ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
więcej ->

 
 

Wyjazd - rządowe rozwiązanie dla posła Giertycha?

Wiceszef klubu LPR Roman Giertych twierdzi, że minister ds. europejskich Danuta Huebner "wezwała" go "do opuszczenia kraju". We wtorek Giertych zwrócił się do premiera z pytaniem, czy stanowisko Huebner jest "nowym stanowiskiem rządu".

30 lipca w III Programie Polskiego Radia w audycji "Puls Trójki" pani minister Danuta Huebner wezwała mnie do opuszczenia kraju. Uznała, że skoro zajmuję negatywne stanowisko wobec procesu integracji Polski z UE i publicznie wyrażam swoje krytyczne poglądy o fatalnej polityce negocjacyjnej rządu, to najlepszym dla mnie wyjściem będzie, gdy wyjadę z Polski - napisał Giertych w liście do premiera.

Zapytał w nim Leszka Millera, czy jest to opinia prywatna pani minister, czy może nowe stanowisko rządu wobec działaczy opozycji.

Przypomnę tylko, że polityka wydalania opozycji przypomina mi tę z lat 80-tych, kiedy wydawano paszporty w jedną stronę, a także tę z lat 40-tych, kiedy tysiące polskich patriotów, w tym przykładowo mój dziadek, było zmuszanych do emigracji i nigdy do Polski nie powróciło - czytamy w liście do premiera.

W poniedziałkowym "Pulsie Trójki" poświęconym integracji Polski z UE uczestniczyli Huebner, Giertych i poseł SLD Jerzy Czepułkowski. W dyskusji Giertych przypomniał Czepułkowskiemu, że LPR i jej zwolennicy "nie chcą przystępować do UE".

Może pan wyjechać - odpowiedziała na to Huebner. Gdzie mogę wyjechać? - zapytał Giertych. Bo jeżeli pan nie chce przystąpić (do UE) a Polska przystąpi to to będzie pewien dramat dla pana i wtedy trzeba by się zastanowić. Jeśli pan nie akceptuje tego co wybiorą Polacy, co wybiorą polscy obywatele, jeśli panu nie będzie odpowiadało miejsce Polski w Europie i świecie... - powiedziała Huebner. Wyjaśniła, że "nie mówiła w imieniu rządu", tylko "prywatnie" do Giertycha.
31 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Janosik inaczej
grudzień 3, 2007
Dariusz Kosiur
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Brazylia Uniezależnia się od Ropy Naftowej
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przecieki w Mediach i Odpowiedzialność za Zbrodnie Wojenne
listopad 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Antypolski sabat
kwiecień 24, 2003
Anna i Andrzej Kołakowscy
Media
listopad 29, 2003
Nasz Dziennik
Aparat szantażu i przekręty medialne
marzec 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Trzech tenorów", dwóch idiotów
marzec 21, 2003
Artur Łoboda
Byłem na tamtym świecie
listopad 6, 2008
Artur Łoboda
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
Geniusz miałby teraz 60 lat
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Krytyka
wrzesień 29, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
sierpień 19, 2002
PAP
Tak Bartoszewskiego podsumowuje Nasz Dziennik ojca Rydzyka. Nie kopcie wiec Rydzyka, bo wygladacie w tym smiesznie.
październik 6, 2007
.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media