ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W jakim stanie jest Polska? 
15 maj 2025      Artur Łoboda
Agresja słowna 
22 grudzień 2017     
Gorzej - niż za stalinizmu 
1 wrzesień 2023      Tomasz Jankowski
Edward Osmólski, - kto wie? 
18 luty 2011      Artur Łoboda
Nowy kalendarz na 2011 rok 
1 styczeń 2011      Goska
Kierowcy ciężarówek przeprowadzili rozstrzygający eksperyment naukowy: ponad 2 tygodnie masowych uścisków, uścisków dłoni, bliskości z całej Kanady (bez masek) = zero infekcji, zero hospitalizacji, zero kierowców ciężarówek na OIOM-ie w Ottawie 
16 luty 2022      PeupleduQuebec
Dlaczego Bufetowa jest Bufetową wyjaśnił prof. Dakowski 
21 lipiec 2017      Alina
Święto Polskiego Kołtuna - 4 komentarze 
19 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Polak z Twarzą Żyda w Czasie Wojny 
12 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Forum ladacznic 
11 styczeń 2011      Artur Łoboda
Zacieśnienie szeregów postkomuny 
11 maj 2015      Artur Łoboda
Wokół promocji, rzekomo "pierwszego polskiego podręcznika do ekonomii kultury" 
28 styczeń 2014      Artur Łoboda
Izrael Szamir Mur 
23 marzec 2009      Izrael Szamir
Jeżeli nic się nie zmieni - to ludzie wyjdą na ulice (2) 
5 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Spalenie Archiwum Miejskiego w Krakowie po 4 latach 
24 marzec 2025     
Poland Attacked by Cultural Marxists - Atak na Polskę - Max Kolonko Tells It Like It Is on MaxTV  
28 luty 2017      MaxTVNews
Dekowidyzacja Służby zdrowia  
11 listopad 2020     
Wniosek o podanie choć jednego dowodu naukowego 
26 luty 2021     
Otwarcie olimpiady Londyn 2012 Ceremonia otwarcia olimpiady 
26 luty 2021     
Wypełnić lukę kulturową 
16 grudzień 2013      Artur Łoboda

 
 

Gówniarzeria, czy celowe działanie?


Proszę Państwa

oświadczam, że byłem pierwszą osobą w Internecie, która w swoich wypowiedziach z 1999 roku przypomniała o szmalcownikach i wojennych mordach - na Żydach.
Nie zrobiłem tego po to - by siebie obrazić, ale po to - by Rodacy zrozumieli naszą historię, a dzięki temu wszystko - co się wokół wyprawia.
Szmalcownicy i mordercy stali się bowiem po wojnie współpracownikami UB i w znacznym stopniu decydowali o powojennym terrorze, a w dalszej perspektywie wpływali na charakter PRLu.

Kiedy wybuchła sprawa Jedwabnego - z dużą ostrożnością stwierdziłem - na podstawie posiadanej wiedzy, że takie wydarzenia były możliwe, ale oczekuję zbadania sprawy.
Ponieważ śledztwo w Jedwabnem zostało przerwane, a tak zwane "kręgi żydowskie" czynią wszystko - co w ich mocy, by nie zostało wznowione - to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że prawda o Jedwabnem jest zupełnie inna - niż to głosi wraz z Grossem - Gazeta Wyborcza.

Oświadczam jednak, że gdyby pojawiły się fizyczne dowody polskiego sprawstwa mordu w Jedwabnem - to z pokorą przyjąłbym ten fakt.
Nie zmienia to jednak innych wydarzeń z historii - gdy różnoracy bandyci, bądź szajki przestępcze - zabijały Żydów dla majątku.
Ale w tym wypadku - od wielu lat podkreślam, że istotna jest skala zjawiska, bo nie istnieje społeczeństwo aniołów.
I ta skala zjawiska, oraz polityka Rządu konspiracyjnego, który ferował wyroku śmierci za podobne działania decydują, że wszelkie obwinianie Polaków o mordy na Żydach - jest bezprawne.
To tak - jakbyśmy obwiniali Żydów - za dwa zabójstwa prezydentów USA. A przecież zrobiły to wyizolowane kręgi.

Ponieważ PiS nie potrafi, albo NIE CHCE stworzyć wiarygodnych mediów - to dla wywołania wrażenia pluralizmu - politycy tej partii występują w poststalinowskich mediach - tak zwanej "opozycji".
I w ten sposób Minister Oświaty Anna Zalewska - pojawiła się u Moniki Olejnik.
A tam została testowana z historycznej "poprawności politycznej".
Zamiast - w sprawie Jedwabnego odwołać się do polskich historyków - to mamrotała coś niewyraźnie.
A przecież wystarczyło, by skierowała Monikę Olejnik - do Leszka Żebrowskiego.

W pytaniu dotyczącym pogromu kieleckiego Anna Zalewska poraziła brakiem refleksu.
Na pytanie Olejnik: kto mordował w Kielcach - odpowiedź winna brzmieć "koledzy pani ojca" (!)

Przy okazji pozwolę sobie rzucić nowy wątek śledztwa, którego nie brał pod uwagę nikt - do tej pory.
Jak nieraz informowałem, w UB, Milicji i KBW - znaleźli przystań szmalcownicy i wojenni przestępcy - to niewykluczone jest, że w Kielcach chcieli się pozbyć Żydów, którzy znali bandycką przeszłość atakujących.
Ale pełną odpowiedzialność ponoszą komunistyczne władze, które równolegle mordowały elitę państwa podziemnego.

