ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Goń zboczeńców 
8 styczeń 2014      Artur Łoboda
Kolejna odsłona mistyfikacji 
3 październik 2020      Artur Łoboda
Debil Wałęsa postuluje nawrót komunizmu 
25 luty 2011      Artur Łoboda
Równi i równiejsi w Unii Europejskiej 
3 wrzesień 2011      PAP/IAR
Spacer po przedwojennym Lwowie 
21 maj 2012     
Statystyka zbrodni 
3 luty 2018      Artur Łoboda
Emerytury równych i równiejszych 
23 luty 2012      Artur Łoboda
Szkodliwość fal z 5g oraz Lofar potwierdza lawina chorób nowotworowych  
19 marzec 2023     
Koniec tyranii "trójpodziału władzy" 
5 maj 2017     
Kolejna moja deklaracja pracy przy rzekomo chorych na "covid". 
5 listopad 2020     
Wiesław Sokołowski ODEZWA DO KABLA  
20 luty 2012      www.trwanie.com
Zygmunt Jan Prusiński ŚWIRY - część druga 
15 czerwiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
TUSK ZLECIŁ MORDERSTWO LECHA KACZYŃKIEGO?. AGENT STASI NA CELOWNIKU. PRAWICOWA DZIENNIKARKA SZACHUJE KWITAMI! AGENT STASI "OSKAR" NA POMORZU TO DONALD TUSK? MERKEL MA AKTA TUSKA - OSKARA! SAMA BYŁA W STASI!!! 
10 sierpień 2019      Alina
Ivan Komarenko - Kity i mity 
31 sierpień 2020     
Licz na siebie 
27 wrzesień 2018     
The Pogrom of Kielce 
22 czerwiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
"Człowiek ze złota" to tak naprawdę "człowiek z rynsztoku" 
16 wrzesień 2012      Artur Łoboda
CETA - o co ta wrzawa? 
28 październik 2016      Artur Łoboda
Życzenia Noworoczne dla Polaków 
31 grudzień 2010      Artur Łoboda
Opłakiwanie 
31 marzec 2018     

 
 

Epidemia Covid: „Największe oszustwo zdrowotne XXI wieku”.
Raport 1500 pracowników służby zdrowia


„Jesteśmy pracownikami służby zdrowia międzynarodowego kolektywu: United Health Professionals, złożone z ponad 1500 członków (w tym profesorów medycyny, intensywnej opieki medycznej lekarzy i zakaźnych specjalistów chorób) z różnych krajów Europy, Afryki, Ameryki, Azji i Oceanii, a 26 sierpnia 2020 r. Wystosowaliśmy do rządów i obywateli krajów na całym świecie ostrzeżenie o wybuchu COVID.
 
Mówimy : STOP wszystkim szalonym i nieproporcjonalnym środkom, które od początku były podejmowane w walce z SARS-CoV-2 (blokowanie ludzi, blokowanie gospodarki i edukacji, dystans społeczny, noszenie masek dla wszystkich itp.), ponieważ są one całkowicie nieuzasadnione , nie są oparte na żadnych dowodach naukowych i naruszają podstawowe zasady medycyny opartej na faktach.

 
W dniu 4 lutego 2021 r. United Health Professionals wysłali raport uzupełniający do rządów krajowych zatytułowany:

  Międzynarodowy komunikat ostrzegawczy dotyczący COVID-19. United Health Professionals  

Ani raport sierpniowy, ani nowszy raport z lutego nie były przedmiotem zainteresowania mediów.  
Wcześniejszy raport UHP z 28 sierpnia 2020 r. (Który został również przekazany rządom krajowym) położył podwaliny pod raport z lutego 2021 r. 

 
***

 
Raport za sierpień 2020 nosi tytuł:
 
STOP terrorowi, szaleństwu, manipulacji, dyktaturze, kłamstwom i największemu oszustwu zdrowotnemu XXI wieku,  
 
TRANSKRYPCJA 
Przeczytaj wersję pdf 

1. Mówimy : STOP wszystkim szalonym i nieproporcjonalnym środkom, które zostały podjęte od początku w walce z SARS-CoV-2 (blokowanie ludzi, blokowanie ekonomii i edukacji, dystans społeczny, noszenie masek dla wszystkich itp.), Ponieważ są całkowicie nieuzasadnione, nie opierają się na żadnych dowodach naukowych i naruszają podstawowe zasady medycyny opartej na faktach. Oczywiście wspieramy jednak rozsądne środki, takie jak zalecenia mycia rąk, kichania lub kaszlu w łokieć, używanie jednorazowej chusteczki higienicznej itp.
 
To nie pierwszy raz, kiedy ludzkość staje w obliczu nowego wirusa: H2N2 w 1957 r., H3N2 w 1968 r., SARS-CoV w 2003 r., H5N1 w 2004 r., H1N1 w 2009 r., MERS-CoV w 2012 r.
i każdego roku zmaga się z wirusem grypy sezonowej .
Jednak żadne ze środków podjętych w przypadku SARS-CoV-2 nie zostało podjęte w przypadku tych wirusów.
Powiedziano nam :
 
- „Ale SARS-CoV-2 jest bardzo zaraźliwy”,
a my odpowiadamy: TO ABSOLUTNIE FAŁSZ .
Twierdzenie to zostało ponadto odrzucone przez ekspertów o międzynarodowej renomie [1].

Proste porównanie z innymi wirusami pokazuje, że zaraźliwość SARS-CoV-2 jest umiarkowana [2,3].
To choroby takie jak odra, można określić jako bardzo zaraźliwe.
Przykładowo osoba chora na odrę może zarazić do 20 osób, podczas gdy osoba zarażona tym koronawirusem zakaża tylko 2 lub 3, czyli: 10 razy mniej niż odra. -
 
-„Ale to nowy wirus”, a my odpowiadamy: H1N1 i inne wirusy, o których wspomnieliśmy, również były nowymi wirusami.
A jednak: nie blokowaliśmy krajów, nie blokowaliśmy globalnej gospodarki, nie paraliżowaliśmy systemu edukacji, nie dystansowaliśmy się, nie mówiliśmy zdrowym ludziom, żeby nosili maski.
 

 
Ponadto niektórzy eksperci twierdzą, że możliwe, iż wirus ten krążył już wcześniej, ale nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy [4].
 
- „Ale nie mamy szczepionki” i odpowiadamy: na początku H1N1 nie mieliśmy też szczepionki, tak jak w czasie SARS-CoV.
A jednak: nie blokowaliśmy krajów, nie blokowaliśmy globalnej gospodarki, nie paraliżowaliśmy systemu edukacji, nie dystansowaliśmy się, nie mówiliśmy zdrowym ludziom, żeby nosili maski.
 
- „Ale ten wirus jest znacznie bardziej śmiercionośny”, a my odpowiadamy: TO ABSOLUTNIE FAŁSZ.
Ponieważ, w porównaniu na przykład z grypą i jeśli weźmiemy pod uwagę okres od 1 listopada do 31 marca, na całym świecie - kiedy podjęto te środki - było 860 000 przypadków i 40 000 zgonów, podczas gdy grypa w tym samym okresie 5 miesięcy zaraża średnio 420 milionów ludzi i zabija 270 tysięcy.
Ponadto wskaźnik śmiertelności ogłoszony przez WHO (3,4%) był znacznie zawyżony i został od początku odrzucony przez wybitnych ekspertów w dziedzinie epidemiologii 5.
 
