ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Z okazji 200 lat Urodzin Wirtuoza Fryderyka Szopena 
1 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Idealna burza: Jak globaliści kreują kryzysy, aby zniewolić ludzkość 
16 marzec 2026     
Psychopata Mnistrem Spraw Zagranicznych 
2 grudzień 2011      Artur Łoboda
Cyfrowy Sąd dawno winien być wdrożony! 
8 wrzesień 2020     
Dla kogo Trzecia RP jest ojczyzną? 
24 czerwiec 2011      Artur Łoboda
Katastrofalny błąd Donala Trumpa 
4 marzec 2025      Artur Łoboda
Były premier Tusk śmiesznie zarzucił spisek Kaczyński-Putin  
12 lipiec 2021      Andrew Korybko
Konspiracja zimnej wojny 
8 styczeń 2019      Artur Łoboda
Znów galopująca inflacja  
1 czerwiec 2022      Artur Łoboda
Globalna fikcja  
26 wrzesień 2020     
To będzie ostatnia kadencja PiS  
5 lipiec 2020     
Pytanie w sprawie lusterka  
17 marzec 2021      Artur Łoboda
Czy to unikalna promocja szczepień?  
26 maj 2021      Artur Łoboda
Kanciarze z Wall Street 
18 marzec 2012     
Jak Ameryka zlikwidowała rurociąg Nord Stream 
12 luty 2023     
Domy „pod wodą” w USA 
24 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Urban platformowej RP 
20 maj 2015      Artur Łoboda
Dlaczego nikt nie broni Hartmana? 
2 październik 2014      Artur Łoboda
Dlaczego w zeszłym roku liczba zgonów w USA wzrosła o 40% powyżej normy? 
13 styczeń 2022      Joseph Mercola
Wcześniejsze planowanie mRNA 
27 czerwiec 2021     

 
 

A gdy wybuchnie wojna…





My Polacy, jak prawie żaden inny naród, wiemy doskonale, czym jest tragizm wojny. Widzieliśmy w naszej historii oceany ruin - zburzone miasta, rodaków bez dachu nad głową, zbombardowane szkoły i szpitale. Dzieci wesołe, którym uśmiech zabrały bomby i zginęły nim zdążyły podrosnąć. Rodziców chowających swe utracone pociechy i wyjących w niewypowiedzianym żalu i rozpaczy.




Widzieliśmy jak młodzi polscy chłopcy, kwiat narodu, giną na frontach, zamiast przeżyć swe życia zgodnie z duchem swej epoki. Widzieliśmy kaleki powracające z wojen, bez rąk, nóg, za to z wielkim bólem w oczach zdających się pytać„ jak do tego doszło?”. Ile milionów Polaków zginęło we wszystkich wojnach w naszej heroicznej przeszłości? Czy ktoś jest w stanie to policzyć? Jaką daninę krwi oddał polski naród światu, walcząc często za wolność, nie tyle „naszą” co „waszą”.

Doceniamy patriotyzm i wielką siłę ducha naszych ojców, dziadów, przodków. Doceniamy ich wielką odwagę i waleczność. Pragniemy dorównać im w męstwie, rycerskości, kulturze osobistej i polskości - której bronili tak mężnie poprzez wieki. Doceniamy wszystko to, tym bardziej, im lepiej zdajemy sobie sprawę, jaką cenę cierpienia i krwi zapłacili - byśmy wciąż byli polskim narodem.

Jaką naukę wyciągnęliśmy ze swej historii? Jaką wyciągnąć powinniśmy? Najważniejszą mądrość jaką winniśmy sobie przyswoić to nie „bić się ze wskazanym wrogiem”, ale „wiedzieć kto jest faktycznie wrogiem”. Czasem walcząc - nie o wolność się rozchodziło, która to jest oczywiście wartością nadrzędną. Bo o jaką\czyją wolność walczyć mają polscy chłopcy w Afganistanie czy Iraku? Efektem tamtych wojen jest przecież tylko większe zło, jakie w ich wyniku powstało. Ile setek tysięcy cywilów irackich i afgańskich zginęło? W imię czego?

