ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W jakim kraju naprawdę żyjemy? 
26 styczeń 2015      Artur Łoboda
Poronione pomysły gospodarcze 
20 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Recenzja pisana w raju - część III 
25 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Po co włożyliście rękę do ognia? 
8 luty 2012      Artur Łoboda
Czy USA wycofują się z wojny proxy przeciwko Rosji? 
6 marzec 2025      Artur Łoboda
Badanie FDA łączy szczepionkę Pfizer Covid-19 z krzepnięciem krwi? Panika w mediach społecznościowych po nowym raporcie 
2 styczeń 2023     
Kto tu jest porąbany? 
5 luty 2016      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński KAMIENNE PODUSZKI - część pierwsza 
22 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Kto rządzi Rosją? 
6 maj 2022      Artur Łoboda
Światowe Forum Ekonomiczne jest „Epsteinowane”  
24 luty 2026      Peter Koenig
Wojna o wolność: jak tyrania opanowała Stany Zjednoczone 
14 lipiec 2021     
UE PRZYZNAJE, że wielokrotne przyjmowanie dawek przypominających przeciwko COVID-19 może zniszczyć układ odpornościowy 
19 styczeń 2022     
Eksperymenty medyczne Josefa Mengele w obozach koncentracyjnych bledną w porównaniu z ogólnoświatowym ludobójstwem za pomocą szczepionki Covid 
9 wrzesień 2023     
Ujawniono marionetki Klausa Schwaba „Młodzi światowi liderzy” — Trudeau w Kanadzie, Buttigieg w USA, Macron we Francji i wiele innych 
20 luty 2022     
Pozaparlamentarna społeczna grupą do spraw COVID-19 
6 kwiecień 2021      grupac19.pl
Wiktor Janukowycz udzielił 15-minutowego wywiadu telewizji Rosja24 
13 luty 2010      tłumacz
WIEDZA DO OBOWIĄZKOWEGO PRZYSWOJENIA I ROZESŁANIA 
2 maj 2019      Alina
Dlaczego coraz więcej kobiet szuka mężczyzn przez internet? 
17 luty 2013      Anna Kowalska
Gdyby nie te noce... 
30 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
To już się dzieje 
14 wrzesień 2018     

 
 

POpapraniski VAT

POpapraniski VAT
2010-08-21
Głupota ludzka nie zna granic, a szczególnie jestem oszołomiony patrząc jak w kraju nad Wisłą ludzie dają się manipulować dla swoich pięciu minut.
Mały przykład, podchodzi dziennikarka z pytaniem jak odczują w portfelach ten 1% wat.
I tu mamy zabawę, na kilka wypowiedzi jedna jest negatywna.
Tak trzymać, polskojęzyczne media są górą, zmontowały faktycznie poparcie na drenaż kieszeni biedoty przez Tuskomanię tzw. liberalizm.
Zielonej wyspie pada budżet, a na co idzie lwia część tego budżetu.
Setki milionów posłowie senatorowie nie zapominając o ich doradcach tzw. autorytety jakże często doradzających ustawy które zaraz po przyjęciu trzeba nowelizować, buble do potęgi.
Pamiętajmy o ustawach tworzonych pod wpływem różnych lobingów ( czytaj jakże często za łapówi łapówki) to także domena większości wybrańców rzekomo narodu.
Na zasadzie konstytucji RP wszyscy są równi wobec prawa posłowie zalecili remont Sali plenarnej bo im śmierdzi.
I słusznie, powodzianie od 13 lat żyją w kontenerach z zapachem konwalii a posłowie mają siedzieć w stęchłej Sali.
Remont Sejmu RP
Teraz - nakładem ok. 3 mln złotych - budynek, w którym podejmuje się ważne dla państwa polskiego decyzje - przechodzi remont generalny.
300 tyś dla tzw. Senatu na krzesła bo towarzystwo ma niewygodnie.
Takich slumsów jak kontenery czy baraki nie brakuje w kraju nad Wisłą.
Okres tzw. Kryzysu a w tzw. III RP- 2009-07-21 Konstytucja-Artykuł 95 Władzę ustawodawczą w Rzeczypospolitej Polskiej sprawują Sejm i Senat, utrzymania tego towarzystwa to 550 mln. kancelaria Prezydenta zatrudniająca 600 osób kosztuje nas prawie 160 milionów złotych rocznie czyli 5 złotych na sekundę każdego obywatela, także tego w pampersie.
Mała notatka- W budżecie kancelarii sejmu na 2010 rok zaplanowano 5,9 mln zł na przeloty posłów oraz 2,09 mln na podróże koleją. PKS-em posłowie podróżują rzadko - w kancelaryjnym budżecie zarezerwowano na ten cel 132 tys. zł.
Wojny okupacyjne to też drogie zabawki, polskojęzyczne media na zamówienie krzyczą to jest obowiązek obecności w układzie NATO, pytanie czemu Francuzi nie okupywali Irak czy nie mordują Afganistanu.
Odpowiedz w „TRAKTAT PÓŁNOCNOATLANTYCKI” z dnia 4 kwietnia 1949 r.
Artykuł 5
Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego.
Przedstawiłem w całości ten artykuł ponieważ chcę żeby to dotarło do najmniej rozumnych.
Do czego dążę, obecna wojna w Afganistanie to oficjalnie koszta 800 mil. Nieoficjalnie ponad miliard ponadto F16 został tam skierowany, sztuka to 18 mil. Na potrzeby wojny zakupiono helikoptery 313 mln zł Trzy śmigłowce są z 1991 i 1993 r., dwa będą nowe – z 2009 r. tak więc podobny złom jak F 16, no i CASA C-295M kosztowało 211,5 mln USD.
O ile ktoś pomyśli że to koniec będzie rozczarowanie, powracający żołnierze z zaburzeniami psychicznymi, ranni to koszty na lata, III RP i jej włodarzy są przestępcami zgodnie z polską konstytucją czy Kk, nikt nie napadł na państwo członkowskie, zbrodnie w Iraku czy Afganistanie to problem żydowskich korporacji przede wszystkim zbrojeniowych.