Ale nawet jeśli weźmiemy pod uwagę współczynnik śmiertelności w tym przypadku, widzimy, że ten koronawirus jest trzy razy mniej śmiertelny niż ten z 2003 roku (10%) i dziesięć razy mniej śmiertelny niż ten z 2012 roku (35%).
 
- „Ale COVID-19 to poważna choroba”, a my odpowiadamy : TO ABSOLUTNIE FAŁSZ.
SARS-CoV-2 jest łagodnym wirusem dla całej populacji, ponieważ powoduje 85% łagodnych postaci, 99% zakażonych wraca do zdrowia, nie stanowi zagrożenia dla kobiet w ciąży i dzieci (w przeciwieństwie do grypy), rozprzestrzenia się wolniej niż grypa 6, a 90% umierających to osoby starsze (które, oczywiście, muszą być chronione jak inne zagrożone populacje).
Dlatego eksperci nazwali „delirium” twierdzeniem, że jest to poważna choroba i 19 sierpnia stwierdzili, że „nie jest gorsza od grypy” 7.
 
- „Ale są osoby bezobjawowe”, a my odpowiadamy: 77% zarażonych osób również nie ma objawów grypy i mogą również przenosić wirusa 8.
Jednak: zdrowym ludziom nie mówi się każdego roku, aby nosili maski i nie zachodzi dystans społeczny, mimo że grypa zaraża 1 miliard ludzi i zabija 650 000.
 
- „Ale ten wirus prowadzi do nasycenia szpitali”, a my odpowiadamy: TO ABSOLUTNIE FAŁSZ.
Nasycenie dotyka tylko kilka szpitali, ale ludzie są przekonani, że cały system szpitalny jest nasycony lub że nasycenie jest nieuchronne, gdy w niektórych krajach są tysiące pustych szpitali.
 
Czy rozsądne i prawdziwe jest przypisywanie na przykład 1000 lub 2000 szpitali do sytuacji, która dotyczy tylko 4 lub 5 szpitali?
Co więcej, nie jest zaskakujące, że niektóre szpitale były nasycone, ponieważ znajdowały się w klastrach (np. Lombardia we Włoszech czy Nowy Jork w USA).
Nie należy zapominać, że szpitale w wielu krajach zostały przytłoczone (w tym oddziały intensywnej terapii) podczas poprzednich epidemii grypy 9 i mówiliśmy wtedy nawet o: „tsunami” pacjentów w szpitalach, „nasyconych szpitalach”, namiotach rozstawianych na zewnątrz szpitali, „strefy wojenne”, „upadłe szpitale” i „stan wyjątkowy”.
A jednak: nie blokowaliśmy krajów, nie blokowaliśmy światowej gospodarki, nie paraliżowaliśmy systemu edukacji, nie dystansowaliśmy się, nie mówiliśmy zdrowym ludziom, żeby nosili maski.
 
2. Mówimy: STOP tym szalonym środkom także ze względu na ich katastrofalne konsekwencje, które już zaczęły się pojawiać: samobójstwa ludzi, jak to opisano w Chinach, rozwój zaburzeń psychicznych, paraliż ścieżki edukacyjnej uczniów i studentów na uczelni negatywne skutki i zagrożenia dla zwierząt, zaniedbanie innych chorób (zwłaszcza przewlekłych) i wzrost ich śmiertelności, przemoc domowa, straty ekonomiczne, bezrobocie, poważny kryzys gospodarczy (niewiele osób wie, że kryzys gospodarczy lat 2007-2008 spowodował samobójstwo co najmniej 13 tys. osób w Europie i Ameryce Północnej), poważne konsekwencje dla rolnictwa, destabilizacja krajów i pokój społeczny, ryzyko wojen.
 
Artykuł redakcyjny [5] opublikowany w European Journal Of Clinical Investigation od początku potępia szkody wynikające z: ekstremalnych środków nieopartych na dowodach, przesadzonych informacji na temat rzeczywistego niebezpieczeństwa związanego z wirusem i rozpowszechniania fałszywych wiadomości (nawet czasopisma).
Niektórzy porównali nawet tę pandemię do epidemii grypy z 1918 r., co jest KŁAMSTWEM i manipulacją, ponieważ zabiła 50 milionów ludzi, co nie ma absolutnie nic wspólnego ze śmiercią tego koronawirusa.
 
3 . ODMAWIAMY obowiązku składania wniosków o śledzenie kontaktów, jak ma to miejsce w niektórych krajach, ponieważ  SARS-CoV-2 jest łagodnym wirusem, który nie uzasadnia takiego środka.
Ponadto, zgodnie z międzynarodowymi zaleceniami i bez względu na nasilenie pandemii (umiarkowana, wysoka, nadzwyczajna), nie zaleca się śledzenia kontaktów.
Czy podczas epidemii grypy śledzimy kontakty?
Jednak wirus grypy zaraża znacznie więcej ludzi i jest bardziej zagrożony niż ten koronawirus.
 
4. Mówimy: STOP cenzurze ekspertów i pracowników służby zdrowia, aby zapobiec ich mówieniu prawdy 10 (zwłaszcza w krajach, które uważają się za demokratyczne).
 
5. Podzielamy opinię ekspertów, którzy potępiają włączenie badań przesiewowych do zliczania przypadków, nawet jeśli badani są zdrowi i bezobjawowi.
Spowodowało to przeszacowanie przypadków.
Należy pamiętać, że definicja [11] przypadku w epidemiologii brzmi: „wystąpienie wielu możliwych następstw: choroby, powikłania, następstwa, zgony.
W tzw. nadzorze syndromicznym wystąpienie niespecyficznych zdarzeń, takich jak grupowanie objawów lub powodów szukania pomocy, hospitalizacje, wezwania na pogotowie, definiuje się jako przypadek ”.
A więc mówimy: oddziel ekrany od skrzynek i przestań je mylić.
 
6. Podzielamy opinię ekspertów, którzy potępiają fakt, że nie rozróżnia się osób zmarłych z powodu wirusa  i osób, które zmarły z powodu wirusa (z chorobami współistniejącymi) , fakt, że przyczynę śmierci przypisuje się SARS- CoV-2 bez testów lub sekcji zwłok i że lekarze są naciskani, aby dodawać COVID-19 do aktów zgonu, nawet jeśli pacjent zmarł z innych powodów.
 
Prowadzi to do przeszacowania liczby zgonów i stanowi skandaliczną manipulację liczbami,  ponieważ np. podczas epidemii grypy sezonowej nie pracujemy w ten sposób.
Zwłaszcza, że ​​20% pacjentów z COVID jest jednocześnie zakażonych innymi wirusami układu oddechowego [12].
 
Po ponownej ocenie tylko 12% aktów zgonu w kraju europejskim 13 wykazało bezpośredni związek przyczynowy z koronawirusem.
W innym kraju europejskim profesorowie Yoon Loke i Carl Heneghan wykazali, że pacjent, który uzyskał wynik pozytywny, ale został pomyślnie wyleczony i wypisany ze szpitala, nadal będzie liczony jako zgon z powodu COVID, nawet jeśli miał zawał serca, lub został przejechany przez autobus trzy miesiące później.
 
31 lipca dyrektor Centers for Disease Control and Prevention (CDC) w kraju w Ameryki Północnej uznał, że to prawda, iż ​​istnieje perwersyjna zachęta ekonomiczna dla szpitali - do zwiększania liczby zgonów spowodowanych koronawirusem.
 
7. Podzielamy opinię ekspertów, którzy ostrzegali przed niemal systematyczną intubacją niektórych pacjentów z powodu szaleńczego strachu przed wirusem.
Protokoły muszą zostać zmienione, ponieważ doprowadziły do ​​dużej liczby zgonów [14].
 
