ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
więcej ->

 
 

TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.

No to jak to to jest z tym dolarem? tak...naprawde.. jak to z nim jest? Z tamtej dolarowej strony oceanu 300 milionow aktywnych zawodowo niewolnikow zapedzonych do dwu prac nie ustaje w pomanzaniu anglsaxamer.dollarowej potegi
mperialnej..Z tametej str,oceanu ciagle najpotezniejszy przemysl zbrojeniowy swiata,najpotezniejsza armia tysiacami wojskowych baz opasujaca nasz/?/glob ..dookolutenko ..i tysiacami szpiegowskich satelitow tysiacami krazownikow i nuklearnych lodzi podw.,tysiacami lotnisk i milionami samolotow w powietrzu kontroluja wiekszosc globu dla imperium,.
Tam/5%/ponad 15 milionow wyglodnialych zysku czcicieli mamony milionerow,miliarderow i bilionerow,extremalnych psychopatow ktorych nigdy nikt nie zamknie w zadnym szpitalu psychiatrycznym...nieustannie zajetych instalowaniem swoich filii marionetkowych niby suwerennych niby demokracji,,,rezymow finansowych ..ktore tysiacami ton pieniadza i ich wszechobecnymi bankami finansowym terroryzme,oszustwem,przekupstwem i przemoca z najwieksza pilnoscia i pelna swiadomoscia MAMONA PODPORZADKOWYWUJA SOBIE LUDZKOSC..
I tam najpotezniejsza i nieustannie praca do przodu machina ekonom.ktora sama celowo...obniza wartosc swojej waluty zeby zalac swiatowe rynki latwiej dostepniejszymi po zdewaluowanym dolarze u.s. produktami przem. i zywnoscia..
Tam przepotezne rolnictwo ktore genetycznie zmodyf.prod,karmi i rownoczesnie destabilizuje lokalne gospod.rolne i ktoremu juz udalo sie podporzadkowac sobie wiecej niz polowe narodow swiata...Tam moc i przemoc i militarna i finansowa.
A TU MY,A TU Z TEJ STRONY OCEANU NASZ KRAJ I NASZA ZIEMIA... OJCZYZNA obecnie za sprawa najw.zdrajcow obu stuleci teda bolka olka i donolka nasz udreczony i wyniszczony ekonomicznie narod... holyszem,pariasem bankrutem i zebrakiem .
I NIEPOROWNYWALNIE mniejsi od dolaroimperium mamy miliony hektarow mniej ziemi uprawnej,i 260 milionow mniej niz oni ludnosci,i miliony razy mniej miejsc pracy. i sto mil.x slabsza ,lilipucia i wykastrowana z patriotyzmu i niby zawod.niby armie z zboczencow w kominiarkach i na dodatek na anglo-GERMANSKIEJ SMYCZY..I okolo sto miln x mniejszy okolozerowy potencjal gospod.
Tam dolarowo-imperialna przepotega... u nas zalosne PALTFORMOWE DYLETANCTWO I NIEMOZNOSC I IMPOTENCJA EKONOMICZNA I BELKOT I KOCIOKWIK I DEFICYT
I ANTYPOLSKOSCI... BOLKOWO -OLKOWEGO ZLODZIEJSTWA C.D.
Tam DOLAR wykladnikiem ich przebogactwa i przepotegi i mocy..
U NAS wykladnikiem ZEROWEGO platformowego potencjalu gospodarcz. upadku i ruiny jest z l o t o w k a ..
I aplikuje nam dyletant tysiaclecia donald z brudnego wycyckany palucha absolutny nonsens...przelicznik 2 do 1
za nasze dwa=ich jeden , ze 2 za 1 ..i nie ustaje on
i jego team platformowych graczy w 3 lusterka po geobelsowsku mln razy powtarzac jedno i to samo klamstwo ze zlotowka jest silna..i ze im wieksze ich niekompetencji i nieudolnosc i zlodziejstwo i korupcja tym zlotowka silniejsza??