Proszę zadać sobie fundamentalne pytanie:
czy to, że 10 miesięcy po objęciu władzy przez PiS - nie ma mowy o wyjaśnieniu mordu w Jedwabnem, że NIKT z rządzących nie zająknie się na temat wznowienia śledztwa (!),
czy to jest gówniarzeria, czy celowe działanie?
21 lipiec 2016

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

"oświadczam, że byłem pierwszą osobą w Internecie, która w swoich wypowiedziach z 1999 roku przypomniała o szmalcownikach i wojennych mordach - na Żydach."

Jesli wezmiemy pod uwage co z Polska robi zydokomuna i syjonisci, jest to dla nich jak woda na mlyn.
Polska byla najechana, rozgrabiona i mordowana z dwoch stron. Jak my mamy oceniac nieliczne zachowania Polakow, w sytuacji karania smiercia za pomoc Zydom, jesli przez dziesiatki lat ludobojstwo w Katyniu i na Wolyniu byly ukrywane przez komunistyczno-syjonistycznych zbrodniarzy. A wypadki jak Jedwabne czy Kieleckie mialy miejsce pod panowaniem niemiecko-sowiecko-syjonistycznym i na dodated (jest masa na to dowodow) byly prawdopodobnie zaplanowane i wykonane przez przemysl holocaustu w celu wyludzania pieniedzy na wieki. Nalezy pokazywac zaklamana historie z uwzglednieniem prawdziwych faktow zaczynajac od pierwszej wojny swiatowej i pokazania ze juz wtedy syjonistyczne media staraly sie wmowic swiatu o 6 milionow zydow, co jest skrupulatnie ukrywane przez ich swiatowe media. Mnie interesuje bardziej los ponad 6-ciu milionow zamordowanych Polakow, dziesiatek milionow zamordowanych Rosjan (wiadomo kto sprawowal wysokie urzedy w NKWD). Jesli mamy miec szacunek do Holocaustu gdzie zginelo, zgodnie ze zrodlami, setki tysiecy zydow (z danych czerwonego krzyza, i zrodla Almanak), to musimy miec przynajmniej taki sam szacunek do zamordowanych 6+ milionow Polakow. Jakim prawem muzeum Zydow zostalo zbudowane przed muzeum Polski? Jakim prawem muzeum Zydow zostalo zbudowane za polskie pieniadze? Jakim prawem Polska placi emerytury Zydom?
Polska stala sie Palestyna Europy gdy porownamy prawa Polakow z prawami obywateli krajow zachodnich i musimy to obnazac na lewo i prawo, szczegolnie teraz za rzadow PiSu. Ludzie juz zaczynaja przecierac oczy na rzad i prezydenta - nowego kapelusznika. Polsce nie powinno wystarczyc ze PiS jest lepszy od kryminalistow z PO/PSL/.N/SLD, ze Duda jest lepszy od Komorowskiego. Polska zasluguje na ludzi walczacych o dobro obywateli a nie wsadzajacych brunatne nosy w policzki dreczycieli Polakow.

2016-07-21
TellTheTruth

 

Brewo pani Zalewska. Teraz koniecznie dazyc do ekshumacji w celu odkrycia prawdy. Nie zwazac na falszywy "antysemityzm" kiedy mamy do czynienia z jawnym antypolonizmem..

2016-07-21
TellTheTruth

 

Naoczny swiadek z Jedwabnego:

https://www.youtube.com/watch?v=sajQZyiGP7Y

And this link for English speaking audience:
https://www.youtube.com/watch?v=MhzeRKskw4s&feature=youtu.be

2016-07-21
TellTheTruth

 

Skompromitować się można raz.

Gross kompromituje się przy każdej okazji, ale my nie powinniśmy ani razu!
Znam wypowiedzi tej Pani - jak też wielu innych świadków.
Niektórzy Polacy częściowo potwierdzają teorie Grossa.

Niezależnie od nieobecności na miejscu tak zwanych "świadków" Grossa - mamy tu słowo - przeciwko słowu.
A niepodważalne są tylko dowody materialne, a więc wyniki ekshumacji.
I kombinacje Schudricha - oraz całej tej bandy, by nie dopuścić do wznowienia ekshumacji - są wyraźnym dowodem na to, że oni coś wiedzą, czego nie chcą ujawnić.

2016-07-22
Artur Łoboda

  

Archiwum

Narody zaczynają rozumieć - Szewardnadze oskarża Sorosa o wspieranie przewrotu
listopad 29, 2003
Więzienie dla pedofilki
luty 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
Napad na prokuratora Kapustę - sprawcy ukradli dokumenty PKN Orlen
październik 20, 2004
PAP
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek
marzec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Korespondencja z Bagdadu
lipiec 5, 2003
http://www.przekroj.com.pl
Dylemat Japonii: Ropa Naftowa Iranu czy Posłuszeństwo Wobec USA
luty 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
Abp Życiński: Wypowied? M. Kaczyńskiej wyrazem współczucia
marzec 16, 2008
PAP
Hipokryzja i zakłamanie, czyli dopaść Farfała
czerwiec 27, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
Polityka Oburzenia w „Wojnie Przeciwko Terrorowi”
czerwiec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zaufanie do policji
listopad 6, 2006
luzak
Izrael Szamir - Przyparty do muru
lipiec 9, 2008
Izrael Szamir
Bolesław Konstanty Gebert ps. “Ataman” donosi z USA do Moskwy
luty 20, 2006
GUG
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Wieczna walka
sierpień 10, 2003
ks. prof. Czeslaw Bartnik
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media