ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Manifestacja w Londynie przeciwko wojnie kowidowej prowadzonej przeciw ludzkości 
29 sierpień 2020     
Cargo 
31 październik 2010      Goska
Naród do takich nie należy 
16 sierpień 2016      Artur Łoboda
jesli o sledztwo smolenskie chodzi polecam artykuly Starego Wiarusa z Sydney 
7 maj 2010      latarnik
Ostatnia laska Geremka 
4 lipiec 2017      Alina
Im więcej telefonu - tym mniej wolności (1) 
19 marzec 2021      Artur Łoboda
Piękne słowa i obrazy 
25 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Doktor Roberto Petrella 
3 wrzesień 2020      Wegeta
Dlaczego w zeszłym roku liczba zgonów w USA wzrosła o 40% powyżej normy? 
13 styczeń 2022      Joseph Mercola
Lacrosse w trójmieście 
20 październik 2019      Coach Mateo
Co nas czeka pod nowym nieRządem ? 
9 grudzień 2023      Artur Łoboda
Włochy pierwszym krajem, który zakazuje Billowi Gatesowi fałszywego mięsa ze względu na „poważne problemy zdrowotne” 
6 grudzień 2023      Ethan Huff
Znaj proporcję mocium Donatanie 
6 maj 2014      Artur Łoboda
Motłoch może również nazywać siebie "prawicowym" 
11 czerwiec 2020     
Rynek dzieł sztuki w Świecie Zachodu.
Czym jest piękno - czym jest sztuka? (3)
 
9 luty 2014      Artur Łoboda
Zgodność z naturą Narodu 
13 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Zjawisko społeczne: Pieczyński 
8 luty 2016      Artur Łoboda
Okupacja wewnętrzna 
20 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Piotr Gliński Was okłamuje - bezczelnie w oczy! (rok później) 
2 marzec 2017     
Posłanka do Parlamentu Europejskiego określa przymus szczepionek przeciw COVID jako „najgorsze przestępstwo, jakie kiedykolwiek popełniono na ludzkości” 
29 lipiec 2022     

 
 

Antysemityzm bezobjawowy

Dwadzieścia lat temu kolega opowiedział mi następującą anegdotę:
"W starożytnym Rzymie prowadzono wykopaliska archeologiczne.
W pewnym momencie odkopano drut miedziany.
Na tej podstawie naukowcy uznali, że w starożytnym Rzymie znano już telefony.

Potem prowadzono wykopaliska w Jerozolimie i...
I nic nie znaleziono.
Naukowcy żydowscy podali do opinii publicznej, że w starożytnym Izraelu znali już telefony bezprzewodowe."

Ta przypowieść doskonale obrazuje zarówno tezy stawiane przez żydowskich pseudohistoryków opluwających Polskę - jak też "Oświadczenie organizacji żydowskich do opinii publicznej" z dnia 19 lutego.
A w nim takie obelgi:

"Polscy Żydzi – w przeddzień 50. rocznicy marca 68 i 75. rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim – nie czują się dziś w Polsce bezpiecznie. Jest rzeczą oczywistą, że obecne zagrożenia nie przypominają tych z przeszłości, i że – inaczej niż w wielu innych krajach współczesnej Europy – nie przybierają też formy bezpośrednich napaści. Ale brak fizycznej przemocy nie wystarcza przecież, by sytuację uznać za normalną. Oczekujemy od władz publicznych, by nie tylko przyznały, iż antysemityzm jest złem – ale że jest złem tu i teraz, że zagraża w Polsce dziś, i że musi być napiętnowany i ścigany. Brak przeciwdziałania ze strony władz odbierany jest bowiem jako przyzwolenie – i przez sprawców, i przez tych, w których czyny sprawców są wymierzone. Organizacje żydowskie gotowe są do szczegółowej, praktycznej współpracy z instytucjami publicznymi, od policji przez media po szkoły, by stawić temu tamę."


http://jewish.org.pl/wiadomosci/oswiadczenie-organizacji-zydowskich-do-opinii-publicznej-open-statement-of-polish-jewish-organizations-to-the-public-opinion/


Mamy więc do czynienia z antysemityzmem bezobjawowym.
Nie ma antysemickich ekscesów - więc jest to "inna forma antysemityzmu". Dokładnie tak - jak z telefonami bezprzewodowymi w starożytności.

