ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Gospodarka Chin przewyższa gospodarkę Japonii 
17 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Boże, strzeż mnie od przyjaciół 
6 sierpień 2019      Artur Łoboda
Zniewalające gry finansowe 
27 marzec 2013      Artur Łoboda
Afganistan a Pakistan i Chiny  
28 kwiecień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zamiast programu wyborczego 
30 maj 2015      Artur Łoboda
Znoszą restrykcje...bo nagle odkryli że one nie mają sensu?! 
5 luty 2022      Gandalf Sprawiedliwy
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (03.08.2011) 
30 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Kowidyzm to również nowa odmiana rasizmu  
25 luty 2021     
Widziałem, jak (w Krakowie) rodzi się mafia  
20 maj 2023     
Napis w pisowskiej "czerwonej strefie" 
6 październik 2020     
W odpowiedzi recenzentom Dudy 
8 sierpień 2015      Artur Łoboda
Na kogo głosować w najbliższych wyborach? 
25 styczeń 2010      Artur Łoboda
Apel do pogrążonych w letargu intelektualnym dziennikarzy „prawej strony” 
23 kwiecień 2017      wawel
Dlaczego Polaków nie cieszy "Oskar" dla filmu "Ida"? 
25 luty 2015      Artur Łoboda
Za co tak nienawidzą Matkę Polkę? 
8 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Czterdzieści kilka lat temu... 
16 styczeń 2017      Artur Łoboda
Tajna wojna Joe Bidena na Ukrainie 
21 lipiec 2022      Philip M. Giraldi
Musisz to wiedzieć (381)Były szef JP Morgan kupi zakłady Ursusa za 34 mln zł...! 
5 styczeń 2019      Alina
Poetka w ubeckiej spódnicy 
24 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
4 najlepsze teorie spiskowe na temat 5G, które się spełniają  
7 luty 2024     

 
 

CATHERINE AUSTIN FITTS - WYWIAD 'PLANET LOCKDOWN'

  



Niesamowity wywiad z Catherine Austin Fitts z grudnia 2020 r.
Film odbił się szerokim echem wśród internautów na całym świecie, zbierając tysiące entuzjastycznych komentarzy, wśród których dominują określenia z gatunku „przełomowy”, „wybitny”, „jeden z najważniejszych filmów tego roku”, „rewolucyjny”. Jednym z najczęściej powtarzających się komentarzy jest: „Jeśli to nie otworzy ludziom oczu, to już nic nie otworzy.”
Pozycja absolutnie obowiązkowa!

W prezentowanym nagraniu Catherine demaskuje mechanizmy funkcjonowania pasożytniczej grupy interesów działającej w służbie syndykatu banków centralnych i globalnych „elit”, sprawującej ukrytą kontrolę ekonomiczną, polityczną, finansową i informacyjną nad praktycznie wszystkimi sektorami światowej gospodarki, od mediów, poprzez system edukacji, aż po agencje ochrony zdrowia. Tę pozycję bycia ponad wszelkim prawem i nadzorem, zawdzięczają dokonanej przez siebie stopniowej i konsekwentnej infiltracji organów administracji rządowej oraz wdrażanemu krok-po-kroku przejęciu kierownictwa nad instytucjami publicznymi i agencjami regulacyjnymi. Działając pod przykrywką wszelakich "fundacji dobroczynnych" i "niezależnych ciał doradczych", można nie tylko dorobić się olbrzymiej fortuny (będąc przy tym zwolnionym z jakiegokolwiek podatku), ale - co najważniejsze - ma się możliwość manipulowania decyzjami innych, tworzących (przynajmniej w oficjalnym świecie) prawa i przepisy, nadając tym samym kierunek historii. To wszystko razem daje tym ludziom moc wpływania na bieżące i przyszłe wydarzenia na świecie. A raczej nie tyle "wpływania", co bezpośredniego nimi sterowania.
Catherine ujawnia kulisy realizowanego pod przykrywką pandemii programu „Wielki Reset” i związanej z nim agendy technokratyczno-trashumanistycznej. Demaskuje plany „elit” wobec światowej populacji, opisuje dystopijny świat przyszłości, w którym wkrótce będziemy żyć, gdy już zakończy się budowa globalnej infrastruktury nadzoru, oraz uświadamia o jak wielką stawkę toczy się gra i co się stanie, jeśli ludzie w porę nie przejrzą na oczy i – co ważniejsze – nie przestaną sami aktywnie wspierać systemu opresji.

