ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kijów i Strefa Gazy 
31 lipiec 2024     
Lansowanie na nartach popłaca 
6 maj 2020      Artur Łoboda
Polityka obronna Rządu PiS 
29 wrzesień 2018     
Za Jakubem Jasińskim 
14 styczeń 2019      Artur Łoboda
Akupunktura – czyli leczenie (także głupoty) za pomocą ukłuć, w tym i igłami z Hg 
8 listopad 2009      dr Marek Głogoczowski
Tak zwane ataki hakerów to narzędzia przestępców 
13 maj 2017     
Zygmunt Jan Prusiński RÓŻOWE SCHODY - część pierwsza 
14 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Tadeusz Woźniak - 1974 
14 maj 2012     
Tadeusz Cichocki - List otwarty 
11 listopad 2014      Tadeusz Cichocki
Pandemia Covid była fałszywa… 
7 luty 2025      Kit Knightly
Auf Wiedersehen Newsweek Polska - Max Kolonko Mówi Jak Jest  
4 styczeń 2016     
Łukaszenka jednak popełnił błąd  
14 sierpień 2020     
Żadna organizacja zajmująca się upamiętnieniem Holokaustu na świecie nie potępiła ludobójstwa w Strefie Gazy ani nie stwierdziła, że hasło „Nigdy więcej” nie dotyczy Palestyńczyków 
1 luty 2026     
Covid „Pandemic”: Destroying People's Lives. Zaprojektowana depresja gospodarcza. Globalny „zamach stanu”? 
23 listopad 2020     
To tylko kwestia czasu 
21 styczeń 2022      Artur Łoboda
To wszystko fikcja 
9 marzec 2012      Artur Łoboda
Patologie wciskane w nasze życie 
9 listopad 2013      Artur Łoboda
Zaginiony 
18 październik 2010      Goska
Robert F. Kennedy Jr. w Berlinie .
Przemowa dzień przed Protestem 29 sierpnia 2020r.
 
31 sierpień 2020     
Orlando Terrorist Attack - Masakra w Orlando - Max Kolonko Tells It Like It Is  
16 czerwiec 2016      MaxTVNews

 
 

Inna prawda o holokauście

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
W komunistycznej - rządzonej przez Żydów Polsce - nie akcentowano wymordowania Narodu Żydowskiego - tak jak to ma miejsce dziś.
Nawet żydokomuniści mieli umiar w szerzeniu bredni.
Tego umiaru nie mają ex-trockiści - którzy z tematu nazistowskiego - "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej" zrobili sobie ideologię do podboju politycznego i gospodarczego Świata.

Przeczytałem dziś kolejny bzdurny tekst o tak zwanym "holokauście" i "strażnikach pamięci". Tekst ten przypomniał mi wywiad telewizyjny Michaela Corena z Normanem Finkelsteinem. Dotyczył on książki "Holokaust industry".
Coren - który sam ma żydowskie korzenie zadawał Flinkensteinowi bzdurne pytania - dotyczące formy użytego języka w przedmiotowej ksiązce.
Szczególnie zwrot "żydowscy gangsterzy" mu nie pasował.
Tak się składa, że autorem tego określenia jestem ja. Użyłem go ponad 11 lat temu - gdy pisząc o żydowskich przestępcach, chciałem ich wyizolować ze środowiska żydowskiego, dla sprecyzowania przedmiotu opisu.
Tym bardziej, ze swoimi krytycznymi opisami nie chciałem obrażać przyzwoitych ludzi żydowskiego pochodzenia.

Norman Finkelstein udokumentował wiele tez - które w przeszłości przedstawiłem.
Lecz przez kolejne 10 lat nie znalazła się ani jedna osoba - która potrafiłaby wyciągnąć następne wnioski z medialnego zamieszania związanego z tematem mordu na Żydach.
Pojawiło się wielu przygłupów - którzy chcieli kwestionować sam fakt wymordowania Żydów. Niektórzy żądali ode mnie podania rzeczywistej liczby zamordowanych w Oświęcimiu. A tego nawet sami Niemcy nie wiedzieli dokładnie.
Wiadomo, że propaganda komunistyczna chciała zawyżyć ilość ofiar nazizmu a jednocześnie w liczbę tą wcisnąć ofiary zbrodni sowieckich na Polakach. Żydów też sowieci mordowali, szczególnie tych mocno spolonizowanych.

Hitler, Goebbels - dwaj architekci "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej" byli z pochodzenia żydami.
O co im więc chodziło?
Ich korzenie były fobią, która powodowała paranoiczne zachowania.
Gdyby mieli naszą dzisiejszą wiedze - to na pewno inaczej by postępowali.
Ale na tamtym etapie rozwoju świadomości politycznej, postępowali tak - jak im podpowiadała posiadana wiedza.

Największym kłamstwem - jakie podają piewcy "holokaustu" jest stwierdzenie, ż Hitler - w swojej krwiożerczości chciał wymordować Naród Żydowski.
Było to niemożliwe do zrealizowania - w żaden sposób.
Żydzi żyli w Palestynie, Stanach Zjednoczonych, Rosji i wielu krajach na Świecie.
Byli dla Hitlera nieosiągalni.

