|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
więcej -> |
|
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
|
|
No to jak to to jest z tym dolarem? tak...naprawde.. jak to z nim jest? Z tamtej dolarowej strony oceanu 300 milionow aktywnych zawodowo niewolnikow zapedzonych do dwu prac nie ustaje w pomanzaniu anglsaxamer.dollarowej potegi
mperialnej..Z tametej str,oceanu ciagle najpotezniejszy przemysl zbrojeniowy swiata,najpotezniejsza armia tysiacami wojskowych baz opasujaca nasz/?/glob ..dookolutenko ..i tysiacami szpiegowskich satelitow tysiacami krazownikow i nuklearnych lodzi podw.,tysiacami lotnisk i milionami samolotow w powietrzu kontroluja wiekszosc globu dla imperium,.
Tam/5%/ponad 15 milionow wyglodnialych zysku czcicieli mamony milionerow,miliarderow i bilionerow,extremalnych psychopatow ktorych nigdy nikt nie zamknie w zadnym szpitalu psychiatrycznym...nieustannie zajetych instalowaniem swoich filii marionetkowych niby suwerennych niby demokracji,,,rezymow finansowych ..ktore tysiacami ton pieniadza i ich wszechobecnymi bankami finansowym terroryzme,oszustwem,przekupstwem i przemoca z najwieksza pilnoscia i pelna swiadomoscia MAMONA PODPORZADKOWYWUJA SOBIE LUDZKOSC..
I tam najpotezniejsza i nieustannie praca do przodu machina ekonom.ktora sama celowo...obniza wartosc swojej waluty zeby zalac swiatowe rynki latwiej dostepniejszymi po zdewaluowanym dolarze u.s. produktami przem. i zywnoscia..
Tam przepotezne rolnictwo ktore genetycznie zmodyf.prod,karmi i rownoczesnie destabilizuje lokalne gospod.rolne i ktoremu juz udalo sie podporzadkowac sobie wiecej niz polowe narodow swiata...Tam moc i przemoc i militarna i finansowa.
A TU MY,A TU Z TEJ STRONY OCEANU NASZ KRAJ I NASZA ZIEMIA... OJCZYZNA obecnie za sprawa najw.zdrajcow obu stuleci teda bolka olka i donolka nasz udreczony i wyniszczony ekonomicznie narod... holyszem,pariasem bankrutem i zebrakiem .
I NIEPOROWNYWALNIE mniejsi od dolaroimperium mamy miliony hektarow mniej ziemi uprawnej,i 260 milionow mniej niz oni ludnosci,i miliony razy mniej miejsc pracy. i sto mil.x slabsza ,lilipucia i wykastrowana z patriotyzmu i niby zawod.niby armie z zboczencow w kominiarkach i na dodatek na anglo-GERMANSKIEJ SMYCZY..I okolo sto miln x mniejszy okolozerowy potencjal gospod.
Tam dolarowo-imperialna przepotega... u nas zalosne PALTFORMOWE DYLETANCTWO I NIEMOZNOSC I IMPOTENCJA EKONOMICZNA I BELKOT I KOCIOKWIK I DEFICYT
I ANTYPOLSKOSCI... BOLKOWO -OLKOWEGO ZLODZIEJSTWA C.D.
Tam DOLAR wykladnikiem ich przebogactwa i przepotegi i mocy..
U NAS wykladnikiem ZEROWEGO platformowego potencjalu gospodarcz. upadku i ruiny jest z l o t o w k a ..
I aplikuje nam dyletant tysiaclecia donald z brudnego wycyckany palucha absolutny nonsens...przelicznik 2 do 1
za nasze dwa=ich jeden , ze 2 za 1 ..i nie ustaje on
i jego team platformowych graczy w 3 lusterka po geobelsowsku mln razy powtarzac jedno i to samo klamstwo ze zlotowka jest silna..i ze im wieksze ich niekompetencji i nieudolnosc i zlodziejstwo i korupcja tym zlotowka silniejsza??
