ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zjednoczenie ruchy robotniczego w PRL 
5 listopad 2014      AS
Miałam zaszczyt poznać Pana Krystiana Zimmermanna! /krótkie wspomnienie Ewy Englert-Sanakiewicz/ 
2 luty 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
Kłamstwa medialne i święte obrzędy kultu szczepionek  
29 styczeń 2022     
Kto dzisiaj nami kręci - komentarz 
28 listopad 2014      Artur Łoboda
Na jedwabnym szlaku w niepewną przyszłość  
16 maj 2017      dr nowopolski
Renta neokolonialna, czyli ile jeszcze Polak zapłaci 
21 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
The Paradox of the Spanish Civil War and the "Moslems" in Nazi Concentration Camps 
28 wrzesień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński JEDENAŚCIE IMION SIÓSTR - część druga 
3 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
GORSZE NIŻ CBDC: Globaliści publikują plan światowego ZNIEWOLENIA finansowego w ramach „ujednoliconej księgi” 
12 lipiec 2023      Mike Adams
Wszystkie media milczą o niemieckich wiadomościach, które podaje red. Ziemkiewicz, o likwidacji państw narodowych w UE, o wyborze sędziego SN nie-prawnika. 
9 grudzień 2018      Alina
Medyczny zbrodniarz podobny do jednego - współczesnego 
27 sierpień 2021      YT/wiki
Zrozumieć stalinizm 
9 maj 2019     
Wojny XXI wieku 
10 grudzień 2020     
Prośba o pomoc w ujawnieniu mistyfikacji 
15 luty 2021     
40 lat i nic się nie zmieniło. A nawet jest gorzej.  
5 czerwiec 2012      Artur Łoboda
HISTORIA MOJEJ TWÓRCZOŚCI 
9 październik 2014      Zygmunt Jan Prusiński
Dyktatura psychopatów 
10 luty 2021     
Petycja 
8 listopad 2011      Bogusław
Wyjście z sytuacji bez wyjścia 
2 październik 2012      Artur Łoboda
Klątwa 
14 listopad 2020      Ala

 
 

Twardy dowód potwierdza teraz ludobójstwo za pomocą szczepionki Covid-19 na nienarodzonych i celowo uszkodzonych dzieciach

 
 
Nota wydawcy SOTN: Poniższy wywiad z dr Jamesem Thorpem, certyfikowanym położnikiem-ginekologiem, na temat katastrofalnego wpływu "szczepionek" Covid na ciąże i nienarodzonych, potwierdza najgorsze informacje o tym wysoce zorganizowanym ludobójstwie życia płodowego.
W fascynującej wymianie zdań przedstawionej poniżej szczegółowo opisano, w jaki sposób HHS zapłacił miliony, aby tysiące lekarzy wyrządzało krzywdę kobietom, a także raniło i zabijało ich dzieci. 
Nieopisaną tragedią jest to, że dziesiątki milionów dzieci jest obecnie skazanych na życie w skrajnym bólu i cierpieniu z powodu chorób przewlekłych i chorób trwających przez całe życie wywołanych różnymi zastrzykami Covid.
 
Najważniejszym odkryciem jest oczywiście to, że zdecydowana większość lekarzy w całych Stanach Zjednoczonych przyjęła łapówki w gotówce, zamiast zaspokajać poważne potrzeby medyczne swoich ufających pacjentów. 
Nazywanie tego niezwykle smutnego stanu medycyny dobrze zaplanowanym ludobójstwem nawet nie zbliża się do powoli wyłaniającej się ponurej rzeczywistości. 
Ta ogromna fala zbrodni popełniona przeciwko całej ludzkości będzie bowiem przetaczać się przez planetę przez wiele nadchodzących dziesięcioleci, z tak poważnymi konsekwencjami, z których wielu nawet nie jest jeszcze znanych.
 
Kiedy zostanie sporządzona ostateczna liczba zgonów i obrażeń w tym szaleństwie przestępczym kierowanym przez Chazarów, Program superszczepień Covid będzie znany jako wydarzenie na poziomie wyginięcia, którym naprawdę jest.
 
„Przymierze śmierci”
 
Najbardziej niszczycielski wywiad w moim życiu — z doktorem Jamesem Thorpem:
Jak HHS zapłaciło miliony, aby tysiące lekarzy szkodziło kobietom; Zrań, zabij dzieci.
 
DR NAOMI WOLF
Szczera rozmowa z doktor Naomi Wolf
Proszę wybaczyć moje ostatnie milczenie. 
Jestem zamknięty w mieszkaniu na Brooklynie i redaguję nową książkę (wychodzącą w listopadzie wraz z Chelsea Green) zatytułowaną Facing the Beast. 
Można się domyślić, o co chodzi.
Ale musiałem także wziąć oddech na tydzień lub dwa, aby opanować własne emocje, ponieważ to, - czego nauczyłem się w ciągu ostatnich kilku tygodni, jest bardzo druzgocące, jeśli chodzi o plany złoczyńców naszych czasów, mające na celu zniszczenie lub ograniczenie poważnie siły ludzkości, niszcząc dzieci i ludzką płodność.
 
Z raportu DailyClout nr 69 dowiedzieliśmy się, że firma Pfizer wiedziała, że ​​zabija dzieci w macicy i że powoduje, że noworodki karmione piersią, urodzone przez zaszczepione matki, są ciężko chore. 
Zaczęli namawiać kobiety w ciąży do wstrzykiwania mRNA. 
Podobnie jak „The New York Times” (który, jak sądzę, wkrótce, z pewnością przypadkowo, zamieścił na mój temat hitowy artykuł). 

