|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
więcej -> |
|
Hej kto Polak na bagnety
|
|
Z apelem o zdecydowany sprzeciw wobec pozbawionych podstaw prawnych roszczeń związanych z mieniem pożydowskim zwróciła się do parlamentarzystów Unia Polityki Realnej. W liście otwartym UPR przypomina posłom, że ślubowali strzec suwerenności Ojczyzny i dobra obywateli oraz przestrzegać porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej. Sprawy tej nie należy bagatelizować, gdyż roszczenia wobec mienia pożydowskiego są szacowane na mniej więcej 200 mld zł.
"(...) zwracamy się do Państwa, polskich Parlamentarzystów, z apelem o zdecydowany sprzeciw wobec pozbawionych podstaw prawnych roszczeń związanych z mieniem pożydowskim. Roszczeń opiewających na kwoty równoważne budżetowi państwa polskiego! Niestety, wspierane są one kampanią oszczerstw objawiających się m.in. w upowszechnianiu kłamliwych stwierdzeń o 'polskich obozach zagłady'" - czytamy w liście otwartym do posłów i senatorów autorstwa UPR.
- Dlaczego ja te roszczenia nazywam bezpodstawnymi i haraczem? Dlatego że ani Światowy Kongres Żydów, ani Amerykański Komitet Żydowski nie legitymują się żadnymi uprawnieniami do tego mienia - powiedział Stanisław Michalkiewicz. Zauważył, że Norman Finkelstein napisał w swojej książce "Przedsiębiorstwo Holocaust", że są to organizacje wykorzystujące holokaust do szantażowania rządów innych państw i osiągania zysków, które są następnie przeznaczane w niewielkim stopniu albo wcale na zadośćuczynienie dla prawdziwych ofiar holokaustu. - Norman Finkelstein zainteresował się tą sprawą właśnie dlatego, że jego rodzice, którzy byli wię?niami niemieckiego obozu koncentracyjnego na Majdanku, nie dostali żadnego odszkodowania, mimo że organizacje "przemysłu holokaustu" uzyskały ogromne pieniądze i od rządu niemieckiego, i od rządów innych krajów. On się zainteresował, co się z tymi pieniędzmi dzieje, i w ten sposób doszedł do tych konkluzji - dodał Michalkiewicz.
Lider UPR odniósł się również do zarzutów, które mu postawiono. Rada Etyki Mediów uznała, że jego felieton odnośnie do nachalnych roszczeń organizacji żydowskich został wypowiedziany "językiem nienawiści". - Zadziwiające jest, że profesorowi Finkelsteinowi wolno używać takich określeń, a mnie nie wolno - powiedział Michalkiewicz. Przypomniał, że jedynie prawowici spadkobiercy powinni otrzymywać utracony majątek i to na normalnej drodze sądowej, zgodnie z obowiązującym prawem.
- W trakcie tej nagonki nastąpiło przesunięcie akcentów z mojej osoby i w ogóle ze sprawy tej próby wyłudzenia pod szantażem, dla niepoznaki nazywanego restytucją, na Radio Maryja. Uczyniono z tego pretekst do kolejnego ataku na Radio Maryja, stwarzając wrażenie, że ono jest głównym kolporterem antysemickich treści - podkreślił Michalkiewicz. Przypomniał, że swoją opinię na temat żądań środowisk żydowskich prezentował na łamach różnych mediów. Jednak nie wzbudziło to wówczas żadnych protestów. - Jakikolwiek pretekst może służyć do atakowania tej rozgłośni, tylko dlatego że ona swoim istnieniem przełamała ład medialny zaprojektowany przy Okrągłym Stole. To jest największa zbrodnia tej rozgłośni i największa zbrodnia jej dyrektora - ocenił lider UPR. Zaapelował do społeczeństwa o listy do posłów przestrzegające ich, że jeśli ugną się pod tym szantażem, nie będą mogli liczyć na nasze głosy.
W sobotnio-niedzielnym wydaniu "Rzeczpospolitej" Rafał A. Ziemkiewicz zauważył, że po felietonie Michalkiewicza zrobiło się głośno o "mowie nienawiści". Napisał "(...) ani oświadczenie Rady Etyki Mediów, ani list otwarty Marka Edelmana nie pomogły mi zrozumieć, co to takiego i dlaczego na przykład nie jest mową nienawiści, gdy redaktor Pacewicz nazwie Michalkiewicza chorym psychicznie albo redaktor Blumsztajn doktora Gontarczyka pętakiem". Ziemkiewicz podkreślił, że roszczenia, jakie zgłasza Światowy Kongres Żydów wobec Polski, są "bezpodstawne i krzywdzące, sposób ich dochodzenia oburzający, postawa polskich władz - żenująca i niepokojąca. Ale temat stanowi tabu, dokładnie tak samo, jak jeszcze kilka lat temu 'polskie obozy zagłady'".
Robert Popielewicz
|
|
12 kwiecień 2006
|
|
Publikacja wolnej prasy polskiej
|
|
|
|
Konfidentów bój ostatni
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Prymas: uczmy się miłości
kwiecień 11, 2004
PAP
|
Eksperymentalna broń laserowa w Iraku - video
listopad 9, 2006
Dorota
|
Ostatnia misja
luty 3, 2003
PAP
|
Polska - ostoja demokracji
wrzesień 15, 2007
PAP
|
Jeżeli wygram wybory zapożyczę białoruski model !
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
|
Ukrzyżowanie na zamówienie...
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zakaz budowania dróg!
czerwiec 27, 2007
INTERIA.PL
|
Społeczna kasza
sierpień 16, 2003
przesłała Elżbieta
|
Protest przeciwko budowie radaru NATO
maj 26, 2006
MARDUK
|
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
|
Medialny katafalk
styczeń 31, 2006
Marek Olżyński
|
Ministerialni a esemesowi ćwocy
styczeń 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską
RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
|
Wniosek o odwołanie prezesa NBP bezprawny
sierpień 29, 2002
PAP
|
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Zionists Made A Deal
With The Devil
styczeń 11, 2007
przysłał ICP
|
Krok do przodu w sprawie ochrony pacjenta
lipiec 21, 2003
IAR
|
więcej -> |
|