8. Mówimy: ważne jest, aby dokonać przeglądu wyników analitycznych i klinicznych testów wprowadzanych do obrotu, w tym testów wirusologicznych.
Wiele zestawów testowych jest obecnie używanych, gdy znaczna część ich wyników (na przykład: specyficzność analityczna, zwłaszcza dla czterech sezonowych koronawirusów) nie została oceniona - co jest poważnym problemem, ponieważ oprócz przypadków fałszywie negatywnych, literatura donosi niepokojące fałszywie pozytywne, które mogą zawyżać liczbę przypadków i zgonów.
Według profesora mikrobiologii 7 odsetek wyników fałszywie dodatnich może sięgać 20%.
Niektóre artykuły naukowe, w których opisano przypadki fałszywie pozytywnych wyników, zostały ocenzurowane [15].
 
Dlatego mówimy: ZATRZYMAJ obowiązek wykonywania badań przesiewowych z powodu tej zawodności i braku weryfikacji ich działania, oraz ponieważ nic w tym koronawirusie (który jest łagodnym wirusem i ma niską śmiertelność przypadków) tego nie usprawiedliwia.
Jak powiedzieliśmy: każdego roku grypa zaraża 1 miliard ludzi (30 razy więcej niż SARS-CoV-2), a mimo to do podróży nie jest wymagany żaden test.
 
9. Mówimy obywatelom: nie bójcie się, ten wirus jest łagodny, chyba że należysz do zagrożonej populacji.
Jeśli kanały telewizyjne zrobią to samo z grypą, liczby będą znacznie wyższe niż w przypadku koronawirusa!
Kanały telewizyjne będą codziennie informować cię o średnio 3 milionach przypadków i 2000 zgonów na grypę.
W przypadku gruźlicy kanały telewizyjne będą informować cię codziennie o średnio 30 000 przypadków i 5 000 zgonów.
W rzeczywistości wirus grypy każdego roku zakaża 1 miliard ludzi i zabija 650 000 osób, a gruźlica 10,4 miliona ludzi rocznie i 1,8 miliona ludzi.
Dodatkowo w telewizji informuje się o „przypadkach”, ale są to pokazy, a nie przypadki.
Artykuł naukowy SARS-CoV-2: strach kontra dane, opublikowany w International Journal of Antimicrobial Agents, wykazał, że niebezpieczeństwo wirusa zostało przecenione i że strach może być bardziej niebezpieczny niż sam wirus.
 
10. Obywatelom mówimy: mycie rąk to odruch, który musimy mieć przez całe życie, niezależnie od tego, czy jest koronawirus, czy nie, ponieważ jest to najskuteczniejszy środek higieniczny.
Ale noszenie maski, gdy nie jesteś chory i praktykujesz dystans społeczny, nie jest częścią higieny ani ochrony zdrowia publicznego, ale jest szaleństwem.
Noszenie maski przez długi czas ma kilka niepożądanych skutków dla zdrowia16 i zamienia ją w gniazdo mikrobów. „
Wirus może zebrać się w masce, a kiedy ją zdejmiesz, może zostać przeniesiony do twoich rąk i w ten sposób dalej się rozprzestrzenia” - powiedział epidemiolog stanowy dr Anders Tegnell.
Zapytana, czy ludzie narażają się na większe ryzyko, nosząc maski, doktor Jenny Harries powiedziała:
„Z powodu tych problemów behawioralnych ludzie mogą narażać się na większe ryzyko niż wirus”.
 
Nawet stomatolodzy ostrzegali ostatnio przed poważnymi skutkami dla zdrowia jamy ustnej, ponieważ widzą, że noszenie masek przez długi czas prowadzi do chorób, takich jak próchnica zębów, choroby przyzębia lub poważnie kwaśny oddech.

  „Widzimy wiele osób z większym stanem zapalnym, większą liczbą próchnicy i chorobami dziąseł…
  Widzimy stany zapalne dziąseł, które były od zawsze zdrowe, oraz próchnicę u osób, które nigdy wcześniej ich nie miały…
  Około 50% naszych pacjentów jest przez to dotkniętych ”,

mówi doktor Robert Raimondi, dentysta.

  „Podczas noszenia maski ludzie mają tendencję do oddychania przez usta zamiast przez nos…
  Oddychanie przez usta powoduje suchość w ustach, co prowadzi do zmniejszenia ilości śliny, a ślina zwalcza bakterie i oczyszcza zęby…
  Pacjenci wchodzą w nawyk: „Wow, mój oddech pachnie, potrzebuję czyszczenia”.
  [Ale] kiedy czujesz nieświeży oddech, albo już masz chorobę przyzębia, albo masz dużo bakterii, które siedzą na Twoim języku z powodu suchości w ustach…
  Choroba dziąseł - lub choroba przyzębia - ostatecznie doprowadzi do udarów i zwiększonego ryzyka zawału serca",

mówi doktor Marc Sclafani, inny dentysta.
 
Ponadto wielu z Was narzeka na te maski, szczególnie w okresie letnim.
Musisz wiedzieć, że usta i nos nie są zasłonięte.
To, co nosisz, to nie maska, ale w rzeczywistości kaganiec twojej wolności.
Zwłaszcza, że ​​w większości krajów epidemia dobiegła końca, jak twierdzi kilku ekspertów, takich jak profesor Yoram Lass, a ci, którzy twierdzą , że jest odwrotnie, są KŁAMCIAMI.
Mówiąc ci, że epidemia się nie skończyła, mówiąc o zagrożeniu drugą falą (która nie jest oparta na żadnych dowodach), prosząc cię o założenie maski i zachowanie dystansu społecznego, celem jest w rzeczywistości przedłużyć strach do czasu wykonania szczepionki, aby była przez Ciebie lepiej akceptowana.
 
11. Mówimy firmom lotniczym: kilka badań naukowych wykazało związek między nadmiarem higieny, a rozwojem chorób - takich jak choroby alergiczne, choroby autoimmunologiczne, choroby zapalne, lub niektóre nowotwory.
To właśnie nazywamy w medycynie: hipotezą higienistki.
Więc zaprzestań operacji dezynfekcji i zdejmij maski i śmieszne kombinezony ochronne swoich pracowników, które widzieliśmy w mediach [17].
Robienie tego to szaleństwo.
Lotniska muszą również przestać mierzyć temperaturę i poddawać kwarantannie.
SARS-CoV-2 nie jest czarną plagą!
Ty także, podobnie jak obywatele, zostałeś zmanipulowany.
 
12. Mówimy rządom: znieść wszelkie ograniczenia i obowiązki obywateli (stan wyjątkowy, blokada, noszenie maski, dystans społeczny itp.), ponieważ są one głupie i czysto dyktatorskie i nie mają nic wspólnego z medycyną, higieną, lub zachowaniem zdrowia publicznego.
Nie ma naukowych ani medycznych powodów, dla których zdrowi obywatele mieliby nosić maskę5.
Doktor Pascal Sacré, anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, powiedział:
„Zmuszanie wszystkich do noszenia ich przez cały czas, gdy epidemia znika, jest aberracją naukową i medyczną”.


Profesor Didier Raoult mówi:
  „Decyzja o zamknięciu, jak też decyzja o noszeniu masek… nie jest oparta na danych naukowych…”.

Dr Lisa Brosseau i dr Margaret Sietsema , eksperci w dziedzinie ochrony dróg oddechowych, mówią:

  «Nie zalecamy wymagania od ogółu społeczeństwa, który nie ma objawów choroby podobnej do COVID-19, rutynowego noszenia ubrań lub masek chirurgicznych, ponieważ:
  nie ma naukowych dowodów na  to, że są one skuteczne w zmniejszaniu ryzyka przeniesienia SARS-CoV-2 … ».