Podobnie jak dr Rochelle Walensky, która poleciła wszystkim kobietom w ciąży w Ameryce, aby trzy dni po tym, jak firma Pfizer stwierdziła, że ​​był to czynnik powodujący aborcję dwojga dzieci, wstrzyknięto im zastrzyk mRNA.
 
Pierwsza transza gazet Moderna ukazała się w lipcu - w związku z kolejnym udanym procesem złożonym przez bohatera/prawnika Aarona Siri. 
Dowiedzieliśmy się, że Moderna również eksperymentowała z niszczeniem cyklów płodności samic ssaków.
 
Zatem celem – przynajmniej jednym głównym – całego tego szaleństwa i zła z ostatnich trzech lat, niezależnie od marki, jaką wybraliście, było zrujnowanie miesiączki kobiet i uszkodzenie reprodukcji człowieka na poziomie globalnym. 
Zespół Pfizer czy Zespół Moderna? Wyróżnienie bez różnicy.
 
A teraz trwa kampania PR dotycząca „nowego wariantu” – jak można się było spodziewać, zgodnie z zaleceniami grupy doradczej FDA jeszcze przed ich powstaniem, że przyszłe boostery dla wariantów powinny zostać zatwierdzone – a sztuczna inteligencja, która obecnie rządzi dziennikarstwem, naciska publikować przerażające historie o szkołach, które odsyłają dzieci do domu, o uniwersytetach takich jak Rutgers, które nie pozwalają uczniom wrócić na kampus, chyba że zostanie im wstrzyknięty nowy preparat ze względu na brak długoterminowych, podwójnie zaślepionych danych dotyczących bezpieczeństwa – w przypadku powrotu masek. 
Wszystko to jest całkowicie powiązane z 89% spadkiem popytu na produkty - zgłoszonym przez firmę Pfizer i spadkiem wartości akcji Moderny.[1] 
Po co zatrzymywać pociąg z sosami? 
Do diabła, z martwymi dzieci.
 
Potrzebowałem także krótkiego odpoczynku, ponieważ musiałem przetworzyć to, co powiedział mi doktor James Thorp:
lekarze, którzy leczą najbardziej bezbronną populację na świecie – kobiety w ciąży i ich nienarodzone dzieci – byli – są – zmuszani do kłamstwa przez organizacje nadzorujące tych lekarzy, którym płacono za kłamstwo.
 
 
Oto wideo z wywiadu:
 https://dailyclout.io/shocking-foia-results-11-million-to-bribe-ob-gyns-to-lie-to-moms-about-safety-of-mrna-vaccines/
 
 
Niedawno przeprowadziłam wywiad ze specjalistą medycyny płodowo-macieżyńskiej, doktorem Jamesem Thorpem; 
jako jeden z niewielu dostawców usług medycznych dla kobiet w ciąży i dzieci podniósł alarm w związku z ogromnymi szkodami dla kobiet i dzieci spowodowanymi zastrzykiem mRNA. 
Wywiad, którego transkrypcja została zredagowana dla przejrzystości, jest jedną z najważniejszych wymian naszych czasów.
W tym wywiadzie dr Thorp opisuje, jak został bezceremonialnie, jeśli nie szkodliwie, zwolniony przez pracodawcę z systemu opieki zdrowotnej – mimo że jego koledzy byli jednymi z najczęściej publikowanych w mediach. 
Opisał wyniki badania FOIA rozpoczętego przez jego żonę, prawniczkę Maggie Thorp i siebie, które ujawniło finansowanie „influencerów” w wysokości 13 miliardów dolarów - w celu promowania zastrzyków mRNA, w tym ujawnienie kontraktu z działającą dla zysku organizacją pozarządową - zajmującą się położnictwem i ginekologią, która nadzoruje dziesiątki tysięcy położników i ginekologów na dwóch kontynentach. 

Umowa ujawniona przez FOIA Thorpsa przewiduje zwrot pieniędzy, jeśli organizacje medyczne nie zastosują się do „bezpiecznego i skutecznego” scenariusza dla kobiet w ciąży i młodych mam przedstawionego im przez HHS. 
Doktor Thorp niezależnie potwierdza ustalenia WarRoom/DailyClout na podstawie trzech innych niezależnych źródeł:
wstrzyknięcie mRNA powoduje uszkodzenie płodów i noworodków. 

Wszystkie cztery źródła potwierdzają ten sam rodzaj uszkodzeń: fibryny, skrzepy krwi, „małe jak na daktyle” ograniczenia wzrostu i masy łożyska oraz zwapnienia. 
Oznacza to, że dzieci zaszczepionych matek w macicy mogą nie otrzymywać wystarczającej ilości pożywienia i może im brakować miejsca do normalnego wzrostu.
 
Doktor Thorp kończy potępiającym, ale niezapomnianym wnioskiem, że każdy położnik/ginekolog powinien był wiedzieć z wyprzedzeniem, że ten zastrzyk spowoduje ogromne szkody dla kobiet i dzieci, ponieważ położnicy i ginekolodzy od dziesięcioleci wiedzą, że zapalenie ma katastrofalny wpływ na ciążę.

Prosimy o przeczytanie i szerokie udostępnienie tego wywiadu, który ujawnia egzystencjalne zagrożenie dla przyszłości ludzkości:

"Dr. Naomi Wolf:
Hej wszystkim. 
Tu doktor Naomi Wolf. 
Jestem tu z jednym z moich osobistych bohaterów, doktorem Jamesem Thorpem. 
Witamy doktora Thorpa.

