ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
więcej ->

 
 

Hip Hop

Nocny zamach na hipermarkety

Krakowscy radni próbowali wczoraj przyjąć rewolucyjną uchwałę w sprawie ustalania dni i godzin otwarcia i zamykania placówek handlu detalicznego na terenie Krakowa. Ostatecznie odłożyli decyzję na następną sesję - pisze "DP".

Projekt przewiduje, że spożywcze i przemysłowe placówki handlu detalicznego mogą być otwarte w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) oraz w dni ustawowo wolne od pracy od godz. 5 rano do godz. 4.30 dnia następnego. Wyjątkiem mają być placówki handlu w obiektach handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 300 metrów kwadratowych, które nie będą mogły prowadzić handlu od godz. 18 w sobotę do godz. 5 w poniedziałek oraz w dni ustawowo wolne od pracy.

Radni nie ukrywali, że celem uchwały jest pomoc małym sklepom detalicznym, zagrożonym przez supermarkety. Zwracali także uwagę, że niedzielne wycieczki do supermarketów wypaczają sens rodzinnego dnia wolnego, który powinno się spędzać w kinach, muzeach, teatrach itp. Przypominali, że podobne rozwiązania obowiązują np. w Austrii, Niemczech i innych krajach Unii Europejskiej.

Sankcją za nieprzestrzeganie tej uchwały byłaby kara pieniężna, w przypadku powtarzania się wykroczenia - skierowanie sprawy do sądu, a w wypadku stałego i uporczywego łamania prawa nawet kilkuletni zakaz handlu - tłumaczył inicjator projektu Adam Udziela. Radny informował, że zakaz handlu w niedzielę dotyczyć może około 50 sklepów.

Przeciwnicy stwierdzili, że przez zamykanie sklepów w niedzielę wiele osób straci pracę. Brygida Ku?niak uznała też, że każda rodzina ma wolny wybór, co będzie robić w niedzielę. Ryszard Nidecki opowiadał, jak co rano robi zakupy w swoim sklepiku osiedlowym, a w sobotę i niedzielę chce zrobić zakupy "od majtek po konserwy"...

Radny stwierdził, że ta uchwała byłaby precedensem, narzucającym mieszkańcom miasta, co mają robić. Z kolei Jan Okoński napominał, że mieszkańcy okolic Krakowa właśnie w weekend przyjeżdżają na zakupy.Ostatecznie "nocny zamach na hipermarkety" - jak debatę pó?nym wieczorem nazwał Bogusław Kośmider - zakończył się niczym. Radni wrócą do dyskusji na sesji w marcu.
18 luty 2004

Dziennik Polski 

  

Archiwum

Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Dwie listy
maj 22, 2008
PAP
Akt oskarżenia przeciwko byłemu funkcjonariuszowi UB
czerwiec 19, 2002
PAP
Smiac sie czy płakac?
listopad 6, 2008
mik
Drodzy Rodacy
kwiecień 18, 2003
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Dzień "długich noży" po wojnie w Libanie?
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
Statuetka dla Polańskiego Złoty Liebling
grudzień 4, 2006
Sebastian Pasławski
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
"Nie mieliśmy innego wyboru posiadając informacje wywiadowcze takie, jakie posiadaliśmy".
luty 8, 2004
Pieniądz Drożeje na Świecie
październik 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Na wschdniej granicy będzie niemiecki żołnierz nas pilnował!
marzec 29, 2003
Jędrzej Bielecki z Brukseli
"Wieże milczenia, świątynie mądrości"
maj 23, 2008
Marek Jastrząb
Do prostego człowieka
marzec 23, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media