|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
więcej -> |
|
Konstytucja i Sprawa Nadzoru w USA
|
|
Thomas Jefferson jeden z autorów konstytucji amerykańskiej uważał że „światła demokracja będzie działać odpowiedzialnie.” Niestety odwrotność tej opinii jest też słuszna. Mianowicie zakłamanie i oszukiwanie obywateli uniemożliowia odpowiedzialne działanie demokracji. W tym jest istota problemu wytwarzanego w USA, przez żydowski aparat szantażu, opartego o zarzucanie niewygodnym ludziom „antysemityzmu,” jako taktyki politycznej bez jasnej definicji o co chodzi. Dochodzi do tego że antysemitą jest nazywany człowiek, któremu jakiś Żyd jest przeciwn.
Kiedy mniejszość żydowska dominuje życie polityczne USA i ponieważ jest przy władzy w równowadze chwiejnej, to usiłuje stabilizować swoją władzę za pomocą państwowego nadzoru nad obywatelami. W USA istnieje przemysł więzienny, który ma największą ilość wię?niów na świecie. Na przykład USA ma 296 milionów mieszkańców i przepełnione więzienia (w 140%) w których jest 2.3 miliony więżniów. Dla porównania Chiny mają 1,300 milionów mieszkańcow i w więzieniah chińskich jest 1,5 miliona więżniów, według zestawienia przez King’s College z kwietnia 2005.
Aktami terroru i propagandą terroru, czyli pseudo terrorem, udało się rządowi Bush’a w roku 2001 przeprowadzić tymczasową ustawę ograniczającą prawa i swobody obywatelskie w USA, w formie tak zwanego „USA Patriot Act.” Obecnie dwu Żydów ma kluczowe stanowiska w sprawach bezpieczeństwa. Michael Chertoff jest szefem „homeland security” a John Negroponte jest szefem amerykańskich służb specjalnych.
Chertoff według American Civil Liberties Union uważa prawa obywatelskie jako przeszkodę dla bezpieczeństwa USA, raczej niż wskazówkę jak poprawnie organizować bezpieczeństwo. Chertoff uzasadniał niedawno więzienie setek muzułmanów pod pretekstem że są oni potrzebni jako świadkowie. Negroponte wsławił sie terrorem w Ameryce Centralnej jako prokonsul USA i jako ambasador w pacufikacji Iraku.
Teraz w cieniu krwawej pacyfikacji Iraku i żywiołowej katastrofy spowodowanej huraganami nad Zatoką Meksykańską, odbywa się zatierdzanie tego tymczsowego aktu jako akt permanentny „USA Patriot Act.” Zagraża to swobodom obywatelskim w USA i zwiększa władzę rządzących neokonserwatystów-sjonistów. Pisał o tym Chip Pitts, prezes organizacji Amnesty International, w artykule opublikowanym w piśmie The Nation, 21go pa?dziernika, 2005. Profesor Joe W. Chip Pitts wykłada prawo na Stanford University w Kalifornii.
Izba reprezentantów i senat oddzielnie zatwierdziły już wersje USA Patriot Act’u i w ciągu tygodnia nastąpi zatwierdzenie ujednoliconej ostatecznej wersji przez przedstawicieli obu izb ustawodawczych. Tymczasowe prawo ustalone w czasie „stanu pogotowia” zadeklarowanego przez prezydenta Bush’a i przeznaczone do przedyskutowania i odwołania w spokojniejszym czasie, teraz staje się permanentne mimo oporu kongressman’a Dane Rohrabacher’a.
Ostrze tej ustawy jest zwrócone przeciwko Amerykanom oskarżonym o przestępstwa nic nie mające wspólnego z terroryzmem, lub tym ludziom którzy krytykują politykę rządu, lub są niedawno przybyłymi imigrantami, albo są muzułmanami. W rezultacie, w atmosferze „wojny przeciwko terrorowi,” następuje zmniejszenie uprawnień i swobób obywatelskich w USA. Staje się to przez zwiększenie siły władzy wykonawczej, zwłaszcza wobec dzisiejszej technologii nadzoru, oraz przez zmniejszenie znaczenia władzy ustawodawczej i osłabienie niezależnego wymiaru sprawiedliwości, za pomocą wprowadzenia w skład sądu najwyższego nowych ludzi, uległych Bush’owi.
Gazeta Washington Post wykazała że podawane przez rząd Bush’a liczby aresztów i skazań, z powodu międzynarodowego terroryzmu, są dziesięciokrotnie przesadzone w porównaniu do faktycznnej ilości aresztów i skazań. W dodatku urząd Geneal Accounting Office ustalił że 75% wypadkow „międzynarodowego terroryzmu” było tak pomyłkowo zaklasyfikowane. Były to przypadki małych wykroczeń przy wjazdach do USA i przestępstw nic nie mających wspólnego z terroryzmem.
Prawa i swobody obywatelskie w USA są osłabione za pomocą bardzo ogólnikowej definicji terroryzm (podobnie jak antysemityzmu) oraz przez przyzwalanie w ramach USA Patriot Act, na potencjalnie nieograniczony w czasie areszt, bez wyroku, lub jakiejkolwiek decyzji sądu. Według Pitt’a trudno jest ustalić nadużycia władzy w błędnych lub fałszywych oskarżeniach. Adwokat Brandon Mayfield, na przykład, został pomyłkowo oskarżony o udział w napadzie terrorystycznym w Madrycie. Pitt wspomina inne pomyłki tego rodzaju i twierdzi że z powodu USA Patriot Act ludzie boją się mówić prawdy, kiedy uważają, że prawda nie jest politycznie poprawna.
Według Pitt’a Kongress w Waszyngtonie ignoruje protesty zarejestrowane w siedmiu stanach i w 18,000 miastach przez National League of Cities.
Pitt protestuje przeciwko tworzeniu w USA państwa nadzoru i przypomina często używane słowa: „Poznaj prawdę, a prawda da ci wolność.”
Ustawy ograniczające prawa obywatelskie i tworzące w USA państwo nadzoru gwałcą konstytuję amerykańska i dla tego profesor J. W. Pitt zatytułował swój artykuł „A Consitutional Disaster” czyli katastrofa konstytucji amerykańskiej.
www.pogonowski.com |
|
26 październik 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
|
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Dyskusja o Pacyfikacji Iraku
styczeń 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List
lipiec 29, 2003
Jerzy Przystawa
|
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Kto wygrał, kto przegrał
wrzesień 26, 2005
Artur Łoboda
|
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
|
Cale w celi
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
|
Kaziuk zostawia Handzie w Taplarach i ucieka do cywilizacji
marzec 4, 2009
jobstalker
|
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA
marzec 30, 2003
|
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (4) TŁO HISTORYCZNE EUROREGIONU PRUSY
styczeń 6, 2005
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sędziów na mydło
lipiec 31, 2008
Izrael Szamir
|
Moralność oficjela
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
|
Siódma klasa
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
|
Goebels Roku 2005
listopad 5, 2005
zaprasza.net
|
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
|
"Cały świat jest sceną"
październik 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|