Doktor James Thorp:
Dziękuję, doktor Wolf. 
To zaszczyt i przywilej móc z Państwem pracować.

dr Wolf:

Dziękuję. 
Doktor Thorp jest wybitnym, certyfikowanym ginekologiem-położnikiem i lekarzem medycyny matczyno-płodowej. 
Ma ponad 44-letnie doświadczenie w położnictwie, a przez całą swoją karierę był bardzo zajętym lekarzem. 
Był także bardzo aktywny w badaniach klinicznych. 
To tylko pokazuje, że najodważniejsi dysydenci są jednymi z najbardziej wiarygodnych.
 
Doktor Thorp ma 224 publikacje, w tym 28 na temat COVID 19.
W ciągu ostatnich 4,5 roku widział ponad 27 500 ciąż wysokiego ryzyka, był recenzentem głównych czasopism medycznych i zasiadał w zarządzie Society of Maternal Fetal Medicine przez trzy lata. 
Pełnił także funkcję egzaminatora dla American Board of OB/GYN. 
Służył w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych. 
Dziękuję za twoją wysługę.
 
Doktor Thorp zeznawał w Senacie Stanów Zjednoczonych za administracji Busha w 2003 r. na temat leczenia płodu terapiami wewnątrzmacicznymi. 
Niedawno zeznawał w Senacie z senatorem Ronem Johnsonem i innymi osobami. 
Doktor Thorpe skupił swoje wysiłki badawcze na pandemii Covid 19 i opublikował ponad 32 publikacje naukowe oraz książkę dokumentującą zagrożenia, jakie niesie ze sobą szczepionka mRNA dla kobiet w wieku rozrodczym i ciąży.
 
Doktorze Thorp, biorąc pod uwagę wszystkie referencje, którymi właśnie się podzieliłem, nie ma mowy, aby ktokolwiek mógł nazwać pana osobą marginalną w świecie medycyny matczyno-płodowej. 
Jesteś recenzentem. 
Nadzorowałaś tysiące ciąż wysokiego ryzyka. 
Wystąpiłaś także bezkompromisowo jako pierwszy położnik-ginekolog, który podniósł alarm w związku ze szkodliwością szczepionek mRNA dla kobiet i dzieci. Byłeś nieustępliwy.
 
Ostatnio było o Tobie głośno w wiadomościach, że zostałeś ukarany za odwagę i dokładność. 
Podziel się z nami najnowszymi informacjami.
 
Doktor Thorp:

Jasne. 
Niedawno zostałem zwolniony. 
Wszyscy pacjenci na moim dotychczasowym obszarze działalności byli objęci Systemem Opieki Zdrowotnej Sióstr Najświętszej Marii Panny, jednym z największych katolickich systemów opieki zdrowotnej w kraju. 
Ich siedziba znajduje się w St. Louis, a także w obszarach usługowych w pięciu różnych stanach. 
Pracowałem dla nich w dwóch różnych stanach: Missouri i Illinois. 

To, co chcę powiedzieć waszym słuchaczom i moim byłym pacjentom – wszystkim pacjentom na całym świecie – brzmi następująco:
najważniejsze pytanie, jakie należy zadać pielęgniarce lub lekarzowi, czy to w szpitalu, czy w biurze, brzmi:
Pielęgniarko, Doktorze, czy jest pan skłonny stracić pracę, żeby uratować mi życie?
 
I na to muszą odpowiedzieć. 
Bo mówię wam, że 95% lekarzy i pielęgniarek kręci się wokół wypłaty.

Co się wydarzyło w SSM Health? 
Byłem tam wzorowym lekarzem, jak to określił dyrektor generalny, który mnie zwolnił. 
Zadzwonił do mnie pan Kevin Elledge, dyrektor generalny SSM. 
(NW: Motto SSM brzmi: „Poprzez nasze wyjątkowe usługi opieki zdrowotnej objawiamy uzdrawiającą obecność Boga.”)

Umówił się ze mną na rozmowę, rzekomo tylko po to, żeby się ze mną spotkać. 
Byłem co do tego bardzo podejrzliwy. 
Więc oczywiście miałem adwokata. 
Zrobiłem obszerne notatki. 
Rozmowa odbyła się 29 czerwca o godzinie 13:05.
 
Rozmowa trwała 45 minut. 
Przez 30 minut pan Elledge zaszczycał mnie:
nazwał mnie wzorowym lekarzem dla systemu, nie do końca rozumiał, dlaczego musieli mnie zwolnić, poza tym, że mieli trudności finansowe. 
Jednak wiele źródeł w systemie mówi mi, że byłem głównym producentem pieniędzy dla systemu w tym departamencie.

Kilka osób powiedziało mi, że jestem najważniejszym badaczem i wydawcą na tym wydziale i opublikowałem więcej niż większość pozostałych pracowników tego wydziału razem wziętych.

[Pan Elledge] uhonorował mnie jako osobę odznaczającą się niezrównaną uczciwością etyczną, moralną i intelektualną. To są słowa, których użył. 
Po 30 minutach powiedział:
„Musimy cię zwolnić. 
I powołujemy się na rozwiązanie umowy o pracę bez przyczyny, które jest zapisane w twojej pierwotnej umowie. 
Dajemy Ci więc 120 dni. 
Możesz dalej pracować i zakończyć praktykę, ale musisz wziąć tę dużą sumę pieniędzy i podpisać dokumenty, które ci wyślę”.

