ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Trybuna Czytelników 
19 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Pseudopandemia  
29 czerwiec 2021     
Rozmowa z Elżbietą 
10 luty 2011      Artur Łoboda
Pisarz Karol Zieliński pisze... serdeczny list 
21 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski współdziałał w fałszerstwie map geodezyjnych 
8 luty 2023     
While Macron Was Condemning Nationalism, Poland Has Their Largest Independence Day March Ever 
16 listopad 2018      Oppressed Media
Filozofia nienawiści rasowej 
5 listopad 2015      Artur Łoboda
Portugalski sąd orzeka, że ​​testy PCR są nierzetelne i niezgodne z prawem dla osób poddawanych kwarantannie 
20 listopad 2020      Alexander
Jasnowidze kowidowi 
24 styczeń 2022     
Były wiceprezes firmy Pfizer: Producenci szczepionek COVID „powinni zostać natychmiast oskarżeni o oszustwo” 
28 maj 2022     
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część dziewiąta 
31 październik 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Znowu zmuszony jestem pouczać w najbardziej oczywistych sprawach 
10 sierpień 2016      Artur Łoboda
Pieśń o narodzeniu Pańskim - Kolęda Polska z XVI w 
25 grudzień 2013     
„Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan? 
14 maj 2021     
How could humanity have allowed this to happen? 
10 październik 2020      Artur Łoboda
Plotka a prawda o Rydzu Śmigłym 
11 maj 2021      Artur Łoboda
Oskarżenie "Rady Medycznej" o współudział w zbrodni ludobójstwa 
12 luty 2022     
Temat PCR do przemyślenia 
24 październik 2020      Artur Łoboda
Każdy z niedoborem odporności może umrzeć z przeziębienia 
25 luty 2022      Mary Villareal
Wizja Imperium od Renu do Władywostoku 
29 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Nie Amerykanie, a rasistowscy żydzi podsłuchują cały świat





Wszystko wyszło ja na jaw.

Szokujące „informacje” z ubiegłego roku o podsłuchiwaniu Francuzów przez Amerykanów okazały się typową syjonistyczną zmyłą. Jak już się nie dało tego ukryć, to najlepiej poszukać winnego gdzie indziej:

„ Teraz Francja na podsłuchu. 70 mln rozmów telefonicznych przechwyconych przez Amerykanów” , „Amerykański wywiad na masową skalę podsłuchiwał Francuzów?” , „Prezydent Francji żąda wyjaśnień ws. podsłuchów„, „Francja: MSZ wzywa ambasadora USA z powodu działalności NSA. „70 mln zapisów danych nt. rozmów Francuzów„, o tylko niektóre z artykułów dezinformacyjnych, które pojawiły się w „polskiej” prasie, zresztą dopiero po tym gdy nagłośniły to media „zachodnie”.

Np. w Gazecie Wyborczej tak to w skrócie opisano „O sprawie napisał dziennik „Le Monde”, powołując się na dokumenty ujawnione przez Edwarda Snowdena, że NSA w ciągu miesiąca dokonała ponad 70 mln zapisów danych dotyczących rozmów telefonicznych Francuzów. Miało to nastąpić pomiędzy 10 grudnia 2012 roku a 8 stycznia roku 2013.„. W żadnym z polskojęzycznych artykułów nie znalazły się jednak kluczowe informacje, z których wynika, że to nie służby amerykańskie, a żydowskie podsłuchują Francuzów. Zresztą nie tylko Francuzów.

Niewygodną dla syjonistów tajemnicę ujawnił praworządny żyd Stephen Lendman w artykule „Israeli Responsibility for Hacking Millions of French Phones?” (Izraelczycy odpowiedzialni za podsłuchy milionów francuskich telefonów?). Wnioski Lendmana oparte są na oficjalnych publikacjach jak w Le Monde.

Okazuje się, że penetracja telefonów była tak głęboko zaawansowana, że nawet Pałac Elizejski Prezydenta Francji był na podsłuchu. A tam odbywają się m.in. konferencje ministrów, gdzie podejmowane są najbardziej kluczowe decyzje. Francuzi stwierdzili, że ani USA, ani Kanada ani też Wielka Brytania, nie były w stanie dokonać tego typu ataku elektronicznego. W komunikatach francuskich podano niejawnie, choć z wyraźnym podtekstem, że amerykańska agencja podsłuchowa NSA „celowo nie pytała o zaangażowanie w posłuchy Mossadu ani INSU” – izraelskich administracyjnych służb technicznych. Podsłuchy zainstalowano w czasie gdy prezydentem był Nikolas Sarkozy. Nie przeszkodziły w tym żadne systemy detekcji podsłuchu elektronicznego.

Początkowo sądzono, że podsłuchy w Pałacu zostały zainstalowane przez Amerykanów. Szef NSA, gen. Keith Alexander temu jednak zaprzeczył, zaoferował nawet pomoc dwóch grup analityków NSA w celu zidentyfikowania hakerów. Ich przyjazd został jednak odwołany w dniu odlotu z USA.

W dokumencie najwyższej tajności NSA ujawnionym przez Snowdena znajduje się informacja o TAO – Biurze Operacji Dopasowanych (Office of Tailored Operations), o którym nic nie wiedzą nawet pracownicy agencji. Biuro to zajmuje się atakami na inne kraje w celu zbierania najbardziej drażliwych informacji poprzez m.in. skomplikowany hacking. W dokumencie zdobytym przez Francuzów nie było jednak mowy o tym by Pałac Elizejski był celem Amerykanów czy ich sprzymierzeńców. Dokument wspomniał jednak o tym, że izraelski Mossad także posiada skomplikowaną techniczną ekspertyzę – samo to sugerowało, że to właśnie służby izraelskie mogą być odpowiedzialne za podsłuchy. Nie przeprowadzono jednak dochodzenia.