I mimo ze..wszyscy pamietamy prawdziwy zloty okres ,czasy poteznej prlowskiej gospodarki kiedy bylismy w pierwszej 10 tce najb.uprzemyslowionych krajow swiata,
i bylismy gospodarczo mocni i zasobni...i za dolara bylo zl 100.......
I mimo ze wszyscy widzimy dzis ze jestesmy teraz tysiace razy mniejsi od PRL ze dzis za 3 cim swiatem,ze dzis na dnie i ze ciagle pomniejszani cudatfurczymi operacjami hochsztaplera i jego zbiraniny partaczy,nieukow i sabotazystow ktorzy...jeszcze bardz.obnizaja nam nasze dno..,,, MIMO TO,dajemy sobie wmawiac bajki ze 2 do 1
W ZLOTYM OKRESIE BYLO STO A ONI TERAZ W RUINIE NAM 2 DAJA.. A gdzie 98 ? Gdzie nasze 98 zl z kazdego dol.
Wie kto...? Nikt ? Nikt nie wie? Nikt ich nie widzial??
98 zl nie kamfora...musi gdzie byc..
A moze to ten ..CUDATFURCA sprawil??? A moze to nie zaden cudotworca tylko zwyczajnie zlodziej..
I MOZE TEN JEGO PRZELICZNIK .. to tez nie zaden przelicznik ale
D R A K O N S K I H A R A C Z
PLASZCZYK/ten przelicznik/
pod ktorym cudatfurca ukrywa bezprawny i zdzierczy
HIPER PODATEK,PODATEK OD ZATRUDNIENIA ZA GRANICA ktorym oskorowywuje przegonionych za granice jak bydlo robocze za chlebem miliony nas przymusowych emigrantow..
I kradnie i obdziera... i urzadza se szopki wydawaniem nie majacych zadnego uzasadn.w rzeczywistosci bezpodstawnych oswiadczen o wartosci zlotowki przez szczatki N.B.P....
I oszukuja ze zlotowka jest silna... i ze dwa za jeden.. bo wiedza szuje..ze musimy do kantorow i oddac,,, i dac sie obdzierac...z utyranego na obczyznie grosza..
I LUPI PLATFORMA RZESZE ZMUSZONYCH DO PRACY ZA GRANICA... i ich rodziny i wali nasz dom, i kradnie
i wyprzedaje majatek narodowy ,,i kradnie i wyprzedaje
i dopilnowywuje starannie zeby pracy nie bylo w OJCZYZNIE
i zeby glodno i chlodno i bezrobotno ,maloplatno i ponuro i niewygodnie i zeby przegonic na emigr. po te 98n zl z kazd.dol ...nas wiecej..
I niszcza nas platformowe rzezimieszki z tej samej prze-PIS-owej i po-PIS-owej.. zlodziejskiej zgrai...ktora gleboko wzarla sie w aparat wladzy ponstwowej..te same od 45 r. antypolskie sily, ten sam czy ed czy bolek czy olek czy donolek ten sam od 45 r nienawidzacy Polakow antypolski pomiot..zmieniajacy nam tylko maski,szyldy nazwiska i pajace..
Ta sama od 45 r lotrowska sitwa..ktora jak rak toczy najwitalniejsze tkanki nasz.organizmu nasz mozg i serce tak oni degeneruja nam rzad i parlament..
I przerabiaja aparat panstwowy na wroga narodu,na aparat okradania narodu ,oszustwa i zdrady narodowej,.obecnie pod szyldem p.o.
I ciagnie z emigracji zarobk.lotrowska sitwa 98 proc z kazd.dolara ,98 proc z kazdej godz. pracy..kazdego Polaka za granica..ciagnie sumy neapolitanskie na utwierdzenie w polskim aparacie panstw.obcych implantow,politycznych miernot ,nie majacych dobrych intencji,expertow od zlodziejstwa... ktorzy okupuja Polske i od 45 r.jedyne czemu sie poswiecaja to niszczeniu ,POLSKOSCI, polskiej opozycji i Polakow