Irackiej broni masowego rażenia, której istnienia nigdy nie udowodniono? Afgańskiej odpowiedzialności za atak na WTC, który to atak, jak wiemy, budzi tyle kontrowersji, co do faktycznych jego sprawców? Za jakie i czyje interesy przelewali i przelewać mają swą krew polscy chłopcy?

Jak wiele mądrości i wiedzy jest nam dziś potrzebne, aby zrozumieć kiedy i z kim faktycznie walczyć by należało. Jak wiele trzeba czytać i jak bardzo być człowiekiem „wszechstronnym”, aby zrozumieć przebiegłe działania, i intencje tych, którzy popychają naród polski do wrogości wobec sąsiadów, którzy najlepiej rozpętaliby wojnę i utopili nasz naród we krwi.

To jest dziś cel nadrzędny złap za książkę, nim złapiesz za karabin! Dokształć się, choćby sam, choćby w domu, rozmyślaj, analizuj, miej własne zdanie, wyłącz propagandowo hipnotyzującą telewizję. Przelewaj swe myśli na papier, nim przelejesz czyjąś i własną krew. Nie bądź owieczką prowadzoną pokornie wprost do rzeźni!
Wiemy, że często celem jest wojna sama w sobie, czy też dla interesów sił obcych, które z wojen czerpią korzyści, a najlepiej pod warunkiem, że to inne narody wyciągać będą za nich kasztany z ognia.

Czasem też celem wojen jest ustanowienie nowego geopolitycznego ładu, takiego jak idea zaprowadzenia na świecie ładu NWO, prowadząca do niego poprzez sentencję „Porządek z chaosu”, Ordo ad chao”. Zgodnie z tą ideą, aby zaprowadzić na świecie ład „Nowego Porządku Świata” najpierw należy świat ten doprowadzić do chaosu, a cóż lepiej służy chaosowi, jeśli nie wojna?

Elita mająca władzę pragnie nowego światowego ładu, który tą władzę nad ludzkością pozwoli jej zachować, w sytuacji, kiedy świadomość powoli rośnie, a inteligentnych ludzi, niedających się już tak łatwo otumanić i zmanipulować, jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu powoli przybywa. Napuszczają więc narody przeciw sobie, aparat propagandowej nienawiści rusza pełną parą, nienawiść w ludzkich sercach rośnie.

Dodatkowo największy kraj Słowian - nie będący, jak każdy inny silny kraj, bez wad i ciemnych plam w swej historii - stoi na przeszkodzie we wprowadzeniu tych planów w życie. Poza tym bogactwa naturalne i niezmierzone przestrzenie największego kraju Słowian są kuszącym łupem dla tych, którzy pragną wspomożenia swych upadających i bankrutujących gospodarek. Czy może być silniejszy zastrzyk bogactw niż te, które odebrać by można największemu krajowi Słowian?

Mniejsze kraje słowiańskie już oddały swe bogactwa, zostały już przejęte i skolonizowane, wyciskane jak cytryny i dojone jak krówki na pastwisku, ale to wciąż mało, apetyt tamtych - jest niezmierzony. Gdyby największy kraj Słowian upadł, został podzielony, rozparcelowany i wyciskany jak wielka cytrynka jaki skutek miałoby to dla świata i słowiańszczyzny? Oczywiście wielka przeszkoda we wprowadzeniu ładu NWO, zostałaby usunięta, bogactwa naturalne największego kraju Słowian zostałyby przejęte i wzmocniłyby bankrutujące gospodarki agresorów.

Jednak to co byłoby najistotniejszym i najdonioślejszym skutkiem owego upadku, a który to skutek dziś pewnie przewidziałoby niewielu - to fakt, iż władcy świata nie musieliby już zachowywać jakichkolwiek pozorów wobec reszty słowiańszczyzny, w tym rzecz jasna - Polski. Eksploatacja, neokolonializm, ekonomiczne wyniszczenie, pozbawianie narodowych wartości, demoralizacja przybrałyby ogromnie na sile w krajach słowiańskich.

Cel nadrzędny wobec pomniejszych - wyniszczenie biologiczne słowiańszczyzny, w tym Polski. To zresztą już się dzieje, ale na razie muszą zachowywać pozory! Wszystko to po to, aby w nowym światowym ładzie, zminimalizować i zmarginalizować wartości i siłę ducha jaka zawsze istniała i istnieje w słowiańszczyźnie i Słowianach. Władcy świata uznają Słowian za zagrożenie samo w sobie.

