|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
więcej -> |
|
11 Listopada
|
|
11 Listopada
Wielkie święto, fanfary wojskowa defilada i wielka obłuda o wolnej
Trzeciej Rzeczpospolitej. Potem spacer pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Byłem w tym miejscu przyjąłem lokalizację z smutkiem, niektórzy Warszawiacy nazywają, pomnikiem parkingowym. Ulegli zgodzili się na ten pomnik, lecz mogę sobie pozwolić na stwierdzenie, że schowali go. Kilka krotne zadawane pytanie z mojej strony czy mamy moralne prawo Polskę nazywać Rzeczpospolitą a nie PRLbis.
Jak w kraju gdzie nie było rozliczenia z „Zbrodnią Komunistyczną”, Dekomunizacji można używać historycznego nazewnictwa? W kraju gdzie zbrodniarze są bezkarni a miliony ludzi głoduje. Żydowski zbrodniarz, który zamordował około 1500 osób otrzymuje emeryturę a mieszka w Izraelu. To obelga dla uczciwych Polaków. Media rozpisują się, że tacy jak ja tylko krzyczą o porachunkach. A co przedstawiają te media. Wystarczy w Googlach wpisać hasło „ Żydzi w rządzie Mazowieckiego, włos się jeży jak niszczona jest Polska, Polskie tradycji narodowej. A tzw. polskojęzyczne media, polecam:, Kto jest, kim w lobby filosemickim, cykl drukowany w Tygodniku Nasza Polska w roku 1996 http://www.polonica.net/Lobby_filosemickie_11.htm zaznaczam, że jest to tylko dla dociekliwych, ponieważ bardzo obszerny. Nie ma wątpliwości, kto jest przedstawicielem targowicy medialnej.
To, że Michnik- Szechter krzyczy o zapomnieniu zbrodni jest zrozumiałe broni wujka zbrodniarza, który jest teraz pod opieką Szwecji, jakże zachód kocha zbrodniarzy. Lecz ma pełne usta nienawiści do Polaków za tzw. Jedwabne, Pan Adam ma podwójną moralność.
A może na łamach Wyborczej wyjaśni jak w małej chłopskiej stodole można wcisnąć 1300 Żydów i pod pilnym okiem Faszystów posiadać broń. Jak można opluwać i fabrykować fałszywe oskarżenia? Panie Michnik- Szechter stosuje pan starą zbrodniczą zasadę
„ Najlepsza obrona to atak i zakłamanie”. Anglicy opiekują się Krwawą Luną.
Kobieta a jakże okrutna Żydowska morderczyni, pozory mylą.
A jak można używać historycznej nazwy Rzeczpospolita w kraju bezprawia.
Czy można liczyć na sądy, państwową komisję pracy, BHP. Oni nic nie robią, no może jak zażądasz to się ruszą. Oczywiście musisz zażądać te towarzystwo nie widzi, że robotnicy są szantażowani, nie wypłaca się im poborów, tak jak w prokuraturze i sądach totalne oślepienie, a może znieczulica przecież ich to nie dotyczy. Oni mają także obawy przecież ilu jest jak piszę przestępców w togach, nie tylko z stanu wojennego, ale i pospolitych, których bronią korporacje prawnicze. Dotyczy to także komorników i radców prawnych.
Wiele krzyku o złą Polską młodzież, a co robią władze w sprawie zesłania Niemieckiej przestępczej młodzieży. Od roku polskie władze nic nie zrobiły w sprawie prywatnych poprawczaków. To także koszty przystąpienia do wspólnoty europejskiej. I z tego powodu administracja rządowa nabrała wody w usta. Oni za nic nie odpowiadają tak jak poprzednicy.