Pod jednym z artykułów czytam komentarz że za Rakowskiego było 800tyś biurokracji obecnie 400 tyś a gazecie czytamy "Dziennik Gazeta Prawna" wysłał do 16 urzędów wojewódzkich i 17 ministerstw pytania o liczbę pracowników. Okazuje się, że od czerwca 2009 zatrudnienie w urzędach wojewódzkich wzrosło o 6%, a w ministerstwach o 16%.
Przyjacielu to mały picuś musisz zrozumieć że obecna administracja w większość tzw. Magistrowie, wtórny analfabetyzm, spróbuj napisać skargę do MS i podać np. numery akt sprawy to zapytają o jakie sprawy się rozchodzi.
Są ciekawsze tematy na wydawanie budżetu, haraczu płaconego przez głodującą biedotę.
I tak np. Kościół – biedna organizacja
Za Indymedia:
3 miliardy zł dostanie Kościół Rzymsko - Katolicki od państwa w 2009 r, pocieszać się można, że część pieniędzy wróci, bo np. proboszcz 10 tysięcznej parafii zarabiający 30 tysięcy miesięcznie płaci zryczałtowany podatek = 370 zł za kwartał.
Koszty stałe: 1. Katecheci - 42 tys. katechetów, 13 tys. księży, 1,6 tys. zakonników, 3,5 tys. sióstr zakonnych = 1,8 miliarda zł. 2. Subwencje do prowadzonych przez Kościół placówek oświatowych (wyznaniowych) = 1/4 miliarda zł. 3. Dotacje na kościelne szkolnictwo wyższe = 0,2 miliarda. 4. Kapelani = 43,5 milionów. 5. Prowadzone przez kościół placówki opieki zdrowotnej = 186 milionów. 6. Fundusz kościelny = 99,5 milionów.
---------- Koszty zmienne:
1. Darowizny instytucji państwowych lub spółek z udziałem Skarbu Państwa = 50 milionów
2. Akcje i inwestycje PFRON = 30 miliony.
3. Dotacje ekologiczne (wymiana systemów grzewczych, docieplanie budynków itp. = 35 milionów . 4. Sprzedaż gruntów i budynków przez samorządy z rutynowymi bonifikatami 99% - 99,9% = 30 milionów. Jest to kwota prawdopodobnie kilkukrotnie zaniżona, bo "cena urzędowa" często jest celowo kilkukrotnie zaniżana w stosunku do prawdziwej ceny rynkowej dla "nie swoich". 5. Dotacje do remontów zabytkowych obiektów sakralnych i przy okazji i po cichu plebanii = 55 milionów.
http://akwilon.blox.pl/2009/03/Kosciol-8211-biedna-organizacja.html
W myśl zasady równi i równiejsi, żartuję kler uczestniczący w pijackiej zdradzie w Magdalence zapewnił sobie wpływy w rozkradaniu majątku narodowego i tak musi być.
Następni żerujący na biedocie- Język polski dla Niemców Piotr Jendroszczyk 22-09-2009, ostatnia aktualizacja 23-09-2009 07:30 Nauka niemieckiego dla uczniów z mniejszości niemieckiej kosztuje polski budżet 63 miliony złotych rocznie.
http://www.rp.pl/artykul/367165_Jezyk_polski_dla_Niemcow.html
Dodatkowe miliony to anty Polska prasa, ich tańce, swawole też polskie niedole, grube miliony.
W II RP także była mniejszość Niemiecka, w czasie wojny nazwana zbrodniarzami
V kolumny jak teraz mamy nazywać zapędy odłączenia Śląska i Pomorza.
Polska ma gest poszukajcie artykułu „szef rządu kazał wypłacić prywatnej firmie 8,5 MILIARDA !!!
