ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
więcej ->

 
 

Izraelskie lotnisko Ben-Gurion uznane jako najlepsze lotnisko europejskie



W najnowszym raporcie wydanym przez oddział europejski światowej organizacji zrzeszającej operatorów lotnisk Airports Council Internationl - ACI EUROPE, pierwsze miejsce w kategorii "najlepszego europejskiego lotniska" przyznano izraelskiemu lotnisku Ben Gurion International Airport pod Tel Awiwem.
ACI cztery razy w roku przeprowadza badania opinii wśród losowo wybieranych 350 pasażerów, którzy wypowiadają się w zakresie obsługi, zabudowy i dostępności usług na lotniskach. W trzecim kwartale 2006, gdy po raz pierwszy dołączono do statystyk europejskich największe lotnisko izraelskie, Ben Gurion które wyprzedziło inne europejskie lotniska, uzyskując 3,94 punkty na 5 możliwych i pobiło Brukselę (3,9 punktów), Zurich (3,76), Helsinki (3,71), Monachium (3,6), Amsterdam (3,57) i Kopenhagę (3,54).

Gabi Ofir, dyrektor generalny portu lotniczego Ben Gurion powiedział, że "Postrzegamy lotnisko Ben-Gurion jako wizytówkę państwa Izrael i jestem uradowany tym, że i świat postrzega nas w tym samym pozytywnym świetle".

Jak stwierdza strona internetowa, profesjonalna organizacja ACI EUROPE zrzesza operatorów portów lotnicznych 400 lotnisk w 45 europejskich krajach.

KOMENTARZ BIBUŁY: Krok po kroku następuje urabianie opinii publicznej, najpierw poprzez takie "neutralne" i pozytywnie brzmiące badania, by w końcu scalić państwo Izrael z Europą. Choć brzmi to jak nonsens, to niestety niedługo będziemy świadkami publicznego rozprawiania nad celowością a nawet koniecznością oficjalnego przyłączenia Izraela do Unii Europejskiej. Podawane będą argumenty, od konieczności militarnej obrony Izraela w ramach parasola europejskiego walczącego o "pokój na świecie", po "oczywiste korzyści" mające wynikać z wymiany gospodarczej. W międzyczasie trwa polityczna gra wokół "zgrania" finansowego i monetarnego z Izraelem. W styczniu 2005 roku Gunter Verheugen - czyli ten sam, który wessał Polskę do EU - zasugerował stworzenie wspólnego rynku monetarnego i towarowego z Izraelem. Zanim to nastąpi, tworzy się inne układy i już teraz powolutku przyłącza się Izrael do różnych statystyk.

W całkiem niedalekiej przyszłości, Polacy będą zmuszeni zadać sobie pytanie: Czy w ramach "swobody przesiedlania się" nie nastąpi zalew emigrantów, w tym "emigrantów izraelskich" na ziemie europejskie, szczególnie polskie? To nie jest abstrakcyjne pytanie, gdyż Polacy mający w swej naturze wiele tolerancji - tolerancji w sensie pozytywnego cierpliwego znoszenia zła - być może zmuszeni będą przyjąć takowych przybyszów z przeszłości i prawdopodobnie przyjmą ich pokojowo, gdyż zdając sobie sprawę z takich cech, inni skłonni są do cynicznej ich eksploatacji. Czy musimy jednak być idiotycznie tolerancyjni i czekać biernie na taki rozwój wypadków? Nie, naszym celem jest utrzymanie i pielęgnacja danej Polsce przez Historię szansy - unikalnej szansy homogeniczności społecznej, którą należy rozwijać poprzez naturalny ludnościowy oraz gospodarczy rozwój Kraju, wzmacnianego krzewieniem tożsamości narodowej, nierozłącznie związanej z tradycyjnym katolicyzmem. W przeszłości wielokrotnie płaciliśmy krwią i wolnością, walcząc o obce nam sprawy w interesie innych, bąd? stając się ofiarami agresji wrogów. Z Historii powinniśmy się więcej uczyć, a lekcje te, często tak bolesne, muszą wreszcie obudzić uśpiony instynkt samozachowawczy Narodu. Wrogów Polski, polskości i katolicyzmu nie potrzeba nam. W historii mieliśmy ich dosyć.
22 grudzień 2006

bibula- pismo niezależne 

  

Archiwum

US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Prezent z Brukseli "
listopad 19, 2004
Ewa Łosińska
Święto Konstytucji 3 Maja (2005)
maj 5, 2005
Artur Łoboda
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
Wyroki za mówienie prawdy
luty 12, 2007
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
styczeń 6, 2009
AWT
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
Specjalne stosunki
maj 22, 2006
z Prawica.Net przysłał Marek Olżyński
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
Anti-Communist Gorbatchev as the "Holy Terminator" of Russia
styczeń 17, 2005
Marek Glogoczowski
NOSZĘ POLSKĘ W SERCU
maj 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
Lodu nie było!
grudzień 20, 2003
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
Masoneria (4)
Rytualne tworzenie "Nowego człowieka"

grudzień 2, 2003
"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów
lipiec 30, 2007
nop
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media