Można to zrozumieć, biorą pod uwagę wiele przepowiedni mówiących o tym, jak pozytywną i ważną dla świata rolę do odegrania mają Słowianie. Najlepszą metodą dla władców świata odwrócenia tej pozytywnej przyszłości i zastąpienia mrocznym Nowym Porządkiem Świata jest uderzenie w tych, którzy mają być fundamentem pozytywnej przyszłości w słowiańszczyznę.

Teraz jesteśmy na etapie, zasiewania nienawiści. A gdy już ziarno nienawiści do brata zza miedzy wzmocni się w glebie i pęd zatruty wyrośnie propaganda wojennej nienawiści przepoczwarzy się w karabiny, armaty, czołgi, a także w bomby nuklearne. Prawdziwa walka odbywa się o przyszłość ludzkości i każdego z nas. O to czy przyszłość będzie pozytywna czy negatywna. Czy uda się im rozkręcić chaos, aby potem zaprowadzić NWO.

My prawdziwą walką prowadzić musimy poszerzając swą świadomość, otwierając swój umysł na nowe idee, oraz wiedzę czasem przykrą i niewygodną - o świecie nas otaczającym. Nie czas już oglądać „Taniec z gwiazdami” i żyć bezmyślnie, bo obudzić się możemy w świecie orwellowskiego koszmaru, i za późno już będzie wtedy dla samego siebie i dla świata.

Nim serce twoje ogarnie nienawiść do brata zza miedzy tej czy innej, zastanów się czy nie dzieje się tak, bo ktoś dokładnie to zaplanował i dokładnie tego pragnie. Nim złapiesz za karabin i sumienie swe zbrukasz walcząc w wojnie z góry zaplanowanej pamiętaj, za swe czyny jednak sam odpowiesz, choć będziesz jedynie zmanipulowanym narzędziem.

Nim zdecydujesz jaką postawę obrać pośród tego wojennego zgiełku, jaki powoli staje się coraz bardziej głośny i nachalny, wiedz, że to tylko ktoś cię pcha w tamtą stronę celowo, i że możesz odmówić marszu w kierunku gdzie cię zaganiają. Odkryj sam, gdzie rządzący światem chcą cię zaprowadzić, odwróć się i zmień kierunek! Nie idź dalej w stronę wojny prowadzącej do nowego ładu światowego. Nie wspieraj tego ich scenariusza.

Bądź patriotą mądrym i oddanym Polsce i ogólnoludzkim wartościom. Tylko wojna obronna i nie sprowokowana w najmniejszy sposób wcześniej, jest wojną sprawiedliwą. A gdy wybuchnie wojna zważ na te słowa: zachowaj spokój i zastanów się, co dalej robić i gdzie zaprowadzi cię to co postanowisz. Twoje czyny będą miały wpływ nie tylko na życie twoje i twojej rodziny, nie tylko na twe sumienie, nie tylko na wynik wojny, jako mała cegiełka - ale przede wszystkim na przyszłość świata i nowy ład światowy, jaki się po tej wojnie wyłoni.

Zastanów się czy takiego ładu pragniesz. Potem działaj.


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gdy-wybuchnie-wojna





-
17 sierpień 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
Perto-Dolary, Czyli Narzucanie Imperializmu Monetarnego przez Amerykańską Maszynę Wojenną
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski.
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
Jak to z Polanami bylo
maj 22, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
CO ZMIENIŁA UE W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE?
maj 26, 2003
CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu
lipiec 9, 2004
PAP
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Rozgrywki na bazie "afery Rywina"
luty 11, 2003
zaprasza.net
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
Dajcie Miłoszowi spocząć w spokoju
sierpień 19, 2004
Sami się o to prosiliście
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
Tak się sprawuje władzę
luty 18, 2005
Czy Rydzyk to współczesny Luter?
styczeń 28, 2003
PAP
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
Dyktator Saddam Husain został powieszony... List Otwarty do Prezydenta George Bush’a
styczeń 2, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
To już historia 2
Zamiar: zniszczyć państwo...

grudzień 6, 2002
Tygodnik Solidarność 14.XII. 2001
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media