ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
więcej ->

 
 

Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa

Od lutego 2006 roku rząd amerykański prowadzi działania w ramach programu, którego celem jest obalenie rządu Hamasu w Palestynie.

Kierownikiem operacji jest Elliot Abrams. W skład ekipy, która zajmuje się programem wchodzą także doradcy d/s bezpieczeństwa narodowego pracujący w biurze wiceprezydenta Dicka Cheneya David Wurmser, John Hannah i David Welch. Ponadto w cała sprawę jest zamieszany kurdyjsko-palestyński biznesmen z Kairu Mohammad Rashid.

Program przewiduje doprowadzenie do tego, żeby rząd Hamasu nie mógł funkcjonować a następnie doprowadzenie do jego obalenia przez Fatah. W ramach tego programu wysłano do Palestyny z Egiptu min 1900 karabinów a z Jordanii 3000 karabinów, nie licząc amunicji. Ponadto przekazano do dyspozycji prezydenta palestyńskiego Mohammeda Abbasa i byłego ministra spraw wewnętrznych Mohammeda Dahlana 86,4 miliony dolarów na wyszkolenie sił niezbędnych do przeprowadzenia zamachu. Szkolenie tych sił odbywa się w obozach w Ramallah i w Jerycho.
10 styczeń 2007

Piotr Chmielarz 

  

Archiwum

SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Zachować rozsądek
grudzień 2, 2003
Artur Łoboda
Naród, który głupotę nazywa odwagą
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Rzecznik rządu Michał Tober zaprzeczył jakoby była rozważana dymisja ministra zdrowia Mariusza Łapińskiego.
lipiec 6, 2002
PAP
Merkel i niemiecka hipokryzja
sierpień 27, 2008
Jan Engelgard
Fiasko Globalizacji?
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
Gnidy III Rzeczypospolitej
marzec 29, 2003
Dr Marek Głogoczowski
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
Było dwóch agresorów w 1939 r.
wrzesień 9, 2004
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
PoDUPAdłe organy
lipiec 16, 2005
Mirnal
Gregory Akko
wrzesień 5, 2005
Krzysztof Sarnecki
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
Nie utopmy przyszłości w tej krwi
lipiec 16, 2003
Andrzej Kumor
Irak: Czas wyjść !
sierpień 14, 2003
przesłała Elżbieta
Przestępstwa nie było
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media