I mimo ze..wszyscy pamietamy prawdziwy zloty okres ,czasy poteznej prlowskiej gospodarki kiedy bylismy w pierwszej 10 tce najb.uprzemyslowionych krajow swiata,
i bylismy gospodarczo mocni i zasobni...i za dolara bylo zl 100.......
I mimo ze wszyscy widzimy dzis ze jestesmy teraz tysiace razy mniejsi od PRL ze dzis za 3 cim swiatem,ze dzis na dnie i ze ciagle pomniejszani cudatfurczymi operacjami hochsztaplera i jego zbiraniny partaczy,nieukow i sabotazystow ktorzy...jeszcze bardz.obnizaja nam nasze dno..,,, MIMO TO,dajemy sobie wmawiac bajki ze 2 do 1
W ZLOTYM OKRESIE BYLO STO A ONI TERAZ W RUINIE NAM 2 DAJA.. A gdzie 98 ? Gdzie nasze 98 zl z kazdego dol.
Wie kto...? Nikt ? Nikt nie wie? Nikt ich nie widzial??
98 zl nie kamfora...musi gdzie byc..
A moze to ten ..CUDATFURCA sprawil??? A moze to nie zaden cudotworca tylko zwyczajnie zlodziej..
I MOZE TEN JEGO PRZELICZNIK .. to tez nie zaden przelicznik ale
D R A K O N S K I H A R A C Z
PLASZCZYK/ten przelicznik/
pod ktorym cudatfurca ukrywa bezprawny i zdzierczy
HIPER PODATEK,PODATEK OD ZATRUDNIENIA ZA GRANICA ktorym oskorowywuje przegonionych za granice jak bydlo robocze za chlebem miliony nas przymusowych emigrantow..
I kradnie i obdziera... i urzadza se szopki wydawaniem nie majacych zadnego uzasadn.w rzeczywistosci bezpodstawnych oswiadczen o wartosci zlotowki przez szczatki N.B.P....
I oszukuja ze zlotowka jest silna... i ze dwa za jeden.. bo wiedza szuje..ze musimy do kantorow i oddac,,, i dac sie obdzierac...z utyranego na obczyznie grosza..
I LUPI PLATFORMA RZESZE ZMUSZONYCH DO PRACY ZA GRANICA... i ich rodziny i wali nasz dom, i kradnie
i wyprzedaje majatek narodowy ,,i kradnie i wyprzedaje
i dopilnowywuje starannie zeby pracy nie bylo w OJCZYZNIE
i zeby glodno i chlodno i bezrobotno ,maloplatno i ponuro i niewygodnie i zeby przegonic na emigr. po te 98n zl z kazd.dol ...nas wiecej..
I niszcza nas platformowe rzezimieszki z tej samej prze-PIS-owej i po-PIS-owej.. zlodziejskiej zgrai...ktora gleboko wzarla sie w aparat wladzy ponstwowej..te same od 45 r. antypolskie sily, ten sam czy ed czy bolek czy olek czy donolek ten sam od 45 r nienawidzacy Polakow antypolski pomiot..zmieniajacy nam tylko maski,szyldy nazwiska i pajace..
Ta sama od 45 r lotrowska sitwa..ktora jak rak toczy najwitalniejsze tkanki nasz.organizmu nasz mozg i serce tak oni degeneruja nam rzad i parlament..
I przerabiaja aparat panstwowy na wroga narodu,na aparat okradania narodu ,oszustwa i zdrady narodowej,.obecnie pod szyldem p.o.
I ciagnie z emigracji zarobk.lotrowska sitwa 98 proc z kazd.dolara ,98 proc z kazdej godz. pracy..kazdego Polaka za granica..ciagnie sumy neapolitanskie na utwierdzenie w polskim aparacie panstw.obcych implantow,politycznych miernot ,nie majacych dobrych intencji,expertow od zlodziejstwa... ktorzy okupuja Polske i od 45 r.jedyne czemu sie poswiecaja to niszczeniu ,POLSKOSCI, polskiej opozycji i Polakow
,wszedzie i w Kraju i na Emigracji
tak jak z tym przelicznikiem zamiast 200 za 1 daja 2 ,co dalej czy 1 do 1 ??
