|
Jeżeli nic się nie zmieni - to ludzie wyjdą na ulice (1)
|
|
Gdyby Pawłowi Kukizowi przyszło przygotować kampanię wyborczą dla PO - to palcem by gdzieś tam nie trafił.
Politycy wypracowali cały zestaw narzędzi terroru intelektualnego, których nie zna żaden przyzwoity człowiek, bo nie babrze się w szambie.
Bezkarni - polityczni przestępcy - stopniowo alienowali się z otaczającego świata do tego stopnia, że nie zauważyli iż większość Społeczeństwa uważa ich za psychopatów.
A masowe przestępstwa - dokonywane przez aparat partyjny Platformy Obywatelskiej - obudziły naiwnych marzycieli - oczekujących "zielonej wyspy".
W takiej sytuacji wystarczyło zbesztać polityków i pokazać ich prostactwo - by zdobyć poklask społeczny.
To właśnie udało się Pawłowi Kukizowi, który "podeptał" - przedłużenie władzy politycznej - reprezentowanej przez reżymowe media.
Udało mu się to - tylko dlatego, że rządząca nami dyktatura - źle oceniła tego muzyka.
W przeciwieństwie do innych kandydatów na Prezydenta - Kukizowi pozwolono wystąpić w głównych mediach - z nadzieją, że tylko ośmieszy opozycję anty platformowską.
Pewnie myśleli w duchu: "a cóż takiego - może Polakom powiedzieć muzyk z Jarocina".
Mieli zresztą przygotowaną akcję - medialnego uczynienia z Kukiza "ćpuna, alkoholika, gwałciciela".
Gazeta wyborcza już rozpoczęła rozpowszechnianie takich informacji, a skierowane miały być - na wszystkich antysystemowych kandydatów.
Jeśli mam być szczery - to Andrzej Duda w żadnym momencie mnie nie przekonał.
Przyjął amerykański model kampanii - skierowany przede wszystkim - do ludzi tępych.
Ale ze strony Komorowskiego - biła w każdym słowie buta, arogancja i niebywałe prostactwo. A reasumując - od strony Komorowskiego - aż raziło niebywałe CHAMSTWO.
Chamstwo Komorowskiego - aż nadto wyraźnie było czytelne - dla najmłodszego pokolenia Wyborców i dali temu wyraz - przy urnach wyborczych.
A, że tym razem nie udało się sfałszować Wyborów tak - jak poprzednio - to wynikła dla Polski obiecująca sytuacja polityczna.
|
|
5 czerwiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Moralność oficjela
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Komu dzisiaj można ufać?
lipiec 20, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Zarzewie III wojny swiatowej
luty 17, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Kolejny raz dać się oszwabić
marzec 29, 2004
PAP
|
"Europejczycy" ? Kolejne oszustwo
sierpień 13, 2003
Dariusz Hybel
|
Zdekomunizować Roosevelta !!!
maj 9, 2007
marduk
|
Cierpienie to skandal
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
2008.08.03. godzina 2400 serwis wiadomości
sierpień 3, 2008
tłumacz
|
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
|
Czas literatury w zwierciadle zapomnienia
sierpień 24, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Wiara
maj 7, 2004
|
Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
|
Are Gullible Americans really “blessed by God”?
wrzesień 10, 2006
Marek Glogoczowski
|
Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.
kwiecień 29, 2006
Tlum: ( Leszkowski ,2006)
|
Mittal Steel Poland zwolni kilka tysięcy pracowników
styczeń 25, 2007
|
Polska Republika bananowa
październik 5, 2003
|
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kiedy śmieciowi daje się władzę
czerwiec 26, 2008
PAP
|
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
|
|
|