|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
więcej -> |
|
Serwis o UE
|
|
Wg serwisu o UE i o zkończonych najwcześniej ze wszystkich obradach naszych przedstawicieli ; znowu nie mogliśmy się bronić;
"Według Gurbiel, przedmiotem negocjacji nie była kwota przyznanych Polsce funduszy (12,8 mld euro w latach 2004-2006), ale to, na co te środki zostaną przeznaczone.
Minister dodała, że część pieniędzy (około 400 mln euro), przewidzianych wcześniej na wsparcie rozwoju konkurencyjności przedsiębiorstw i program rozwoju regionalnego, po negocjacjach przesunięto na wsparcie rozwoju infrastruktury transportowej.
W czerwcu Komisja Europejska zażądała korekty Narodowego Planu Rozwoju, która spowoduje zwiększenie środków na poprawę infrastruktury transportowej.
Zgodnie z czwartkowymi ustaleniami, więcej środków trafi też na program rozwoju zasobów ludzkich (stypendia dla młodzieży wiejskiej, programy edukacyjne itp).
Gurbiel zapowiedziała, że we wrześniu zaczną się negocjacje w sprawie szczegółowych programów operacyjnych Narodowego Planu Rozwoju.
Według przyjętych w czwartek uzgodnień, na wsparcie programu według przyjętych w czwartek uzgodnień, na wsparcie programu operacyjnego "wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw" przewidziano w latach 2004-2006 łączną kwotę 1 mld 250 mln euro; na program operacyjny dotyczący transportu - 1 mld 163 mln euro;
Poza tym, na wsparcie rozwoju transportu Komisja Europejska przewidziała również 2 mld euro z Funduszu Spójności.
Najwięcej unijnych środków będzie można wykorzystać na dofinansowanie projektów rozwoju infrastruktury transportowej: będą one finansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Funduszu Spójności.
Aby jednak w pełni wykorzystać unijne środki Polska będzie musiała zgromadzić wkład własny wysokości kilku miliardów euro."
http://euro.pap.com.pl/cgi-bin/europap.pl?grupa=1&dzien=1&ID=48183
Pieniądze nie na budowę zakładów :
Nakłady finansowe mozna przeznaczać na szkolenia , ochrone środowiska a nie na uruchomienie nowych stanowik produkcyjnych.Likwidacja bezrobocia przez budowe nowych zakładów wyzywana jest od najgorszych.A przeciez inaczej jego nie zlikwidujemy.
Według komunikatu Centrum Informacyjnego Rządu, przyjęty przez rząd program dotyczy szkoleń pracowników administracji centralnej w zakresie wiedzy o UE.
Na rok 2003 przewidziano przeszkolenie ok. 25 900 osób, reprezentujących administracje centralną i rządową.
Pomnóżmy to przez koszt przeszkolenia jednego pracownika!
Założono również, że do końca bieżącego roku do unijnych instytucji
przekazane zostaną tłumaczenia aktów prawnych ze wstępnego wykazu dokumentów wydanych do końca 2002 roku i podlegających publikacji. Wykaz ten obejmuje ok. 76 tys. stron!
"-Szczyt bolszewizmu;To dobre co duże!"- narzekają urzędnicy.
Program obejmuje także działania związane z przygotowaniem do wykorzystania unijnych funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności oraz z wykorzystaniem środków pomocowych (z funduszy Phare, SAPARD i ISPA).
Według komunikatu CIR, do końca roku przygotowany zostanie operacyjny system zarządzania unijną pomocą strukturalną, a pierwsze projekty, które uzyskają dofinansowanie z tych funduszy muszą być wyłonione do końca grudnia br.
Przygotowaniu do członkostwa w UE oraz upowszechnianiu wiedzy o
funkcjonowaniu Unii i jej reformach służyć ma opracowany przez UKIE plan działań informacyjnych i edukacyjnym na okres od lipca 2003 do 30 kwietnia 2004.
Przewidziano w nim m.in. szkolenia oraz wydanie materiałów informacyjnych dla pracowników samorządów (przede wszystkim na temat unijnych funduszy strukturalnych) jak i dla przedsiębiorców (m.in. z zakresu koniecznych dostosowań do wymogów wspólnego rynku).
Zaplanowano też działania informacyjne i edukacyjne skierowane do rolników oraz takich grup jak emeryci i renciści, bezrobotni czy niepełnosprawni.
Bywalcy takich szkoleń pękają ze śmiechu. Wykładowcy uczą tam że "ryba pływa" a "trawa jest zielona". Poziom i tematy zaskakujące; "Podstawowe wiadomości o UE." Po co to dla; emeryta, rencisty, czy rolnika?
Proponuję zamiast nakładów na szkolenia, przeznaczyć na uruchomienie
produkcji.
-Tu nie może być pustynia gospodarcza! -Po co mówić głodnym bezrobotnym o strukurali?mie UE, kiedy muszą być przeszkoleni do danej pracy!--stwierdzają oburzeni słuchacze szkoleń.
Ale tak jak za komuny decyzje zapadają centralnie na szczeblu; dawniej
-Moskwy, teraz -Brukseli!
|
|
2 sierpień 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Czy Adolf Hitler był przestępcą?
Lech Kaczyński skazany za zniesławianie Wachowskiego
czerwiec 26, 2005
Adam Sandauer
|
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
|
Jak zabito Serbię
luty 19, 2008
Jan Engelgard
|
Kiedy Odsiecz Zielonogórska?
maj 14, 2005
konstytucjonalista
|
Maskony w służbie bezpieczeństwa?
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
17 kwietnia 2008
styczeń 13, 2009
przysłał ICP
|
Muzeum ściągawek
kwiecień 4, 2007
Magda
|
Cechy charakterystyczne klasycznego slowianskiego goja
czerwiec 27, 2007
kruzoe2
|
TAŃCZˇ KOMARY WEDLE HASEŁ SWÓJ CZAS
grudzień 16, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Merkel i niemiecka hipokryzja
sierpień 27, 2008
Jan Engelgard
|
Kara śmierci - kryterium suwerenności
sierpień 7, 2006
Antoni Ramz
|
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
|
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
|
"Formuły patriotyzmu w Europie Wschodniej i Środkowej
od nowożytności do współczesności (XVI–XX w.)"
wrzesień 5, 2006
|
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
|
Bełkot nowomowy: "przestrzeń" prezydenta
grudzień 19, 2002
Artur Łoboda
|
Germańskie pochodzenie „słowiańskich” języków .
sierpień 22, 2007
Tezlav von Roya
|
Miłość XXI wieku
marzec 8, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
|
"Wieże milczenia, świątynie mądrości"
maj 23, 2008
Marek Jastrząb
|
więcej -> |
|