 
Profesor Maël Lemoine  sprecyzował, że zmiana zaleceń dotyczących masek jest: „polityczna, a nie naukowa” .
 
W niektórych krajach azjatyckich ludzie noszą maski przez cały rok (na przykład w celu ochrony przed zanieczyszczeniami).
Czy to powszechne noszenie masek w tych krajach uchroniło ich przed epidemią koronawirusa?
Czy powszechne noszenie masek w tych krajach zapobiega corocznej epidemii grypy - lub innych wirusów układu oddechowego?
 
Odpowiedź brzmi oczywiście:  NIE.
Z drugiej strony, przy 8 milionach ton plastiku, które już co roku wyrzucane są do oceanów, maski i rękawiczki stanowią nowe zagrożenie i stanowią zanieczyszczenie szczególnie niebezpieczne dla naszego zdrowia i dla fauna.
We Włoszech, gdyby tylko 1% obecnie używanych masek zostałby rzuconych do morza, 10 milionów masek trafiałoby do oceanu każdego miesiąca18.
Ponadto maski chirurgiczne mają żywotność 450 lat!
Dlatego mówimy rządom: STOP tym nielegalnym i niebezpiecznym środkom obowiązkowego noszenia masek.
 
13. Policjantom mówimy: obywatele wiele Ci zawdzięczają, ponieważ na co dzień jesteście gwarantami ich bezpieczeństwa oraz poszanowania prawa i porządku.
Nie oznacza to jednak ślepego poddawania się nieuczciwym nakazom.
To właśnie ten błąd doprowadził do drugiej wojny światowej i śmierci 50 milionów ludzi.
 
Dlatego mówimy: egzekwujcie prawo, ale nie niesprawiedliwości i dyktaturę,  odmawiajcie egzekwowania tych środków, odmawiajcie werbalizowania współobywateli (np. gdy nie noszą maski), nie bijcie ich, nie więźcie.
 
Nie bądźcie instrumentami dyktatury.
Stań po stronie obywateli i idź za pięknym przykładem amerykańskich policjantów, którzy wspierali obywateli klęcząc z nimi.
Zapewniamy, że te środki nie mają nic wspólnego z medycyną, higieną czy ochroną zdrowia publicznego, to dyktatura i szaleństwo.
 
14. Mówmy obywatelom: musimy szanować prawo.
Ale to nie oznacza ślepego poddania się szaleństwu, niesprawiedliwości czy dyktaturze.
 
To właśnie ślepe poddanie się obywateli doprowadziło do drugiej wojny światowej, w której zginęło 50 milionów ludzi.
Urodziłeś się wolny i musisz żyć wolnym, dlatego: nie bój się, a jeśli nie jesteś chory: zdejmij maski, wyjdź z domu, jak chcesz i bez dystansu społecznego, ale rób to spokojnie i bez przemocy. Profesorowie Carl Heneghan i Tom Jefferson, epidemiolodzy posiadający duże doświadczenie w medycynie opartej na faktach, mówią:
„Nie ma naukowych dowodów na poparcie katastrofalnej zasady dwóch metrów.
Badania niskiej jakości są wykorzystywane do uzasadnienia polityki mającej ogromne konsekwencje dla nas wszystkich ”.
 
15. Mówimy, że należy przeprowadzić całkowitą reformę WHO.
Sukcesy WHO są niekwestionowane: dzięki programom szczepień przeciwko ospie prawdziwej ocalono miliony istnień ludzkich, a spożycie tytoniu zostało ograniczone na całym świecie.
Jednak głównym problemem WHO jest to, że od kilku lat jest finansowana w 80% przez firmy (zwłaszcza laboratoria farmaceutyczne) i prywatnych darczyńców (zwłaszcza bardzo znaną fundację) i miało miejsce wiele skandali:

  - fałszywy alarm dotyczący grypy H1N1 pod presją lobby farmaceutycznego,- niepokojący samozadowolenie wobec glifosatu, który WHO uznała za bezpieczny pomimo ofiar herbicydu, - ślepota na konsekwencje zanieczyszczeń powodowanych przez koncerny naftowe w Afryce, - zminimalizowanie liczby ofiar katastrof nuklearnych od Czarnobyla do Fukushimy oraz  katastrofy  użycia amunicji ze zubożonym uranem w Iraku i na Bałkanach, - nieuznawanie Artemizji w leczeniu malarii - w celu ochrony interesów farmaceutycznych pomimo faktu, że jest to już medycyna oparta na dowodach.Niezależność organizacji jest zagrożona zarówno przez lobby przemysłowe - zwłaszcza farmaceutyczne - jak i interesy jej państw członkowskich, w szczególności Chin.

Prezydent kraju powiedział:

  „Myślę, że Światowa Organizacja Zdrowia powinna się wstydzić, bo jest jak agencja public relations dla Chin”.

 
Instytucji genewskiej (WHO), która nie doceniła zagrożenia ebolą (ponad jedenaście tysięcy zabitych), zarzuca się także zaniedbanie chorób tropikalnych na rzecz bardziej soczystych rynków.
 
Dochodzenie przeprowadzone w 2016 r. (WHO w szponach lobbystów) [19] wykazało budującą radiografię WHO; osłabiona struktura podlegająca licznym konfliktom interesów.
To dochodzenie wykazało, jak interesy prywatne dominują w zdrowiu publicznym w WHO.
 
Niedopuszczalne jest, aby pieniądze, które ją finansują, pochodziły głównie od jednej osoby i były infiltrowane przez lobby.
Niedawno WHO stała się jeszcze bardziej zdyskredytowana wpadając w pułapkę Lancet Gate, podczas gdy prosty student mógł stwierdzić, że było to fałszywe badanie.
 
W czasie grypy H1N1: dr Wodarg, przewodniczący Komisji Zdrowia Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy (ZPRE), skrytykował wpływ przemysłu farmaceutycznego na naukowców i urzędników WHO, mówiąc, że doprowadziło do sytuacji, w której „niepotrzebnie miliony zdrowych ludzi były narażone na ryzyko źle przetestowanych szczepionek” i że w przypadku szczepu grypy był on „znacznie mniej szkodliwy” niż wszystkie poprzednie epidemie grypy [20].
 
Miał całkowitą rację, ponieważ później, jak zobaczymy, szczepionka spowodowała 1500 ofiar narkolepsji, z czego 80% stanowiły dzieci.
 
Skrytykował również WHO za szerzenie strachu przed „fałszywą pandemią”, nazwał ją „jednym z największych skandali medycznych stulecia” i wezwał do przeprowadzenia dochodzenia.
 
W rzeczywistości kryteria ogłaszania pandemii (takie jak dotkliwość) zostały zmodyfikowane przez WHO pod wpływem lobbystów farmaceutycznych, aby mogli sprzedawać szczepionki krajom na całym świecie. Według raportu21 sporządzonego przez Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy na temat sposobu zarządzania pandemią grypy H1N1, w tym przez WHO:

  „Marnotrawstwo dużych sum publicznych pieniędzy, a także nieuzasadnione obawy o zagrożenia dla zdrowia…
  Stwierdzono poważne niedociągnięcia w zakresie przejrzystości procesów decyzyjnych związanych z pandemią, które wywołały obawy o możliwy wpływ przemysłu farmaceutycznego na niektóre z najważniejszych decyzji dotyczących pandemii.
  Należy się obawiać, że ten brak przejrzystości i odpowiedzialności doprowadzi do spadku zaufania wobec porad udzielanych przez główne publiczne instytucje zdrowia ”.

