ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nie starczy zabić, trzeba jeszcze zeszmacić 
18 luty 2011      Artur Łoboda
Ucho Prezesa 
13 styczeń 2017      Artur Łoboda
Polityczne eldorado Platformy Obywatelskiej 
9 maj 2014      Artur Łoboda
Przyczepiło się g... do okrętu i mówi "płyniemy" 
2 listopad 2020      Artur Łoboda
Antypolonizm odgórny (2)  
23 marzec 2013      Artur Łoboda
Czy naprawdę kapitał nie ma narodowości? 
1 maj 2015      Artur Łoboda
Sądowe rozstrzygnięcie: wirus odry nie istnieje!  
3 styczeń 2021      LiberumVeto
Donatan RÓWNONOC "Z dziada-pradziada" Trzeci Wymiar  
26 październik 2012     
Badanie bezpieczeństwa szczepionki przeciwko Covid-19: 13,7% uczestników doświadcza zdarzeń „poważnych z medycznego punktu widzenia” 
26 listopad 2024     
Chór Aleksandrowa 
26 grudzień 2016      Artur Łoboda
Zakaz używania samochód spalinowych, a prawdziwa ekologia 
24 luty 2023     
FDA pozwany za ukrywanie dokumentów związanych z tłumieniem iwermektyny i HCQ 
29 grudzień 2023      Cassie B.
Sejmowy MOTŁOCH napluł na groby ofiar 
12 lipiec 2013      Artur Łoboda
Rekiny kapitalizmu «ekologicznego» rozkręcają przekręt zwany «zieloną gospodarką»  
2 marzec 2021     
PRZERAŻAJĄCE! Śmierć mózgu nie istnieje. Organy pobiera się od żywych ludzi! prof. Talar i Norkowski 
25 czerwiec 2019      Alina
Agenci wpływu górą 
11 styczeń 2013      Artur Łoboda
Czy mafia Majchrowskiego jest mocno osadzona w Ministerstwie Sprawiedliwości? 
4 listopad 2025     
„Dane są jednoznaczne”: główny chirurg z Florydy wraca do FDA, CDC w sprawie szczepionek na COVID 
14 maj 2023     
Greenpeace nieodwracalne uszkodziło geoglify z Nazca  
15 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
To Polacy odkryli SARS CoV-2.
Tak twierdzi Niedzielski
 
23 styczeń 2021     

 
 

Do końca świata?

Moich czytelników irytować musi częste przypominanie, że w niektórych działaniach byłem pierwszą osobą, która podjęła problem.
Czy jednak mam w tej sprawie milczeć?
Czy mam pozwalać - by różni oszuści przefarbowali się po raz kolejny i prowadzili Polaków na manowce?
Do około 2005 roku wszystkie główne portale internetowe prowadziły totalitarną cenzurę wobec informacji nieprzychylnych rządzącej ekipie.
Zmiana nastąpiła dopiero wobec Rządu PiS.
Ich już "można było krytykować".

Po przejęciu władzy przez Tuska - powrócono do cenzury dyskusji internetowych. Ale odejście Internautów na fora niezależne i ubytek odwiedzających spowodowały, że w trosce o dochody z reklam poluzowano na tych portalach cenzurę.
To forum było w przeszłości bardzo aktywne. Poświęciłem temu ogrom czasu i energii. Gdy jednak zamierzony cel został osiągnięty, ograniczyłem swoje obowiązki i zablokowałem forum przed prowokacjami agentury - co niestety, ograniczyło też aktywność osób postronnych.
Pozwolę sobie w tym momencie przypomnieć, że pierwsze forum - na jakim prowadzono w miarę niezależne dyskusje to była Hoga.pl
Działo się to w latach 2000-2002. W tym samym czasie wszystkie inne portale internetowe prowadziły totalitarną politykę wobec wolności słowa.

Być może byli wtedy w Polsce ludzie, którzy posiadali podobną do mnie wiedzę, ale miałem wcześniej od nich dostęp do Internetu.
Już w roku 2000. skrytykowałem publicznie całą otoczkę wobec działania Owsiaka i WOSP.
Doskonale widziałem, że to działanie zastępcze - służące spacyfikowaniu aktywności młodzieży.
Niosło ono ze sobą haniebny rytuał wpajania młodzieży, że żebranie jest czymś normalnym.
Mój kolega był wtedy informatykiem NFZ i przekazywał mi informacje - jakie przewałki dokonywane są w trakcie dysponowania środkami na ochronę zdrowia w Polsce.
Z szacunków wynikało, że oszuści powiązani ze światem polityki przejmują corocznie kwoty kilkadziesiąt razy większe - niż cała ta "Orkiestra Pomocy" zbierała.

To bardzo ładnie wygląda gdy widzimy w szpitalu plakietkę "WOSP".
Ale nikt nie stworzył rankingu: ile osób umarło z powodu oszustw na ogromną skalę - dokonywanych w ochronie zdrowia?
A działania Owsiaka służyły głównie odwróceniu uwagi od najważniejszych problemów Polaków. Również od okradania pacjentów.

Jako młody chłopak błędnie przywołałem łacińską maksymę "panem et circenses". Zamiast "chleba i igrzysk" powiedziałem "wina i igrzysk".
Wywołało to niezłe rozbawienie nauczycielki, ale taka była rzeczywista polityka wobec "plebsu" który - napojony winem szedł oglądać igrzyska.
Owsik dokładne to samo dziś czyni. Jednak zamiast wina - młodzież zażywa prochy - uczestnicząc w imprezach organizowanych przez tego człowieka.

Nie jestem starym ramolem i doskonale pamiętam - jaki byłem w młodości.
Jednak wtedy doskonale widziałem granice młodzieńczej wolności.
Młodzież znajdująca się pod wpływem Owsiaka zachowuje się jak naćpany kierowca - który doprowadza do wypadku.
Gdy wytrzeźwieje uświadamia sobie, że zmarnował życie sobie i innym.
To samo jest młodzieżą, która spada na ziemię w kolejce do bezrobocia.

Bloger MatkaKurka miał ogrom szczęścia, że trafił na uczciwego sędziego.
Ale sprawa nie została jeszcze zakończona.
Decyzją polityczną można jeszcze odwrócić wszystko do góry nogami.
Nie cieszmy się - póki wyrok nie jest prawomocnym.
30 wrzesień 2014

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
Walka o prawdę , prawo i sprawiedliwość
styczeń 2, 2007
Ppłk rez. Edward Makowiecki
Ukryta potęga - Kapłan przed plutonem egzekucyjnym
listopad 5, 2007
...
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Internet potężniejącą górą danych
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
Tolerancja
wrzesień 9, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
Świąteczny prezent od Katolickiej Agencji Informacyjnej
styczeń 3, 2006
prof. Rafał Broda
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
Tybet jest b.bogaty w złoża !
marzec 18, 2008
marduk
Czy Polska jest normalnym państwem?
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
Lepper zawiedziony spotkaniem z Kołodko
lipiec 24, 2002
PAP
POLISH-AMERICAN PUBLIC RELATIONS COMMITTEE
luty 11, 2003
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
Kwaśniewski dba o przyszłość
kwiecień 28, 2005
Geje pomiędzy ofiarami
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Piłkarski Totek SUPERTOTO dużo korzystniejszy niż Duży Lotek!!!
listopad 1, 2007
ALEKS
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media