ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zygmunt Jan Prusiński Opera na wydmach - Część I 
31 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Reiner Fuellmich skazany! Podpisz petycję  
25 kwiecień 2025     
Bandyta Balcerowicz 
25 listopad 2019     
O postawie Żydów pod sowiecką okupacją na Kresach 1939-1941 
27 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Jak planowano sfałszować wybory prezydenckie w USA 
16 listopad 2024      SD Wells
Żałosny pajac sprzedał się niczym ... 
18 marzec 2021     
FDA pozwany za ukrywanie dokumentów związanych z tłumieniem iwermektyny i HCQ 
29 grudzień 2023      Cassie B.
Gender - pełzajaca antykultura 
4 marzec 2013      Artur Łoboda
Morderca pierwszy 
19 lipiec 2021      Artur Łoboda
Co ten PiS chce zrobić w szkolnictwie? 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Lucyna Kulińska i Agnieszka Piwar o współczesności Ukrainy 
20 kwiecień 2018      eMisjaTv
*** 
3 listopad 2017      Jolanta Michna
Dlaczego angielscy urzędnicy niszczą własną gospodarkę? 
11 styczeń 2021      Artur Łoboda
O wierszach Weroniki Romańskiej 
19 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Złodziejstwo nazywane "kreatywnym" językiem 
22 sierpień 2011      Artur Łoboda
Wyciekł niemiecki oficjalny raport opisujący Coronę jako „globalny fałszywy alarm” 
3 czerwiec 2020     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (10.11.2017) 
29 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Obsada w teatrze "Pod Jarzębinami" 
15 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Zanim włączę się do dyskusji 
7 wrzesień 2019     
The Neocon’s Defeat in Iraq: On to Iran 
3 listopad 2011      Kevin MacDonald

 
 

Kiedy degenerat jest Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Rasowy polityk to taki - który "wie z której strony wieje wiatr" i w porę "zmienia front".
Do takich z pewnością należy Jarosław Gowin.

Zaczynał z Aleksandrem Hallem, by skumać się z syjonistyczną "Unią Wolności ". Potem Platforma Obywatelska w której był Ministrem Sprawiedliwości w czasie - gdy Policja strzelała do uczestników Święta Niepodległości, a Prokuratura robiła wszystko co mogła, by zatuszować dane w sprawie "katastrofy smoleńskiej".
Mimo tego Jarosław Kaczyński wziął Gowina na "sojusznika".

8 marca tego roku Gowin chciał się przypochlebić swoim żydowskim mocodawcom i napisał:
‚Polska jest ojczyzną narodu polskiego i narodu żydowskiego."

Wiceprezes Rady Ministrów @Jaroslaw_Gowin : ‚Polska jest ojczyzną narodu polskiego i narodu żydowskiego.’ @jakubiak_marek @zuzanna_dab @GadowskiWitold @ogorekmagda @IsakowiczZalesk @AGozdyra @Andruszkiewicz1 @TRzymkowski @krzysztofbosak @eli_barbur @annakmakuch @Szewczukasia pic.twitter.com/0GMk9yy3O9

— Rafał z Krakowa (@RafalzKrakowa) 8 marca 2018

A jakim cudem Polska ma być "ojczyzną" dla Żydów?
Przyszli tu w gościnę osiem wieków temu i cały czas okradali gospodarza, a dziś chcą go wygnać z domu!

Pod tą ostrą tezą kryje się dość rozległe wyjaśnienie - które przedstawię dalej.

Nienawistni wobec Polski żydowscy szowiniści - których określam mianem żydohołoty czynią Polakom zarzut, który ma nas zdeprecjonować.
Twierdzą, że "Polacy są jednolici etnicznie" i to określają mianem "zła".

Prawda jest jednak taka, że Naród Polski jest bardzo bogaty etnicznie, ale jak jeden z niewielu na świecie - jest jednością kulturową!
Powrócę więc do źródeł historycznych.
Tysiąc lat temu zamieszkiwały teren dzisiejszej Polski następujące - główne plemiona słowiańskie:
Wiślanie, Lędzianie, Ślężanie, Goplanie, Mazowszanie, Pomorzanie, Kaszubi, Pyrzyczanie, Wolinianie, Brzeżanie, Słowianie połabscy, Wieleci, Obodryci.

Przypomnieć należy, że badania genetyczne w grobach Prasłowian wykazały spory odsetek ludności z pogranicza Azji. Wedle genetyków byli to najbardziej wysunięci na wschód przedstawiciele rasy białej.
Ze względu na fizjonomię niektórych Polaków podejrzewam, że chodzi o pokrewieństwo z dzisiejszymi mieszkańcami Tybetu.