,wszedzie i w Kraju i na Emigracji
tak jak z tym przelicznikiem zamiast 200 za 1 daja 2 ,co dalej czy 1 do 1 ??
Jak te 2 do 1 tlumacza klamcy z polskojezycn.gadzinowek gazet i katedr..Jak tlumacza to ekonomie studiujacej mlodziezy..
Pakiety jakich to upokarzajacych myslacego czlowiek bredni,klamstw i glupot musza nawbijac sobie w glowy przyszli mrg.owie ekonomii./balcery jutra?,zeby dostac dobra ocene w index i prace w systemie okradania wlasnego naorodu...n azywanego oszustnie eurodemokracja..systemu wyniszczania narod.wsch eur.
Jak zmoc te w/w/zmowe antypolskiej skurwysynerii na urzedach... zeby uchronic nas prze doszczetnym wyniszczeniem...a nasze dzieci od upokorzenia, przymusu pracy u obcych wyzwolic..
Jak zezlomowac zrakowacialy wrazy narodowi aparat,,,jak odworcic role i tych co dzis na wozie..co nami powoza w konie zamienic..???
CZY IM ,papierotoaletowe ,podpierane 98% z kazdego dolara..w Polsce ..BILETY NBP dzis 2 do 1 ...
CZY IM ONE BLIZEJ 1 DO 1, BLIZEJ DOLARA CZY TYM BLIZEJ JESTESMY TOTALNEGO KRACHU GOSPODARCZSEKO I TUSKOWEGO KONCA... I WIELKIEJ SZANSY
zeby woznicow w perszerony pozamieniac ,i do kopaln ich do wozkow niech je ciagna i pchaja i niech sie ucza ze sto razy trzeba pomyslec zanim sie znow fenigami siegnie po wladze w naszym narodzie..
BO gdy fenigi cudatfurcy kupuja pozycje za wysoka to skutek moze byc jeden.
ROZPACZLIWE MIOTANIE SIE GLUPKA..probujacego udowadniac calemu swiatu ze im wiecej sie POLAKOM naklamie to tym
NA PARYTECIE KLAMSTWA OPARTA ZLOTOWKA WIECEJ ZYSKA NA WARTOSCI..
Czy glupek jest totalny czy nie kojarzy/a moze b.d.kojarzy/ze im dluzej on na gorze tym wieksze rozmiary nadchodzacej na nas kleski gospod,za ktora cene zaplacimy my wszycy a nie on..
KIM ON JEST??TEN PRZYGLUP...CIEMNIAKIEM, PSYOPATA CZY SWIADOMIE I CELOWO WYNISZCZAJACYM POLSKE DO CNA IMPLANTEM... ZAPRZYSIEGLYCH WROGOW NASZEGO NARODU...
DRANGNACHOSTENOWCOW..WIE KTO?
Z POWAZANIEM .EX-EMIGRANT
21 kwiecień 2008

surrealista 

  

Archiwum

Rola nacisków i propagandy
czerwiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
WITAM w OSTENISRAEL!
listopad 25, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Łukaszewicz: Papież zostawił kapitał wiary, że będzie lepiej
sierpień 20, 2002
PAP
Balcerowicz przed Trybunał Stanu
marzec 10, 2006
Przedruk
Jak długo Polacy będą głosować na kurwy?
wrzesień 12, 2007
Newsweek
Firma 'Świte?ja' czy 'Świte?ia'?
październik 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Elity w politycznym teatrze
czerwiec 2, 2002
Ryszard Bugaj
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
Niech żyje Serbia!
luty 25, 2008
Adam Śmiech
Święto Miłosierdzia w Łagiewnikach 30 marzec 2008
marzec 31, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
Łapówki w marynarce wojennej
lipiec 18, 2002
PAP
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
Zespół MF-NBP za szybkim wejściem do strefy euro
sierpień 27, 2002
PAP
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media