|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
więcej -> |
|
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
|
|

Fizyk, specjalista od broni nuklearnej, od lat na sluzbie agencji rzadowych, dotyczacych energii nuklearnej, przy rzadzie USA, Gordon Prather, od kilku lat okresla neokonserwatystow-sjonistow jako „neo-warjatow” („neo-crasies”). Opublikowal on artykul pod tytulem: “Neo-Wariaci, Szerza Bezprawie i Juz Planuja Nastepne Wojny Po [nadchodzacym] Ataku na Iran” („Lawless Neo-Crasies Already Planning Beyond Iran”).
Wedlug amerykanskiej konstytucji, prezydent jest naczelnym wodzem w czasie wojny i w czasie pokoju. Bush oglosil permanentna „wojne przeciwko terrorowi,” zeby nie musiec prosic o pozwolenie kongresu na dzialania wojenne. Jako naczelny wodz, Bush powolal obrone narodowa (National Guards) do sluzby czynnej i poslal oddzialy te do Afganistanu i do Iraku, gdzie ludzie ci znalezli sie w faktycznych dzialaniach wojnnych. W walkach tych, jak dotad, sily USA stracily ponad 2000 zabitych i 50,000 rannych, kalek i psychicznie lub fizycznie uszkodzonych zolnierzy. Jak pamietamy, zabraklo oddzialow obrony narodowej w czasie kleski zywiolowej na wybrzezach Zatoki Meksykanskiej w 2005 roku, wobec ktorej to kleski Bush i Chertoff, szef bezpieczenstwa, skompromitowali sie niedolestwem, niechlujstwem i brakiem troski o poszkodowanych ludzi, zwlaszcza w Nowym Orleanie.
Uzywajac terminologii Prather’a,„neo-wariat” („neo-crazy”) czyli neokonserwatysta-sjonista, Frank Gaffney, autor ksiazki “Zaczac Regionalne Akcje” (“Launch Regional Initiatives”) wskazuje dziesiec miejsc, w ktorych Bush powinien, wedlug tego autora, zbrojnie interweniowac, albo otwarcie, albo skrycie i nieoficjalnie na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w Azji, w Ameryce Lacinskiej, w Rosji i w Europie. Gaffney jest oddany budowie wielkiego Izraela i lansuje wyrazenie „islamo-faszyzm” jako okreslenie wszystkich ruchow oporu muzulmanow, przeciwko ekspansji Izraela i polityce Bush’a.
Opozycja przeciwko wojnie i radykalnymy rzadom w Izraelu, od dawna nazywa „judeo-faszyzmem” partie Ariela Szarona. Pierwszy uzyl tego okreslenia Albert Einstein wraz z 27miu wybitnymi Zydami, w lisce do New York Times, 4go grudnia, 1948.
Gaffney twierdzi, ze Iran jest „w stanie niezadeklarowanej wojny” przeciwko USA” przez prawie trzy dekady i przed wrzesniem 2001, byl odpowiedzialny za smierc ponad 1500 Amerykanow – wiecej niz jakiekolwiek inne panstwo „poslugujace sie terroryzmem.” Wywiad Izraela ocenia, ze Iran zaplacil 10 milionow dolarow na propagande terroryzmu przeciwko USA i Izraelowi. Iranski terroryzm, odbywa sie za pomoca organizacji Szyitow, Hezbollah , organizacja ta jakoby ogranicza wolnosc Libanczykom i zagraza interesom Izraeala i USA, w Syrii i w Palestynie, oraz pomaga powstancom organizacji Hamas majacym na celu „zniszczenie Izraela.”
Gaffney twierdzi, ze Iran pomaga ruchowi oporu Szyitow w Iraku, i ze jakoby Iran pomaga Abu Musab al-Zarqawi i Alkaidzie w Iraku, gdzie szef operacji iranskich, Mugniyeh, jakoby stara sie skoordynowac akcje Alkaidy i innych grup. Teheran jest oskarzony, ze daje prawo pobytu czlonkom Alkaidy i czynnie stara sie o bron nuklearna i pociski balistyczne.
