|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
więcej -> |
|
Sąd fiński ukarał dwie gazety i autora opublikowanego listu za "wywoływanie etnicznych nienawiści do Żydów"
|
|
¬ródło http://www.yle.fi/news/id50681.html
Polityczna poprawność i szafowanie bronią tzw. antysemityzmu i nienawiści rasowych sięga nawet daleka na północ, aż do mro?nej Finlandii. Sąd dystryktu Porvoo w Helsinkach ukarał w poniedziałek, 8 stycznia 2007 roku redaktorów dwóch gazet: lewicowej Kansan Uutiset oraz regionalnej Uusimaa za opublikowanie listu Usko Takkumäki. List miał być w swej treści "nawoływaniem do etnicznej nienawiści", bowiem - jak wyraził się prokurator - "znieważał Żydów". W liście, którego niestety treść jest dostępna jedynie w języku fińskim, bowiem żadna agencja nie pofatygowała się nie tylko z przetłumaczeniem na angielski, aby większość czytelników mogła sama wyrobić sobie zdanie, ale i żadna agencja informacyjna na świecie prócz fińskiej Yle-Uutiset i izraelskiej JTA nie zamieściły dotąd najmniejszej wzmianki o tym zdarzeniu, autor miał "bronić nazistów i usprawiedliwiać Holokaust", porównując działania Izraela podczas konfliktu z Hezbollachem w lipcu zeszłego roku, do działań nazistowskich.
Sąd skazał autora listu, Usko Takkumäki na karę w wysokości 740 dolarów amerykańskich, redaktora pisma Uusima na karę 1300 dolarów, a pisma Kansan Uutiset - 500 dolarów.
|
|
11 styczeń 2007
|
|
bibula- pismo niezależne
|
|
|
|
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
|
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
|
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
|
Memorandum CIA w sprawie destabilizacji Wenezueli
grudzień 3, 2007
James Petras
|
Liniowy - błędny i szkodliwy
sierpień 2, 2003
prof. Jerzy Żyżyński
|
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
|
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
|
IV Rzeczpospolita
marzec 17, 2004
SOBCZAK i SZPAK
|
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
|
Uroczystość patriotyczna we Wrocławiu
listopad 11, 2003
|
Bush i Cheney zostaną aresztowani w Vermont?
styczeń 28, 2008
z AFP - Ziemowit Szczerek
|
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
|
Opózniona "Dobra Nowina" z Oswiecimia/Auschwitz
czerwiec 6, 2004
Marek Głogoczowski
|
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
|
Upadek władców iluzji USA jest bliski!
październik 4, 2007
marduk
|
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
|
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
|
2009.02.19. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 19, 2009
tłumacz
|
więcej -> |
|