Jednak Hitler chciał się pozbyć wszystkich Żydów - z ziem - jakie okupował.
Godził się nawet na wywiezienie ich gdziekolwiek poza Europę.
Tak było w przypadku Żydów Węgierskich.
To opór organizacji syjonistycznych spowodował, że bardzo niewielu Żydów skorzystało z tej części planu Hitlera.
Zagłodzeni i wycięczeni Żydzi Polscy nie mogli na to liczyć. Niemcy nie zgodziliby się na ujawnienie swojej polityki.
Ale Żydzi żyjący w krajach ościennych mogli być uratowani.
Tylko polityce Stanów Zjednoczonych i organizacji syjonistycznych przypisać należy to, że nie uratowano setek tysięcy Żydów z krajów Europy Południowej i Europy Zachodniej.

Fakt ten nie umniejsza tragedii minimum 1.5 miliona Żydów wymordowanych przez Niemców.
Podaję tą cyfrę bardzo ostrożnie - by żaden patałach nie zarzucił mi, że zawyżam liczbę ofiar.
Przekonany jednak jestem, że z rąk niemieckich zginęło dużo ponad 3 miliony Żydów.
Ich tragedia i cierpienia nie były mniejsze z powodu innej optyki widzenia politycznego tamtych czasów.

Ideologia nazizmu budowana była na poczuciu krzywdy i niesprawiedliwości. (Mimo że to Niemcy rozpętali I Wojnę Światową.)
Takie "poczucie niesprawiedliwości" jest przyrodzoną cechą żydowską.
Co najmniej od średniowiecza pojawiają się w kulturze żydowskiej stwierdzenia o prześladowaniu Żydów.
Nie ma jednak ani jednej analizy przyczyn takiego stanu rzeczy.

Poczucie krzywdy stało się też sztandarem judeonazizmu - którego modelowymi przedstawicielami są amerykańscy neokonserawatyści.
Nie starczało prawdy o zbrodniach Hitlera na Żydach. Potrzebowali zrobić z tego sztandarową ideologię.
Dlatego amerykańskie, żydowskie media twierdzą, że Hitler chciał wymordować wszystkich Żydów.
To działa na wyobraźnię rozleniwionych Żydów Amerykańskich, których przodkowie niewiele zrobili dla ratowania własnych pobratymców. Zrobili dużo mniej - niż Polacy - którzy poświęcili niejedno życie dla ratowania Żydów.

Nie trzeba chyba wyjaśniać: od kogo zaczerpnięta była prowokacja ze zburzeniem WTC...
Podpalenie Reichstagu, zamach na Radiostację Gliwice....

PS

Ponieważ z przykrością zauważam, że myślenie i umiejętność wyciągania wniosków - to dla większości ludzi na Świecie trudna sztuka, pozwolę sobie na łopatologiczne opisanie wniosków - jakie powinny się pojawić w głowie myślącego człowieka.

Hitler - już od pierwszych rejsów statków z Żydami do USA - jeszcze z lat trzydziestych - chciał się pozbyć Żydów ze swojej strefy rządzenia.

Dokładnie to samo chcą zrobić izraelscy politycy z Palestyńczykami. Po prosu się ich pozbyć....
Tylko wszechświatowa kontrola mediów powoduje, że mordy izraelskie są zdecydowanie mniejsze - niż mordy nazistowskie.
Ale gdyby mieli wolną rękę - tak jak Hitler - to Palestyńczycy skazani by byli na zagładę.
w armii Hitlera było wielu oficerów - a nawet generałów - Żydów. Nie przeszkadzało to Hitlerowi mordować Żydów.
Więc jakiekolwiek argumenty o obecności "izraelskich Palestyńczyków" w życiu politycznym tego kraju to pospolite "mydlenie oczu".
10 październik 2010

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Koniec roku 2001
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Życie w Gazie, czyli do Żydzi robią w Palestynie - wideo
listopad 25, 2007
przysłała Dorota
Felieton powielkanocny
marzec 31, 2008
Dariusz Kosiur
Konstytucja i Sprawa Nadzoru w USA
październik 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
Banki w Polsce chcą zarobić na kryzysie
styczeń 24, 2009
Paweł Ziemiński
Liberalni doradcy Watykanu
grudzień 10, 2006
Marek Głogoczowski
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
Przekrzywiona opaska Temidy
październik 8, 2005
Witold Filipowicz
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
Strategia restrukturyzacji energetyki polskiej
maj 8, 2006
Выбор Петруся
grudzień 26, 2004
Konstytucja
wrzesień 20, 2002
OŚWIADCZENIE EMIGRACJI POLSKIEJ
październik 28, 2006
WŁADZA JAK WULKAN Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
SYSTEM BANKOWY (Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Rosja zapowiada, że uderzy w terrorystów na całym świecie
wrzesień 8, 2004
Czy to koniec obecnego systemu finansowego?
styczeń 7, 2009
Dariusz Kosiur
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media