ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
więcej ->

 
 

Marszałek Sejmu Marek Jurek , HANUKA społeczności żydowskiej w Polsce



Marszałek Sejmu Marek Jurek - na zakończenie posiedzenia Zgromadzenia Narodowego 23 grudnia 2005 w Sejmie , które zaprzysieżyło Prezydenta Lecha Kaczynskiego - złożył wszystkim Polakom życzenia z okazji Świat Bożego Narodzenia.

Po czym dodał(*) " ...w związku z tym, ze w tym roku Święto Bożego Narodzenia pokrywa się w czasie z żydowskim świętem Hanuka (**) składam z tej okazji życzenia świąteczne społeczności żydowskiej w Polsce..".

Jest to niedopuszczalne.

Katolicyzm jest w Polsce wyznaniem absolutnie specjalnym i nadrzędnym wobec wszelkich zjawisk społecznych - nie tylko religijnych. Porównywanie Katolicyzmu, stawianie go na równi z innymi religiami, jest bluzniercze i obrazliwe dla na POLAKÓW nawet niewierzących. Jest to sprzeczne z polska racja stanu.

Przywoływanie żydowskiego wyznania religijnego w obliczu tak ważnego wydarzenia jak Zgromadzenie Narodowe jest absolutnie nie na miejscu. Jest to poza tym gorszące świadectwo parobczej zależności Marka Jurka wobec jego żydowskiego zwierzchnictwa.

Marek Jurek jest druga osoba w Państwie. Czapkowanie Marszałka Sejmu wobec "społeczności żydowskiej" ma stanowić wzorzec stosunku Władz wobec żydowstwa. Tak dla Sejmu, rządu jak i całej konstelacji obecnego kierownictwa Państwa , które to - krótko po wyborach -stawia swe pierwsze kroki. To bardzo ważne – okazuje sie - aby były one skierowane we właściwym kierunku, w pełni zgodnym z żydowskim interesem. To co uczynił Marek Jurek w Sejmie będzie zgubne dla Polski i Polakow.

Przypomnę tu tylko tylko Oświęcim, zdradzieckie ustępstwa wobec żydow: ustępstwa wczoraj doprowadziły do sytuacji nie do zniesienia w dzisiaj. Oświęcim stal się miejscem nad którym Polska straciła kontrole na rzecz żydow.

Obóz miał być miejscem "neutralnym" pod względem kultu religijnego. Stal się takim ale neutralnośc ta jest rozumiana całkowicie po żydowsku.

Żydowstwo nie tylko uprawia tam swoje własne kulty religijne nie bacząc na innych, nie licząc się ani z nikim ani z niczym. Żydzi tam przyjezdni zachowują się skandalicznie, tańcząc, wrzeszcząc i nawet pokładając się na terenie Obozu przekraczając tym wszelkie normy smaku i zasad wspolzycia z innymi.

Jest to tajemnica, której nie znają jedynie Polacy w Polsce i ich rząd, bo inni poza Krajem wiedza o tym dobrze. Tak z autopsji jak i reakcji obojętnych emocjonalnie obcokrajowcow, którzy nie mogą rozumieć tolerancji Polaków wobec wysoce niegodnego zachowywania się grup żydowskich.

Tzw Marsz Żywych to jedna wielka demonstracja agresji Izraela na Polskę, gdzie poniewiera się

polskie symbole państwowe a porządku pilnuje Mosad. W trakcie takich marszów Służby

Izraela dopuszczają się nawet otwartej przemocy fizycznej wobec Polaków co jest

udokumentowane na materiałach filmowych. W demonstracjach uczestniczą miedzy innymi żydzi umundurowani w uniformy armii Izraela - jak dotąd są to mundury historyczne.

Coraz bardziej widocznym celem tych marszów jest żydowska kolonializcja Polski.

Zjawisko to występuje nie tylko w Polsce. W USA w stanie Georgia zapowiada się prawo, gdzie w miejscach oficjalnych nie będzie wolno więcej powiedzieć "Wesołych Świat Bożego Narodzenia" bo to narusza neutralność religijna.

