|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
więcej -> |
|
60 lat żydowskiej okupacji Polski
|
|
Trzy ważne wydarzenia w powojennej Polsce spowodowały umocnienie się u nas władzy syjonistów i totalne przesiąknięcie żydowstwa do sfery politycznej, gospodarczej i społecznej w Polsce. Wydarzenia te, to protesty studenckie marca 1968 roku, protesty Radomia i Ursusa 1976 roku i ogólnonarodowy protest z kulminacją sierpnia 1980 roku. Zostały one poprzedzone Poznańskim Powstaniem Narodowym przeciwko obcej dyktaturze w czerwcu 1956 roku. Po stłumieniu Poznańskiego Powstania, skierowanego przeciwko składającemu się w znaczącej liczbie z Żydów kierownictwu KC PZPR (Zambrzycki, Ochab, Cyrankiewicz itd.), władza zainstalowanych w Polsce Żydów została ograniczona. Cyrankiwicz jeszce odgrażał się, że "Polakom, którzy podniosą rękę na syjonistyczną władzę, zostanie ona odrąbana". Do władzy doszedł Władysław Gomułka i Polacy zaczęli przejmowac nad państwem częściowo kontrolę.
W marcu 1968 roku młoda generacja żydowska, składająca się przeważnie z synalków prominentów żydokomuny, tzw. "komandosów" (Michnik, Kuroń, Modzelewski itp.), zainicjowała protesty studenckie. Wtedy to spiskowcy syjonistyczni, na plecach ogłupionych studentów polskich umocnili swoje korzenie w Polsce. Zapędy ich zostały nieco ostudzone przez Gomułkę, który krzyczał "studenci do książek, robotnicy do pracy, syjoniści do syjamu". Po tym okresie zaczęły się zawiązywac ściślejsze kontakty syjonistów wschodnio - europejskich z syjonistami zachodnimi.
Drugą okazją do totalnego podporządkowania syjonistom narodu polskiego stały się protesty robotnicze Radomia i w Ursusie w czerwcu 1976 roku. Grupa wcześniejszych "komandosów" żydowskich wykorzystała polskich robotników, by na kanwie tych wydarzeń móc pó?niej dojśc w Polsce do nieograniczonej władzy. Spiskowcy syjonistyczni z PZPR założyli wówczas tzw. Komitet Obrony Robotników (KORniki - Michnik, Kuroń, Modzelewski, Kaczyński, Macierewicz itd.). W tym czasie też zaczęły byc już na Zachodzie szkolone kadry przyszłej elity żydowskiej, urabianej potem na tzw. "autorytety moralne" (Geremek, Belka, Balcerowicz, Bielecki, Gronkiewicz-Waltz itd.).
Kolejnym i ostatnim etapem zagarnięcia przez syjonistów wypracowywanego przez polskich robotników (niewolników) latami majątku narodowego, stały się protesty społeczne 1980 roku. Na kanwie tychże protestów, uwieńczonych układami w Magdalence i przy tzw. "Okrągłym Żłobie" w 1989 roku, w międzyczasie zmuszając represjami polskich działaczy "Solidarności" do emigracji i moralnego upadku, do władzy doszła grupa syjonistów, która wykorzystała robotników. "Garbatonose szczury wpełzły na styropiany i mówią, że to oni są twórcami "Solidarności" - mówił Cezary Piotr Tarkowski w imieniu uczestników Czerwca `76 w Ursusie przed pomnikiem upamiętniającym te wydarzenia.