Nawet nie widziałem dokumentów. 
Powiedziałem:
„Oczywiście, że chcę, aby kontynuować swoją misję. 
Nie chcę twoich pieniędzy. 
Nie potrzebuję twoich pieniędzy, więc proszę, zatrzymaj je i staraj się związać koniec z końcem oraz dbać o moich pacjentów najlepiej, jak potrafisz. „
 
Grożono mi coraz bardziej, gdy próbował zmusić mnie do podpisania dokumentu, którego nawet mi jeszcze nie wysłał. 
Byłem dla niego bardzo miły i pełen szacunku i po prostu powiedziałem:
„Nie, nie [podpisuję tego]. 
Nie chcę twoich pieniędzy. 
Nie potrzebuję pieniędzy.
 
Powiedział: „Po prostu spójrz na to. 
Masz możliwość pracy przez kolejne 120 dni.” 
Rozmowa zakończyła się o 13:57.
 
Wysłał e-mail do całego systemu, zwalniając mnie, mówiąc:
Doktor Thorp ze skutkiem natychmiastowym nie przyjmuje pacjentów.
 
Co jest naprawdę ciosem. 
I bardzo szkodliwe. 
To zniesławienie, ponieważ [sugeruje], że jestem okropną osobą – że zrobiłem coś okropnego jednemu z moich pacjentów lub jednemu z pracowników, a wszyscy wiedzą, że tak nie jest.

Byli oszołomieni. 
I jestem zablokowany w systemie. 
I to już za mną.
 
Jako kobieta wiary wiesz, że kiedy Jahwe zamyka jedne drzwi, ma wobec ciebie znacznie większe plany.
 
[Jeśli chodzi o SSM], myślę, że mają dobre intencje, ale myślę, że zostali przechwyceni przez system. 
Ludzie tam na górze mnie kochają. 
Nie sądzę, żeby to była ich decyzja. 
Moim zdaniem ktoś przyszedł – z bagien w Waszyngtonie, z jednej z komisji lekarskich lub jednej z organizacji, które atakowałem – i powiedział: „Thorp musi odejść. 
Robi się zbyt głośno.

dr Wolf:

Być może jestem cyniczna, ale słyszałam, że ta rozmowa rozpoczęła się w przyjazny i pochlebny sposób, ponieważ celem instytucji było skłonienie cię do podpisania umowy o zachowaniu poufności, która, jak się domyślam, jest niewidzialnym dokumentem, którego nigdy nie zadali sobie trudu, aby ci go wysłać, ponieważ powiedziałeś, że go nie zaakceptujesz.

Doktor Thorp:

Skończyło się na tym, że mi to wysłali. 
Moja żona jest prawnikiem. Maggie [Thorp] przyjrzała się temu i nigdy nie widziała tak obszernej umowy o zachowaniu poufności. 
Skutkowało to nie tylko brakiem dyskredytacji, ale [oświadczyło również, że] byłbym odpowiedzialny za każde inne niezależne źródło – takie jak ty lub ktoś na Twitterze – które dyskredytowało ich za to, co zrobili, i [to pociągnąłby mnie za to do odpowiedzialności.

dr Wolf:

Dziękuję więc Bogu za Maggie Thorp. 
To tylko kolejny element układanki polegającej na kryminalizacji wypowiedzi osób takich jak ty i ja lub wplątaniu nas w konflikty zbrojne, jeśli powiemy ludziom prawdę. 
Innym elementem tej historii, który uważam za bardzo niepokojący, jest to, że próbowali kupić twoje milczenie.

Nie musisz dyskredytować swoich byłych pracodawców, ale ja to zrobię. 
Jako kobieta i mama myślę o wszystkich kobietach, które były Twoimi pacjentkami i które nagle dostały e-mail z informacją, że ich lekarz odszedł, lub które zostały poinformowane przez osobę, która zajęła Twoje miejsce, że ich lekarz zniknął.

Jeśli masz pacjentki w ciąży, pozostawienie ich w środku ciąży bez położnika byłoby niezwykle niepokojące. 
Zgadzam się z Tobą, że wysłanie tego e-maila jest zniesławiające i zniesławiające, ponieważ wygląda na to, że szkodzi on Twojej reputacji. 
Doktor Peter McCullough również musiał toczyć batalię prawną. 
Licencja dr Sherri Tenpenny została zawieszona. 
Tamtejsza rada licencyjna również groziła jednemu z naszych wolontariuszy zajmujących się analizą dokumentów firmy Pfizer, dr Jeyanthi Kunadhasan z Australii. 
Lekarzom, którzy mówią opinii publicznej prawdę, grozi „naruszenie prawa” lub groźba utraty licencji.
 
Doktor Thorp:

Doktor Renata Moon też właśnie została zwolniona. 
Doktor Moon miała stanowisko akademickie i była bardzo cennym pracownikiem. 
To, co jej zrobili, było gorsze. 
Wymyślili całkowicie fałszywe oskarżenia i zwolnili ją bez powodu. 
Obsmarowali ją. [2]

Wiele, jeśli nie większość szpitali tak robi. 
Doktor Rennie Moon jest niesamowitym pediatrą i składał zeznania w Senacie wraz ze mną, dr McCulloughem i wieloma innymi osobami. 
Ma bardzo wybitny głos. 
Pediatria, położnictwo i ginekologia to grupy docelowe, którym poddano największe pranie mózgu w całej medycynie.

dr Wolf:

Pozwól, że przejdę do tego, dlaczego stanowisz takie zagrożenie. 
Bardzo wcześnie potwierdziłeś to, co my [wolontariusze zajmujący się badaniami dokumentów WarRoom/DailyClout Pfizer] również odkryliśmy w tym samym czasie:
uszkodzenia układów rozrodczych kobiet, cykle rozrodcze, uszkodzenia dzieci w macicy i uszkodzenia łożyska poprzez zastrzyki mRNA.
 
