ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kto zostanie oskarżony za szkodliwe szczepionki na Covid-19?  
24 luty 2024      Patricia Harrity
26 żydowskich naukowców broni brytyjskiego posła po tym, jak został nazwany „antysemitą” za krytykę szczepionek przeciwko COVID 
16 luty 2023     
Styczniowe wiersze 
23 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Obok czegoś takiego nie da się pozostać obojętnym: Czy gdańska hunta wojskowa chce zakatować na śmierć kolejnych Polaków? 
5 styczeń 2015      jasiu51
Co zrobić z Nergalem? 
13 październik 2014      Artur Łoboda
Nie lekceważcie Szatana 
7 wrzesień 2021     
Zbieżność dat 
21 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Obligacje loteryjne – kolejne szaleństwa rządzących 
13 lipiec 2016      www.independenttrader.pl
Eskimoska "nauka" pobiła teorie Łysenki 
5 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Czuwanie na Jasnej Górze (Gdańsk i Wrocław spotkania by zapobiec fałszowaniu wyborów) 
26 marzec 2015      krucjatarozancowazaojczyzne.pl
Czy można być bardziej bezczelnym - niż Zdrojewski? 
24 maj 2013      Artur Łoboda
Warszawa, moje miasto. 
19 maj 2013      Janusz Zagajewski
Uwagi po pierwszym medialnym ataku na Piotra Glińskiego 
25 listopad 2015      Artur Łoboda
I co poeto ze Lwowa 
22 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Karły moralne i medialne 
3 grudzień 2013      Krzysztof Wojciechowski
Zmarli po szczepieniu 
7 marzec 2021     
Gospodarka Chin przewyższa gospodarkę Japonii 
17 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
„Wirus nigdy nie izolowany: dyktatura oparta na niezatwierdzonych wymazach” - Stefano Scoglio, kandydat do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2018 roku. 
6 listopad 2020     
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz podał się do dymisji 
20 sierpień 2020      Alina
Quasibanderowiec Tusk 
10 czerwiec 2026      Artur Łoboda

 
 

POpapraniski VAT

POpapraniski VAT
2010-08-21
Głupota ludzka nie zna granic, a szczególnie jestem oszołomiony patrząc jak w kraju nad Wisłą ludzie dają się manipulować dla swoich pięciu minut.
Mały przykład, podchodzi dziennikarka z pytaniem jak odczują w portfelach ten 1% wat.
I tu mamy zabawę, na kilka wypowiedzi jedna jest negatywna.
Tak trzymać, polskojęzyczne media są górą, zmontowały faktycznie poparcie na drenaż kieszeni biedoty przez Tuskomanię tzw. liberalizm.
Zielonej wyspie pada budżet, a na co idzie lwia część tego budżetu.
Setki milionów posłowie senatorowie nie zapominając o ich doradcach tzw. autorytety jakże często doradzających ustawy które zaraz po przyjęciu trzeba nowelizować, buble do potęgi.
Pamiętajmy o ustawach tworzonych pod wpływem różnych lobingów ( czytaj jakże często za łapówi łapówki) to także domena większości wybrańców rzekomo narodu.
Na zasadzie konstytucji RP wszyscy są równi wobec prawa posłowie zalecili remont Sali plenarnej bo im śmierdzi.
I słusznie, powodzianie od 13 lat żyją w kontenerach z zapachem konwalii a posłowie mają siedzieć w stęchłej Sali.
Remont Sejmu RP
Teraz - nakładem ok. 3 mln złotych - budynek, w którym podejmuje się ważne dla państwa polskiego decyzje - przechodzi remont generalny.
300 tyś dla tzw. Senatu na krzesła bo towarzystwo ma niewygodnie.
Takich slumsów jak kontenery czy baraki nie brakuje w kraju nad Wisłą.
Okres tzw. Kryzysu a w tzw. III RP- 2009-07-21 Konstytucja-Artykuł 95 Władzę ustawodawczą w Rzeczypospolitej Polskiej sprawują Sejm i Senat, utrzymania tego towarzystwa to 550 mln. kancelaria Prezydenta zatrudniająca 600 osób kosztuje nas prawie 160 milionów złotych rocznie czyli 5 złotych na sekundę każdego obywatela, także tego w pampersie.
Mała notatka- W budżecie kancelarii sejmu na 2010 rok zaplanowano 5,9 mln zł na przeloty posłów oraz 2,09 mln na podróże koleją. PKS-em posłowie podróżują rzadko - w kancelaryjnym budżecie zarezerwowano na ten cel 132 tys. zł.
Wojny okupacyjne to też drogie zabawki, polskojęzyczne media na zamówienie krzyczą to jest obowiązek obecności w układzie NATO, pytanie czemu Francuzi nie okupywali Irak czy nie mordują Afganistanu.
Odpowiedz w „TRAKTAT PÓŁNOCNOATLANTYCKI” z dnia 4 kwietnia 1949 r.
Artykuł 5
Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego.
Przedstawiłem w całości ten artykuł ponieważ chcę żeby to dotarło do najmniej rozumnych.
Do czego dążę, obecna wojna w Afganistanie to oficjalnie koszta 800 mil. Nieoficjalnie ponad miliard ponadto F16 został tam skierowany, sztuka to 18 mil. Na potrzeby wojny zakupiono helikoptery 313 mln zł Trzy śmigłowce są z 1991 i 1993 r., dwa będą nowe – z 2009 r. tak więc podobny złom jak F 16, no i CASA C-295M kosztowało 211,5 mln USD.
O ile ktoś pomyśli że to koniec będzie rozczarowanie, powracający żołnierze z zaburzeniami psychicznymi, ranni to koszty na lata, III RP i jej włodarzy są przestępcami zgodnie z polską konstytucją czy Kk, nikt nie napadł na państwo członkowskie, zbrodnie w Iraku czy Afganistanie to problem żydowskich korporacji przede wszystkim zbrojeniowych.