Na miejscu Rodaków bardzo poważnie traktowałbym takie teksty bo są bardzo wyraźnym sygnałem, że środowiska żydowskie dążą do prowokacji, by móc oskarżyć Polaków o antysemityzm.
A judzenie jest ich przyrodzoną formą zachowania!

Proszę zwrócić uwagę, że wszystkie środowiska żydowskie akcentują ostatnio rzekomy - "polski antysemityzm".
To nie jest przypadek i nie wykluczam, że będą chcieli między innymi zablokować wszelkie publikacje o historii Żydów - jako rzekomo "antysemickie".

Dodam tylko na koniec, że kolega - który opowiadał mi tą anegdotę - w ten sposób rozprawiał się ze swoimi żydowskimi korzeniami.
2 marzec 2018

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Antisemityzm to taki wyrazowy hokus pokus z bardzo dokladnie wyznaczonym celem. Jest uzywany przez Zydow-miedzynarodowych ganksterow zeby oniesmielac gojow kiedy oni wykonuja przykazania Talmudu, s jest ich wiele.
Na ten wyimaginowany zmyslony "antysemicki" mlotek, nalezy uzywac mlota w postaci Babilonskiego Talmudu, najbardzieh rasitoskiej i antyludzkiej ksiegi jaka do tej pory sie ukazala.
Babylonski Talmud uczy:
Moed Kattan 17a: "Jesli Zyd ma pokuse robienia zla, powinien isc tam gdzie nie jest znany i tam to zlo robic." To chyba jest zalazek diaspory...?

Problem Zydow na swiecie jest scisle zwiazany z niekompatybilnoscia Talmudu z Chrzescijanska Biblia. Talmud pozwala na klamanie, oszukiwanie, gwalty, lub zabijanie gojow bez jakiejkolwiek kary. Oni sadza ze sa wybrancami boga, rasa wyzsza. Traktuja gojow (nie-Zydow) jak podludzi, slugi, lub porownuja ich ze zwierzetami. Antysemityzm, w ich mniemaniu to kazdy wyraz "niesubordynacji" w stosunku do "panow", bez znaczenia czy goje maja racje i swoje racje popieraja faktami.
To jest naprawde istotne zeby zrozumiec ich szatanskie podejscie do naszych wartosci.

2018-03-02
TellTheTruth

 

DLACZEGO TE UCONE WRZESZCZA ANTYSEMITYZM KIEDY JEST TO WLASCIWIE ANTYCHAZARYZM ..DLACZEGO
ANO BO UCONE .,.NIE WIEDZA O CZYM BREDZA ????

2018-03-03
wues

 

gang

2018-03-03
TellTheTruth

  

Archiwum

Siła koszmarów – manipulowanie strachem
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Masakra Libanu Poprzedza Atak na Iran?
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Israelis ‘blew apart Syrian nuclear cache’
wrzesień 16, 2007
Sprawiedliwość i życie
październik 29, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Giertych
sierpień 19, 2004
ddd
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
MSZ będzie zabiegać o wsparcie Polonii dla integracji
grudzień 20, 2002
Adam Zieliński
Gruszki na wierzbie, czyli Unijne dotacje
listopad 27, 2003
http://www.parp.gov.pl/
Adam Michnik - miedzy lwem a lisem
wrzesień 17, 2002
GAZETA POLSKA
Sondaże w USA dotyczące Izraela. Kiedy podobne sondaże w Polsce?
maj 19, 2005
lektorka angielskiego
Sobie życzymy
SOBCZAK i SZPAK

grudzień 10, 2002
http://www.angora.pl/
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
Nowy Porządek Świata
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
Eksport durak-kracji
czerwiec 18, 2006
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media