Chcę, żebyś opowiedział o zwapnionych łożyskach, które widziałaś. [3]  
Czy zauważyłeś coś nowego lub innego w rodzajach ciąż, coś nowego w odniesieniu do łożysk lub samych dzieci, jakiekolwiek zmiany w wynikach dotyczących zgonów matek podczas porodu [które są wyższe po latach szczepień mRNA do 30 roku życia? %, według CDC], które widziałeś? [4]
 
Doktor Thorp:
 
Masz sto procent racji. 
Cała ta szczepionka była skierowana przeciwko kobietom. 
Poszło o zdrowie kobiet z dwóch powodów.
Numer jeden: Każdy mężczyzna i każda kobieta zajmujący się medycyną wiedzą, że to kobiety podejmują wszystkie decyzje dotyczące opieki zdrowotnej za wszystkich członków rodziny. 
Tak więc, jeśli uda im się schwytać Amerykańskie Kolegium Położników i Ginekologów oraz 60 000 położników, a następnie dorwać wszystkie kobiety, schwytają populację.

Druga kwestia jest bardziej złowieszcza, jeśli można dokonać oszustwa – i nie ma co do tego wątpliwości, to było oszustwo, prawda? 
Spisek, to była zmowa, naruszenie RICO. 
Drugi powód, dla którego zaatakowali kobiety, jest następujący:
jeśli uda im się udowodnić, że szczepionka jest bezpieczna, skuteczna i konieczna w przypadku najbardziej bezbronnej populacji, czyli kobiet w ciąży, noworodków i noworodków w wyniku transmisji wertykalnej – wtedy co drugi człowiek na Ziemi wymaga szczepienia.
 
Po pierwsze, kobiety podejmują decyzje dotyczące opieki zdrowotnej. 
Po drugie, jeśli uda im się przekonać świat, że jest to bezpieczne, skuteczne i konieczne w czasie ciąży, wygrali całą grę w zaszczepieniu całej populacji ludzkiej na planecie. 
I to właśnie zrobili.
 
Maggie [Thorp], jak wspomniałem, jest prawniczką. 
Ma bystre oko do wykrywania oszustw w większych korporacjach, co z powodzeniem robi w innych branżach.

Uruchomiliśmy więc FOIA. 
Mocno podejrzewaliśmy, że ta szczepionka, tak jak już skończyłem, była faktem dokonanym. 
To zawsze było z góry zaplanowane. 
Przed 2020 r. z góry planowano skierować działania do kobiet.

I udowodniliśmy, że tak właśnie jest.

Przedłożyliśmy szczelną ustawę o wolności informacji do HHS, CDC, American College of OB/GYN i ACOG.
ACOG i American College of OB/GYN podają się za wiodącą organizację zrzeszającą kobiety na świecie. 
Nie ma nic bardziej przeciwnego prawdzie.
 
28 lutego 2021 r. opublikowano po wprowadzeniu do obrotu dane Pfizer 5,3 0,6. 
To było niszczycielskie. 
Według firmy Pfizer udowodniono, że jest to najbardziej śmiercionośny lek, jaki kiedykolwiek podano społeczeństwu. 
Mówiłem to. 
Przez dwa i pół roku żadna osoba nie rzuciła mi wyzwania. 
1223 zmarłych w ciągu 10 tygodni, a potem straszne dane położnicze.

Mark Weber, zastępca zastępcy sekretarza ds. spraw publicznych i spraw społecznych w amerykańskim Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej, przez 75 lat próbował ukrywać te potępiające dane. 
Co on zrobił? 
Przeprowadził kampanię PSYOP o wartości 13 miliardów dolarów na całe Stany Zjednoczone Ameryki, około 300 głównych organizacji wpływowych, w tym synagogi i kościoły, i wiele innych, aby przekonać Stany Zjednoczone i cały świat, że ten śmiercionośny strzał był bezpieczny, skuteczny i konieczne w przypadku najbardziej bezbronnej populacji, czyli kobiet w ciąży. [5]

Przekazali te 13 miliardów dolarów, ukrywając potępiające dane firmy Pfizer.

Ci, którzy byli członkami założycielami, jak American College of OBGYN, podpisali kontrakt, Naomi.

Udowodniliśmy to [na] 1400 stronach. 
Zredagowali ponad 50%, ale zawarli umowę, którą nazwałem „przymierzem śmierci” [wyrażenie pochodzi z Izajasza 28]. 
Założyłem Substack w ramach przymierza śmierci pomiędzy HHS i CDC oraz American College of OB/GYN wraz z prawdopodobnie wszystkimi innymi wpływowymi osobami.

[NW: Izajasz 28:14 brzmi:

„Dlatego słuchajcie słowa Pańskiego, wy szydercy
, którzy rządzicie tym ludem w Jerozolimie.
15  Przechwalacie się: «Zawarliśmy przymierze ze śmiercią,
z królestwem umarłych zawarliśmy przymierze.
[…] bo
kłamstwo uczyniliśmy naszym schronieniem
, a kłamstwo naszą kryjówką  .”’]
 
