|
Zabawa
|
|
Dostalam od Pana Koreywo list z powiadomieniem, ze w dniu 8-go maja 2010 roku odbedzie sie zabawa dobroczynna w Klubie Krakowia w Perth w Australii. 8 maja, to dzien sw. Stanislawa Kostki i zawsze w ten dzien bawilo sie kiedys pol Polski, bo tyle mielismy Stanislawow. W Polsce przeciez obchodzi sie imieniny ! Teraz to swieto przypada prawie rowny miesiac po katastrofie lotniczej polskiego samolotu z elita polityczna na pokladzie. Byl tydzien zaloby narodowej i chyba tylko dlatego, ze Polacy nigdy pamietliwi nie sa, to juz miesiac po katastrofie urzadzaja huczne bale polonijne.
Z listu Pana Koreywo wynika, ze na tej sobotnie zabawie maja byc zebrane fundusze na odlot z Perth Panstwa Gwiazdow, ktorzy kiedys byli symbolem "Solidarnosci". Nie wiem, czy to sa ci sami Panstwo, ktorzy kilka lat temu zagineli gdzies za granicami Polski ? Z zona Pana Gwiazdy byl jakis czas kontakt telefoniczny, ale i to sie po pewnym czasie urwalo i sluch o nich zaginal. Nie spotkalam sie z notatka swiadczaca o ich odnalezieniu.
Zabawa jest organizowana przez Zwiazek Wiezniow Politycznych Okresu Stanu Wojennego.
W Polsce nie jest jasne, ktory ustroj jest wazniejszy i do kogo nalezy wladza ? General Jaruzelski bywa dalej na salonach i trzyma sie dobrze. Jest to na pewno jeden z najlepszych politykow na Kuli Ziemskiej i wiadomo, ze nie jest Polakiem.
Zebranie na jednej sali wszystkich wiezniow politycznych akurat po katastrofie polskiej elity jest dla mnie rozumiane dwuznacznie.
Serdecznie pozdrawiam.
Goska
|
4 maj 2010
|
Goska
|
|
|
|
Dwa proste pytania
luty 20, 2003
|
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
|
Reymont i Kociubińska
październik 25, 2006
|
Выбор Петруся
grudzień 26, 2004
|
Triumf woli
wrzesień 12, 2003
Andrzej Kumor
|
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
|
"Jestem Obywatelem USA a nie małpą!"
luty 8, 2004
antycenzor
|
Minister sprawiedliwości ?
styczeń 25, 2009
Raynold
|
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Gosiewski o korupcji przy naborze na aplikacje
luty 19, 2006
PAP
|
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
|
Bykołówstwo
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
Prezydent u amerykanskich Żydów
październik 1, 2007
przesłała Goska
|
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Płk. Chwastek zwolniony z armii
sierpień 19, 2002
IAR
|
Pieśń o duchowych symulantach
kwiecień 3, 2008
Marek Jastrząb
|
Syjonizm w czasach nazizmu
grudzień 22, 2006
przysłał Piotr Beim
|
|
|