 
Historia powtarza się dzisiaj z dokładnie tymi samymi aktorami i tą samą potęgą strachu.
Były dyrektor wydziału zdrowia publicznego WHO ujawnił w innym dochodzeniu (Trust WHO), że w czasie H1N1 nikt nie bał się w WHO i nie znał nikogo w WHO, kto sam by się zaszczepił, w tym byłą dyrektor generalną : Dr Margaret Chan [22].
Chociaż była czołowym urzędnikiem w WHO, została wykluczona - podobnie jak większość jej kolegów, ze spotkania dyrektora generalnego z firmami farmaceutycznymi produkującymi szczepionkę, a uzasadnieniem było: „to jest prywatne spotkanie”…
 
16. Mówimy, że należy wszcząć dochodzenie i przesłuchać niektórych urzędników WHO, w szczególności tego, który propagował międzynarodową blokadę, która jest herezją z medycznego punktu widzenia i oszustwem, które wprowadziło świat w błąd. .
Rzeczywiście, 25 lutego 2020 r .: szef wspólnej misji WHO-Chiny na temat COVID-19 pochwalił reakcję Pekinu na epidemię [23].
Powiedział, że Chiny odniosły sukces dzięki „staromodnym” narzędziom, podkreślił, że „świat musi uczyć się od Chin” i musi się nimi inspirować.
Powiedział również, że „gdyby miał COVID-19, chciałby być leczony w Chinach”!
Kiedyś pochwalił także Chiny [24], nazywając je „bardzo otwartymi” i „bardzo przejrzystymi”.
 
Kto może uwierzyć tym stwierdzeniom?
Kto może uwierzyć, że gdyby miał COVID-19, chciałby być leczony w Chinach?
Kto może uwierzyć, że świat musi inspirować się Chinami i że kontrola epidemii musi odbywać się „staromodnymi metodami”?
 
Zdumiewające jest to, że sprawił, że cały świat uwierzył w to, co powiedział.
Ponieważ niestety: od czasu jego deklaracji i raportu przez niego nadzorowanego (gdzie możemy przeczytać, że chińskie metody są: „zwinne i ambitne”), kraje świata podjęły nieproporcjonalne środki i ślepo zastosowały się do zaleceń WHO, ograniczając swoje populacje .
 
Strach i psychoza były propagowane przez przedstawianie SARS-CoV-2 jako bardzo niebezpiecznego wirusa lub z ogromną śmiertelnością, kiedy absolutnie tak nie jest .
 
Na szczęście wywiad z nim pokazał istotną część prawdy i konfliktu interesów WHO z Chinami, gdy dziennikarz zapytał go o status Tajwanu (który jest w konflikcie z Chinami) w WHO i czy WHO ponownie rozważy członkostwo Tajwanu:
udawał, że nie słyszy pytania, a kiedy ponownie go zadano, zakończył rozmowę wideo! (Film osiągnął ponad 8 milionów wyświetleń) [25].
To także on powiedział pod koniec lutego: „Obecnie jest tylko jeden lek, który naszym zdaniem może mieć rzeczywistą skuteczność, a mianowicie remdesivir”.
Jak może to powiedzieć, zanim pojawią się wyniki?
A dlaczego to powiedział?
 
Kanadyjscy posłowie do parlamentu [26] wydali mu nawet obowiązkowe wezwanie, po tym jak odrzucił wielokrotne zaproszenia do składania zeznań przed komisją Izby Gmin.
Nawet kanadyjski przywódca konserwatystów wyraził obawy co do dokładności danych WHO na temat COVID-19.
 
Rzeczywiście, twierdzenie, że Chiny zmniejszyły liczbę przypadków lub dobrze poradziły sobie z epidemią i spłaszczyły krzywą dzięki blokadzie, jest czystym kłamstwem i nie jest oparte na żadnych dowodach, ponieważ nikt nie jest w stanie podać liczby przypadków lub zgonów w Chiny, gdyby nie zastosowały blokady.
W dodatku kilka miesięcy później: świat odkrył, że liczby przypadków i zgonów nie były nawet prawdziwe!
 
Niedawno trzy kraje afrykańskie wydaliły urzędników WHO, ponieważ według niektórych państw sfałszowały liczby przypadków COVID-19, zawyżając je.
 
Ludzie, którzy stoją za zamknięciem, globalną psychozą i terrorem, kiedy widzą: pośpiech ludzi do supermarketów, ludzie spierający się o makaron lub papier toaletowy, odległości 1 metra, jakby to była plaga, ludzie zamknięci jakby były zwierzętami, ulice dezynfekowane, policja bijąca obywateli, zmobilizowano drony i helikoptery, ludzie wychodzący z certyfikatami, noszenie masek pomimo zakończenia epidemii i to, że ludzie nie są chorzy, nie jest wykluczone że śmieją się z łatwości, z jaką manipulowali całymi krajami i mogą nimi być, nazywają je nawet: baranami.

  Szaleństwo osiągnęło punkt, w którym w niektórych krajach: - plaże zostały zdezynfekowane wybielaczem, - strażakom z wąsami i brodami zakazano pracy, - wszędzie (nawet w salach lekcyjnych) zamontowano bariery z pleksi, jakby to była zaraza, - pociąg został zatrzymany, ponieważ osoba nie nosiła maski, - rodziny pozbawione możliwości oglądania zmarłych (jakby wirus miał wyskoczyć z ciała i ugryźć), - kobiety po siedemdziesiątce ukarano  grzywną za wyrzucenie śmieci - a nawet monety i banknoty pochodzące z zagranicy zostały „odizolowane”!Jak kraje mogą się zgodzić na taki poziom szaleństwa, głupoty i dyktatury?  
  Szczególnie te - które nazywają siebie krajami demokratycznymi.

 
Wszystko to dla wirusa, który powoduje 85% łagodnych postaci i po którym 99% zarażonych osób wyzdrowieje.
 
WHO wezwał świat do skopiowania odpowiedzi Chin na COVID-19 i to się udało; każdy kraj na świecie, ślepo podążając za WHO, stał się uwierzytelnioną kopią Chin.
 
Tylko kilka krajów odmówiło głupiego naśladowania innych, jak Szwecja czy Białoruś, za co można pogratulować.
 
Prezydent kraju europejskiego miał rację, mówiąc, że:

  „To tylko psychoza bardziej niebezpieczna niż sam wirus”.
  Światowej sławy eksperci określili globalny alarm jako „nieproporcjonalny”.

Profesor Jean-François Toussaint powiedział:

  „Wydaje mi się, że na WHO spoczywa bardzo duża odpowiedzialność za to, że nie może ustalić priorytetu, niestrudzenie powtarzając, że jest to zagrożenie dla ludzkości” (Journal International de Médecine, 13 czerwca 2020 r.).

17. Mówimy, że musimy przestać ślepo podążać za WHO, ponieważ nie jest to środowisko uczonych i jak widzieliśmy, daleko mu do niezależności.
 
Zapytany o powód decyzji o wprowadzeniu obowiązkowych 11 szczepionek, były minister zdrowia [27] jednego z krajów europejskich odpowiedział:

  „Jest to decyzja dotycząca zdrowia publicznego, która w rzeczywistości jest odpowiedzią na globalny cel WHO, który wymaga dziś od wszystkich krajów świata pozyskania 95% dzieci zaszczepionych na niezbędne szczepionki”.