Co jest w tym przymierzu śmierci? 
To jest okropne. 
To jest przerażające. 
To jest dokładnie to, co widziałaś, doktor Naomi, i to, co widziałam i co wiemy, że jest prawdą.

Zabrali znacznie ponad 11 milionów dolarów; podpisali przymierze ze śmiercią i nie wolno im odstępować ani na jotę od śmiercionośnej narracji HHS. 
Jeśli to zrobią, będą zobowiązani do zwrotu każdego grosza, który już włożyli do kieszeni. 
Dlatego właśnie American College of OB/GYN, American Board of Obstetrics and Gynecology oraz Society for Matternal-Fetal Medicine do dziś są organizacjami zła, które dokonały tej zbrodni na świecie. 
I nie cofnę się przed atakiem na nich, ponieważ mamy na to dowód.

Mówię to od ponad roku. 
A gdyby to nie była prawda, byłbym zaangażowany w wiele procesów sądowych.

dr Wolf:

jeśli dobrze zrozumiałam, co właśnie powiedziałeś, to wielka historia.
Ty i Twoja żona złożyliście do HHS wniosek dotyczący ustawy o wolności informacji, w wyniku czego zapewniliście długi kontrakt między HHS a wpływowymi osobami, w tym American College of Obstetrics and Gynecology. 
Czy dobrze podałem te fakty?

Doktor Thorp:

Nie do końca. 
Prawie. 
Mamy 1400 stron komunikacji między rządem federalnym a American College of OBGYN, który nadzoruje ponad 60 000 ginekologów-położników na dwóch różnych kontynentach.

dr Wolf:

To ogromna historia. 
Skąd wiesz, że HHS również finansowało 300 wpływowych osób? 
Czy wspomniano o nich w tym komunikacie?

Doktor Thorp:

Tak mamy. 
Wszyscy są wspomniani. 
I to jest dobrze znane. 
Zastępca zastępcy sekretarza Mark Weber z HHS był bardzo dumny z nowo wyposażonego Korpusu Społeczności ds. COVID 19.

dr Wolf:

Wiem, że wpływy były finansowane, ale wygląda na to, że ty i twoja żona otrzymywaliście wpływy w określony sposób, a te e-maile są ogromnie ważne. 
Mówi pan także, że 11 milionów dolarów przeszło od rządu federalnego, od HHS do tej trzeciej organizacji pozarządowej, organizacji pozarządowej nastawionej na zysk, która nadzoruje dziesiątki tysięcy położników i ginekologów na dwóch kontynentach. 
Czy prawidłowo myślę?

Doktor Thorp:

To jest poprawne.
 
Doktor Wolf:
Prawdopodobnie więc, jeśli nie będą trzymać się scenariusza HH dotyczącego szczepionki, będą musieli zwrócić pobrane pieniądze. 
Czy to jest poprawne?

Doktor Thorp:

Absolutnie poprawne. 
Jest to HHS i CDC.

dr Wolf:

Nasi wolontariusze odkryli, że 10 kwietnia 2021 r. opublikowano przerażający raport pokazujący uszkodzenia w macicy w wyniku narażenia na szczepionkę przez łożysko lub „matczyną”, według słów firmy Pfizer, łącznie ze śmiercią. 
U dzieci karmiących piersią przez zaszczepione matki występują również drgawki, gorączka i obrzęki. [6]  
Raport ten trafił do CDC, a trzy dni później dr Walensky ogłosiła konferencję prasową w Białym Domu, podczas której powiedziała kobietom w Ameryce, że zwłaszcza jeśli są w ciąży, powinny przyjąć szczepionkę; żeby było bezpiecznie i skutecznie, żeby nie było złego momentu. 
Przed urodzeniem dziecka, w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka nie ma złego momentu na przyjęcie szczepionki.

Zatem CDC płaciło położnikom za powtarzanie tego scenariusza, wiedząc, że ten zastrzyk zabija dzieci w macicy i zatruwa je mlekiem matki? 
Czy to jest najważniejsze?

Doktor Thorp:

To absolutnie na sto procent. 
Doszliśmy do identycznych wniosków i wiesz, Maggie i ja obszernie publikowaliśmy na temat America Out Loud. 
Jest tuzin artykułów i są one niezwykle dobrze opisane. 
Mamy wszystko, co powiedziałaś. 
To stuprocentowa prawda i wszystko, co od Was usłyszałem, o czym nie wiedziałem, jest stuprocentową prawdą. 
Wszystko to udokumentowaliśmy.
Mamy klipy, mamy wywiady; mamy wywiad z Walensk'y, mamy pływające kłamstwo powiedziane przez władze naszego rządu. 
Oraz American College of OBGYN, który rozpocznie działalność pod koniec 2020 r. [mówiąc]:
„To nigdy nie będzie obowiązkowe w przypadku ciąży”. 
A potem powoli przechodzi to w wywiad z kwietnia 2021 r., w którym [ona] mówi:
OK, teraz jest to wskazane. 
A my to narzucaliśmy. 
W lipcu ACOG stwierdziło, że tak, zdecydowanie to zalecamy.
 
Doktor Naomi Wolf:

To niewiarygodne. 
Poruszę niebo i ziemię, aby zwrócić uwagę mediów na tę historię, którą ty i Maggie Thorp złamałyście.