Gaffney zaleca rzadowi Bush’a totalna wojne polityczna przeciwko „islamo-faszystom” w Teheranie, na terenie Iranu jak i zagranica, zeby destabilizowac rzad Iranu, uzywajc akcje sluzb specjalnych USA, co praktycznie oznacza rowniez „patrole egzekucyjne” czyli „death squads.” Wyrazenia tego, na jezyk polski, nie powinno sie tlumaczyc „szwadrony smierci” poniewaz slowo „squad” znaczy „gang, mala grupa, patrol lub bojowka” i nie jest rownoznaczne ze slowem „squadron” czyli „szwadron.” Wedlug slownika Webstera z 1993 wyrazenie „death squod” pojawilo sie w 1969 jako okreslenie zbrodniczych gangow w Ameryce Lacinskiej, ktore terroryzowaly i mordowaly ludzi podejrzanych o dzialalnosc przeciwko miejscowym pro-amerykanskim rzadom.
Gaffney zalicza, do akcji rekomendowanych przez niego, subwersje niby „pro-demokratyczna” w Iranie, wedlug „The Iran Freedom Support Act” („Ustawa o popieraniu wolnosci w Iranie”) proponowanej przez senatora Rick’a Santorum, w lutym 2005 w senacie USA i majaca wyasygnowac10 milionow dolarow na tworzenie wewnetrznego ruchu oporu, przeciwko rzadowi w Iranie. Gaffney proponuje na ten cel 300 milionow dolarow, poniewaz „niedlugo Iran bedzie miec bron nuklearna i wtedy nie bedzie sie wahac przed jej uzyciem” przeciwko Izraelowi i USA.
„Neo-wariaci” czyli neokonserwatysci-sjonisci, proponuja dalsze akcje, jak na przyklad w Turcji przeciwko, jakoby zagrozonej puczem „islamo-faszystow.” W Turcji premier, Recep Taytip Erdogan, jest oskarzony przez Gaffney’a, o „systematyczne” pozwalanie na przejmowanie wladzy przez radykalow islamskich, wrogich „wartosciom i wolnosciom” w stylu zachodnim. Nacisk na Turcje, wedlug Gaffney’a, powinnien polegac na zagrozeniu niedopuszczeniem Turcji do czlonkowstwa w Unii Europejskiej, a nawet „akcjami jednostek amerykanskich sil zbrojnych” wedlug Gaffney’a. Chodzi o to zeby Turcja nie dopuscila do wladzy „islamo-faszystow.” Dziwna rzecza jest fakt, ze Turcja byla przez dlugie lata jedynym bliskim sprzymierzencem Izraela wsrod liczacych sie panstw muzulmanskich. Dzis natomiast, Izrael posluguje sie autonomia Kurdow w Iraku do swopich celow i tym antagonizuje Turcje, w ktorej jedna czwarta ludnosci stanowia Kurdowie, ktorzy nie maja w Turcji autonomii.
Wszystkie powyzsze wystapienia i cala dzialalnosc pro-wojenna i destabilizacyjna neokonserwatystow-sjonistow na swiatowa skale, jest powodem tego, ze specjalista amerykanski od konstrukcji i kontroli broni nuklearnej, fizyk, Gordon Prather uwaza, ze neokonserwtysci-sjonisci w rzadzie Bush’a zasluguja na miano groznych i niepoczytalnych „neo-wariatow.” Autor ten uwaza, ze przeciwko polityce neokonserwatystow- sjonistow powinni glosowac wyborcy w USA w nadchodzacych wyborach. Wybory te zadecyduja, czy wiekszosc amerykanskich poslow i senatorow w kongresie w Waszyngtonie, bedzie nadal skladala sie z czlonkow partii republikanskiej. Wielu obserwatorow dzis uwaza, ze fiasko wynikajace ze zniszczenia i brutalnej pacyfikacji Iraku, prawdopodobnie przyczyni sie do kleski republikanow w nadchodzacych wyborach w USA.
www.pogonowski.com
|
|
5 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Paszporty elektroniczne
grudzień 21, 2006
Goska
|
Słowa krętacza
kwiecień 28, 2003
eva
|
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
|
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
|
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
|
Czy na pewno bez komentarza ........?
styczeń 21, 2009
Artur Łoboda
|
Chiny a Imperium Amerykańskie
luty 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski , USA
|
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
|
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Czy posty powinny być podpisywane imieniem i nazwiskiem?
kwiecień 14, 2005
anonim
|
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
|
Co tanie to drogie
lipiec 22, 2004
|
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
|
Ankieta i Judeopolonia
Rzeczywistość czy zły sen?
wrzesień 28, 2006
Józef Bizoń
|
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
|
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
|
WIARYGODNOŚĆ INKWIZYTORÓW?
luty 15, 2009
dr Leszek Lechowicz
|
PZU przejmuje zarządzanie 269 mln zł z funduszu EEF IV
wrzesień 6, 2002
eM
|
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
|
Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI”
Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
|
więcej -> |
|