W okresie lokacji miejskiej XIII wieku nastąpiła ogromna migracja na teren Polski - Niemców. Przy czym zapewne nie wszyscy byli Germanami, bo przybywali z landów wschodnich.
Dość powiedzieć, że w początkowym okresie lokacji miast - bardzo nieliczną grupę mieszkańców stanowili Słowianie.
Później do miast przybywali Francuzi, Włosi, Hiszpanie, Szkoci, Węgrzy, Ormianie, Gruzini i wiele innych nacji.
Te informacje zapisane zostały w Księgach miejskich i są dziś niepodważalnym dowodem różnorodności kulturowej Polaków.

Ale uczepię się tylko liczby Niemców, którzy osiedlili się w Polsce od XIII do XVI wieku. Ich grupa wielokrotnie przewyższała liczebność Żydów którzy tu przybyli.
Dlaczego więc Jarosław Gowin nie powiedział, że "Polska jest ojczyzną narodu polskiego i narodu niemieckiego"?????????????
Otóż przeciętna rodzina niemiecka w ciągu 150 lat stawała się rodziną polską.
Mamy na do dziś aż nadto dowodów w postaci nazwisk polskich.

Polonizowanie się związane było z szacunkiem dla Tego Kraju i jego Mieszkańców.
Mimo, że landy niemieckie wyprzedzały Polskę technologicznie i gospodarczo - to niemieccy osiedleńcy docenili inne wartości - dla których warto było zostać Polakiem.
(To przodownictwo gospodarcze w Europie związane było z faktem zawłaszczenia Starożytnego Rzymu - w okresie jego upadku przez Germanów i przejęcia przodującej technologii tamtych czasów.)

Wśród powstańców polskich XIX wieku znajdujemy całą mozaikę nazwisk europejskich. I wszyscy oni czuli się Polakami.

Kłamstwem Jarosława Gowina są słowa, że "Polska jest ojczyzną narodu polskiego i narodu żydowskiego".!
Polska jest ojczyzną TYLKO tego Narodu, który się z Nią utożsamia!

A to wymaga szacunku dla Naszej historii, a przede wszystkim szacunku dla innych mieszkańców Tej ziemi!

Żydohołota, która opowiada kłamstwa na temat historii Polski i w ten sposób obraża Naród Polski, nie ma prawa insynuować, że "Polska jest ich ojczyzną"!

Zresztą dobitnie określił to kamienicznik o nazwisku Horowitz, który w 1936 roku powiedział Mojemu dziadowi: "ja nie mam ojczyzny, bo tam jest moja ojczyzna-gdzie są pieniądze".
I chyba o to chodzi w wypowiedzi Gowina. Żydowscy złodzieje wyczuli, że jest dziś duża szansa na bardzo duże pieniądze od Polaków, więc znaleźli swoją "ojczyznę" mamony.

Jestem pewien, że Polaków posiadających również niesłowiańskie korzenie - było w Drugiej RP wielokrotnie więcej - niż Żydów, którzy w większości przybyli tu z terenów wschodnich, czy to w czasach Zaboru rosyjskiego, czy w wyniku nieodpowiedzialnej polityki kolejnych Rządów odradzającej się Polski.

Nie byłbym sobą - gdybym nie dmuchał na zimne.
Jak wyżej wskazałem "polonizowanie się związane było z szacunkiem dla Tego Kraju i jego Mieszkańców". A więc ci Polacy, którzy mieli żydowskich przodków, a wyznają wymienione wcześniej wartości - mogą powiedzieć, że Polska to Ich ojczyzna.
5 kwiecień 2019

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
Konwój do Betlejem
wrzesień 27, 2003
Israel Shamir
Ryzyko Wojny Nuklearnej
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak łatwo poniektórymi manipulować czyli o minach Giertycha
październik 31, 2007
Artur Łoboda
List otwarty do Ministra Sprawiedliwości Grzegorza Kurczuka
kwiecień 28, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Poland's Pre-WWII Activities Helped to Sow the Seeds of Defeat of Germany in the Global War
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
"Wypełniali przykazanie miłosierdzia"
styczeń 20, 2003
www.vb.com.pl
Apel Prezydenta Miasta Krakowa do mieszkańców
listopad 12, 2006
Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne
styczeń 14, 2007
bibula- pismo niezależne
Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media