Pozwólcie mi to rozegrać do końca. 
Oznacza to, że do dziś, gdy kobieta w ciąży pyta swojego położnika, ginekologa:
„Czy zalecacie mi przyjmowanie tej szczepionki [mRNA], czy nie?” 
Ten lekarz musi powiedzieć:
„Tak, to zalecane”? 
„Tak, ACOG to zaleca”? 
A może w jakiś sposób naruszają jakieś zobowiązania umowne podjęte przez ACOG i muszą zwrócić pieniądze lub zostać w jakiś sposób ukarani? 
Czy to prawda?

Doktor Thorp:

To jest dokładnie to samo. 
I system będzie usilnie pracować nad zwolnieniem tego lekarza, jeśli dopuści się tej prawdy.

Doktor Naomi Wolf:
Zatem twierdzisz, że położnicy i ginekolodzy do dziś, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, nie mogą udzielać swoim ciężarnym pacjentkom świadomej zgody na temat rzeczywistego, znaczącego ryzyka związanego z przyjmowaniem zastrzyku URA w czasie ciąży. 
Czy to jest poprawne?

Doktor Thorp:

Absolutnie. 
Sto procent racji. 
I pomyśl o tym, Mark Weber przeniknął najbardziej osobiste relacje kobiety. :
 
Wchodząc do gabinetu badań, w najważniejszym momencie swojego życia – ciąży – ufa swojemu lekarzowi. 
Z jej położnikiem, niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna, czy kobieta, istnieje bardzo ważne zaufanie. 
Mark Weber i HHS rażąco nadużyli tego zaufania podczas najbardziej delikatnego badania w życiu kobiety.

dr Wolf:

Zatem teoretycznie – chociaż obecnie ludzie uciekają przed zastrzykiem mRNA, jak wiemy z raportów ekonomicznych firm Pfizer i Moderna za pierwszy i drugi kwartał – kobiety w ciąży prawdopodobnie do dziś są namawiane do przyjęcia szczepionki mRNA, o którą ścigają się wszyscy inni.
Robią to, bo ufają swoim położnikom i ginekologom.
 
Musimy zwrócić uwagę każdej kobiety na tę historię, każdej kobiety w Ameryce – we wszystkich innych krajach, w których to się dzieje. 
W wyniku tego, co odkryliście ty i pani Thorp, każda kobieta w ciąży jest w poważnym niebezpieczeństwie. 
Co zaobserwowałaś w swojej praktyce odnośnie szkód, jakie ten zastrzyk może wyrządzić kobietom i płodowi?

Doktor Thorp:

W moim rozległym doświadczeniu klinicznym widziałem ogromne zakłócenia normalnych wzorców menstruacji, o czym dobrze wiesz. 
Stało się to dopiero po wprowadzeniu szczepionki na rynek. 
Zaobserwowałem wyraźny wzrost niepłodności, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.
 
Jeśli [para] zajdzie w ciążę, istnieje znaczne ryzyko poronienia.
I podtrzymuję to, co [oboje] zinterpretowaliśmy i co opublikowałem, istnieje 81% ryzyko poronienia na podstawie własnych danych firmy Pfizer.
Występuje wzrost wad rozwojowych wszystkich układów narządów, znaczny wzrost śmierci płodu, znaczny wzrost ciężkiego stanu przedrzucawkowego o wczesnym początku, przedwczesnego przedwczesnego pęknięcia błon płodowych, wzrost spontanicznego porodu przedwczesnego, wzrost wskazań do porodu przedwczesnego z powodu powikłań poszczepiennych.
Próbując zapobiec śmierci in utero, obserwujemy wzrost anomalii serca, wad serca i wczesnej śmierci płodu.
Obserwuję również wzrost przedwczesnych porodów i śmierci noworodków.
Obserwuje się ogromny wzrost liczby noworodków trafiających na oddział intensywnej terapii noworodków.
Występują znaczne nieprawidłowości łożyska.

 
Doktor Naomi Wolf:

Oszałamiające, przerażające. 
Doktor Thorp w swojej interpretacji ponad 80% samoistnych aborcji i poronień w dokumentach firmy Pfizer niezależnie stwierdza to samo, co nasi wolontariusze zajmujący się badaniami dokumentów firmy Pfizer w WarRoom/DailyClout również odkryli w dokumentach firmy Pfizer. 
Jego opis uszkodzonych łożysk, porodów martwych, przedwczesnego porodu i dzieci z wadami rozwojowymi został niezależnie potwierdzony przez – co podkreślam jako dziennikarka – dwie położne pracujące w dwóch odrębnych gabinetach, z którymi rozmawialiśmy w DailyClout. 
Relacja doktora Thorpa potwierdza także nowy raport sporządzony przez dyrektor operacyjną DailyClout, Amy Kelly, pokazujący problemy z łożyskiem w raporcie patologicznym zaszczepionej matki. 
Mamy więc teraz cztery niezależne źródła potwierdzające te same poważne problemy u niemowląt i matek.
 
Doktor Thorp:

Każdy powinien był wiedzieć, a ja wiedziałem, zanim wprowadzono szczepionkę: że będzie szkodliwa. 
Dzieje się tak dlatego, że jest to sprawdzona zasada położnictwa w ginekologii i medycynie matczyno-płodowej, opublikowana przez światowego eksperta Roberto Romero, dotycząca straszliwości niekorzystnych skutków stanu zapalnego dla ciąży. 
To niszczycielskie.
 
Jest to więc znane każdemu położnikowi/ginekowi. 
Od kilkudziesięciu lat każdy położnik/ginekolog wykuwa to na pamięć.
Więc oczywiście [zapalenie wywołane szczepionkami mRNA] spowoduje szkody:
poronienie, wady rozwojowe i wady chromosomów. 

