|
Dopalacze
|
|
Jak wyjezdzalam z Polski w 1981 roku, to nie istnialo jeszcze takie slowo jak "dopalacz" mimo, ze byla kawa i herbata.
Z tego co wiem, to dawka narkotyku jest teraz tansza od paczki papierosow. Paczka papierosow kosztuje 14,50 dol., a dawke narkotykow mozna kupic juz za 6 dol. Taka sama relacja cen jest w Polsce. Z tego tez powodu nie widze powodow, zeby mafia narkotykowa placila rzadowi za delegalizacje narkotykow w kraju. Lepiej zarabialaby na papierosach. Sa juz kraje, w ktorych papierosow nie ma w legalnej sprzedazy.
Jezeli rzad chce ograniczyc sprzedaz srodkow odurzajacych, to kazdy obywatel powinien przyklasnac. Taka powinna byc reakcja kazdego normalnego czlowieka. Byc moze, ze ludzie, ktorzy z takiego zamiaru sie nasmiewaja maja w tym jakis swoj ukryty interes ? Moze sklepy z dopalaczami sa ich wlasnoscia lub ich rodziny ? Mozna snuc wiele przypuszczen. Kazde ograniczenie narkotykow w kraju powinno byc przez wszystkich mile widziane i nigdy nikt nie powinien miec watpliwosci. Pokatna sprzedaz jest drozsza, co tez ogranicza ilosc kupujacych i jest karana, co rowniez ogranicza.
Najgorsze to to, ze amfetamine zaczeli produkowac w proszku. Do tej pory amfetamine produkowali w tabletkach. Padlo wiec sluszne podejrzenie, ze te tabletki w milionach sztuk produkuja koncerny farmaceutyczne, bo do takiej produkcji jest potrzebna tasma produkcyjna. Jak w eterze padla taka konkluzja, to szybko zmieniono produkcje amfetaminy na proszek, zeby nie bylo skojarzen. Teraz mlodzi ludzie sa naprawde narazeni na smierc, bo lyzka jest trudno oddzielic odpowiednia dawke. Tabletka byla bezpieczna dawka, a jedzenie amfetaminy lyzka staje sie bardzo ryzykowne przy nieuwadze mlodych ludzi.
|
|
6 październik 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Prośba o interwencję w kwestii piekarza, którego ściga Fiskus się za czynione dobro
listopad 9, 2006
|
Chcieliście UE, no to ją macie (1)
styczeń 11, 2005
|
Ten kamienny opus
kwiecień 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rosjanie boją się Polski
maj 26, 2007
Tumaczył: Roman Łukasiak
|
NFZ nie da pieniędzy na leczenie raka
styczeń 19, 2005
(RMF)
|
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
|
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
|
Kwaśniewski uniewinnia złodzieja erudytę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Kinderposły
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Problem ze zrozumieniem tekstu czytanego
grudzień 3, 2007
Artur Łoboda
|
G... zawsze pływa po wierzchu szamba
styczeń 24, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
|
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie chcą Leclerca
październik 3, 2005
przesłała Elżbieta
|
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
|
Koniec stulecia chowania dolarów w materace?
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Poland's pre-WWII activities helped to sow the seeds of defeat of Nazi Germany in the global war
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
NAPRAWIĆ KRZYWDY CZY SZUKAĆ WINNYCH ?
Artykuł dyskusyjny
luty 13, 2003
Leszek Skonka
|
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
|
|
|