Jak te 2 do 1 tlumacza klamcy z polskojezycn.gadzinowek gazet i katedr..Jak tlumacza to ekonomie studiujacej mlodziezy..
Pakiety jakich to upokarzajacych myslacego czlowiek bredni,klamstw i glupot musza nawbijac sobie w glowy przyszli mrg.owie ekonomii./balcery jutra?,zeby dostac dobra ocene w index i prace w systemie okradania wlasnego naorodu...n azywanego oszustnie eurodemokracja..systemu wyniszczania narod.wsch eur.
Jak zmoc te w/w/zmowe antypolskiej skurwysynerii na urzedach... zeby uchronic nas prze doszczetnym wyniszczeniem...a nasze dzieci od upokorzenia, przymusu pracy u obcych wyzwolic..
Jak zezlomowac zrakowacialy wrazy narodowi aparat,,,jak odworcic role i tych co dzis na wozie..co nami powoza w konie zamienic..???
CZY IM ,papierotoaletowe ,podpierane 98% z kazdego dolara..w Polsce ..BILETY NBP dzis 2 do 1 ...
CZY IM ONE BLIZEJ 1 DO 1, BLIZEJ DOLARA CZY TYM BLIZEJ JESTESMY TOTALNEGO KRACHU GOSPODARCZSEKO I TUSKOWEGO KONCA... I WIELKIEJ SZANSY
zeby woznicow w perszerony pozamieniac ,i do kopaln ich do wozkow niech je ciagna i pchaja i niech sie ucza ze sto razy trzeba pomyslec zanim sie znow fenigami siegnie po wladze w naszym narodzie..
BO gdy fenigi cudatfurcy kupuja pozycje za wysoka to skutek moze byc jeden.
ROZPACZLIWE MIOTANIE SIE GLUPKA..probujacego udowadniac calemu swiatu ze im wiecej sie POLAKOM naklamie to tym
NA PARYTECIE KLAMSTWA OPARTA ZLOTOWKA WIECEJ ZYSKA NA WARTOSCI..
Czy glupek jest totalny czy nie kojarzy/a moze b.d.kojarzy/ze im dluzej on na gorze tym wieksze rozmiary nadchodzacej na nas kleski gospod,za ktora cene zaplacimy my wszycy a nie on..
KIM ON JEST??TEN PRZYGLUP...CIEMNIAKIEM, PSYOPATA CZY SWIADOMIE I CELOWO WYNISZCZAJACYM POLSKE DO CNA IMPLANTEM... ZAPRZYSIEGLYCH WROGOW NASZEGO NARODU...
DRANGNACHOSTENOWCOW..WIE KTO?
Z POWAZANIEM .EX-EMIGRANT |
|
21 kwiecień 2008
|
|
surrealista
|
|
|
|
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
|
20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
|
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
|
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
|
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
|
"Amerykański Hak" na K & K
październik 14, 2007
przysłał MG
|
Chomsky: Sprawiedliwa wojna? Wątpię
czerwiec 6, 2006
Noam Chomsky
|
Kombatant
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Elity leczą się lepiej
październik 15, 2003
Janusz Rolicki
|
"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
|
Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
|
Polska oddaje hołd USA
czerwiec 18, 2006
anty$
|
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
sierpień 21, 2008
marduk
|
Chcą być policjantem świata.
Reakcje prasy światowej na wojenne deklaracje USA
marzec 19, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
|
Braun o Murdochu i TV Puls
styczeń 16, 2009
pp
|
Rosjanie boją się Polski
maj 26, 2007
Tumaczył: Roman Łukasiak
|
Wychodzi szydło z worka
sierpień 10, 2006
|
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
|
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
|
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
|
więcej -> |
|