Udowodniono:
jest to najbardziej zapalna substancja, jaką kiedykolwiek zastosowano u człowieka.

dr Wolf:

Już od co najmniej 10 lat wiadomo, że nanocząsteczki lipidów ulegają biodystrybucji do każdego narządu w organizmie człowieka i zaburzają zdolność reprodukcyjną człowieka.

Mam więc nadzieję, że pewnego dnia ludzie, którzy stworzyli ten zastrzyk z nanocząsteczkami lipidów, odpowiedzą przed Kongresem, jeśli nie przed sądem złożonym z rówieśników, na pytanie:
Po co włożyliście to do tego zastrzyku, skoro wiedzieliście, że zniszczy to zdolność reprodukcyjną człowieka?”

Doktorze Thorp, dziękuję Bogu, tobie i twoim nielicznym, ale odważnym kolegom, którzy troszczą się o kobiety i dzieci na tyle, aby ratować ich życie, mówiąc prawdę. „

Więc tu jesteś. 
Co tydzień słyszymy raporty o skurczonych łożyskach; 
dzieciach urodzonych z zaburzeniami oddychania dokładnie tak, jak wykazał Reort 69.
Firma Pfizer wiedziała, że ​​dzieci urodzą się w ; łożyskach ze zwapnieniami; łożyskach ze skrzepami krwi; dzieci z dziwacznymi i przerażającymi wadami rozwojowymi.

Szczerze mówiąc, co mogę w tym momencie powiedzieć poza tym, żeby Bóg nas zbawił; i proszę, powiedz kobietom w wieku rozrodczym wszystko, co teraz wiesz.

I proszę, wspierajcie garstkę odważnych lekarzy i naukowców, którzy jako jedyni znajdą środki zapobiegawcze i leczenie szkód wynikających z „przymierza śmierci”.

Biedna cierpiąca ludzkość. 
Biedne, niewinne dzieci.
Więcej informacji na:  StateOfTheNation.co
 
 
 
Źródło:
https://vaccinedeaths.com/2023-08-28-covid-jab-genocide-of-the-unborn.html
7 wrzesień 2023

Redaktorzy wiadomości 

  

Komentarze

 

Wiele razy pisemnie zauważałem korelację pomiędzy 'staranną opieką medyczną' w postaci profilaktycznych szczepień a zapaścią demograficzną narodów i kontynentów. To są wielkości odwrotnie proporcjonalne - im bardziej tym mniej.

'Prymitywni' Afrykanie nie szczepią się, muł'zumańscy imigranci w Europie czy w Stanach także nie. I rozmnażają się na potęgę.

Do niedawna władze chińskie nakładały limity na ilość dzieci. Aż nastała era strzykawkowa i nastąpił kolaps demograficzny. Teraz władzuchna zagania chińskie małżeństwa do łóżek, bo spadek rozrodczości jest krytyczny. Mało tego, dzieci, które mimo wszystko jakoś się tam urodziły będą, tak jak w Stanach, obciążone umysłowo. Koniec z azjatycką biegłością matematyczno-logiczną.

Można przypuszczać, że potrzeba będzie co najmniej kilku pokoleń bez uszczęśliwiania nas przez chazarów, żeby ludzkość odzyskała swoje zdrowie i zdolności umysłowe.

..tiaaa... ale rzeczywiście musielibyśmy pozbawić chazarów jakichkolwiek wpływów na los świata. JAKICHKOLWIEK!

Albo zgadzamy się na całkowite nas zbydlęcenie. W sensie absolutnie ścisłym!

2023-09-07
hens

 

Taka ciekawostka...

kiedy w 1996 roku studiowałem historię Żydów na Krakowskim Kazimierzu to uświadomiłem sobie, że dokładnie to samo robi Balcerowicz- co jego protoplaści.
Powstrzymywałem się wtedy od dosadnych określeń, a gdy trzy lata później - po raz pierwszy komentowałem w Internecie - to unikałem bezpośredniego określania Żyd - by nie obrażać "zwykłych Żydów" i nie wzniecać wrogości do tej nacji, bo to by tylko ułatwiło sytuację PRAWDZIWYM ZBRODNIARZOM.
Około 2001 roku zacząłem używać określenia chazarzy - jako pejoratywnego opisu.
A autorzy powyższego tekstu doskonale wiedzą, że to chazarzy rozpętali tą wojnę przeciwko ludzkości.
Tak więc moje określenie - wróciło do mnie po latach.

2023-09-07
Artur Łoboda

  

Archiwum

Mec. Karol Głogowski - nie żyje
listopad 6, 2005
Leszek Skonka
O NADZIEI, czyli PORAŻKI MOGˇ BYĆ NASZYMI SUKCESAMI
lipiec 25, 2008
Marek Jastrząb
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polonia - List do Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 29, 2008
przyjaciel
Unia Europejska
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Milion do wyparcia
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowy Prezes NIKu
maj 26, 2007
kazikop
Pogoda dla nafty
grudzień 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Pacjent też człowiekiem; 12 pazdziernika pikieta przed Pałacem Prezydenta RP
październik 3, 2006
Adam Sandauer
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
Swiat unijnych iluzji (2)
kwiecień 4, 2003
Jerzy Robert Nowak
Matki a żony zbrodniarzy
kwiecień 7, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
Przegrana "Polski Michnika"
marzec 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media