W czerwcu 1956 roku miało miejsce w Poznaniu jedyne powojenne powstanie narodowe, które było ruchem spontanicznym narodu polskiego, przeciwstawiającym się zainstalowanej w Polsce za pomocą radzieckich czołgów w 1945-46 roku dyktaturze władzy obcych. Jak dotąd, od 1980 roku mówiono w mediach w Polsce tylko o protestach poznańskich. Teraz mówi się o Powstaniu Narodowym w Poznaniu 1956 roku przeciwko obcej władzy. Nadal nie mówi się o powstaniu Czerwca 1956 roku, jako o powstaniu narodowym, przeciwko żydowskiej okupacji Polski. Termin ten chroniony jest nawet artykułem tzw. "żydowskim" 157 kk. A to dlatego, że żydowska okupacja Polski nadal trwa. Śledztwa przeciwko powstańcom poznańskim zostały umorzone, a akta spraw zniszczone zaraz po ich umorzeniu, jako niehistoryczne.
Dzisiaj Polacy są upodleni jak nigdy dotąd, a w mediach szerzy się pełno frazesów o wolności. Od wciągnięcia Polski do Unii Europejskiej, w myśl planu Geremka, dwa miliony Polaków na stałe opuściło już nasz kraj. Wstyd jest powiedziec, ale najgłupszą mamy w Polsce młodzież. Tym gigantycznym oszustwem (mowa o spisku syjonistów), za pomnocą "bezkrwawej" zmiany systemu w Polsce, ograbiono po raz kolejny z wieloletniego narodowego dorobku Polaków. Powstała nowa kasta uwłaszczonych i tylko nielicznym, którzy z nimi wspólpracuja rzuca się ochłapy. W podobny sposób Żydzi stali się przed wojną właścicielami większości obligacji, których wypłacenia i odszkodowania domagają sie dziś.
Nie trudno sobie wyobrazic, co może stac się za kilkadziesiąt lat, gdyby jakimś cudem odkręcono tę zbrodniczą prywatyzację narodu wybranego. Żydzi robią wszystko, żeby ich nacja była coraz bogatsza i odwdzięczają się za "dobrą robotę" na rzecz narodu żydowskiego kolejnymi premiami, jak chocby dobrze płatną pracą na uniwersytecie w USA dla Kwaśniewskiego. Tym sposobem Kwasniewskiemu nabiją tak kasę, że nikt już potem się nie doliczy, ile i w jaki sposób on zarobił na Polakach jako ich prezydent. Garbatonosy Marcinkiewicz zaś twierdzi, że w służbach specjalnych nie jest nikt nominowany z ramienia partii politycznych i wraz z Jarosławem Kaczyńskim odmawiają przydzielenia stanowisk Samoobronie w żydowskich służbach specjalnych. Nie mogą bowiem dopuścic, by z takim trudem opanowany system niewolnictwa w Polsce uległ zachwianiu.
Nic nie wskazuje na to, że upodlony i ogłupiony do ostateczności naród polski przejrzy na oczy i, że Polacy odzyskają siły i podniosą sie kiedykolwiek do ponownego wolnościowego zrywu. Szeroko piętnowanym "Antysemityzmem" Polacy sami sobie zamykają drzwi do godnego człowieka życia.
|
|
7 sierpień 2006
|
|
boukun
|
|
|
|
Putin dla Time Magazin
grudzień 20, 2007
.
|
PASZPORTYZACJA
wrzesień 1, 2007
Nadesłał: Marek Olżyński
|
Rzymska Targowica
październik 29, 2004
Nasz Dziennik
|
SOCJOBIOLOGIA: człowiek jako zwierzę
grudzień 16, 2002
|
fff
sierpień 6, 2005
ff
|
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
|
Żydowska skrucha?
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ballada o rogach Szatana
wrzesień 14, 2006
Nebukadnezar
|
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
|
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
|
„Gazeta Polska” puszcza „farbę”.
czerwiec 26, 2007
Piotr Kolczynski
|
MSZ będzie zabiegać o wsparcie Polonii dla integracji
grudzień 20, 2002
Adam Zieliński
|
Nie kupujcie szmatławca
czerwiec 9, 2006
PAP
|
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
|
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
|
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
|
Dbajmy o edukację
marzec 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Subject: 777 - Confusion and Contradiction
lipiec 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wezwanie adresowane do polskich dziennikarzy...
czerwiec 1, 2006
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|