Społeczeństwo ma prawo dopominać się odkłamanie historii, nazwanie przestępstwa aferzystów nie tylko po imieniu, ale i chce żeby zostali ukarani. Dlaczego w polskojęzycznych mediach nie można przeczytać że: Tadeusz Mazowiecki spotkał się z Polonia w USA w New York w dniu 25 marca 1990 r. Na konferencje prasowa z dziennikarzami wpuszczona tylko dziennikarzy zaakceptowanych przez konsulat? Nie wpuszczono dziennikarzy, którzy mogliby zadać niewygodne pytania. A niedawna przygoda prezydenta Kaczyńskiego, też utrudniano w spotkaniu z Polonią za to nie zapomniano o Amerykańskim Kongresie Żydowskim, który żąda bezprawnych roszczeń rujnujących gospodarkę RP. Według Żydów to Polacy są winni Faszystowskiej i Sowieckiej okupacji. Ostatnio Niemcy też mają roszczenie po Faszystowskich spadkobiercach.
W czyim imieniu i dla kogo pracują Polskie placówki dyplomatyczne. Jaka wolność, jaka Rzeczpospolita.: Tadeusz Mazowiecki (Icek Dikman) kolaboruje z okupacyjną żydo-bolszewicką władzą w latach Stalinowskich w postaci współpracy z szefem NKWD na Polskę, generałem Sierowem przy organizowaniu PAX [katolewica], antykatolickiej organizacji zmontowanej przez NKWD, wiceprezesem, której był Tadeusz Mazowiecki;
(Na podstawie tekstu opublikowanego w tygodniku "Nasza Polska", nr 4 (225), 26 I 2000 r. s) To tzw. pierwszy nie komunistyczny premier????????????? Tego tekstu też nie przeczytacie w ogólnie dostępnych polskojęzycznych mediach.
Proponuję także To jest wersja html pliku http://www.iskry.com.pl/fragmenty oczywiście dla tych
którzy potrafią nie tylko czytać lecz także się wczytać.
Jak Polacy mogą wytrzymywać ciągłe utrzymywanie wysokich podatków na rzecz bezprawia.
Czytamy: Resort zdrowia w "dojeniu" podatników zaczyna prześcigać resort finansów- chce abyśmy część swoich dochodów oddawali na ubezpieczenie pielęgnacyjne. To jest trzecia Rzeczpospolita, która okrada biedotę, aby wesprzeć tzw. dobre rodziny. Lub jak niektórzy chcę nazwy, normalne domy. To w biednych rodzinach jest wię? pokoleniowa, oni z domu nie wyrzucają chorych i niedołężnych. Pisałem o okradaniu pod płaszczykiem rodzin zastępczych gdzie rodzina bierze pod opiekę z rodziny dziecko i pobiera 1500 zł.
Tak to temat tabu.
Winę za to ponoszą sądy, które nie znają kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, takie same prawa alimentacyjne jest wobec rodziców. Niech żyje bezprawie, biedota utrzyma. Poroniona propozycja płacenia za abonament telewizyjny, „ Kto ma podłączone światło ten płaci. Płaci na prywatną telewizję Spółka z.o.o tak czytamy na gmachu tzw. publicznej telewizji gdzie ostatnio tzw. związkom zawodowym Solidarność ( nie ma nic wspólnego z lud?mi z lat 80 tych) fragment artykułu Rzeczpospolitej- płacy w TVP (według "S" to ok. 5 tys. zł) dostali 1000 zł brutto więcej. A co z licznymi reklamami, to trwa kilka godzin w dziennym programie. Aby komuś było dobrze, kogoś trzeba okraść. Na zasadzie „ Złap biednego zerwij koszulę z niego i bierz się za drugiego” Czy to ma być trzecia Rzeczpospolita czy PRLbis.
Jakim prawem pozbawia się Polonię ich konstytucyjnych praw do obywatelstwa?
Obywatelstwa przyznanego z urzędu. Kto śmie proponować, aby polityczna i gospodarcza Polonia ponosiła koszta przywrócenia obywatelstwa Polskiego? Gdy upomniałem się o prawa Polonii na wzór Francji podniósł się krzyk, jak to Polonia w sejmie i senacie. Miernota się strasznie boi.
Guzik mnie obchodzi jak ktoś zrecenzuje ten artykuł, lecz tylko dwa przykłady działania obecnych władz Polskich wobec Polonii kopiowanych z czasów PRL.