Zalecamy również rządom, aby dobrze wybrały ekspertów, którzy im doradzą i unikali tych, którzy mają powiązania z firmami farmaceutycznymi;
 
Wybitny profesor infektiologii skierował tę uwagę do niektórych ekspertów z kraju europejskiego:

  „Wybitny członek Komisji ds. Chorób Zakaźnych Rady Najwyższej otrzymał 90 741 euro od przemysłu farmaceutycznego, w tym 16 563 euro od [laboratorium farmaceutycznego, które wytwarza konkurencyjną cząsteczkę dla hydroksychlorochiny].
  Jednak to Wysoka Rada podjęła słynną decyzję zakazującą hydroksychlorochiny, z wyjątkiem tych, którzy umrą…
  Nie widzę w tej decyzji żadnego śladu poszanowania procedury zarządzania konfliktami interesów…
  Jeśli członek przedstawi ważny konfliktu interesów, musi opuścić posiedzenie i nie brać udziału w debatach ani w pisaniu decyzji…
  Jednak u dołu decyzji nie ma wzmianki o konfliktach interesów, ani liczbie zakwalifikowanych członków, którzy uczestniczyli w głosowaniu.
  To poważne naruszenie zasad ”.

Były redaktor New England Journal of Medicine powiedział:

  „Zawód lekarza kupuje przemysł farmaceutyczny, nie tylko w zakresie praktyki lekarskiej, ale także dydaktycznej i naukowej.
  Instytucje akademickie tego kraju pozwalają sobie na bycie płatnymi agentami przemysłu farmaceutycznego.
  Myślę, że to haniebne ”28.

Oczywiście nie należy tego uogólniać na wszystkich.
 
18. Mówimy rządom: nie podążaj już za epidemiami - modelami matematycznymi, które są rzeczami wirtualnymi niezwiązanymi z rzeczywistością  i które wielokrotnie wprowadzały świat w błąd i były usprawiedliwieniem dla szalonej polityki blokowania.
 
Rzeczywiście, europejski uniwersytet, który ma silne powiązania z WHO, powiedział, że:

  - 50 000 Brytyjczyków umrze z powodu choroby szalonych krów, podczas gdy ostatecznie zmarło tylko 177 osób.- Ptasia grypa miała zabić 200 milionów ludzi, podczas gdy tylko 282 zmarło.- H1N1 grypa miała zabić 65 000 Brytyjczyków, a tylko 457 zmarło [29] .
Wskaźnik śmiertelności był również przesadzony, a grypa H1N1 okazała się łagodniejsza niż pierwotnie przewidywano - co motywowało niektórych do potępienia wydania znacznych pieniędzy, czasu i zasobów pochłoniętych przez reakcję.
 
W tym czasie prasa odkryła, że ​​rektor tej uczelni [30], który doradzał WHO i rządom, otrzymywał od producenta szczepionek przeciwko świńskiej grypie pensję w wysokości 116 000 funtów rocznie.
 
Dziś na podstawie tego samego wadliwego modelu, opracowanego do planowania pandemii grypy, przedstawili astrologiczne prognozy dotyczące COVID-19; powiedzieli, że 500 000 umrze w Wielkiej Brytanii, 2,2 miliona w USA, 70 000 w Szwecji i między 300 000 a 500 000 we Francji [31]!
 
Kto może uwierzyć w te szalone liczby?
Dlatego profesor Didier Raoult określa te modele jako: „nowoczesna wersja wróżb”.
 
Profesor John Ashton  również potępił te astrologiczne przepowiednie i fakt, że mają one pewnego rodzaju status religijny.
Ponadto prasa odkryła, że ​​ten, kto na tej uczelni nakłaniał rządy do zablokowania, nawet nie szanuje tego, co im zalecał 32.
Tutaj również należy przeprowadzić dochodzenie z niektórymi urzędnikami tej uczelni.

Profesor Jean-François Toussaint  powiedział o zamknięciu:

  „Musimy bezwzględnie uniemożliwić jakiemukolwiek rządowi ponowne podjęcie takiej decyzji.
  Zwłaszcza, że ​​instrumentalizacja pandemii z uogólnionymi blokadami dla połowy ludzkości spowodowała jedynie wzmocnienie autorytarnych reżimów i zaprzestanie kampanii mających na celu zapobieganie poważnym śmiertelnym chorobom.
  We Francji symulacje szacujące, że uratowano 60 000 istnień ludzkich, to czyste fantazje ”.

Słynny międzynarodowy slogan: „zostań w domu, ratuj życie” był tylko kłamstwem.
Wręcz przeciwnie, blokada zabiła wiele osób.
 
19. ODMAWIAMY obowiązkowych szczepień i ODMAWIAMY posiadania zaświadczenia o obowiązkowym szczepieniu przeciwko koronawirusowi na podróż z następujących powodów:
 
- Szczepionka nie jest niezbędna, ponieważ 85% postaci jest łagodnych, 99% zakażonych osób wraca do zdrowia, a dzieci i kobiety w ciąży nie są narażone na ryzyko.
Ponadto duża część populacji jest już chroniona przed SARS-CoV-2 przez odporność krzyżową nabytą przez sezonowe koronawirusy [33].
 
Mówienie, że nie jesteśmy tego pewni, jest KŁAMSTWEM, a budzenie wątpliwości co do czasu trwania lub skuteczności tej ochrony jest manipulacją mającą na celu ochronę biznesplanu szczepionki.
 
- Jest to wirus RNA, dlatego jest bardziej podatny na mutacje i istnieje ryzyko, że szczepionka może być nieskuteczna.
 
- Próby szczepień są przeprowadzane w pośpiechu 34, a niektórzy wzywają do przyspieszenia procedur testowych i wykonywania ich bez zwykłych doświadczeń na zwierzętach, co jest ryzykowne.
Testowanie szczepionek bez poświęcania czasu na pełne zrozumienie zagrożeń dla bezpieczeństwa może przynieść nieuzasadnione komplikacje podczas pandemii iw przyszłości.
 
- Poprzednie próby szczepionek przeciwko koronawirusom są niepokojące [34]:
w 2004 roku jedna ze szczepionek opracowanych przeciwko SARS wywołała zapalenie wątroby u zwierząt, na których była testowana.
Inna szczepionka w fazie testów spowodowała poważne uszkodzenie płuc u zwierząt laboratoryjnych, czyniąc je bardziej podatnymi na przyszłe infekcje.
Dziesiątki lat temu opracowano szczepionki przeciwko innemu koronawirusowi, wirusowi zakaźnego zapalenia otrzewnej kotów, zwiększając ryzyko zachorowania kotów na chorobę wywoływaną przez wirusa. Podobne zjawiska zaobserwowano w badaniach na zwierzętach pod kątem innych wirusów, w tym koronawirusa wywołującego SARS.
 
- Niektóre szczepionki są testowane przez firmy, które nie mają doświadczenia w produkcji i sprzedaży szczepionek i które wykorzystują nowe technologie w medycynie, o których nic nie wiemy, ani o korzyściach, ani zagrożeń dla zdrowia.
 
- Poszukiwanie zysków finansowych kilku firm farmaceutycznych kosztem zdrowia ludzi (oczywiście bez generalizowania).
 
Szef firmy farmaceutycznej powiedział swoim akcjonariuszom podczas grypy H1N1:
„Ta szczepionka będzie znaczącą szansą dochodową.
To dobry impuls dla nas, dla obrotów i dla przepływu gotówki ”[27].