A przecież w przeciwieństwie do Polski są tam inne media niż wyłącznie żydowskie. Np. Televizja Fox News aż huczy od ostrzeżeń pod adresem zagrożonych chrześcijan. Fox utrzymuje, ze ustanowiony jest tajny plan - w stylu hitlerowsko-stalinowskim (cytat) mający na celu wyplenienia chrześcijaństwa w całym USA. A pomyśleć, ze cadyk z Wadowic nie bywał tam często.



To krótkie, ukradkowe wtrącenie Marka Jurka przyniesie Polsce wysoce negatywne konsekwencje i to na dlugo. Z żydami bowiem zawsze jest podobnie, najpierw przyja?ń i mile gesty zaraz potem żydowska agresja bez granic. Której to nie będzie można rozwiazać inaczej jak tylko za pomocą "antysemityzmu" co czyni problem trudniejszym.

Należ tu napisać jeszcze parę slow nt. samego Marka Jurka. Marek Jurek pod koniec lat 80 uchodził za lidera młodych narodowców, głęboko religijny eksponujący myśl endecka szybko wszedł na salony alternatywy korowskiej. Szydło wyszło z worka już w okresie Okrągłego Stołu. Marek Jurek stal sie jednym z czołowych ZChNowcow. Głównym motorem był tam W. Chrzanowski. Otrzymał on zadanie stworzenia organizacji, której głównym celem było zapobieżenie skutecznemu reaktywowaniu w Polsce i wejściu do Sejmu Stronnictwu Narodowemu. ZChN mimo werbalnych ataków ze strony zydokomuny w rzeczywistości był przez nią ściśle koncesjonowany. ZChN to forma takiego samego eunucha endeckiego jak jej dzisiejszy mutant: LPR. Nacjonalizm , prawicowsoc tak, antysemityzm - nie.

Pamiętam euforie Leszka Kolakowskiego, który zaraz po wyborach, w których przepadł SN, wolał z ulgą mówiąc " cieszę się, ze społeczeństwo polskie przezwyciezlo koltunstwo dzięki czemu SN nie odstał się do Sejmu" (***).

Niewątpliwie Marek Jurek miał w tym swe zasługi. Potem kiedy kukła ZChNu całkowicie rozpadła się, przezorny Marek Jurek przeszedł pod skrzydła tzw ruchów prawicowych. Wyrazem tego jest tzw Grupa Windsor: Jest ona angielska filia Fundacji Heritage z USA. Oprócz Jurka do Grupy należą: Lech Kaczynski, Ujazdowski, Arendarski. Ujazdowski jest szefem tej Grupy, bo prawdopodobnie ma najczystsze pochodzenie rasowe. Dowodem jego władzy nad Kaczynskim czy Jurkiem jest obecna siedziba służbowa Ujazdowskiego - pałac Ministerstwa Kultury, najbardziej wystawny kameralny budynek w centrum Warszawy. Co należny podkreślić fakt istnienia tej grupy jest obecnie bardzo intensywnie zakrywany na rożne sposoby.

Fundacja Heritage to podobna jednostka liberalno-konserwatywna jak American Enterprise Institute, z którego pochodzi Radek Sikorski.

26 grudzień 2005

Krzysztof Cierpisz 

  

Archiwum

Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
USA znajdą w Iraku broń masowego rażenia
kwiecień 14, 2003
Prawa i wolności w naszej spółdzielczości
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Nie znośne błędy...
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia www.mirnal.neostrada.
Kultowy ubaw po pachy
lipiec 9, 2008
Marek Jastrząb
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
Naprawdę chodzi o wolność słowa
styczeń 3, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Dyskusja o Pacyfikacji Iraku
styczeń 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
Przyznanie się do błędu
lipiec 5, 2005
Bush "ostrzega" przed trzecią wojną światową
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Inna historia
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
Na śmierć i życie
listopad 11, 2004
Włodzimierz Knap
Rumunia kolejnym krajem używającym izraelskiego systemu biometrycznego "do walki z terroryzmem"
sierpień 3, 2007
bibula
Czy skończy się prywata w sądach?
sierpień 26, 2006
Zdzisław Raczkowski
A mówią że to Polacy są głupi
kwiecień 5, 2003
PAP
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media