Pan Płażyński z PO obecnie PiS organizuje wycieczkę dla 100 osób do Ameryki Łacińskiej,
i nie spotyka się z Polonią. Tak Senat współpracuje z wygnańcami, to ich koledzy
siedzący w ławach poselskich spadkobiercy PZPR zgotowali ten los wygnania.
O tych tematach nie przeczytamy w polskojęzycznych mediach. Najnowsze doniesienia z prasy Polonijnej: Senator Ryszka: z pieniędzy na pomoc dla Polonii Senat ma zapłacić za mój wyjazd Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz nie jest zadowolony z wyjazdu trzech
senatorów na zjazd organizacji Kobylańskiego. Lecz przechrzty zawsze byli przeciwko Polonii wystarczy poświęcić trochę czasu w Internecie i przeczytamy: Bogdan Borusewicz -Zwi Bronstejn. Przypominam USOPAL organizacji popieranej przez polonię Świata i wszystkie organizacje Polonijne od Europy zachodniej po Australię.
Czemu tak się boją intelektu, możliwości finansowej Polonii zachodniej, a może jest to strach że jak niejednokrotnie pisałem o miernocie w administracji. Jestem pewny, że boją się moich nalegań, aby Polonia wszczęła postępowania karne przeciwko swoim prześladowcom. Ilu z ław nie tylko poselskich okazałoby się spadkobiercami zbrodni Stalinowskich i PRLu.
Lecz także wina za obecną sytuację w kraju spada na wyborców. Czy inni maja rację że macie problem z pamięcią głosując na spadkobierców PZPR ,PO i PSL wspieracie spiskowców obrońców teczek SBeckich? To także dzięki nim Polska straciła suwerenność gospodarczą. Miliony głodujących dzieci. Czy nie widzicie, że te towarzystwo już planuje wspólne gospodarowanie? Radzę zaopatrzyć się w wozy Drzymały. To, po co były ofiary zbrodni i ta krew prześladowanych. Tym, co znowuż skrytykują artykuł twierdząc, że tylko mam roszczenia. O ile ktoś chce, aby żyć w otoczeniu zbrodni, afer bezprawia odpowiem wulgarnie, za pó?no jest się leczyć na głowę skoro tam już nic niema, może jeszcze pozostałe nogi. Mnóstwo ofiar chodzi po tym świecie. O ile ich popieracie to może wesprzecie Koreańską dyktaturę komunistyczną. Droga otwarta, życzę powodzenia.
Bogusław Maśliński
2006-11-16
www.victoria.go.pl
|
|
19 listopad 2006
|
|
Bogusław
|
|
|
|
Anglicy nie pozwolą Irakowi uniknąć wojny
grudzień 16, 2002
PAP
|
Polskie siły specjalne, prawdopodobnie GROM, ćwiczą w Zatoce Perskiej
wrzesień 6, 2002
|
Morderstwo Kennedy'ego w świetle propagandy rzeczywistych zabójców-podwójne dno skandalu
luty 7, 2008
Dawid Jakubowski
|
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 13, 2005
zaprasza.net
|
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
|
Wyposazenie wojska do Afganistanu
maj 25, 2007
Goska
|
Wracamy do dyskusji
grudzień 5, 2007
Artur Łoboda
|
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
MF będzie sprzedawało obligacje danej serii do wartości 20 mld zł
listopad 28, 2002
PAP
|
Trzech kumpli i tyleż* spostrzeżeń
lipiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pod prąd
październik 19, 2007
Artur Łoboda
|
Szmatława Strategia?
marzec 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Miliardowe Zyski na Akcie Terroru
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Idea nacjonalizmu na tle idei olimpizmu
sierpień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
Zmiany w RPP
styczeń 12, 2003
PAP
|
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
|
Whose Holocaust is it?
wrzesień 23, 2007
przysłał ICP
|
Czy na pewno bez komentarza ........?
styczeń 21, 2009
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|