Były minister zdrowia jednego z krajów europejskich zadeklarował 23 maja 2020 r .:

  „Kiedy pojawia się epidemia, taka jak COVID, widzimy: śmiertelność, kiedy jesteśmy lekarzem… lub widzimy: cierpienie.
  A są ludzie, którzy widzą: dolary… masz duże laboratoria, które mówią: teraz jest czas na miliardy ”[35].

16 czerwca 2020 roku profesor Christian Perronne, specjalista chorób zakaźnych, powiedział Sud Radio o szczepionce na koronawirusa:
 
„W ogóle tego nie potrzebujemy… Wszystko to dotyczy celów czysto komercyjnych”.
Na stronie magazynu Nexus - 7 sierpnia opublikowano opinię doktora Pierre'a Cave'a, który powiedział:

  „We Francji epidemia się skończyła…
  jako lekarz nie waham się uprzedzać decyzji rządu: musimy nie tylko odmówić przyjęcia tych szczepionek [przeciwko COVID-19], ale także potępić czysto kupieckie podejście i skrajny cynizm, który kierował ich produkcją ”.

- Skandaliczne naruszenia etyczne w wielu badaniach klinicznych:
Ponieważ kraje zachodnie nie pozwalają im naruszać zasad etycznych, wiele firm farmaceutycznych (bez uogólniania) przeprowadza badania kliniczne leków i szczepionek w krajach rozwijających się lub biednych, gdzie eksperymenty są przeprowadzane na ludziach bez ich informowania i bez ich zgody.
 
Raport [36] napisany przez Irene Schippe (referat SOMO dotyczący etyki w badaniach klinicznych) wykazał szokujące i bardzo poważne naruszenia etyki; na przykład w badaniu klinicznym afrykańskie kobiety zostały zarażone wirusem HIV, a następnie zachorowały na AIDS.
To badanie kliniczne zostało sfinansowane przez znaną fundację i laboratorium.
W niektórych krajach te skandaliczne badania kliniczne przeprowadzono przy współudziale władz lokalnych i przy konflikcie interesów.
 
- Firma farmaceutyczna:
większość krajów, z którymi zawarła umowy na dostawy, zapewniła firmie AstraZeneca ochronę przed przyszłymi roszczeniami z tytułu odpowiedzialności za produkt i związaną z jej szczepionką COVID-19 w przypadku szkodliwych skutków ubocznych.
Innymi słowy, to państwa, a nie AstraZeneca, zrekompensują poszkodowanym - pieniędzmi obywateli!
W związku z tym mówimy obywatelom: SILNIE protestujcie przeciwko temu skandalicznemu, haniebnemu i głęboko niesprawiedliwemu porozumieniu, dopóki nie zostanie ono cofnięte.
Musisz zabronić NIEODPOWIEDZIALNEGO wykorzystania swoich pieniędzy.
Porozumienie to „zaszokowało” nawet belgijskich ekspertów.
 
- Skandale związane z niebezpiecznymi, a nawet śmiercionośnymi szczepionkami, które rozwinęły się podczas epidemii i podamy dwa przykłady (oczywiście nie jesteśmy antyszczepionkami, ponieważ podważa to odkrycia Edwarda Jennera ).
 
Skandal związany ze szczepionką przeciwko H1N1 :
została przetestowana na niewielkiej liczbie osób, a mimo to została wprowadzona na rynek jako bezpieczna w 2009 roku.
 
Ale rok później w Finlandii i Szwecji pojawiły się obawy dotyczące możliwego związku między narkolepsją a szczepionką.
Kolejne badanie kohortowe w Finlandii wykazały 13-krotne zwiększenie ryzyka narkolepsji po szczepieniu u dzieci i młodzieży w wieku 4-19 lat - z których większość wystąpiła w ciągu trzech miesięcy po szczepieniu, a prawie wszystkie w ciągu sześciu miesięcy.
 
W 2013 roku badanie opublikowane w British Medical Journal potwierdziło te wyniki również dla Anglii37.
W sumie ta niebezpieczna szczepionka spowodowała 1500 przypadków narkolepsji w samej Europie, a 80% ofiar to dzieci.
Część zaszczepionego personelu medycznego NHS również cierpiała na narkolepsję.
 
Narkolepsja to przewlekła i nieuleczalna choroba neurologiczna, w której pacjenci zasypiają w sposób niekontrolowany, cierpią na ataki snu trwające kilka minut i występują w dowolnym miejscu i o każdej porze dnia (senność w ciągu dnia), a także są ofiarami imponujących ataków katapleksji (nagłe chwilowe osłabienie lub utrata kontroli mięśni wywołanej silnymi emocjami, takimi jak śmiech, złość lub zdziwienie. Może to powodować osłabienie kolan, niezdolność do artykulacji, a czasem nawet upadek w ciągu kilku sekund).
Ta choroba uszkadza funkcje umysłowe i pamięć i może prowadzić do halucynacji i chorób psychicznych.
Peter Todd, prawnik reprezentujący wielu powodów, powiedział Sunday Times:

  „Nigdy wcześniej nie było takiego przypadku.
  Ofiary tej szczepionki cierpią na nieuleczalny i trwający całe życie stan i będą wymagały intensywnego leczenia ”.

Wśród ofiar szczepień: jest Josh Hadfield (osiem lat), który jest na lekach przeciw narkolepsji kosztujących 15 000 funtów rocznie, aby pomóc mu nie zasnąć w ciągu dnia w szkole.

  „Jeśli go rozśmieszysz, upada.
  Jego pamięć jest zniszczona.
  Nie ma lekarstwa.
  Mówi, że żałuje, że się nie urodził.
  Czuję się niesamowicie winna, że ​​pozwoliłem go zaszczepić ”, powiedziała jego matka [38].

Rodziny przeżyły mękę, która trwała 7 lat, aby wygrać sprawę w sądzie.
I zamiast wynagradzać im laboratoria farmaceutyczne, zrobiły za nich państwa [38,39], to znaczy pieniędzmi obywateli!
 
Skandal ze śmiercionośną szczepionką denga w azjatyckim kraju [40], w 2018 r .:
Według prokuratury Persidy Acosty w wyniku tej szczepionki zmarło 500 dzieci, a kilka tysięcy jest chorych.
 
Niektóre dzieci wymagają operacji, aby wchłonąć krew po ciężkich krwawieniach.
Większość rodzin nie może zapłacić za te operacje.
Według prokuratora, odpowiedzialność jest podzielona między laboratorium, które sprzedało „niebezpieczną szczepionkę”, a rząd, który zorganizował „masową” kampanię szczepień, w opłakanych warunkach. Doktor Erwin Erfe, który pracował w prokuraturze, przeprowadzał dwie do trzech sekcji zwłok dzieci tygodniowo z zawsze tymi samymi wynikami:
„Krwawienia wewnętrzne, zwłaszcza mózgu i płuc… oraz obrzęk narządów”.
 
Jednak ta szczepionka zapowiadana była jako planetarny triumf;
W 2015 roku laboratorium z wielką pompą potwierdziło wprowadzenie na rynek rewolucyjnej szczepionki przeciw denga.
Było to pierwsze na świecie dzieło dwudziestu lat badań i inwestycji w wysokości 1,5 miliarda euro.
Jednak od początku w środowisku naukowym słychać było głosy:
doktor Antonio Dans starał się ostrzec przed niejednoznacznymi wynikami pierwszych badań klinicznych.
W Stanach Zjednoczonych profesor Scott Halstead, światowej sławy specjalista w tej dziedzinie, wysłał nawet wideo wyemitowane w Senacie tego kraju, w którym nawołuje do zawieszenia programu szczepień.
Były minister zdrowia kraju został oskarżony o skandal. „To pokusa zysku zabiła te dzieci” - powiedziała prokurator Persida Acosta.
 
