ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII 




 
więcej ->

 
 

Zwalczana niepoprawność polityczna


Ostatnio jakby głosniej o konieczności zwalczania radykalizmu wsród polityków.
A to Haider,a to Le Pen a to Pinochet a to Lepper czy Mleciar.
Wszyscy,którzy sprzeciwiają się polityce zydomasońskich mafii jak Bank Światowy czy Międzynarodowy Fundusz Walutowy są sponiewierani czy wyszydzani.

Radykalne opinie wygłaszaone przez polityków takich jak Lepper czy Le Pen są tlumione przez liberalne media,które dziś nie są ani czwartą władzą czy trzecią,ale pierwszą!.To one mogą zmieszac polityka z blotem,lub wywyzszyc go na piedestal.Taki naprzyklad neoliberal Hausner,gdy powiedzial ze jest za duzo rencistów natychmiast stal się bohaterem mediow i internautow.Ale gdy taki Lepper czy Le Pen mówia o spisku zachodniego kapitalu nie mogą liczyc na uznanie tych mediów

Równiez polityczna poprawnośc zalewa nasz swiatopogląd,naprzykład gdy poslanka Błochowiak powiedzial ''pedaly'' to natychmiast odezwaly się głosy,ze jest to niepoprawne polityczne.
Widzicie?
gdy jakiś tam demagog Lepper grzmi o biednych rencistach czy o niedożywionych dzieciach w szkolach to natychmiast staje się posmiewskiem mediow.
Ale taki pedal czy lesbijka czy jeszcze jakiś inny zboczeniec,wręcz musi miec zagwarantowane nienaruszalnośc jego poglądow,bo to obraza jego uczucia.
Własnie bezrobotny czy rencista moze suchac ze wszyscy rencisci to zlodzieje bo symulują chorobę.
Należy z wszelką determinacją wpajać dzieciom od najmłodszych lat postawy radykalno-narodowe, po to by pó?niej nie stały się narzędziem manipulacji poprawności politycznej.
23 październik 2003

Adrian Dudkiewicz 

  

Archiwum

Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
Bush wprowadza nadzwyczajne Trybunały Wojskowe
luty 24, 2007
tezlav von roya
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
lipiec 13, 2004
Artur Łoboda
Sumy Babilońskie
kwiecień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
ZUS story
maj 16, 2003
Prokom coraz droższy
lipiec 22, 2002
Rzeczpospolita
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
Powtórka z Kwaś.......
wrzesień 6, 2007
Bogusław
Deska w pejzażu
luty 4, 2007
Zygmunt Miedziński
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
„Zapytanie obywatelskie”
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
59. rocznica powstania w białostockim getcie
sierpień 16, 2002
PAP
7,8 mld złotych "strat" NBP
maj 30, 2008
Dziennik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media