. Chodzi o to, abyśmy generowali emocje, które są pożywką demonów. Ale w szczegółach fakt, Ukraina jest do zrestowania infrastrukturalo-demograficzneo, analogicznie jak Palestyna. Inne miejsca z resztą też, co zostanie nam w stosownym czasie, objawione.

2023-10-29
Magellan

 

Powiem coś jeszcze. Mój dziadek służył w 80 pułku, 20 dywizji pod Mławą, a potem Modlin i Warszawa. Zwierzchnicy: gen. Przedrzymirski i Fedorczyk.
Pytałem dziadka, jak to było pod tą Mławą, o on tak: póki były dostawy amunicji z Warszawy, to Niemcy mieli 70% strat. Mieliśmy dobrze wyszkolonych strzelniczych. Jak zatrzymali dostawy, a wiedzieliśmy, że rezerwy są, to musieliśmy się cofnąć.
Wystarczy?

2023-10-29
Magellan

  

Archiwum

Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
Brytyjski "Obman"
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
Może za 40 lat
październik 20, 2007
Artur Łoboda
Parada błaznów
wrzesień 2, 2003
Artur Łoboda
Narodowe Fundusze Inwestycyjne - Sukces czy porażka
czerwiec 2, 2002
Daniel Alain Korona
Rzeczpospolita Polska pańtwo policyjne
kwiecień 27, 2008
szukacz
Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
KOŚCIÓŁ A MASONERIA
kwiecień 5, 2004
Michnik znowu zacheca Polakow do oddawania pieniedzy lichwiarzom
grudzień 31, 2007
W.M.
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
Rozgrywki na bazie "afery Rywina"
luty 11, 2003
zaprasza.net
America's democracy of double standards won't work
luty 23, 2005
przesłał prof. Iwo C. Pogonowski
Fakty powszechnie znane
styczeń 7, 2005
Artur Łoboda
Na czyje zamówienie
listopad 28, 2008
Artur Łoboda
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
BANKI WYWOݎ Z POLSKI MILIARDY ZŁOTYCH
luty 17, 2009
Dariusz Kosiur
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media