Przez kilkanaście dni od ukazania się wywiadu na YouTube (na kanale „Truth Matters”), obejrzało go prawie 3 miliony ludzi, po czym został przez YouTube usunięty. W uzasadnieniu podano, że film propaguje treści "wyraźnie kwestionujące skuteczność wytycznych lokalnych organów ds. ochrony zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia dotyczących dystansu społecznego i samoizolacji”, mimo że w nagraniu nie pada ani jedno słowo na temat powyższych kwestii.

Catherine Austin Fitts jest dyrektorem generalnym firmy doradczej Solari Investment Advisory Services i wydawcą prestiżowego "Solari Report", byłym dyrektorem banku inwestycyjnego Dillon, Read & Co. oraz byłym prezesem Hamilton Securites Group.
Dzięki swej imponującej wiedzy, doświadczeniu i licznym kontaktom na najwyższych szczeblach władzy (zarówno jawnej, jak i ukrytej), potrafi z niesamowitą przenikliwością interpretować trendy geopolityczne, gospodarcze i społeczne.
Catherine spędziła ostatnie 2 dekady ujawniając przekręty, zakulisowe działania i malwersacje finansowe kolejnych administracji rządowych, których miała okazję być świadkiem, gdy pracowała jako zastępca Komisarza Federalnego oraz zastępca Sekretarza ds. Mieszkalnictwa w amerykańskim Departamencie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast pod rządami George'a Busha seniora, a następnie jako główny doradca ds. finansów w administracji Billa Clintona.
Jako były pracownik administracji rządowej, Catherine ujawniła mechanizm nielegalnego pozyskiwania funduszy na tajne projekty agencji wojskowych i wywiadowczych finansowane z tzw. „czarnego budżetu” tworzonego m.in. przez sekretne przekierowanie bilionów (!!!) dolarów z budżetu państwa (zasilanego pieniędzmi podatników) na poczet tajnych operacji, w tym ukrywanych programów kosmicznych.

Link do strony związanej z mającym się ukazać pod koniec stycznia 2021 r. pełnometrażowym filmem dokumentalnym „Panet Lockdown”, w ramach przygotowań do którego odbył się prezentowany wywiad:
https://www.planetlockdownfilm.com/

Link do strony „Solari Report”:
https://home.solari.com/

Link do oryginalnego nagrania:
https://new.awakeningchannel.com/cv19-a-fake-virus-a-coup-detat-to-stablish-a-global-slavery-technocracy/
 

3 lipiec 2021

Georgina Orwell PL 

  

Komentarze

 

Transkrypcja z tego wywiadu:


https://niemcy.neon24.pl/post/163411,o-co-w-tym-wszystkim-naprawde-chodzi-catherine-austen-fitts

2021-09-03
Artur Łoboda

  

Archiwum

Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
Na wschdniej granicy będzie niemiecki żołnierz nas pilnował!
marzec 29, 2003
Jędrzej Bielecki z Brukseli
Pojednania czas
czerwiec 19, 2005
PAP
LPR tylko dla Polaków
listopad 10, 2004
Final Letter from President Saddam Hussein to the People of Iraq
styczeń 23, 2007
marduk
Płatne studia
sierpień 2, 2005
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Interes Kościoła
marzec 6, 2004
SOBCZAK I SZPAK
LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
Mec. Karol Głogowski - nie żyje
listopad 6, 2005
Leszek Skonka
Przygotowani na...porażkę?
luty 13, 2006
Marek Olżyński
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Bezprawie i coraz mniej ochotników na "wojnę z terrorem"
czerwiec 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael miał zaatakować Iran z terytorium Gruzji
wrzesień 4, 2008
PAP
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Gubernator Arnold Schwarzenegger legalizuje perwersję seksualną
listopad 2, 2007
Dorota
Wyrok zależny od pełnionej funkcji
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media