Pod jednym z artykułów czytam komentarz że za Rakowskiego było 800tyś biurokracji obecnie 400 tyś a gazecie czytamy "Dziennik Gazeta Prawna" wysłał do 16 urzędów wojewódzkich i 17 ministerstw pytania o liczbę pracowników. Okazuje się, że od czerwca 2009 zatrudnienie w urzędach wojewódzkich wzrosło o 6%, a w ministerstwach o 16%.
Przyjacielu to mały picuś musisz zrozumieć że obecna administracja w większość tzw. Magistrowie, wtórny analfabetyzm, spróbuj napisać skargę do MS i podać np. numery akt sprawy to zapytają o jakie sprawy się rozchodzi.
Są ciekawsze tematy na wydawanie budżetu, haraczu płaconego przez głodującą biedotę.
I tak np. Kościół – biedna organizacja
Za Indymedia:
3 miliardy zł dostanie Kościół Rzymsko - Katolicki od państwa w 2009 r, pocieszać się można, że część pieniędzy wróci, bo np. proboszcz 10 tysięcznej parafii zarabiający 30 tysięcy miesięcznie płaci zryczałtowany podatek = 370 zł za kwartał.
Koszty stałe: 1. Katecheci - 42 tys. katechetów, 13 tys. księży, 1,6 tys. zakonników, 3,5 tys. sióstr zakonnych = 1,8 miliarda zł. 2. Subwencje do prowadzonych przez Kościół placówek oświatowych (wyznaniowych) = 1/4 miliarda zł. 3. Dotacje na kościelne szkolnictwo wyższe = 0,2 miliarda. 4. Kapelani = 43,5 milionów. 5. Prowadzone przez kościół placówki opieki zdrowotnej = 186 milionów. 6. Fundusz kościelny = 99,5 milionów.
---------- Koszty zmienne:
1. Darowizny instytucji państwowych lub spółek z udziałem Skarbu Państwa = 50 milionów
2. Akcje i inwestycje PFRON = 30 miliony.
3. Dotacje ekologiczne (wymiana systemów grzewczych, docieplanie budynków itp. = 35 milionów . 4. Sprzedaż gruntów i budynków przez samorządy z rutynowymi bonifikatami 99% - 99,9% = 30 milionów. Jest to kwota prawdopodobnie kilkukrotnie zaniżona, bo "cena urzędowa" często jest celowo kilkukrotnie zaniżana w stosunku do prawdziwej ceny rynkowej dla "nie swoich". 5. Dotacje do remontów zabytkowych obiektów sakralnych i przy okazji i po cichu plebanii = 55 milionów.
http://akwilon.blox.pl/2009/03/Kosciol-8211-biedna-organizacja.html
W myśl zasady równi i równiejsi, żartuję kler uczestniczący w pijackiej zdradzie w Magdalence zapewnił sobie wpływy w rozkradaniu majątku narodowego i tak musi być.
Następni żerujący na biedocie- Język polski dla Niemców Piotr Jendroszczyk 22-09-2009, ostatnia aktualizacja 23-09-2009 07:30 Nauka niemieckiego dla uczniów z mniejszości niemieckiej kosztuje polski budżet 63 miliony złotych rocznie.
http://www.rp.pl/artykul/367165_Jezyk_polski_dla_Niemcow.html
Dodatkowe miliony to anty Polska prasa, ich tańce, swawole też polskie niedole, grube miliony.
W II RP także była mniejszość Niemiecka, w czasie wojny nazwana zbrodniarzami
V kolumny jak teraz mamy nazywać zapędy odłączenia Śląska i Pomorza.
Polska ma gest poszukajcie artykułu „szef rządu kazał wypłacić prywatnej firmie 8,5 MILIARDA !!!