20. Mówimy: STOP tym wszystkim szalonym, dyktatorskim środkom i z pewnością nie sanitarnym, z powodu których codziennie zdarzają się tragedie:

  - nastolatka popełniła samobójstwo w Wielkiej Brytanii, bo dla niej zamknięcie miało trwać 300 lat [41], - kobieta ciężarna poniosła śmierć męczeńską podczas porodu we Francji [42], - nastolatek w USA doznał przemieszczenia szczęki i będzie wymagał operacji po tym, jak został zaatakowany przez parę, którą poprosił o noszenie masek, - pielęgniarka została również napadnięta we Francji, a kierowca autobusu nawet zginął z powodu tych nielegalnych środków obowiązkowych masek, - 60 tysięcy pacjentów z rakiem może umrzeć w Wielkiej Brytanii z powodu braku leczenia lub diagnozy według profesora Karola Sikory, - 12 tys. osób mogło umrzeć dziennie do końca roku w wyniku głodu związanego ze środkami COVID-19 (wg Oxfam), - liczba przypadków zatrzymania krążenia podwoiła się w niektórych krajach 43, firmy bankrutują, - 305 milionów pełnoetatowych miejsc pracy zostało utraconych - szczególnie dotyczy to kobiet i młodych ludzi - według Międzynarodowej Organizacji Pracy w USA mężczyzna nie żyje z powodu maski [44], itp.
Nawet ptaki cierpią z powodu tych niebezpiecznych środków i są uwięzione i zabijane z powodu masek:

  ”[Mewa mogła tylko] potknąć się i upaść, ponieważ biedak miał jednorazową maskę Covid owiniętą wokół obu nóg…
  Jest jasne, że maska ​​była tam przez jakiś czas, a elastyczne paski zacisnęły się wokół jego nóg, ponieważ jego stawy były spuchnięte i obolałe …
  Obawiam się, że ta mewa może być pierwszą z wielu ofiar teraz, kiedy maski na twarz są normą ”,

Pracownicy Towarzystwa Królewskiego ds. Zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt powiedzieli BBC 20 lipca, a ptak cierpiał tę torturę przez tydzień!
 
Należy również zauważyć, że początkową i główną przyczyną tragedii George'a Floyda była blokada:
gdyby nie było blokady, nie straciłby pracy, byłby 25 maja w pracy, nie doszłoby po jego zamordowaniu do wandalizmu sklepów i pożarów, a także starć z policją, by uniknąć chaosu w USA, a George Floyd nadal żyłby wśród nas.
 
21. Mówimy rządom: WSZYSTKO musi natychmiast wrócić do normy (łącznie z ponownym otwarciem usług szpitalnych, transportem lotniczym, gospodarką, szkołami i uniwersytetami), a branie zakładników na całym świecie musi się skończyć, ponieważ wiesz, wraz z potwierdzającymi dowodami, że obywatele, padli ofiarą największego oszustwa zdrowotnego XXI wieku.
 
Profesor Carl Heneghan powiedział 23 sierpnia, że ​​obawa opinii publicznej, która powstrzymuje kraj przed powrotem do normalności, jest bezpodstawna.
Profesorowie Karina Reiss i Sucharit Bhakdi wydali w czerwcu książkę „Corona: false alarm?” 45.
 
Burmistrz miasta w Europie oświadczył:
„Atmosfera rozprzestrzeniająca się na [temat koronawirusa] jest szczególnie ciężka i staje się podejrzana”.
 
Dr Olivier Chailley  napisał książkę pod tytułem:

  „Wirus strachu, jak cały świat oszalał”.

  Profesor Sucharit Bhakdi (wysłał też list do Angeli Merkel) opisał podjęte środki, w tym zamknięcie, jako: „groteskowe, absurdalne i bardzo niebezpieczne…
  straszny wpływ na światową gospodarkę…
  samozniszczenie i zbiorowe samobójstwa…”.

Należy wszcząć międzynarodowe i niezależne dochodzenie i ukarać winnych.
 
22. Obywatelom mówimy:
aby was trzymać „jak barany”, jest możliwe, że niektórzy będą próbowali nas zdyskredytować, na przykład oskarżając nas o spiskowanie itp.
Nie słuchajcie ich, są KŁAMCAMI, ponieważ informacje, które tu otrzymałeś są: medyczne, naukowe i udokumentowane.
 
23. Obywatelom mówimy:
ten list nie powinien prowadzić do przemocy wobec nikogo.
Reaguj spokojnie.
A jeśli pracownik służby zdrowia, który podpisze ten list, będzie atakowany, oczerniany, zastraszany lub prześladowany: WSPIERAJ GO.

Drodzy obywatele:
wielu naukowców, wybitnych profesorów medycyny i pracowników służby zdrowia na całym świecie potępiło to, co się dzieje i nadszedł czas, abyście się obudzili!

Jeśli nie będziesz protestować - narzucone zostaną nowe środki dyktatorskie.
 
Musisz je ODRZUCIĆ.
Zapewniamy, że środki te nie mają nic wspólnego z medycyną, higieną czy ochroną zdrowia publicznego, to dyktatura i szaleństwo.
 
Doktor Anders Tegnel powiedział:
„Świat oszalał” z powodu blokad koronawirusa, które „stoją w opozycji do tego - co wiadomo o zwalczaniu pandemii wirusów”.
 
24. Zapraszamy pracowników służby zdrowia NA CAŁYM ŚWIECIE, aby byli silni i odważni, oraz wypełniali swój obowiązek mówienia prawdy, aby dołączyli MASOWO do kolektywu: United Health Professionals i podpisali ten list przez:
Wysłanie następujących 4 informacji: imię, nazwisko, zawód i kraj do:
join.unitedhealthprofessionals@gmail.com
Wysyłanie (aby dołączyć. Unitedhealthprofessionals@gmail.com  ) filmu (w języku angielskim lub w Twoim języku) od 5 do 10 minut, w którym przedstawiasz swoją opinię i ekspertyzę na temat COVID-19 lub środków podjętych w celu zwalczania COVID-19.
Twój film zostanie następnie opublikowany na kanale YouTube kolektywu.
 
Lista sygnatariuszy będzie regularnie aktualizowana.

Albert Einstein powiedział: „świat nie zostanie zniszczony przez tych, którzy czynią zło, ale przez tych, którzy patrzą na nich, nic nie robiąc”.

Śledź nasze działania na :
 
- Facebook: https://www.facebook.com/United-Health-Professionals-113530073772726
- YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCl84pLXXDdyPqbhazvdvYUw/
- Twitter: https://twitter.com/UnitedHealthPr2
- Instagram: https://www.instagram.com/unitedhealthprofessionals/

SYGNATARIUSZE CZŁONKOWIE ZBIORU 
27 luty 2021

United Health Professionals 

  

Komentarze

  

Archiwum

Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
"Zwycięstwo Huseina"
maj 22, 2003
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
Koniec polskiego hutnictwa
styczeń 22, 2003
zaprasza.net
Biblijny Raj (PaRDeS, Paradise)
maj 21, 2006
Ireneusz Kania
"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
Liberalowie jako pożyteczni idioci Izraela
wrzesień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Precedens procesowy
grudzień 5, 2007
Bogusław
Skutki klęski USA w Iraku
maj 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bush pozostał sam ze swymi urojeniami
marzec 1, 2003
IAR
7,8 mld złotych "strat" NBP
maj 30, 2008
Dziennik
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Przesłanie do Narodów Europy Zachodniej
październik 9, 2005
Artur Łoboda
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media