Następnie, Kaczyński nie zapytał o nasze 650 milionów"
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kaczynski;nie;zapytal;o;nasze;650;milionow,10,0,638218.html
Premier Taczek dla Wielkiej Brytanii załatwiła w kołchozie WE rabat polski pampers dopłaca
Cytat: Rostowski podkreślił, że polski udział w tym rabacie wynosi 160 mln euro w 2010 r.,
Kpiny Rostowski jest ministrem w rządzie Tuska i nic nie zrobił w tym temacie.
Czemu minister skarbu nie pochwali się że w nocy na kolanach wsparli tzw. Europejski Bank Centralny (EBC) 750 mil euro. Cytat: Ministrowie finansów UE porozumieli się w nocy z niedzieli na poniedziałek w sprawie utworzenia stałego mechanizmu pomocy dla krajów strefy euro, które znajdą się w potrzebie. To nawet 750 mld euro
Ile Tusk dożucił do kasy to tajemnica, Słowacja jest w tej strefie i zero wkładu,
Tuskomania wasal Brukselskiego kołchozu musiał dożucić.
TVN Fakty pocieszały 18-08-2010 że obecnie dogoniliśmy Szwecję z lat 60tych.
Jest to tzw. kaczka dziennikarska, małe sprostowanie, Polska przegoniła Szwecję z XXI w.
Bezrobocie, głodujące 5 mil ( statystycznie zaniżone) nawrót takiej choroby jak gruźlica.
Ludzie umierający przed szpitalem totalny zawał ochrony zdrowia.
Ogólnie bieda smród głód i ubóstwo, to sukces Tuskomani tzw. Liberalizmu.
Kolesie z Magdalenki w układzie finansowym ci co pracowali na majątek narodowy figa.
Przysłowie „wszystkim równo konfidentom wszystko robotnikom gówno”
Polska da 50 tysięcy euro, to dla powodzian w Pakistanie a co z polskimi powodzianami.
Reasumując, tzw. Trzecia RP jest zadłużona ma miliardy dolarów nie do spłacenia.
A Tuskomania trwa.
Totalna ślepota w Polskim społeczeństwie i Polonii.
Bogusław Maśliński





24 sierpień 2010

Bogusław 

  

Komentarze

  

Archiwum

Innej drogi nie ma...
styczeń 25, 2003
Masoneria (1)
listopad 24, 2003
"jasiek z toronto"
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czytane między wierszami
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
Orwellowska dobranocka
maj 21, 2003
M. Krupinski
Prasa a PKB
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
Szachy
maj 26, 2008
Marek Jastrząb
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
Antypolonizm żydowski to nic nowego... (2)
lipiec 3, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
ODEZWA DO AKURATNYCH
listopad 16, 2008
Wiesław Sokołowski
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
Assyrian Message to the Arab Media
maj 14, 2003
Ashor Giwargis
Przepychanki wokół mediów
luty 13, 2003
Artur Łoboda
Recenzja dokonana przez czas Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
Odezwa do kołka w płocie
luty 10, 2006
Wiesław Sokołowski
Stalowa katastrofa
październik 28, 2003
http://www.obywatel.org.pl/
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media