Następnie, Kaczyński nie zapytał o nasze 650 milionów"
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kaczynski;nie;zapytal;o;nasze;650;milionow,10,0,638218.html
Premier Taczek dla Wielkiej Brytanii załatwiła w kołchozie WE rabat polski pampers dopłaca
Cytat: Rostowski podkreślił, że polski udział w tym rabacie wynosi 160 mln euro w 2010 r.,
Kpiny Rostowski jest ministrem w rządzie Tuska i nic nie zrobił w tym temacie.
Czemu minister skarbu nie pochwali się że w nocy na kolanach wsparli tzw. Europejski Bank Centralny (EBC) 750 mil euro. Cytat: Ministrowie finansów UE porozumieli się w nocy z niedzieli na poniedziałek w sprawie utworzenia stałego mechanizmu pomocy dla krajów strefy euro, które znajdą się w potrzebie. To nawet 750 mld euro
Ile Tusk dożucił do kasy to tajemnica, Słowacja jest w tej strefie i zero wkładu,
Tuskomania wasal Brukselskiego kołchozu musiał dożucić.
TVN Fakty pocieszały 18-08-2010 że obecnie dogoniliśmy Szwecję z lat 60tych.
Jest to tzw. kaczka dziennikarska, małe sprostowanie, Polska przegoniła Szwecję z XXI w.
Bezrobocie, głodujące 5 mil ( statystycznie zaniżone) nawrót takiej choroby jak gruźlica.
Ludzie umierający przed szpitalem totalny zawał ochrony zdrowia.
Ogólnie bieda smród głód i ubóstwo, to sukces Tuskomani tzw. Liberalizmu.
Kolesie z Magdalenki w układzie finansowym ci co pracowali na majątek narodowy figa.
Przysłowie „wszystkim równo konfidentom wszystko robotnikom gówno”
Polska da 50 tysięcy euro, to dla powodzian w Pakistanie a co z polskimi powodzianami.
Reasumując, tzw. Trzecia RP jest zadłużona ma miliardy dolarów nie do spłacenia.
A Tuskomania trwa.
Totalna ślepota w Polskim społeczeństwie i Polonii.
Bogusław Maśliński





24 sierpień 2010

Bogusław 

  

Komentarze

  

Archiwum

Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
Krwawa Pascha
październik 6, 2007
Izrael Szamir
Spocznie na Skałce? - ciąg dalszy
sierpień 20, 2004
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Przeciw Narodowi
listopad 20, 2003
Nasz Dziennik
Rejtan
czerwiec 7, 2003
przesłała Elżbieta
Dlaczego USA muszą zbombardować Iran?
maj 13, 2006
Dr Krassimir Petrov
Ogłoszenie ze słupa
czerwiec 26, 2004
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival
styczeń 31, 2008
Jak szkodliwa jest marihuana? Roczne zestawienie liczby zgonów powodowanych przez narkotyki w Ameryce
styczeń 4, 2007
Dorota
To się w pale nie mieści ....
styczeń 30, 2008
PAP
Marzenia o imperium amerykańskim
październik 26, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
październik 23, 2003
Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
Konflikt Gruzja - Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko - amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
"Prawo" według olsztyńskich sędziów
wrzesień 2, 2006
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media