W dokumencie zaznaczono również, że Izrael jest w stanie podsłuchiwać inne kraje, jest jednak znakomitym partnerem w dzieleniu się z informacjami. Jednakże jeśli chodzi o Bliski Wschód, to służby izraelskie podsłuchują Amerykanów by zlokalizować ich siły w tym regionie. Służby wywiadowcze Izraela są trzecimi w świecie jeśli chodzi o stopień agresji wobec USA. Sugerowano też, że Izrael może próbować „wrobić” Amerykanów w atak na urząd Prezydenta Francji.

25 października 2013 w londyńskim Daily Mail ukazał się artykuł “Was ISRAEL behind the hacking of millions of French phones and NOT the US?” („Czy Izrael jest odpowiedzialny za podsłuchy telefoniczne milionów Francuzów?”), w którym podano dosłownie, że to właśnie izraelscy agenci podsłuchiwali 70 milionów rozmów Francuzów miesięcznie. Podejrzenia wobec Amerykanów okazują prawdopodobnie niesłuszne.

Najlepsze jest to, że Mossad jest agencją blisko współpracującą ze służbami USA i Francji, i okazuje się, że to nie ma znaczenia – Izrael agresywnie szpieguje sojuszników! W konspiracji biorą udział najwyżsi oficjele rządowi, np. rzecznik rządu Francji perfidnie kłamał mówiąc, że „Izrael jest krajem przyjacielskim i jako partner Francji, nie prowadzi żadnej wrogiej aktywności, która mogła by zagrozić naszemu bezpieczeństwu”. Wcześniej jednak Francuzi żalili się, że Francja wykorzystywana jest przez Izrael do prowadzenia tzw. „czarnych operacji”.

Izrael nie ma żadnych obiekcji by prowadzić działania wywrotowe nie tylko wobec krajów wrogich, ale także sprzymierzeńców. Nie liczy się ani prawo międzynarodowe, ani żadne inne standardy.

Tak więc, jeśli gdzieś słyszymy w „polskich” mediach, że Amerykanie nas podsłuchują, musimy wziąć pod uwagę, że jest to manipulacja syjonistów mająca na celu odwrócenie uwagi od autentycznych sprawców tychże operacji na skalę całych krajów.

Jeśli ktoś nam mówi, że 2-4 mln Polaków dziennie jest podsłuchiwanych przez Amerykanów (zob. „Od 2 do 4 mln rozmów Polaków dziennie pod kontrolą NSA” ), to musimy sobie zdać sprawę z tego, że informacje te wcale nie są potrzebne Amerykanom, ale rasistowskim żydom.

Co gorzej, współpracuje z tym polski rząd! Chip podał niedawno podał, że „już w 2009 otrzymywała najpierw metadane, a potem już pełne treści połączeń internetowych w naszym kraju. Wszystko to odbywało się przy ścisłej współpracy z ‚oddziałem polskiego rządu’”. ( zob. „Polski rząd zgodził się na szpiegowanie Polaków przez NSA” ). Od pewnego czasu wiadomo, że amerykańska agencja podsłuchowa NSA jest kontrolowana przez izraelskich żydów, nie tylko poprzez tzw. „backdoor”, ale tajne informacje z podsłuchów są oficjalnie przekazywane Izraelowi, jak np. tajnej żydowskiej agencji wywiadowczej Jednostka 8200. Musimy sobie zdać sprawę, że podsłuchy z naszych rozmów telefonicznych, SMS-ów, e-maili idą nie tylko do USA, ale także do Izraela.

Trudno mieć wątpliwości o co chodzi syjonistom, którzy chcą mieć kontrolę nad całym globem. Chodzi im o oficjalne stworzenie Rządu Światowego, który miał by pod swoim butem inwigilacji i terroru wszystkich ludzi. Po to by spełnić odwieczną ideę wyczyszczenia globu z „ludzkiego bydła”.
Bez pełnej kontroli im się tego nie uda, a ponieważ ta wymyka im się z rąk, bliski jest czas gdy ludzkość rozliczy się z żydowskimi psychopatami.




Na podst. Stephen Lendman;
http://www.globalresearch.ca/israeli-responsibility-for-hacking-millions-of-french-phones/5355842
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=52&t=24220
http://forum.wolna-polska.pl/viewtopic.php?f=8&t=1109



-
14 grudzień 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Ameryka pod żydowską kontrolą
luty 16, 2007
nadesłała Dorota
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
Zaduszki 2006 - Muzeum Szlaku
październik 30, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zawodowi macherzy od losu
październik 18, 2007
.
Byle nie dopuścić do powstania urzędu Rzecznika Pacjenta
kwiecień 10, 2007
A.Sandauer
Epidemia terroryzmu i jej siewcy
kwiecień 14, 2004
Marek Głogoczowski
Ryzykanci powinni płacić
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy doczekamy się Polskiego kongresmena w USA?
luty 28, 2009
Gregory Akko
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
Prezes Rady Ministrów RP Pan Kazimierz Marcinkiewicz - List Otwarty
listopad 18, 2005
Leszek Skonka
Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?
styczeń 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Już ponad 30 tys. Niemców żąda zwrotu mienia pozostawionego w Polsce
październik 27, 2003
Wprost
Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
maj 1, 2003
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
60 lat żydowskiej okupacji Polski
sierpień 7, 2006
boukun
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
Godność wyceniona
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media